Uitslagenlijst 6e Robbenoordbosloop winterseizoen 2008/2009

Wieringerwerf - Zondag 5 april 2009

V2KM, 2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Wieringermeer
8:14
2
Diewertje van Kampen
Wieringermeer
9:52
V4KM, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje van Kampen
Hollandia
17:56
2
Margret van Kampen-V.d
Wieringermeer
18:24
3
Danielle Elbertsen
23:18
4
Linda Zwart
25:47
M4KM, 4 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ben Seekles
18:17
2
P. van der Geest
Wieringermeer
19:30
3
Johan Bok
Wieringerwerf
20:52
V6KM, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wendy Uileman
34:32
2
Linda Zijnstra
36:17
M6KM, 6 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Verduin
26:37
2
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
28:59
3
Hans Zijnstra
32:20
V8KM, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fiona Meereboer
DOKEV
35:10
2
Elles Wagenaar-Van Dor
Wieringermeer
37:06
3
Ineke Smit
37:26
4
Elke Elzen
44:25
5
Trudy Bakhuijzen
48:52
M8KM, 8 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Elbertsen
28:44
2
Sven Kalsbeek
Julianadorp
30:53
3
Hessel Kruijer
Noordkop
32:28
4
Johan van Splunter
Westland
33:00
5
Maickel Glijsteen
34:45
6
Paul Nieuwhuijzen
DOKEV
35:12
7
Ton Mosch
36:18
8
Joop Menke
36:53
9
Martien Elbertsen
36:54
10
Jeff Zegers
Wieringermeer
40:18
11
Jan van Oers
Wieringerwerf
43:32
12
Nico Zijnstra
43:33
13
Richard Tuin
Wieringermeer
50:16
14
Hans Appel
55:46
M10KM, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Herman Hommen
Wieringermeer
49:19
2
Frits van der Wilt
Wieringermeer
51:55
3
Dirk Zwart
52:39
4
Hr. Buisman
1:05:27
M12KM, 12 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurens Herveille
53:32
2
Harry Scholten
58:29
3
Piet Pronk
Wieringermeer
1:03:17
4
Olvert de Maaier
1:09:47
5
Fred Govije
1:12:15
M14KM, 14 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Jansen
1:06:00
V16KM, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ida Verduin
TAS '82
1:07:34
2
Tineke Biesterveld
1:34:28
M16KM, 16 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Rood
1:08:57
2
Albert Bobeldijk
1:11:15
3
Gerard Beerepoot
1:25:03
4
Gijs Honing
1:32:21
5
Hr. Bakhuijzen
1:33:19
6
Frank Bussemaker
1:33:29
7
John Verberne
1:44:58
zo 3 mei: Robbenoordbosloop 10.15 uur bij recr.'t Wierholt,Wieringerwerf
Uitslagen.nl
05-04-2009 22:53