Uitslagenlijst Geert Brettschneiderloop

Zwolle - Zondag 19 april 2009

M1.5, 1,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Harte
Zwolle
6:51
2
Lars van Surksum
Zwolle
7:05
3
Thomas Harte
Zwolle
7:24
4
Jelle Swienink
Zwolle
7:41
5
Thomas Vundering
Zwolle
8:04
6
Michiel Schrauwen
Meppel
8:19
7
Max Wolfkamp
Zwolle
8:54
8
Robin van Gelder
Zwolle
8:58
9
Mario Kok
Zwolle
9:23
10
Nick van Gelder
Zwolle
9:24
11
Stefan Schrauwen
Meppel
9:27
V1.5, 1,5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Fiechter
Zwolle
8:02
2
Sophie Kramer
Zwolle
8:06
3
Merel Kramer
Zwolle
8:41
4
Laura vd Moolen
Zwolle
9:22
5
Tessa van Gelder
Zwolle
10:02
6
Romy van Gelder
Zwolle
10:34
7
Britney Simons
Zwolle
11:34
M3.0, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Vos
Zwolle
13:18
2
Cas Swienink
Zwolle
13:18
3
Simon Vos
Zwolle
14:03
4
Gerdo van den Burg
Zwolle
20:55
V3.0, 3 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martha Tiel Groenesteg
Zwolle
13:36
2
Ilse vd Moolen
Zwolle
17:56
3
Armanda Nicolai
Emmeloord
21:23
4
Angelique Zunnebeld
Zwolle
23:00
5
Carina Lely
Zwolle
27:58
M5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Hakbijl
Zwolle
17:48
2
Wolter van der Veen
Zwolle
18:23
3
Peter de Boer
Zwolle
18:24
4
Arjan Kok
Zwolle
19:46
5
Eric Heitbrink
Zwolle
19:55
6
Nico Staal
Zwolle
20:38
7
Frank Reuvecamp
Zwolle
21:21
8
Chris Berenpas
Doetinchem
21:22
9
Rik van Dijk
Zwolle
21:46
10
Jim Simons
Zwolle
21:48
11
Jan Stuiver
Zwolle
21:56
12
Yuke Mulder
Zwolle
23:21
13
Piet Elzinga
Nieuwleusen
24:56
14
Pieter van der Lucht
Zwolle
25:32
15
Ferdi Fuselier
Heino
25:38
16
Marvin Reuvekamp
Zwolle
25:42
17
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
25:44
18
Dick Slimmen
Vollenhove
25:58
19
Ypke de Jong
Zwolle
26:19
20
Vincent Oldenhof
Zwolle
26:37
21
Pierre Blommers
clinic
26:49
22
Henkjan Ruijfrok
Zwolle
27:16
23
DDD van den Belt
Zwolle
27:36
24
Joost Mulder
clinic5
28:13
25
Pele Rada
Zwolle
29:08
26
Derk Timmerman
29:50
27
D van der Weide
Enschede
32:04
28
Theo Bakker
32:10
V5, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirelle Makkinga
Nieuwleusen
21:26
2
Hermie Drenth
Zwolle
21:33
3
Amanda van t Noordende
Genemuiden
21:53
4
Marry Hooijer
Zwolle
25:39
5
Marianne Zelhorst Slim
Vollenhove
26:27
6
Dina de Lange
Zwolle
27:15
7
Jana Posthumus
Zwolle
28:53
8
Jamie Timmerman
29:50
9
Anneke van de Pavert
Zwolle
34:34
M10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martijn Schakelaar
Hattem
35:49
2
Roel-Jan Heeringa
Zwolle
39:08
3
AJ van der Hoek
Nieuwleusen
40:05
4
Stephan Versteeg
Wolvega
40:19
5
Jan Willem Davidse
Zwolle
41:46
6
Adriaan Aarden
Zwolle
42:48
7
Dieudonné Kartouw
Zwolle
42:54
8
Jaco Schrauwen
Meppel
42:59
9
Erik Zwiers
clinic
43:06
10
Ad Bergen
Aldegea
43:49
11
Klaas Speets
Zwolle
44:22
12
Jon Naberhuis
Hattem
44:27
13
Peter Jansen
Zwolle
45:00
14
Frans Noordman
Heino
45:12
15
Marco Peelen
clinic
45:32
16
Timo te Klooster
Zwolle
46:06
17
Jan Reuvekamp
Zwolle
46:22
18
Willem Aalberts
clinic
46:30
19
Mark Weidenes
clinic
46:30
20
Piet Schouten
Zwolle
46:55
21
Harrie Poll
Zwolle
47:06
22
Raymond Vredenburg
clinic
47:11
23
Jos Mertens
Zwolle
48:30
24
Frits Lautenbag
Hattem
48:44
25
Frank Begeman
clinic
48:45
26
Hans Bongers
clinic
48:59
27
Mike Willems
Zwolle
49:29
28
Herber Molemaker
Zwolle
49:39
29
Erwin van Gelder
Zwolle
49:52
30
Herwin Hanekamp
Zwolle
49:55
31
Ronald Jansen
Zwolle
50:27
32
Peter Fredriks
Zwolle
50:34
33
Rob de Boer
Zwolle
51:17
34
Guus Versnel
Zwolle
51:19
35
Johan Oving
Zwolle
51:57
36
Jan van Riessen
Zwolle
51:58
37
Jan Pap
Zwolle
52:28
38
Wouter van Doorn
Zwolle
52:37
39
Richard Scheffer
clinic3
53:33
40
Harjan van Duren
clinic
54:30
41
Marcel van Waas
clinic9
55:13
42
Jan Vennema
Clinic5
55:33
43
Bennie Kok
clinic8
55:41
44
Martin Terpstra
Zwolle
56:39
45
Jeroen Tuin
clinin
56:40
46
Hennie Stoel
Zwolle
57:28
47
Gerit Mulder
Zwolle
57:42
48
Co vd Werf
clinic5
57:47
49
Joep vd Heijden
clinic7
58:25
50
Winand Hazelaar
clinic6
59:03
51
Eric Swienink
clinic5
59:36
52
Bertil Oonk
clinic
59:56
53
Anton vd Berg
clinic9
1:00:04
54
Andy Samuels
clinic7
1:00:10
55
Marco Schoenmaker
clinic9
1:00:46
56
Jan Kemper
clinic8
1:01:21
57
Joost Treep
clinic
1:02:40
58
Rogier Oranje
clinic8
1:03:35
59
Jan Vuijk
Heerde
1:15:48
V10, 10 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Kloosterziel
Zwolle
42:18
2
Marian Fuselier
Heino
47:34
3
Lysanne Aarden
Groninigen
48:16
4
Carla Mijlof
clinic
48:52
5
Ingrid Liefers
Zwolle
50:48
6
Lia Aarden - Tabak
Zwolle
50:49
7
Giny Garst
Zwolle
52:20
8
Frederiek Dijkema
Zwolle
53:02
9
Louise Kramer
Zwolle
53:50
10
Tanja Geurtse
Zwolle
54:11
11
Kim van Rhijn
Zwolle
54:11
12
Engelien de Boer
Zwolle
54:12
13
Jacqueline van Hoesel
clinic9
55:17
14
Jannie Katers
clinic
55:38
15
Ilse Veerbeek
clinic9
56:26
16
Sabine Timmers
clinic
56:43
17
Marianne Willems
clinic
56:45
18
Els den Hengst
Hattem
56:47
19
Julie Voets
Zwolle
57:08
20
Carla van Boven
clinic
57:57
21
Janet Nagelhout
clinic9
57:58
22
Yvonne van t Ende
clinic
58:52
23
Marijke Liberg
clinic9
59:05
24
Janny Aarden
Zwolle
59:12
25
Yvonne Muiser
Zwolle
59:13
26
Erna Oosterveen
clinic10
59:20
27
Joyce Deen
clinic10
59:24
28
Paulien Fontijne
clinic8
59:37
29
Susanne Lonsbergen
clinicclinic
59:47
30
Judith van Rooijen
clinic9
1:00:22
31
Aleid Koskamp
clinic
1:00:27
32
Jannie Hoesen
clinic
1:00:42
33
Gerda Terpstra
clinic10
1:00:47
34
Esther de Vries
clinic
1:00:51
35
Diana Seinen
clinic
1:00:57
36
Margreet Moesman
clinic10
1:01:16
37
Shweta Boorsma
Wapenveld
1:01:30
38
Diana Beumer-Baron
clinic8
1:02:32
39
Caroline Nouwels
clinic7
1:02:48
40
Margreet Prinsen
clinic10
1:03:26
41
Annemarie Wubbolt
clinic
1:05:33
M15, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaco van Mourik
Meppel
55:42
2
Maurits Hoonhorst
Zwolle
56:22
3
Erik Smeele
Zwolle
1:01:09
4
Joop Wijnhoud
Zwolle
1:01:58
5
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:02:18
6
Wilco Fiechter
Zwolle
1:02:22
7
Arnoud Lammers
Zwolle
1:03:52
8
Koos Heijmans
Zwolle
1:04:18
9
Martijn vd Linde
clinic
1:04:59
10
Gé de Leeuw
Zwolle
1:05:18
11
Bertus Mensink
Zwolle
1:05:45
12
Jos Stolwijk
Zwolle
1:06:25
13
Hans van Unen
clinic1
1:06:57
14
Bert de Lange
Zwolle
1:07:07
15
Frits Bouwkamp
hasselt
1:07:18
16
Jan Albert Wichers
Zwolle
1:07:32
17
Gerard Sluiskes
Zwolle
1:07:56
18
Martijn Clarenbeek
clinic1
1:08:15
19
Rob Harte
clinic
1:08:17
20
Bert Schraa
Zwolle
1:08:28
21
Motten Toine
clinic1
1:08:32
22
Herbert Hooikaas
clinic1
1:08:45
23
Peter Theuwissen
Zwolle
1:09:49
24
Maikel Egging
Arnhem
1:09:55
25
Ap Brands
Zwolle
1:09:58
26
Bas Tönis
clinic1
1:10:01
27
Everhard van den Hoek
Zwolle
1:10:04
28
Hans Jansen
Zwolle
1:10:19
29
Fred van Dam
Zwolle
1:10:53
30
Roelof Sondaar
Staphorst
1:11:14
31
Edwin Jansen
Zwolle
1:11:15
32
Johny Zunnebeld
Nieuwleusen
1:11:27
33
Rob ter Heerdt
clinic
1:11:32
34
Patrick Nijmeijer
clinic
1:12:04
35
Edwin Verwey
Zwolle
1:12:39
36
Marco de Boer
clinic
1:13:13
37
Rob Beker
clinic
1:13:21
38
Ruud van Elk
clinic3
1:13:27
39
Ronals Plantinga
Zwolle
1:13:43
40
Erwin Spanhak
Zwolle
1:14:23
41
Anton Dekker
Zwolle
1:14:45
42
Jeroen Wever
clinic3
1:14:55
43
Bert Schiphorst
clinic3
1:14:58
44
Jurrie Hersevoort
Zwolle
1:15:48
45
Martin Neimeijer
Zwolle
1:16:08
46
Hans Schuite
Zwolle
1:16:18
47
Guido Remink
clinic2
1:17:01
48
Arno Krooshof
clinic
1:17:02
49
Erik-Jan Berends
clinic3
1:17:02
50
Jan van Dorsten
clinic
1:18:06
51
Remko Schreer
clinic4
1:18:45
52
Hans Kippers
clinic
1:18:52
53
Cees Buijs
clinin
1:18:57
54
Klaas Oostinga
clinic3
1:18:58
55
Mark Bartels
clinic
1:19:03
56
John Snokenburg
clinic4
1:19:08
57
Paul van der Moolen
Zwolle
1:19:16
58
Marcel Stoel
clinic3
1:19:22
59
Wim Schuurman
clinic4
1:19:29
60
Alex van Riele
clinic4
1:19:31
61
Peter vd Maten
clinic3
1:19:46
62
Frank Kodden
clinic4
1:19:52
63
Willem Smit
clinic4
1:19:57
64
Hielke van Loenhout
clinic3
1:20:05
65
Bart Mom
clinic
1:20:08
66
Jan Mulder
clinic
1:20:09
67
Rob Lasonder
Zwolle
1:20:18
68
Michel van Eeuwen
clinic5
1:20:27
69
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:20:37
70
Guus Wessels
clinic3
1:20:51
71
Claus Stiekema
clinic
1:21:17
72
Gerrit Teunis
clinic
1:21:35
73
Bert van Roekel
clinic5
1:22:08
74
Hans van Zon
clinic
1:22:36
75
Erik Kamphuis
clinic2
1:23:23
76
Peter van Koulil
clinic
1:24:55
77
Henk van Dijk
clinic8
1:25:52
78
Alfred Schuman
clinic7
1:28:22
79
Pieter Brouwer
Zwolle
1:28:57
80
Marcel Logtenberg
clinic
1:29:09
81
Gorgias Meijers
clinic
1:29:12
82
René Sluiter
clinic7
1:35:22
83
Flip Mikx
clinic
1:36:37
84
Bert Steenwijk
clinic8
1:36:47
V15, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liesbeth Trum
clinic
1:19:09
2
Henriet Dijk
clinic
1:19:20
3
Marloes Terhurne
clinic4
1:19:30
4
Tessa Luning
clinic3
1:20:05
5
Rianne de Jong
clinic4
1:20:11
6
Ingrid Muilerman
Heino
1:20:26
7
Ria Voges
clinic4
1:20:29
8
Heleen de Groot
clinic4
1:21:42
9
Iepie Roorda
Zwolle
1:22:31
10
Frederique Kolthof
clinic5
1:22:37
11
Marian Wildeman
clinic5
1:22:43
12
Elsy Rijkse
clinic8
1:23:48
13
Esther Post
clinic
1:24:42
14
Judith van Wijk
clinic
1:24:42
15
Marian Raoh
clinic8
1:25:06
16
Willemijn Teerus
clinic5
1:25:25
17
Willemijn Jansen
clinic5
1:25:25
18
Stefanie Jansen
clinic5
1:25:29
19
Els Westdijk
clinic
1:26:11
20
Eveliene Swienink
clinic7
1:28:03
21
Jolanda Regout
clinic7
1:28:17
22
Anita Kamphuis
clinic7
1:28:21
23
Miranda Kruse
clinic7
1:28:37
24
Carin Rommers
clinic7
1:28:50
25
Karin Volkers
clinic7
1:28:53
26
Kika Meijers
clinic7
1:29:00
27
Wietske Middelkamp
clinic7
1:29:05
28
Ellen Rietman
clinic7
1:29:09
29
Nienke van Walbeke
clinic
1:29:10
30
Jeane Postma
clinic7
1:29:11
31
Manon Braspenning
clinic7
1:29:31
32
Carolien Wijnands
clinic5
1:30:05
33
Susanne Rekvelt
clinic7
1:31:28
34
Lianda van Dam
clinic
1:32:13
35
Monique Schuttenbelt
clinic8
1:36:45
Vragen en opmerkingen over de uitslag graag naar AVPEC.uitslagen@gmail.com
Uitslagen.nl
22-04-2009 22:54