Uitslagenlijst 14e Internationale Rondje Voorne

Brielle - Zondag 14 juni 2009

HEREN, 50 KM SOLO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nid Rumphakwaen
Grimbergen (BEL)
3:21:45
2
Pascal Debersaques
Harelbeke (BEL)
3:38:00
3
Xavier Verbruggen
Zulte (BEL)
3:54:41
4
Koen van Roey
Kortenberg (BEL)
3:57:51
5
Andy Roodenburg
Loopgroep Aart Stigt
4:02:38
6
Andries Michael
Herselt (BEL)
4:05:38
7
Moritz Winkler
Marburg (GER)
4:06:30
8
Richard van der Klis
avVN
4:09:15
9
Bob Verbrugge
RRZ
4:13:50
10
A.S. de Boer
Loopgroep Hoorn
4:16:11
11
Ruud de Vette
avVN
4:18:25
12
Theo Peters
Spark
4:20:20
13
Marc van Meenen
Geel (BEL)
4:20:24
14
Bert Eeuwijk
Waterweg
4:23:17
15
Martien Blok
Voorne Atletiek
4:25:08
16
David van Toor
avVN
4:27:58
17
Bert van der Wagt
Spijkenisse
4:28:43
18
Alberto Coreira Lauren
Poortugaal
4:30:13
19
John Bouwens
AAV '36
4:32:19
20
Herman van Haaren
Achil '87
4:34:25
21
Kris Lemaire
Mechelen (BEL)
4:36:18
22
Rik Tytgat
Mechelen (BEL)
4:36:18
23
Mark Gordijn
Nootdorp
4:42:11
24
Rob Barendrecht
Voorne Atletiek
4:52:23
25
Frans van Huizen
Ciko '66
4:54:50
26
Van der Mast
Schiedam
4:57:28
27
John van Hoorn
Voorne Atletiek
4:57:28
28
Gerrit de Bruin
De Kieviten
5:02:30
29
André Boom
Kombijsport
5:03:38
30
John Kommer
Delta Sport
5:03:44
31
Emiel Schell
Hellevoetsluis
5:08:02
32
Marc Blyaert
Merchtem (BEL)
5:09:23
33
Anton Fennema
Oud Beijerland
5:17:30
34
Nico Roest
Voorne Atletiek
5:38:26
35
Ahmed Mohammad
Utrecht
5:39:11
36
Han Pelgrim
Aalten
5:45:55
DAMES, 50 KM SOLO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diana Rutjes
Millingen aan de Rij
4:37:02
2
Martine Hofstede
Loopgroep PK
5:03:19
DUOS, 50 KM DUO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anita Joziasse
AV '56
3:30:48
2
Giel Joziasse
AV '56
3:30:48
3
Erick Dekkers
Spark
3:33:50
4
Theo van Pamelen
Spark
3:33:50
5
Pieterjan Griep
Leiderdorp
3:38:29
6
Igor Sekeris
Leiderdorp
3:38:29
7
Martine Lust
Voorne Atletiek
3:39:15
8
Loek van der Lans
Voorne Atletiek
3:39:15
9
Elsemieke de Vos
Spark
3:39:18
10
Jeannette Poldervaart
Spark
3:39:18
11
Leendert de Groot
Rotterdam
3:43:57
12
Dirk de Groot
Rotterdam
3:43:57
13
John Mers
Bergschenhoek
3:45:38
14
Coos van Haaften
Bergschenhoek
3:45:38
15
Karin van Es
Spark
3:47:29
16
Ad van Genderen
Spark
3:47:29
17
Alexander Hehanussa
Spark
3:52:11
18
Leo van Groningen
Spark
3:52:11
19
Robert van der Linden
RRZ
3:56:34
20
Martine Lemson
RRZ
3:56:34
21
Lennard Bestman
Herkingen
3:56:55
22
Marco Dieleman
Sommelsdijk
3:56:55
23
Ruurd Tolman
Spark
3:58:06
24
Wim Smit
Spark
3:58:06
25
Maarten Janse
Brielle
3:59:22
26
Jeroen Bouwknegt
Hellevoetsluis
3:59:22
27
Ellen Jansen
Barendrecht
4:03:19
28
Bianca ten Boom
Barendrecht
4:03:19
29
Ferhat Ozdemir
Voorne Atletiek
4:15:04
30
Metin Inanbil
Voorne Atletiek
4:15:04
31
Aad Zuiderwijk
Pallas '93
4:17:19
32
Chris Zuiderwijk
Pallas '93
4:17:19
33
Leendert Kok
Spark
4:32:50
34
Marijke Kok
Spark
4:32:50
35
Paul Mastenbroek
Spijkenisse
4:46:37
36
Wien Goutier
Zwijndrecht
4:46:37
37
Hans Houps
Voorne Atletiek
4:52:37
38
Wilma Houps
Voorne Atletiek
4:52:37
TEAMS, 50 KM ESTAFETTE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Voorne Atletiek B1
Voorne Atletiek
2:50:29
2
Voorne Atletiek B2
Voorne Atletiek
3:04:34
3
De Stelle Runners!!
Stelle Runners
3:04:41
4
Loopfanaten
Pallas '93
3:19:51
5
Alacar Spijkenisse
Spijkenisse
3:24:57
6
De Voorlopertjes
Voorne Atletiek
3:26:43
7
Dutch Italian Combo
Voorne Atletiek
3:36:03
8
Enthoven
Vierpolders
3:37:11
9
Fun to Run
Stelle Runners
3:37:45
10
Run Joey Run
Voorne Atletiek
3:39:15
11
Team Hogervorst
Vierpolders
3:41:57
12
lopen en sturen met bu
Voorne Atletiek
3:42:26
13
Trio DeLight
Hoek van Holland
3:44:48
14
Team Rozenburg
Rozenburg Zh
3:45:08
15
van Roon
Brielle
3:48:17
16
H-6
Pallas '93
3:49:58
17
Vroegh-Hobbel
Voorne Atletiek
3:51:33
18
Pallas-team C
Pallas '93
3:53:00
19
Daniel on the move 3
Rotterdam
3:55:15
20
Arie 's Aatjes
Pallas '93
3:55:51
21
Snelle Runners
Stelle Runners
3:56:33
22
via - via
Wageningen
3:59:36
23
Bernisse Runners
Abbenbroek
4:02:48
24
Familie Peters 2
Poortugaal
4:03:16
25
De G(r)ieten
Voorne Atletiek
4:04:18
26
Team S
Voorne Atletiek
4:10:53
27
de Volhouders
Voorne Atletiek
4:15:59
28
de Diesels
Voorne Atletiek
4:18:28
29
Voor de leut 10
Zwartewaal
4:19:11
30
Patent Runners 1
Naaldwijk
4:20:16
31
de Brugrunners
Nederland
4:22:12
32
ARIE
Spark
4:23:38
33
Wedding lopers
Hellevoetsluis
4:24:20
34
Inhalen Mag!
Energie
4:26:01
35
Lions of Vienna
Zuidland
4:26:57
36
Daniel on the Move 1
Rotterdam
4:32:02
37
Daniel on the move 2
Rotterdam
4:34:42
38
Formule F
Voorne Atletiek
4:35:20
39
Familie Peters 1
Spijkenisse
4:40:27
40
Pandora/ Kook en Zo
Brielle
4:43:14
41
ochtendgroep4
Voorne Atletiek
4:45:01
42
De Stelle Ladies
Stelle Runners
5:06:21
www.rondjevoorne.nl
www.voorneatletiek.nl
Uitslagen.nl
20-06-2009 17:46