| | | | | Uitslagenlijst Pijnenburg Bosmarathon Soest
Soest - Zondag 11 oktober 2009
M42,1, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjan de Ruijter
Hengelo Ov
3:11:57
2
Ruud van den Broek
GAC Hilversum
3:13:17
7
Ronny August Samuel
AV '23
3:29:48
10
Jean-Pierre Gendrault
Zeist
3:35:59
11
Gert-Jan van Groningen
Ron Clarke
3:35:59
12
Willy Luyten
2360 Oud-Turnhout Be
3:43:33
13
Martin van Dijk
Hoevelaken
3:45:56
15
Lex de Boer
Loopgroep Hoorn
3:49:07
18
Ronald Vergouwen
Soesterberg
3:53:30
19
John van Hoorn
Voorne Atletiek
3:55:08
20
Cock van der Kaay
Breukelen Ut
3:56:55
23
Toon van Vlimmeren
LVA Plantaris
3:59:07
27
Fred Nieuwesteeg
Dutch Runners Gold
4:08:02
28
Willem Vrouwenvelder
Venray
4:08:43
31
Stuart (SJ) Williams
London GB (GBR)
4:17:45
34
Hans Buis
Dutch Runners Gold
4:25:43
35
Hans Kleinekoort
Pijnenburg
4:26:46
37
Jos Cornelissen
Dutch Runners Gold
4:31:44
40
Louis Hufkens
2280 Grobbendonk / B
4:34:43
43
Dick van Es
the Hague Road Runne
4:42:18
44
Kees Heynis
Haarlemmermeer
4:43:44
46
Francis Spoelstra
Dutch Runners Basic
4:46:03
48
Mark van Bogaert
Lokeren, Belgie (BEL
4:46:04
50
Pierre Vanhove
2000 Antwerpen / Bel
4:51:46
V42,1, MARATHON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Mary Langerak
GAC Hilversum
4:00:39
M EST, MARATHON ESTAF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MIXES, MARATHON ESTAF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M31,5, 31.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis de Stigter
Heerjansdam
2:09:12
3
Max van Dorstin
Olympus '70
2:14:11
4
Niek van Noort
AV Aalsmeer
2:17:32
5
Ben Kerkvliet
Leiden Atletiek
2:20:56
7
Ronald Tromp
Loopgroep Hoorn
2:26:28
8
Arjan van de Pol
Loopgroep PK
2:26:51
10
Bernard van Schaardenb
Amsterdam
2:29:07
13
Hans van Maurik
Nieuwegein
2:32:01
15
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
2:32:56
17
Jeroen Brinkhoff
Amsterdam
2:36:25
19
Henny Buijing
De Veenlopers
2:37:11
20
Dennis van Tongeren
Almere
2:37:25
22
Niels Willeboordse
Utrecht
2:39:37
24
Pierre van der Linden
Wijk bij Duurstede
2:43:01
26
MArk van de Reep
Pijnenburg
2:45:48
34
Hugo van Luling
Rijsenhout
2:52:22
36
Toon van Bemmel
Loopgroep Aart Stigt
2:53:35
37
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
2:53:48
42
Otto Okkersen
Loopgroep Aart Stigt
2:57:04
53
Kristian van Zijtveld
Utrecht
3:20:49
54
Frank Hoffmans
Roelofarendsveen
3:24:08
V31,5, 31.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Esther van Berne
Amsterdam
2:50:02
5
Carolien Schermer Voes
Amsterdam
3:04:02
7
Rhonda van den Dries
Utrecht
3:07:45
8
Jacolien Schreuder
KAV Holland
3:12:37
10
Linda van Galen
KAV Holland
3:13:42
14
Marieke A.D. van Zoele
Amsterdam
3:37:18
15
Carolien Harrems
Amstelveen
3:38:24
M21,1, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jeroen Hijzelendoorn
U-Track
1:28:14
9
Peter Hendriksen
Triathlon
1:36:38
10
Kathiravelu Kantasamy
Amsterdam
1:36:57
12
Gerben Groenendijk
Amersfoort
1:37:56
13
Roger Hochstenbach
Pijnenburg
1:38:26
19
Gerit Smit
Driebergen-Rijsenbur
1:41:44
24
Richard van Klooster
Triathlon
1:44:17
41
Norbert Vetingmeier
Waterweg
1:50:09
43
Harm Jen van Garderen
Den Dolder
1:50:39
44
VIncent van Duijnhoven
Oostzaan
1:51:08
57
Henny ten Brink
GAC Hilversum
2:01:10
58
George Tsang A Sjoe
Harderwijk
2:04:03
59
Frans Wijngaarden
Rotterdam
2:04:31
64
Frank van Geffen
Pijnenburg
2:07:24
66
Hans van der Klink
's-Gravenhage
2:17:25
68
Bram van Garderen
Amsterdam
2:26:03
69
Herman Middendorp
Maartensdijk
2:26:41
70
Ton van Doorn
Tienhoven Ut
2:39:46
V 21K, 21 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
1:40:36
3
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:44:02
8
Gea vd Weert-Doef
GAC Hilversum
1:55:04
9
Petra Stolk v Tricht
Soest
1:55:09
11
Monique van der Horst
Soest
1:59:31
18
Ann Lens Zonneveld
Driebergen-Rijsenbur
2:25:38
20
Ineke van der Hoek
Friesland
2:43:50
M10,5, 10.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Haegens
Pijnenburg
40:21
3
Theo van de Beek
Pijnenburg
42:30
4
Herman Verra
GAC Hilversum
43:17
13
Lambert-Willem Manden
Utrecht
47:24
14
Henk Lucassen
Terschelling West
47:35
15
Ben Buckers
Oud- Heverle Belgie
47:53
17
Vincent van Leent
Pijnenburg
48:48
31
Maarten van der Veen
Utrecht
50:26
34
Richard Mostard
Pijnenburg
51:04
35
Wouter de Blocq
Pijnenburg
51:07
42
Huib Weerkamp
Vellmar (GER)
52:18
43
Jan Hoenderdaal
Pijnenburg
52:22
45
Marcel v Burgsteden
Amersfoort
52:45
46
Martijn van den Hoek
Gouda
52:47
65
Robert van der Linden
Soest
55:10
67
Frans Gijsbertse
Amersfoort
55:17
69
Danny Penders
Duivendrecht
55:30
73
Krijn Griffioen
GAC Hilversum
55:51
77
Clemens Overeem
Pijnenburg
56:02
99
Matthijs van der Gugte
Hilversum
58:31
105
Evert van 't Klooster
Pijnenburg
59:17
107
Co Van den Brink
Pijnenburg
59:28
109
Vincent Fonville
Beusichem
59:33
118
Tony van de Laar
Pijnenburg
1:01:44
121
Corne van Rooyen
Rotterdam
1:02:07
126
Matthijs Schulenkloppe
Leusden
1:03:21
127
Bernard Balk
Driebergen-Rijsenbur
1:03:21
129
Dries de Visser
Pijnenburg
1:03:39
137
Steven Veenendaal
Maartensdijk
1:06:44
144
Christan van der Schee
Almere
1:09:39
145
Wim van de Veen
Pijnenburg
1:09:47
146
Marcel Klabbers
Amersfoort
1:10:58
V10,5, 10.5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Katharina Teller
Vellmar (GER)
53:20
5
Louise Feerders Spelt
Pijnenburg
54:25
6
Adri van der Zon
Pijnenburg
55:43
8
Floor terGunne
Loopgroep Aart Stigt
56:00
10
Ilona Verhoeven
Pijnenburg
56:24
12
Nathalie Goemans
Zoeterwoude
57:53
13
Petra Bitterling
Pijnenburg
58:16
14
Jorine Buitendijk
Pijnenburg
58:22
18
Helen Van der Veen
Triathlon
59:01
19
Giny Lycklama a Nijeho
Soest
59:04
20
Hannie de Jong
Den Hoorn Zh
59:17
21
Marjon van der Poel
Utrecht
59:37
22
Heleen Blokzijl
Pijnenburg
59:42
24
Hettie Oude Kempen
Pijnenburg
1:00:03
29
Anneke Schlagwein
Leiderdorp
1:00:50
34
Annemarie bekker
Pijnenburg
1:01:50
37
Hilde van Bemmel
Amersfoort
1:02:32
41
Gerda van der Voort
Leiderdorp
1:02:51
43
Jennifer Creemers
Leiderdorp
1:03:13
44
Anneloes Crince Le Roy
Baarn
1:03:52
45
Martha Wantenaar
Pijnenburg
1:04:04
46
Marit Koekkoek
GAC Hilversum
1:04:55
57
Rosanna Grootlaam
Amsterdam Zuidoost
1:07:40
58
Sandra van Veen
Pijnenburg
1:08:36
61
Paula van der Last
Pijnenburg
1:08:59
65
Monique van Pinxteren
Pijnenburg
1:09:55
66
Lidian Fleers
Driebergen-Rijsenbur
1:10:27
68
Rian Biesterveld
Pijnenburg
1:10:42
69
Angela van der Scheer
Almere
1:10:49
70
Iris van 't Hoff
Amersfoort
1:10:58
72
Nelleke Hellewegen
Hilversum
1:11:28
75
Marjolein Knops
Amersfoort
1:12:11
76
Jelleke Siersma Nicola
Leiderdorp
1:12:55
77
Jacqueline Jongenelen
Leiden
1:12:55
82
Jeannette van Santen
Stompwijk
1:16:33
83
Marian van der Post
Leiderdorp
1:16:35
87
Annie van Rossum
Vianen Ut
1:25:12
M PSW, 10.5 KM PW/SW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V PSW, 10.5 KM PW/SW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marteke Vernhout
Pijnenburg
1:23:50
4
Marlous Phielix
Pijnenburg
1:24:09
5
Marjan van Etten
Pijnenburg
1:24:12
M NW, 10.5 KM NW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V NW, 10.5 KM NW
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liene Malsch
GAC Hilversum
1:18:56
2
Caroline van der Salm
Pijnenburg
1:22:11
4
Ingeborg van Dijke
Pijnenburg
1:29:46
5
Irene Middeldorp
Pijnenburg
1:31:08
10
Corrie van Doorn
Pijnenburg
1:36:11
11
Anne Marie de Jong
Pijnenburg
1:38:58
M 5KM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon van den Enden
Phoenix
17:29
2
Vincent Hofmann
Pijnenburg
17:36
15
Reinier van der Wal
Zuidwal
21:21
22
Matthijs Horlings
Amersfoort
22:51
34
Matthijs Uitden Bogaar
Pijnenburg
25:42
35
Joris Kurpershoek
Triathlon
25:51
37
Robert Sammels
IJsselstein Ut
26:15
42
Kees van Gastelen
Amersfoort
28:40
46
Juan Salguero Caparrós
Leusden
29:13
51
Gerrit Lasterie
Pijnenburg
31:13
55
Herman Posthuma
Pijnenburg
36:02
V 5KM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Esther vd Grift
Pijnenburg
23:48
5
Marrigje Huygens
Triathlon
24:18
13
Margeet van Roomen
Pijnenburg
28:28
18
Ilona KLarenbeek
Pijnenburg
28:57
19
Mikki Klarenbeek
Pijnenburg
28:57
20
Paula van Rossen
Amsterdam Zuidoost
29:01
22
Janny van Rossen
Amsterdam
29:16
23
Nicole Slagmolen
Pijnenburg
29:19
25
Constance van Senten
Pijnenburg
29:33
30
lijda van Brummelen
Pijnenburg
31:12
32
Adelheid Beelen
Pijnenburg
31:33
36
Corrien van Leijenhors
Amersfoort
32:00
38
GabrielA Mourer
Pijnenburg
32:14
39
Gerda Verhoeven
Pijnenburg
32:26
42
Annemarie Remmerswaal
Soest
32:44
43
Marjet Smits
Amsterdam Zuidoost
33:00
44
Martina van Amerongen
Hilversum
33:02
45
Imke van Barneveld
Amersfoort
33:08
46
Noortje Stoelinga
Pijnenburg
33:12
47
Heidi Lagerweij
Pijnenburg
33:19
49
Lilian Oostinar
Pijnenburg
33:22
50
Jennifer Korbijn
Pijnenburg
33:23
56
Annet Steggerder
Pijnenburg
34:39
57
Natasja Bushoff
Pijnenburg
36:03
62
Anja Hegnis v.d. Vos
Hoofddorp
40:58
M0,9K, 0,9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Aad Schuilenburg
Pijnenburg
3:19
10
Lucas Biesterveld
Pijnenburg
3:23
15
Holger Wijbe van Gorku
Pijnenburg
3:27
23
Youri de Kruijf
Pijnenburg
3:46
24
Hidde Doornkamp
Pijnenburg
3:46
29
Siebren Broekema
Pijnenburg
4:01
V0,9K, 0,9 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Alzate Ramirez
Ilion
3:03
2
Julia van Delft
GAC Hilversum
3:06
4
Pamela Alzate Ramirez
Zoetermeer
3:20
5
Bente Wagenveld
AV Nijkerk
3:24
6
Wouke van 't Klooster
Pijnenburg
3:27
7
Brynn Wagenveld
AV Nijkerk
3:28
9
Renske de BlocqSchelti
Pijnenburg
3:35
11
Famke Broekhuizen
Pijnenburg
3:37
14
Sandra van de Grift
Pijnenburg
3:39
17
Anne Marijn Andriessen
Soest
3:45
18
Carmen van de Waterbee
Pijnenburg
3:47
22
Jaimy Schenderling
Pijnenburg
3:57
27
Jessica Alzate Zanirez
Ilion
4:03
34
Elze van Beuningen
Pijnenburg
4:34
36
Rinske den Heijer
Pijnenburg
5:00
M1,8K, 1,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Laurens van Roomen
Leusden
6:32
10
Vincent van Roomen
Leusden
6:43
14
Sam van de Water
Pijnenburg
7:02
17
Camiel van Eijs
Pijnenburg
7:15
V1,8K, 1,8 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Talitha Tuinebreijer
AAV '36
6:01
6
Sanne Vergouwen
Pijnenburg
7:01
9
Jolijn de Bloois van S
Pijnenburg
7:02
10
Nynke van t Hof
Pijnenburg
7:05
14
Annefleur vd Knaap
Atverni
7:10
17
Isa van Delft
GAC Hilversum
7:15
22
Nienke Kollmann
Pijnenburg
7:33
24
Romy van de Grift
Pijnenburg
7:42
Uitslagen.nl
15-10-2009 20:55