Uitslagenlijst 40e Bennekomse bosloop

Bennekom - Zaterdag 7 november 2009

M4, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthijs Beerepoot
Climax
15:49
2
Reijer Hasselaar
Veenendaal
16:50
3
Gerard vd Bovenkamp
avVN
17:09
4
Henk-Jan van Hasselaar
Veenendaal
18:20
5
Van Steenbergen
Bennekom
18:39
6
Marien Koenders
Bennekom
18:54
7
Cees van Hasselaar
Veenendaal
19:05
8
Erjan Valkenburg
Ede Gld
19:16
9
Peter Mastenbroek
Ede Gld
19:31
10
Ralf Tieken
Ede Gld
20:04
11
Edwin Autsema
Bennekom
22:48
12
Gosse Douma
Bennekom
24:31
13
Homan T A
Almelo
25:21
14
Martin Smelt
Santpoort-Noord
26:21
15
Matthy Versteeg
Ede Gld
26:44
V4, 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Leendertz
Ede Gld
18:48
2
Gerrie Tuitert
Bennekom
21:05
3
Lisa Gelijns
Loopgroep Athletic P
22:15
4
Lia van Hasselaar
Veenendaal
23:15
5
Ingrid Wolfs
Arnhem
25:29
6
Heleen Buurman
Wageningen
26:46
7
Alie Dijkstra
Westervoort
26:51
M8, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Laport
Ede Gld
31:49
2
Eddo van der Meulen
Wageningen
35:23
3
Chiel Ellenbroek
Wolfheze
37:24
4
Stefan Lagerwey
Bennekom
38:50
5
Jan Knuiman
Wageningen
40:29
6
Luuk Schenk
Velp Gld
41:05
7
Bart van Silfhout
Ede Gld
44:44
8
Pos Siccama
Bennekom
44:59
9
Jef van Beckhoven
Bennekom
45:05
10
Wouter Oosterhuis
Leusden
45:34
11
Ger de Zeeuw
Ede Gld
45:37
12
Jeroen de Visser
Harderwijk
45:40
13
Ernst-jan de Roest
Arnhem
45:45
14
Rolf van Lit
Bennekom
45:54
15
Mark Boggess
Bennekom
47:36
16
Hans Krijt
Ede Gld
48:42
17
Gert van Ballegoyen
Renkum
48:46
18
Jan Kerssen
Arnhem
48:47
19
Kees Heije
Ede Gld
50:36
V8, 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther van Jaarsveld
Utrecht
39:58
2
Henny valkenburg - Eve
Ede Gld
42:23
3
Sanne Heijting
Wageningen
42:32
4
Christa Schenk
Velp Gld
43:42
5
Lilian Krijt
Santpoort-Noord
48:38
6
Dineke Roseboom
Bennekom
51:00
7
Marry van den Berg
Bennekom
51:40
8
Ineke Heije
Ede Gld
51:42
9
Mirjam van Jaarsveld
Ede Gld
51:57
10
Sanne van Steenbergens
Bennekom
52:02
11
Jellie van Rheenen
Bennekom
52:04
12
Gerdy Mimpen
Arnhem
54:14
13
Marianne Brunekreeft
Bennekom
57:33
M12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronald de Jonge
Ciko '66
45:26
2
Jelle Hanswijk
Ede Gld
47:28
3
Roel van den Meiracker
Wageningen
47:57
4
Cas vd Geel
Utrecht
47:58
5
Roelof Kleis
Bennekom
50:37
6
Jos Stuyt
Pallas '67
51:04
7
Diederik Aarendonk
Bunnik
51:10
8
Adri Lamkamp
Ede Gld
51:46
9
Henk Bos
Ede Gld
52:00
10
Harm Smit
Climax
52:46
11
Jan kees Brouwer
Utrecht
52:54
12
Henk Lenderink
Ede Gld
53:41
13
Ton Eikman
Velp Gld
54:35
14
Arno Vermeulen
Bunnik
54:39
15
Eugene Schijvens
Renkum
56:11
16
Jacco van Haveren
Ede Gld
56:20
17
Arie van der ham
Polsbroek
56:49
18
Wilco Agteres
Ederveen
58:04
19
Maries van der Hek
Ede Gld
58:05
20
Mark ten Klooster
Zwolle
59:11
21
Nol van Keeken
Bennekom
59:22
22
Ben Bruijn
Bennekom
1:00:12
23
Servaas Grul
Loopgroep Bunnik
1:00:52
24
Martijn Weenink
Wageningen
1:01:05
25
Daniel Prosser
Amsterdam
1:02:40
26
Adrie Wichards
Bennekom
1:02:47
27
Maurice Bolders
Amsterdam
1:02:52
28
Jaap Stouthamer
Ede Gld
1:03:50
29
Henk Arendse
Wageningen
1:04:05
30
Henk Kinds
Climax
1:07:26
31
Henk Slotboom
Climax
1:09:28
32
Addo Kranendonk
Nijmegen
1:10:25
33
Pieter Slootweg
Ede Gld
1:11:41
34
Erwin Bruynseels
Veenendaal
1:16:03
V12, 12 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nina Joosten
Pallas '67
59:23
2
Carmen Munoz
1:03:16
3
Yvonne de Hilster
Wageningen
1:08:13
4
Noortje Cohen
Utrecht
1:08:29
5
Kebede Yodit
Wageningen
1:09:55
www.uitslagen.nl
07-11-2009 21:19