Uitslagenlijst Rob Prooi Memorial Cross

Barendrecht - Zaterdag 28 november 2009

JPD, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Boertien
Energie
6:52
JPC, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurens Pos
Energie
4:40
MPC, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maaike Verveer
Energie
5:46
JPB, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Haico Boer
Energie
3:54
2
Rody Verveer
Energie
4:47
3
Tom Fobbe
Energie
5:02
4
MArtijn Stok
Energie
5:13
5
Rody Verveer
Energie
MPB, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilvia Hederik
Energie
5:15
JPA1, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Boertien
Energie
4:37
2
Jesse van Dole
Energie
4:38
3
Mickey Konijnendijk
Energie
4:39
4
Pim Bos
Energie
5:39
MPA1, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Shurianty Mathilda
Energie
4:14
2
Abigail de Moor
Energie
5:57
JPA2, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Noteboom
Energie
4:00
2
Ledrijch van der Graaf
Energie
4:32
3
Huub Wittenbols
Energie
4:37
4
Yosta de Stigter
Energie
4:40
5
Rik Streefkerk
Energie
4:53
6
Jeroen Sintmaartensdij
Energie
4:57
7
Dani Caeiro
Energie
5:11
MPA2, 1K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diane van Es
Energie
3:48
2
Irene Potma
Energie
4:20
3
Puck Gerritse
Energie
4:37
4
Maud Blokzijl
Energie
4:45
5
Lisa Schriek
Energie
4:45
6
Kelsey Mollis
Energie
5:09
7
Shania van Nieuwkerk
Energie
5:46
8
Kayleigh Verhegen
Energie
5:47
JJD, 2K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lex Bolderhei
Energie
7:52
2
Raul Delhaas
Energie
7:58
3
Bauke Fontein
Energie
8:14
4
Bram Gerritse
Energie
8:23
5
Bram Rijnsbergen
Energie
8:28
6
Sjors Visser
Energie
8:44
7
Sjoerd Bikker
Energie
8:46
8
Maurice de Stigter
Energie
9:23
9
Yorick van der Graaff
Energie
11:37
MJD, 2K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corinde van Es
Energie
8:06
2
Stevy-Jane Nederveen
Energie
8:18
3
Ashley Melckerts
Energie
8:25
4
Lisa Kroon
Energie
9:12
5
Jet Gerritse
Energie
9:31
6
Nadine van Slogteren
Energie
10:11
JJC, 2K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Potma
Energie
7:24
2
Walter Verbeet
Energie
8:49
3
Mitchel Caeiro
Energie
9:44
MJC, 2K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karlijn van Es
Energie
7:56
2
Sarah Hoekstra
Energie
8:09
JJB, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Buit
Energie
19:53
2
Michiel Keijzer
Energie
20:17
3
Stefan den Ouden
Energie
20:22
MJB, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nisrine Masrhalmi
Energie
21:35
JJA, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Buit
Energie
20:30
2
Brian Overeijnder
Energie
20:45
3
Dennis Vanderstappen
Energie
21:09
4
Maurice Koster
Energie
23:04
5
Jelle Versteeg
Energie
24:38
H5K, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Snijders
Energie
22:28
V5K, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Mewe
Energie
30:17
H40+, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
J Caeiro
Energie
22:13
V40+, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Barbara van Cortenberg
Energie
32:10
2
Marina Witkamp
Energie
33:05
H50+, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Dartelen
Energie
21:30
2
Frans de Raadt
Energie
21:50
3
J. Bosch
Energie
25:01
4
Stefaan Vanderstappen
Energie
25:10
5
Jan Schurer
Energie
25:19
6
Tjeerd Witkamp
Energie
26:54
7
Marius vd Klooster
Energie
29:10
V50+, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ineke Schurer
Energie
23:35
2
Marry vd Klooster
Energie
27:55
3
Loes Oorsprong
Energie
28:22
H60+, 5K CLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Wijnsema
Energie
26:34
2
Joop de Bruijn
Energie
30:19
3
Ab Enters
Energie
31:15
H10K, 10KCLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Flier
Energie
38:06
2
Eduard Kai
Energie
42:30
H40+, 10KCLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aart Peter Baan
Energie
38:40
2
Robert Rutjes
Energie
43:29
3
Martin Lobrink
Energie
43:55
4
Pedro Heezen
Energie
44:35
5
Gerard Verveer
Energie
46:08
6
Peter Koudstaal
Energie
50:58
7
J J Caeiro
Energie
53:15
H50+, 10KCLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dick Bravenboer
Energie
43:37
2
Ton Romeijn
Energie
45:15
3
Ruud Reurings
Energie
49:48
4
Jos Lakwijk
Energie
57:22
H60+, 10KCLUBKAMPIOEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Kuhlmann
Energie
53:42
2
Ben van Natijne
Energie
1:08:01
P M5, 5 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Kleinjan
19:43
PM40+, 5 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cornelis de Stigter
19:18
2
Aad Geluk
21:12
PM50+, 5 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Peters
Spijkenisse
22:25
2
Maarten Vogelezang
Dordrecht
26:17
P V5, 5 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke de Jong
22:29
PV40+, 5 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lea van Pamelen
Dordrecht
26:28
P M10, 10 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin Robart
41:27
2
Ruben van Kesteren
44:08
3
Joris Wulfert
Dordrecht
44:36
PM40+, 10 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten de Jong
39:22
2
Marcel Liefbroer
45:59
3
Edwin Roggeband
45:59
4
B. Westerduijn
47:31
5
Rob Nugteren
47:40
6
Marco la Pors
Barendrecht
49:19
PM50+, 10 K PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Waasdorp
Spijkenisse
43:30
2
Rene Oostdijk
44:26
3
Peter Penning
45:45
4
Nico Baas
48:27
5
Ton Wulfert
Dordrecht
51:07
6
Wim Lammers
52:27
(1000 meter uitslag onder voorbehoud)
Clubkampioenschap en prestatieloop
www.uitslagen.nl
01-12-2009 12:42