Uitslagenlijst 2e Pallas Papendalcross

Arnhem - Zaterdag 12 december 2009

JPUPC, PUPILLEN C 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nils Reefman
Pallas '67
2:01
2
Robin Antonise
Pallas '67
2:06
3
Emir Berat Kir
Pallas '67
2:13
JS3_4, SCHOLIER C 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kuipers
Wageningen
2:04
2
Bart Oude Voshaar
Wageningen
2:08
MPUPB, PUPILLEN B 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Kwakernaak
Pallas '67
1:31
2
Eva Nieuwstad
Pallas '67
1:41
3
Maartje Oude Voshaar
Pallas '67
2:01
4
Menrangiz Rafatian
Pallas '67
2:03
JPUPB, PUPILLEN B 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Koen van Zwam
Ciko '66
1:28
2
Stijn Straatman
Pallas '67
1:38
3
Ilyas Versteeg
Pallas '67
1:52
MS5_6, SCHOLIER B 400M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dafni Volpin
Wageningen
2:08
MPUPA, PUPILLEN A 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bregje Sloot
De Liemers
2:33
2
Jasmijn Bakker
Triathlon
2:40
3
Roos van Zwam
Ciko '66
2:46
4
Fleur Praas
Triathlon
2:46
5
Kayleigh de Graaff
Pallas '67
2:47
6
Van Gastel
Triathlon
2:53
7
Christel Heuseveldt
Climax
2:55
8
Tjitske de Lorijn
Pallas '67
2:58
9
Tysania Labree
Pallas '67
3:00
10
Louise van der Vlugt
Arena
3:05
11
Milou Mattijssen
De Liemers
3:08
12
Elte Hillekens
Pallas '67
3:27
13
Isa Lamers
Pallas '67
3:31
JPUPA, PUPILLEN A 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sieb Mostert
Pallas '67
2:42
2
Max Polak
Passaat
2:44
3
Jibbe Klumpenaar
VAV
2:46
4
Jeroen Schenk
Pallas '67
2:47
5
Stefan Jägers
Pallas '67
2:54
6
Paul Nieuwstad
Pallas '67
3:15
7
Niels Boonstra
Astylos
3:19
8
Thimo Lahr
Pallas '67
3:20
MS7_8, SCHOLIER A 750M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilene Cleveringa
Doorwerth
2:57
2
Seda van Faassen
Wolfheze
3:09
MJUND, M JUN D 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Triathlon
5:40
2
Eline de Jong
De Liemers
5:59
3
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
6:05
4
Willemijn ter Avest
De Liemers
6:13
5
Sophie van der Vlugt
Arena
6:25
6
Fieke Pepping
Pallas '67
6:35
7
Bente Klumpenaar
VAV
6:40
8
Eveline Brand
De Liemers
6:41
9
Sanne Jansen
Pallas '67
6:43
10
Anouk Scholing
Climax
7:04
11
Jasmijn Hoevers
Pallas '67
7:38
JJUND, J JUN D 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elias Loukli
Atverni
8:05
2
Ruben Sansom
Pallas '67
8:06
3
Kelide Aminboru
Triathlon
8:14
4
Tim Machiels
Triathlon
9:03
5
Joost de Kleuver
Climax
9:28
6
Djurre van der Molen
Pallas '67
9:45
7
Jelle Marang
Pallas '67
9:46
8
Niels de Jong
Arena
9:46
9
Julius Martens
Arena
10:01
10
Bart Boonstra
Astylos
10:07
11
Borre Verdoes
Pallas '67
10:12
MJUNC, M JUN C 2250M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sophie van der Most
De Liemers
8:20
2
Fenna van Burg
Prins Hendrik
8:48
3
Willemijn Moerbeek
Seven Hills Running
8:56
4
Zahera Aminboru
Triathlon
9:10
5
Caitlin van Gessel
Triathlon
9:19
6
Lotte van der Velde
Triathlon
9:24
7
Joosje Goedhart
Pallas '67
9:39
8
Kaisa de Bel
Seven Hills Running
9:47
9
Marleen Kas
Pallas '67
9:47
10
Vonne van Burg
Prins Hendrik
9:49
11
Dorien Konig
Pallas '67
9:51
12
Iris Conijn
Pallas '67
10:13
13
Muriel Hagenaars
Pallas '67
10:15
14
Anneke Bach
De Liemers
11:13
JJUNC, J JUN C 3100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Fierkens
De Liemers
10:59
2
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
11:05
3
Sietse van den Elzen
De Liemers
11:07
4
Yassine Loukili
Atverni
11:22
5
Koen Jansen
Pallas '67
11:30
6
Lukas Bos
Triathlon
11:32
7
Nick Gieltjes
Statina
12:17
8
Thijs Hubers
De Liemers
12:21
9
Jorn Heinst
De Liemers
12:23
10
Filimon Kuflom
Triathlon
12:29
11
Tim Jansen
De Liemers
12:42
12
Karel van der Pol
Nijmegen Atletiek
12:43
13
Yoram Polak
Passaat
12:53
14
Joris Gelmers
Pallas '67
14:15
KCJB, KC JJUNAB 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daan Reintjes
De Liemers
4:54
2
Alex Kolmus
Pallas '67
5:04
3
Teun Geurts
Seven Hills Running
5:08
4
Casper van Well
Nijmegen Atletiek
5:09
5
Benjamin Leune
Pallas '67
5:17
6
Niels Cloosterman
Nijmegen Atletiek
5:29
7
Lucas Hoevers
Pallas '67
5:45
8
Paco Bos
Pallas '67
5:47
KCJA, KC JJUNAB 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arjo Koekoek
HAC '63
4:55
2
Sander Kastenberg
AV Rijssen
4:59
3
Thomas van der Stap
Hellas
5:00
4
J.W.R. Goossen
AV Rijssen
5:03
5
Robbin Schulenburg
AV Rijssen
5:06
KCM, KC MAN 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erwin Meijer
Climax
6:22
2
Cees van Maanen
Hellas
6:23
3
Jorian Damen
Ciko '66
6:27
4
Arjan Bloem
AAC '61
6:30
5
Michael van der Kroon
De Liemers
6:37
6
Bas van Oorschot
Seven Hills Running
6:41
7
Dennis van Esch
GAC Gemert
6:46
8
Frank Everts
HAC '63
6:48
9
Arne Lubbers
AV Rijssen
7:28
KCMM, KC MAN 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Reintjes
De Liemers
6:50
2
Jan Buwalda
Pallas '67
7:23
3
Wim Metselaar
AV Aalsmeer
9:13
KCMB, KC MJUNAB 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadine Willems
De Liemers
5:22
KCMA, KC MJUNAB 1600M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rachel Rozenkamp
AV Rijssen
5:50
KCV, KC VROUW 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
7:19
2
Najla Jaber
Seven Hills Running
7:29
3
Nikki Fairley
Nijmegen Atletiek
7:32
4
Karin Vintges
Attila
7:55
5
Haitske Daniels
GAC Gemert
7:59
6
Nicole Jetten
Attila
8:10
7
Loes Lavrijsen
Hellas
8:26
KCVM, KC VROUW 2100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christy van Beek
Pallas '67
8:24
2
Dominique Pannevis
Verden (Aller) (GER)
9:30
3
Kadia Diédhiou
Pallas '67
10:34
4
Wietske van Dijk
Pallas '67
10:34
LCMB, LC M JUNB 3150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene van Lieshout
De Keien
11:25
2
Marije Peters
Seven Hills Running
11:38
3
Jip Vastenburg
GAC Hilversum
11:42
4
Saskia Weinans
Atletico '73
11:46
5
Minke van Oeffelt
Pallas '67
14:10
LCMA, LC M JUNA 4650M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maureen Koster
AV '47
16:30
2
Marleen Loman
NOP
16:37
3
Jeanine vd Klashorst
U-Track
17:05
4
Jamie van Lieshout
Attila
17:37
5
Merel van Steenbergen
AV '47
18:18
LCJB, LC J JUNB 4200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brian Kamstra
AAC '61
13:27
2
Neal Bouterse
AV '56
13:38
3
Nick Hoogedoorn
Running2000
13:49
4
Fenno Polderman
Clytoneus
14:20
5
Yared Stifanos
Hellas
14:35
6
Tipp Bongers
Seven Hills Running
15:19
7
Sjuul Postulart
Seven Hills Running
15:33
LCJA, LC J JUNA 6150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
19:03
2
Hans Dilling
Seven Hills Running
19:34
3
Arjen Venema
Climax
20:31
4
Lars Cazander
Hellas
20:52
5
Remi van Balen
Hellas
21:02
6
Tim Bolink
Hellas
21:06
7
Niels van Hoorn
Leiden Atletiek
22:55
LCV, LC VROUW 6150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomy Jepkosgei
Kenia (KEN)
20:46
2
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
20:52
3
Lotte Jacobs
HAC
21:15
4
Yvonne Hak
Hera
21:50
5
Kim Fairley
Nijmegen Atletiek
22:53
6
Karin Nieuwenhuijsen
Hellas
24:10
7
Manon Mensink
Ciko '66
24:17
8
Femke Janssen
Dutch Runners Gold
30:30
9
Floor Perquin
Ciko '66
30:39
LCV35, LC VROUW 6150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjan Faber
Cifla
24:42
2
Indra Bimmel
Cifla
30:52
LCV45, LC VROUW 6150M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingrid Coster
AV '23
25:26
2
Josien van den Berg
Cifla
27:58
3
Martha van Hal
Pijnenburg
29:23
4
Else Kuper-Carriere
Cifla
29:45
5
Ilona Stevens
Cifla
30:32
6
Marianne Renckens-Klok
Cifla
31:37
7
Gerdie Houterman
Cifla
36:14
LCM, LC MAN 8100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Khalid Choukoud
Haag Atletiek
24:29
2
Jorit van Malsen
Hellas
24:30
3
Joost van den Ende
Seven Hills Running
24:40
4
René Stokvis
TION
24:53
5
Tom van Oorschot
Seven Hills Running
25:32
6
Nout Jansen
Tartlétos
25:55
7
Ronald Bassa
Prins Hendrik
25:56
8
Guus Reijngoud
Hellas
25:56
9
Jarno van Miltenburg
Hellas
25:58
10
Mathias Meijer
Climax
26:25
11
Bart Uiterwijk
Hellas
26:43
12
Pascal van Troost
Haag Atletiek
26:49
13
Dorus Arts
Seven Hills Running
27:02
14
Thijmen Schouten
Loopgroep PK
27:28
15
Timo Zimmermann
Gelsenkirchen (GER)
27:50
16
Mischa Petie
Tartlétos
28:09
17
Erik Driesen
NOP
28:14
18
James Carpenter
Cifla
28:29
19
Tom Egging
Ciko '66
29:29
20
Leon van der lans
HAC '63
29:59
LCM35, LC MAN 8100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
26:39
2
Gaby van Caulil
Ciko '66
26:57
3
Erwin Metselaar
AV Aalsmeer
28:41
4
Arjen Driesen
NOP
30:58
5
Ruud van Suijdam
Phoenix
34:03
LCM45, LC MAN 8100M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Chris Henet
Ciko '66
28:56
2
Ad Buijs
Phoenix
29:43
3
Gijs van den Hurk
avVN
30:27
4
Jack Wouda
Nijmegen Atletiek
30:38
5
Peter Weinans
Atletico '73
30:53
6
Theo van der Veer
Climax
31:11
7
Dick Leseman
Ciko '66
32:34
8
Carl Jansen
Pallas '67
33:15
9
Philip Wheeler
Cifla
36:36
10
Theo Baljon
Ciko '66
38:32
11
Rob Alfons
Fortuna
39:24
PR5V, PAPENDALRUN 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pauline Claessen
Velp
18:36
2
Karin Vos
Nijmegen
23:11
3
Emmy Koeleman
Arnhem
23:43
4
Jori Henke
Nijmegen
24:21
5
Ingrid Haas
Wageningen
24:25
6
Tineke de Boer
Wageningen
24:52
7
Renate Simons
Oosterbeek
25:04
8
Liesbeth van Snippenbe
Bennekom
25:51
9
Richarda Moll
Dodewaard
25:58
10
Corinne van Veen
Wageningen
25:59
11
Addie van der Sluis
Wageningen
27:37
12
Brigit Huijsmans
Wageningen
28:09
13
Vera Welling
Duiven
28:12
14
Marieke Muilwijk
Wageningen
28:13
15
Susan Zegers
Nijmegen
28:32
16
Jacqueline van Haren
Weurt
29:04
17
Jeannette van der Krac
Oosterbeek
29:23
18
Florentine Jagers
Wageningen
29:29
19
Marja van Horne
Wageningen
30:06
20
Laura Dorland
Arnhem
30:15
21
Jora Wolterink
Nijmegen
30:16
22
Paula Kuijt
Renkum
30:26
23
Esther van Steenbergen
Wageningen
30:27
24
Marieke Lameris
Wageningen
30:30
25
Maaike Bos
Bennekom
31:39
26
Nalonya van der Laan
Wageningen
31:40
27
Barbara Finkensieper
Wageningen
32:16
28
Silvia Langelaar
Ede Gld
32:48
29
Eiskje Zwanenburg
Wageningen
34:06
30
Mary de Jong Theijssen
Arnhem
34:19
31
Marieke Nieuwstad
Doorwerth
35:13
PR5M, PAPENDALRUN 5
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
Doetinchem
16:39
2
Tom van Deurzen
Nijmegen
17:15
3
Martijn Beurskens
Nijmegen
17:39
4
Van Schijndel
Nijmegen
18:39
5
Dirk Wigmans
Vaassen
19:44
6
Ken Madlener
Nijmegen
20:06
7
Olaf Kamphuis
Nijmegen
21:12
8
Chiel Ellenbroek
Wolfheze
21:20
9
Joey Bakker
Arnhem
21:45
10
Rob Vriends
Nijmegen
21:48
11
Sven Jeths
Apeldoorn
21:49
12
Freek Stöcker
Groessen
21:53
13
Riny Jansen
Oosterbeek
21:55
14
Thomas Hagenaars
Wageningen
22:28
15
Ronald Hollander
Arnhem
22:50
16
Ad Peijnenborgh
Dodewaard
23:18
17
Sander Bos
Oosterbeek
23:31
18
Rob Groendijk
Wageningen
23:42
19
Julian Honthuijsen
Veenendaal
23:44
20
Gert van Veldhuizen
Arnhem
24:11
21
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
24:18
22
Bob Hendrikse
Heelsum
24:51
23
Robert de Jong
Arnhem
24:53
24
Wim van Haren
Weurt
24:58
25
Emiel van Berkel
Wageningen
25:07
26
Paul Goedhart
Wageningen
25:12
27
Martijn Wijnen
Breda
25:19
28
Otto van der Meer
Doorwerth
25:24
29
Joost Wosten
Wageningen
25:25
30
Rik van den Top
Bennekom
26:10
31
Marcel Wijers
Wageningen
26:17
32
Mark Boggess
Bennekom
26:19
33
Roderick Bleiker
Arnhem
26:30
34
Patrick Zijlstra
Duiven
26:48
35
Piet Muilwijk
Wageningen
27:13
36
Roy Koenen
Arnhem
28:15
37
Maarten van der Kracht
Oosterbeek
29:25
38
Bart Cornelissen
Wageningen
30:04
39
Josphat Laaroi
Puberruil (KEN)
32:56
40
Eddo Berg
Puberruil
32:57
41
Ajouad el Miloudi
Puberruil
32:57
42
Rob Nieuwstad
Doorwerth
35:14
PR10V, PAPENDALRUN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dippel
Arnhem
39:21
2
Jeannette Leenders
Arnhem
48:28
3
José Richters
Velp Gld
52:36
4
Hermine Wilmink
Bennekom
53:14
5
Marjon Antonise
Wageningen
53:52
6
Ankie Buijk
Wageningen
53:54
7
Nelly Beerepoot-Comman
Wageningen
55:31
8
Maria Ponce
Arnhem
56:24
PR10M, PAPENDALRUN 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel van den Meiracker
Wageningen
36:22
2
Laurens Beerepoot
Wageningen
38:42
3
Hans Wilmink
Bennekom
38:57
4
Peter Rottger
Veenendaal
39:45
5
Eddo van der Meulen
Wageningen
39:49
6
Gerben van der Jagt
Ede Gld
40:27
7
Jan Breembroek
Doorwerth
40:28
8
René ter Maten
Barneveld
40:37
9
Guido Roording
Arnhem
40:46
10
Guillaume Hoskens
Amstelveen
42:08
11
Bram-Sieben Rosema
Wageningen
42:13
12
Bas van der Heide
Wageningen
42:40
13
Bart Huttinga
Utrecht
43:08
14
Han Budde
Arnhem
43:44
15
John Smink
Barneveld
43:55
16
Maarten Ettema
Wageningen
44:22
17
Kees Heije
Wageningen
44:58
18
Ricardo Bleumer
Doetinchem
45:05
19
Antonio Iniguez
Arnhem
45:23
20
Christian Consten
Maastricht
45:42
21
Rob Das
Arnhem
45:45
22
Wilco Agteres
Ederveen
45:52
23
Daniël Beeuwkes
Ede Gld
45:53
24
Maries van der Hek
Ede Gld
45:55
25
Koos ten Bras
Nijmegen
46:06
26
Dirk van de Peppel
Duiven
46:13
27
Ron Blom
Huissen
46:20
28
Kees van Ginkel
Barneveld
46:57
29
Theo-Jan van de Pol
Ede Gld
47:33
30
Bart Sijtsma
Oosterbeek
47:36
31
Danny Peters
Vianen Ut
48:02
32
Ger de Zeeuw
Ede Gld
48:05
33
Jos Nabuurs
Arnhem
48:08
34
Jan Otse
Barneveld
48:20
35
Bert Koopmans
Arnhem
48:25
36
Sjors Rottger
Veenendaal
49:08
37
Michiel Nederlof
Arnhem
49:40
38
Ton Bloemzaad
Oosterbeek
49:59
39
Bert Berkhof
Ederveen
50:41
40
John Hagenouw
Doesburg
50:55
41
Guido Naezer
Arnhem
50:56
42
Yadi Dragtsma
Arnhem
52:38
43
Hans van der Pols
Ede Gld
53:40
44
Ben Schipper
Dieren
55:22
Organisatie: AV Pallas'67, Wageningen
www.uitslagen.nl
14-12-2009 17:16