| | | | | Uitslagenlijst Kruithof Optiek Kerstloop
Barendrecht - Zondag 13 december 2009
MSEN, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
51:51
2
Maarten van Zeggeren
Parthenon
54:20
3
Harmen Perk
EUR Roadrunners here
55:12
4
Paul Visser
Tilburg Road Runners
55:15
5
Remko Peters
EUR Roadrunners here
58:14
6
Joris Wulfert
EUR Roadrunners here
1:01:05
7
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners here
1:03:30
9
Marijn Treurniet
De Kievieten Heren
1:04:42
11
Erwin van Broekhoven
Groene Ster
1:09:40
M35, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Folkert van de Krol
Parthenon
57:45
5
Maarten van Veen
Rotterdam Atletiek
59:42
6
Richard Lelieveld
De Kievieten Heren
1:07:59
M40, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
52:02
3
Wim van Sparrentak
EON Powerteam
56:27
4
William van der Zalm
Olympus '70
57:50
5
Marcel Postmus
Voorne Atletiek
1:00:54
6
Erik van Keeken
De Kievieten Heren
1:02:32
9
Kees van der Sar
Uniquema Runners
1:06:14
10
Abdelali Baabhi
Oudenbosch
1:07:54
11
Bob Polack
Schilderw vd Heide
1:11:19
14
Wim Padmos
Voorne Atletiek
1:13:00
M45, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hans Bos
Rotterdam Atletiek
57:53
3
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
59:10
7
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:01:44
9
Jan van Bennekom
Spirit Oud Beijerlan
1:04:18
11
Marius Besuijen
EON Powerteam
1:09:40
12
Marchel Snieder
Uniquema Runners
1:11:08
14
Ronald Bik
Schilderw vd Heide
1:16:35
15
Hans Mensert
Imtech Care &Core
1:37:44
M50, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Adrie Visser
Zuiderster Team
1:02:26
5
Ricardo Baptiste
EON Powerteam
1:04:19
9
Andre Bossche
Rotterdam Atletiek
1:27:40
M55, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Olsthoorn
Zuiderster Team
1:02:58
3
Wim Besuijen
EON Powerteam
1:04:20
5
Rob Verhorst
Zuiderster Team
1:12:39
6
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:15:54
7
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
1:17:35
M60, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:05:02
4
Leo van Hoorn
Schilderw vd Heide
1:06:51
5
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
1:11:00
6
Henny Hamers
Zuiderster Team
1:16:06
7
Leo Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:16:46
12
Pierre Mijnsbergen
Zuiderster Team
1:38:14
VSEN, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Voorne Atletiek
1:01:34
V40, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julie Beukers
De Kievieten Dames
1:04:42
2
Birgit Voorn
Road Runners Etten-L
1:07:38
V45, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van der Ende
Olympus '70
1:10:02
3
Marjan van den Baard
Fortuna
1:12:59
4
Ingrid Baggerman
De Kievieten Dames
1:16:26
5
Ivonne van der Pad-Bla
avVN
1:18:42
V50, 10 EM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Annie van Dijk
Uniquema Runners
1:11:07
3
Hannie den Haan
Voorne Atletiek
1:11:33
5
M Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:15:00
6
Lea Melis
Spirit Oud Beijerlan
1:19:18
8
Marjan de Bruin
Imtech Care &Core
1:37:43
9
Ineke de Haan
Imtech Care &Core
1:37:43
MPRES, 10 EM PRES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Raymond Meijer
Barendrecht
1:07:38
6
Richard Groenendijk
Lekkerkerk
1:07:50
8
alex de langen
Spirit Oud Beijerlan
1:09:26
10
Teun van Uffelen
Etten-Leur
1:10:20
11
Patrick van Hattem
Barendrecht
1:11:08
14
Woet Kosters
Voorne Atletiek
1:11:29
15
Allard Moene
Voorne Atletiek
1:11:34
17
René Wagemakers
Barendrecht
1:12:37
25
Dannis van IJpen
Capelle aan den IJss
1:13:56
29
Jaap Westerbeek
Papendrecht
1:16:34
34
Loek Lelieveld
Spirit Lelystad
1:17:55
36
Adry van den Wijngaard
Teteringen
1:19:52
38
Maurice den Boef
Barendrecht
1:21:03
39
Leo Messemakers
Poortugaal
1:21:21
41
Bram de Visser
Barendrecht
1:22:07
42
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:22:46
44
Jos van den Boom
's-Gravenhage
1:25:08
46
Marcel v.d. Reijns
Ridderkerk
1:25:50
48
R Versluis
Nieuw Lekkerland
1:27:06
51
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:28:19
52
Arjen Eggermont
's-Gravenhage
1:28:51
VPRES, 10 EM PRES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester v.d. Werk
Oostvoorne
1:15:47
2
Rina Jansen
Spirit Oud Beijerlan
1:21:10
4
Marga Valies
Hoogvliet Rotterdam
1:28:03
6
Marry van de Klooster
Energie
1:31:02
M10K, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rob van der Want
Rotterdam Atletiek
34:15
4
Arthur Somers
EUR Roadrunners
37:55
5
Hans Westerlaken
's-Gravendeel
38:00
11
Edwin van der Lee
Waterweg
39:20
13
Martin den Hamer
Vlaardingen
39:42
19
Eddo Bakker
Hendrik Ido Ambacht
42:40
21
Marco La Fors
Loopgroep PK
44:47
29
Marcel Calkhoven
Hendrik Ido Ambacht
46:24
30
Rien den Hollander
Energie
46:25
32
Jeroen Schreur
Heerhugowaard
48:52
39
Lothar de Graaff
Parthenon
51:39
40
Gerard van Velzen
Imtech Care &Core
51:55
45
P.A. Hoogstrate
Nieuwerkerk ad IJsse
53:43
46
Folkert Blaauw
Barendrecht
54:36
47
Corniel van der Meer
Rhoon
54:39
49
Jos Boon
Hendrik Ido Ambacht
55:02
50
Gijs Kruger
Hendrik Ido Ambacht
55:24
52
Gert-Jan Bravenboer
Barendrecht
1:00:42
53
Henny Spijkers
Barendrecht
1:01:28
V10K, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
44:15
6
denise van de pijl
De Zilk
50:11
8
Ingeborg van der kamp
Rijswijk Zh
52:17
9
Y Nobel
Spirit Oud Beijerlan
52:41
10
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners Dame
52:41
12
Bernadette van der Dri
Puttershoek
52:47
16
Eugenie Boudewijn
Barendrecht
55:10
17
Annemarie Kuiper
's-Gravendeel
55:16
19
Annemarie van Meerten
Schilderw vd Heide
58:13
20
Monique Andriesse
Schilderw vd Heide
58:13
21
Margriet de Zoete
Barendrecht
1:00:44
22
Tutta Aarre
Hellevoetsluis
1:00:58
24
Marijke Beckers
Poortugaal
1:00:58
26
Foekeline de Jong
Rotterdam
1:02:29
29
Corrie Spijkers
Barendrecht
1:05:41
M5K, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dennis Vanderstappen
Energie
17:30
4
Mark Stuurman
Oud Beijerland
19:16
8
Gerard Vermeulen
Voorne Atletiek
21:55
9
Michel van Leiden
Brandwijk
22:40
10
Fedor van de Velde
Dordrecht
23:40
14
Raymon van Arenthals
Capelle aan den IJss
24:52
16
Erik Lendeboer
Mijnsheerenland
25:24
17
Eric Willebrands
Ridderkerk
25:44
18
Jori Paardenkooper
Bleiswijk
25:52
20
Peyman Amirjalali
Barendrecht
30:41
V5K, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Patricia Goossens
Etten-Leur
21:28
7
Annemieke Bloem
Altena Road Runners
23:47
10
Birgit van der Kamp
Barendrecht
28:15
16
Patricia Sundquest
Papendrecht
31:24
18
Rosalie de Graaf
Ridderkerk
31:59
19
Shirley Zondervan
Spijkenisse
32:27
Uitslagen.nl
19-12-2009 14:37