Uitslagenlijst 16e Vjennecross

Vriezenveen - Maandag 28 december 2009

J-12, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Benerink
Hengelo Ov
5:15
2
Koen Wiggers
Hengelo Ov
5:29
3
Danny Koppelman
Hoge Hexel
5:31
4
Sven Folbert
Vriezenveen
5:37
5
Wilbert Dennekamp
Rijssen
5:42
6
Kaj Mulder
Hardenberg
5:55
7
Ruben Koppelman
Hoge Hexel
6:06
8
Niels Dennekamp
Rijssen
6:17
9
Arvid Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
6:32
10
Lars van het Laar
Vriezenveen
7:40
11
Michael van het Laar
Vriezenveen
8:11
12
Dean van het Laar
Vriezenveen
8:19
13
Finn Mulder
Hardenberg
9:18
M-12, 1,5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inga Bakker
Ommen
6:04
2
Chantal Wiggers
Hengelo Ov
6:08
3
Lisanne Wiggers
Hengelo Ov
6:11
4
Nienke Wolterink
Rijssen
6:43
5
Susanne
Vriezenveen
6:52
6
Anouk Benerink
Hengelo Ov
7:06
HEREN, 3,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ynze Keulstra
Enschede
10:47
2
Mike Wermelink
Almelo
15:14
3
Johannes Kuilder
Almelo
15:14
DAMES, 3,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Oosterkamp
Steggerda
12:18
2
Marion Binnenmars
Zelhem
16:24
HSEN, 5,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
15:50
2
Ruud Blikman
Hellendoorn
16:32
3
jasper Lohuis
Enschede
17:35
4
Geert Tuinstra
Almelo
17:45
5
Martijn Kolkman
Vriezenveen
17:48
6
René de Jager
Sibculo
18:05
7
Jarno Dam Wichers
Wierden
18:37
8
Aschwin Kruders
Goor
19:02
9
Jongsma
Hardenberg
19:15
10
Remco Gombert
Vriezenveen
19:23
11
Wouter Post
Vriezenveen
20:29
12
Christiaan Paters
De Krim
20:35
13
Jeremy Pater
De Krim
21:01
14
Wichard Dennekamp
Rijssen
21:10
15
Robin Steentjes
Enter
21:11
16
Ronald Prins
Vriezenveen
21:16
17
Hendry Snijder
Vriezenveen
21:24
18
Danny ten Dam
Enter
21:52
19
Ids Tuinstra
Almelo
22:20
20
Ben Kok
Kampen
24:19
21
Rik Apeldoorn
Vriezenveen
24:44
22
Noud Doornheim
Wateringen
28:13
H40, 5,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
17:16
2
Hennie Freriks
Hardenberg
17:21
3
Rob Benerink
Hengelo Ov
17:24
4
Gert Berenst
Vroomshoop
18:09
5
Jan Groot
Hardenberg
18:44
6
Jan Ekkel
Vroomshoop
19:02
7
Henk Kappert
Daarle
19:04
8
Jan Mulder
Hardenberg
19:26
9
Jos Keulstra
Enschede
19:37
10
Jan Pieter de Vries
Hengelo Ov
19:48
11
T Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
19:55
12
Freddie Kruisselbrink
Almelo
19:58
13
John Rosing
Enschede
21:29
14
Henk Bos
Vriezenveen
22:32
15
Jan Smelt
Vriezenveen
22:38
16
Arie Peters
Hoge Hexel
24:01
17
Tim de Vrind
's-Gravenhage
24:05
18
Gery Stegeman
Rijssen
24:38
H50, 5,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stroeve
Emlichheim
19:34
2
Wout Croezen
Westerhaar-Vriezenv
19:51
3
Jan Kamphuis
Vroomshoop
19:57
4
Bert Nijkamp
Almelo
20:04
5
Jan Kuipers
Hardenberg
22:34
6
Tjerk Tuinstra
Almelo
22:48
7
Jan Wiltvank
Vriezenveen
25:46
8
Piet Elzinga
Nieuwleusen
25:55
9
Jan Reinders
Wierden
27:01
10
A Koetsier
Holten
28:15
11
K.W. van Schubert
Vroomshoop
28:24
12
Gerard Wolterink
Hellendoorn
33:38
DAMES, 5,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brigit Landewe
Enschede
18:46
2
Dineke Welleweerd
Bergentheim
19:50
3
Marie-louise ter Horst
Wierden
20:45
4
Leanne Kruiskamp
Vriezenveen
23:02
5
Jeanet Kikkert-Laarman
Daarlerveen
25:21
6
Lianda Katsbeek
Vriezenveen
25:57
7
Dayelle te Grotenhuis
Enschede
26:07
8
Karin de Vries
Hengelo Ov
26:16
9
Gerda Rijpstra
Vriezenveen
26:28
10
Anouk Ymker
Vroomshoop
26:28
11
Annemiek van der Kolk
Wierden
26:39
12
Joke Keddeman
Vriezenveen
26:52
13
Gerda van der Vegt
Dalfsen
27:05
14
Nathalie Ottink- Olijr
Hengelo Ov
27:05
15
Kruisselbrink
Almelo
27:24
16
Anita Mels
Vriezenveen
27:37
17
Christine Doornheim
Wateringen
28:49
18
Marion Bekedam
Dalfsen
30:51
19
Anita Bolkesteijn
Langeveen
31:06
20
Mirjam Menssen-Selhors
Zwolle
33:58
HSEN, 10,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
33:03
2
Richard lugies
Slagharen
34:41
3
Stefan Lamain
Valthe
36:54
4
Lambert-Jan Koops
Bemmel
37:39
5
Mike Lemmen
Vriezenveen
38:06
6
Arjen Oldekinkel
Radewijk
39:17
7
Kevin Timmerman
Hardenberg
39:44
8
Wim Ramaker
Marienberg
41:31
9
Jn Waanders
Wierden
42:15
10
Ralph Rolefes
Langeveen
44:22
11
Bertus Stegeman
Vriezenveen
45:42
12
Henk-Jan Mels
Vriezenveen
47:03
13
Jan Schutte
Westerhaar-Vriezenv
49:23
H40, 10,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv
34:51
2
Bert Luchies
Vroomshoop
37:59
3
Erik Nijhof
Hengelo Ov
38:44
4
Henk Meppelink
Gramsbergen
39:05
5
Gerard Rohof
Vriezenveen
39:28
6
Tony Ruiter
Den Ham Ov
39:31
7
Willem-Jan Tanck
Enschede
42:19
8
Roelof Veurink
Den Ham Ov
42:54
9
Wim Welleweerd
Bergentheim
43:01
10
Jan Schuurs
Den Ham Ov
43:39
11
Henk Jan Smedema
Wierden
44:18
12
Sander de Wit
Vriezenveen
47:17
13
Erjan Kikkert
Daarlerveen
49:23
H50, 10,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert Oldehinkel
Radewijk
34:59
2
Tonnie Bruns
Ootmarsum
35:33
3
Roelf Hutten
Bruchterveld
36:51
4
Henk van Duuren
Hardenberg
40:52
5
Jan Timmerman
Hardenberg
41:47
6
André Sasbrink
Nijverdal
42:11
7
Jan Staman
Wierden
42:41
8
Cor Kuipers
Enschede
43:57
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
47:07
10
R Scheurwater
Den Ham Ov
48:33
11
Gerhard Over
Meppen
49:06
DAMES, 10,0 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Falkmann
Groningen
39:04
2
Hilde Pape
Nijmegen
41:42
3
Marjan Herbert
Bergentheim
43:07
4
Sandra Berenst
Vroomshoop
51:10
5
Cobi Pape
Vriezenveen
55:27
Kijk voor alle informatie over onze wedstrijden op
www.av-twenterand.nl. De eerstvolgende door
AV-Twenterand georganiseerde wedstrijden zijn
de Midwinterloop te Den Ham op 31 december en de
3e Zandstuve Bosloop op 9 januari te Den Ham.
Wij hopen dat u heeft genoten van het parcours en dat we u bij de volgende
editie wederom mogen verwelkomen.
www.uitslagen.nl
28-12-2009 19:10