Uitslagenlijst Halve van Maassluis

Maassluis - Zondag 17 januari 2010

MSR, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ramon van der Wilde
Loopgroep PK
1:15:07
2
Harmen Perk
EUR Roadrunners here
1:15:52
3
Michael Groeneweegen
Loopteam Velocitas
1:15:57
4
Rene de Lange
De Koplopers
1:20:37
5
Mark Schuitemaker
Loopgroep Aart Stigt
1:21:35
6
Pieter-Jan Fioole
PAC
1:23:10
7
Martin Kerkvliet
Atledo
1:23:49
8
Tom Pierik
De Koplopers
1:24:21
9
Joris Wulfert
EUR Roadrunners here
1:24:54
10
Remko Peters
PAC Heren
1:26:54
11
Peter Loopik
Parthenon
1:28:07
12
Ali Shugul
PAC
1:30:47
13
Arjan Nomen
Nederland
1:32:40
14
Marijn Rodenburg
EUR Roadrunners here
1:33:53
15
Rafael Krijgsman
PAC Heren
1:34:03
16
Peter Pollemans
Oude Tonge
1:35:24
17
Dimitri Pennings
PAC Heren
1:36:53
18
Tim Koert
Energie
1:55:49
M35, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saïd Kanfaoui
AV Gouda
1:14:08
2
F vd Krol
Energie
1:15:20
3
Erwin Sparreboom
Olympus '70
1:17:18
4
Michiel Bovendeert
Loopgroep Aart Stigt
1:17:28
5
Paul Blokland
Parthenon
1:18:15
6
Richard Deen
De Koplopers
1:20:44
7
Maarten Hoogkamer
Lisse
1:22:05
8
Rene van der Stap
Olympus '70
1:23:55
9
Mark Wilson
Loopgroep PK
1:24:28
10
Martin Zwinkels
Olympus '70
1:25:14
11
Edwin van Straten
Loopgroep PK
1:25:44
12
Gert-Jan Haze
Loopgroep Aart Stigt
1:28:30
13
Martin Berns
Waterweg
1:29:43
14
Mario Wesdorp
PAC Heren
1:32:51
15
Marco de Man
PAC Heren
1:34:16
16
Marco Peters
Pallas '93
1:42:30
17
Jeroen van Hoorn
Nederland
1:46:30
18
Radjesh Ramasray
PAC
1:48:01
M40, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam Atletiek
1:11:36
2
Aart-Peter Baan
Energie
1:15:21
3
sandor Bron
Nederland
1:16:39
4
Hans Middelburg
Olympus '70
1:17:34
5
E Bovenkamp
De Koplopers
1:17:45
6
Gerard de Lange
Waterweg
1:19:04
7
Alfred van Pelt
Fortuna
1:19:42
8
E Doorschodt
Haag Atletiek
1:20:20
9
Danny van Wijk
Pallas '93
1:21:23
10
William van der Zalm
Olympus '70
1:21:34
11
Marcel v d Water
Waterweg
1:23:04
12
Hans Duivendijk
Pallas '93
1:23:39
13
Rob Smit
De Koplopers
1:26:36
14
Allard Moene
Voorne Atletiek
1:29:15
15
Rini de Jong
PAC
1:29:21
16
Ron Dekker
Fortuna
1:29:54
17
Arno van Unnik
Fortuna
1:30:18
18
Kees van der Sar
Nederland
1:30:18
19
Bob Polack
ASchilderwerken vd H
1:33:07
20
Wilco Hoogendoorn
PAC
1:34:50
21
M van Boxtel
De Koplopers
1:35:47
22
Jan Knipmeyer
Fortuna
1:36:06
23
Patrick Huijding
Vlaardingen
1:39:35
24
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:39:55
25
Abdelali Baabbi
Oudenbosch
1:41:22
26
Don Croes
Voorne Atletiek
1:41:23
27
Jos van Asselt
Waterweg
1:44:32
28
Jack van Stel
AV '56
1:46:10
29
Edwin Mersch
PAC
1:47:43
30
Hans Jelierse
NSL
1:49:43
31
Louis van Dijk
Maassluis
1:54:39
32
Dirk Schouten
Fortuna
1:58:02
M45, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ab Snoeij
Pallas '93
1:18:19
2
J T A Bos
Rotterdam Atletiek
1:18:23
3
Jan Verwijs
Energie
1:20:29
4
Thomas White
Pallas '93
1:24:41
5
Peter Sabel
Fortuna
1:25:58
6
Remco Schraven
Voorne Atletiek
1:26:03
7
Rob van Noordt
Olympus '70
1:26:16
8
R Huizer
Spijkenisse
1:27:04
9
Martin Pronk
Fortuna
1:28:53
10
Chris Paardenkooper
De Kieviten
1:29:16
11
Paul Wolters
Waterweg
1:29:44
12
Arthur Heerkens
Olympus '70
1:30:01
13
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:30:07
14
Marchel Snieder
Nederland
1:30:45
15
Edwin Cornelisse
PAC
1:31:34
16
Mike van Wichen
RRZ
1:32:10
17
Erik Boehle
Barendrecht
1:33:23
18
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:34:03
19
C van Wijk
Sliedrecht
1:34:15
20
Bert Vreugdenhil
Olympus '70
1:34:36
21
Rob van Kessel
Loopgroep PK
1:35:34
22
André Blok
Loopgroep PK
1:36:35
23
Erwin Tareilus
Fortuna
1:36:39
24
Marius Besuyen
Nederland
1:37:04
25
Cor Terlouw
Avantri
1:37:22
26
Herman Ruseler
Fortuna
1:38:14
27
Jaco Sprong
Waterweg
1:39:58
28
Ruud Wijsman
Vlaardingen
1:41:17
29
Henk Mulder
Fortuna
1:41:20
30
Joost Sturkenboom
Spark
1:41:32
31
Heico Kerkmeester
PAC
1:43:39
32
Ronald de Bik
ASchilderwerken vd H
1:44:17
33
Ronald Tertoolen
Fortuna
1:44:42
34
Willem van der Vaart
Fortuna
1:48:12
35
Kees van den Bos
Olympus '70
1:48:46
M50, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Vlaar
PAC
1:21:25
2
Steven Post
the Hague Road Runne
1:24:58
3
Arie van Heeren
Parthenon
1:27:32
4
Aart van Wijk
Passaat
1:28:59
5
Wim Wubben
Monster
1:29:03
6
Reinard Maarleveld
Fortuna
1:29:44
7
Andre de Schipper
THOR
1:29:50
8
Adrie Visser
Nederland
1:31:30
9
E Roodbol
PAC
1:31:34
10
Ricardo Baptiste
Nederland
1:32:44
11
Maarten van Erkel
avVN
1:32:48
12
Kees Montanus
Fortuna
1:33:46
13
P van Wingerden
avVN
1:34:58
14
Bert Zwinkels
Olympus '70
1:35:29
15
Andre de Roo
Fortuna
1:39:58
16
R Vrijhof
Energie
1:40:43
17
Aad van der Voort
Olympus '70
1:40:57
18
Henny Buijing
De Veenlopers
1:44:54
19
Rob Lampe
PAC
1:50:11
20
Aad Streefkerk
Fortuna
1:50:23
21
Cor van der Blom
De Kieviten
1:51:31
22
Dick Verbeek
PAC
1:51:46
23
Joop Kamer
Nederland
1:55:32
24
Paul Wobbe
Haag Atletiek
1:55:41
25
Bert Spek
Nederland
1:57:04
26
Jan Pieters
Loopgroep PK
2:08:37
M55, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
1:23:03
2
Paul Streep
PAC
1:25:55
3
W J P Houg
Parthenon
1:27:48
4
Ben Groenewegen
Olympus '70
1:27:59
5
Henk van Kempen
Fortuna
1:29:18
6
Kees Voogt
Tenaco
1:29:24
7
Willem Willemsen
Olympus '70
1:33:14
8
John Guequierre
Dynamica
1:36:42
9
Jan Noordam
Olympus '70
1:36:51
10
Rob Verhorst
Nederland
1:41:22
11
F Bekker
Vlaardingen
1:42:06
12
Hans Wils
Sparta
1:44:15
13
Bert Eeuwijk
Waterweg
1:44:32
14
Teun Noordhoek
Dutch Runners Gold
1:45:22
15
Theo Noij
Mijdrecht
1:47:13
16
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:47:16
17
Ruurd Tolman
Spark
1:51:41
18
Jan Overgaauw
PAC
1:57:00
19
Jan de Vos
ASchilderwerken vd H
2:03:36
20
Fred Dozy
Spark
2:19:06
M60, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Drikus Haalboom
avVN
1:27:17
2
Albert Stehouwer
Passaat
1:29:00
3
L van Hoorn
ASchilderwerken vd H
1:30:46
4
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:31:24
5
F van Mierlo
avVN
1:31:26
6
Tom Hessels
avVN
1:34:46
7
K Leeuwangh
Fortuna
1:36:43
8
Jan Zuurmond
avVN
1:38:16
9
H Verschoof
Rotterdam
1:39:35
10
Henny Hamers
Nederland
1:39:46
11
Karel Oosthoek
Spijkenisse
1:41:28
12
Marius van Altena
Flakkee
1:42:48
13
Martien van Veen
avVN
1:46:15
14
H Slijkhuis
Rhoon
1:47:30
15
Bram Harder
PAC
1:52:54
16
Walter de Ling
Fortuna
1:55:34
17
Hans Bourquin
Waterweg
2:03:52
18
B Westenberg
Fortuna
2:05:10
19
S Pleijsier
Waterweg
2:10:55
VSR, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Sloots
Voorne Atletiek
1:23:23
2
Vanessa Hartman
Brielle
1:28:12
3
Angelien Visbeen
Energie
1:36:45
4
Linda Hoek
EUR Roadrunners Dame
1:40:34
5
Rosalie Ohm
PAC
1:41:58
V40, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Francis Schinkel
PAC
1:25:19
2
Julie Beukers
De Kieviten
1:27:33
3
Monique Leentvaar
Fortuna
1:38:26
4
Esther Sweeris
Rockanje
1:52:59
5
Michela van Stel
AV '56
1:54:03
6
Tineke Schaap
avVN
2:00:35
V45, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Monique Arkenbout-Andr
AV Castricum
1:28:08
2
Monique Weening
Delft
1:33:09
3
Corina Voorn
De Koplopers
1:33:40
4
Marjan van der Baard
Hellevoetsluis
1:35:00
5
Marjolein Goos
Fortuna
1:36:55
6
Carin van der Ende
Olympus '70
1:38:11
7
Jorien van den Doel
Fortuna
1:43:43
8
Yvonne Schafthuizen
Fortuna
1:45:27
9
Els Snippe-De Jonckhee
avVN
1:50:15
10
Stannie Petta
Rotterdam
1:55:28
11
Jeannette Poldervaart
Spark
1:58:00
V50, 21.1 KM WEGWEDS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carla Ophorst
Haag Atletiek
1:26:19
2
M de Schipper - Fokke
THOR
1:36:02
3
Annie van Dijk
Nederland
1:41:40
4
Myra van Altena
Flakkee
1:42:58
5
Wilma van der Linde
Fortuna
1:43:42
6
Frederika Welle Donker
Fortuna
1:48:56
7
Francis Mulders
Nederland
1:52:29
8
Conja de Lange
Nederland
1:55:02
9
Sandra van 't Sant
Sparta
2:02:26
10
Lize Dirks
Fortuna
2:03:35
11
Ria Pluimgraaff
Fortuna
2:06:40
H21KM, 21.1 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van der Wilde
Vlaardingen
1:20:59
2
Erik Dees
Maassluis
1:23:41
3
Abdelkader Benchs
Amsterdam
1:24:10
4
Paul de Koning
Maasland
1:26:04
5
Leon Persoon
EUR Roadrunners
1:26:10
6
Eric Philipsen
Olympus '70
1:27:29
7
Ronald van der Waarde
Barendrecht
1:27:30
8
Rutger Thung
Vlaardingen
1:28:38
9
Fred Louter
Maasland
1:28:42
10
Melvin Smith
Rotterdam
1:28:55
11
Pieter Stellingwerf
Haag Atletiek
1:29:04
12
Gert Bakkenes
Maassluis
1:29:07
13
E de Graaf
Spark
1:29:34
14
Sylvain Verheij
Westmaas
1:29:40
15
Ewoud Blaak
Rotterdam
1:29:41
16
Niek Bravenboer
Oud Beijerland
1:30:30
17
Peter Post
Berkel en Rodenrijs
1:30:33
18
Chiel Sponselee
Hellevoetsluis
1:31:10
19
Ruben Laros
De Koplopers
1:31:11
20
Wijnand Fransen
Maassluis
1:31:33
21
Marcel Bergwerff
Vlaardingen
1:31:55
22
Jan Blok
's Gravenzande
1:32:13
23
Tom van der Lelij
Fortuna
1:32:44
24
Louis van der Hoeven
Wateringen
1:33:03
25
Arjan Plomp
Maassluis
1:33:10
26
M van Wijk
Oud Beijerland
1:33:42
27
Jeroen Oostenenk
Fortuna
1:33:45
28
Alex van Loon
Spijkenisse
1:34:43
29
Marcel Plomp
Maassluis
1:35:08
30
Jors van Tongeren
Duivendrecht
1:35:18
31
Wim Heijblom
Fortuna
1:35:24
32
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:36:06
33
Tim Soetens
Den Bosch
1:36:08
34
Frans Fobbe
Barendrecht
1:36:11
35
Frank van der Krogt
Wateringen
1:36:14
36
Percy van As
Fortuna
1:36:26
37
Ruud van Es
Vlaardingen
1:36:32
38
Hans Stijger
Olympus '70
1:36:40
39
Hans Vermeer
Maasland
1:36:47
40
Dennis van de Worp
Maasland
1:37:10
41
Marlo Moedig
Maasland
1:37:11
42
Ronald Ketel
Dordrecht
1:37:17
43
Erik van der Most
's Gravenzande
1:37:20
44
Richard Groenendijk
Lekkerkerk
1:37:27
45
Dennis Brouwer
Rotterdam
1:37:30
46
Piet ''t Hart
's Gravenzande
1:37:42
47
Leonard G Boekestijn
De Lier
1:37:50
48
Ronald Hoogenboom
Olympus '70
1:38:07
49
Stephan Baart
Rotterdam
1:38:08
50
Martin van der Giesen
Strijen
1:38:22
51
Remco van der Velden
Fortuna
1:38:25
52
Ard Persoon
Monster
1:38:56
53
F Plieger
Croda Runners Team
1:39:03
54
Pierre Hooimeijer
Hendrik Ido Ambacht
1:39:08
55
Jos van Dorp
De Lier
1:39:14
56
Ronald van Holsteyn
De Lier
1:39:15
57
Martijn Merx
Rotterdam
1:39:16
58
Jan Brabander
Olympus '70
1:39:29
59
Roelof Spaans
Rotterdam
1:39:32
60
Ed Smit
Vlaardingen
1:39:49
61
Leo van Zielst
Pallas '93
1:39:57
62
P Borsboom
Heinenoord
1:40:00
63
Edwin van Oosten
Ter Heijde
1:40:07
64
Ton van Vliet
Schiedam
1:40:18
65
B Aurik
Croda Runners Team
1:40:30
66
Michiel Storm
Barendrecht
1:40:38
67
Hans Kemper
Naaldwijk
1:40:52
68
Martijn van Oort
Hendrik Ido Ambacht
1:41:16
69
Ørjan Kooijman
Fortuna
1:41:17
70
René Ambrus
's-Gravenhage
1:41:26
71
Michiel Wallaard
Rotterdam
1:41:27
72
Mark van Dijk
Poeldijk
1:41:29
73
Patrick van de Burg
Delft
1:41:29
74
Bart Vanhauwaert
PAC
1:41:30
75
Theo van Vliet
Maasland
1:41:31
76
Henry van Willigen
Maassluis
1:41:44
77
Wout Verkade
Maasland
1:41:44
78
Peter van der Vliet
Voorburg
1:41:59
79
Marco Fais
's-Gravenhage
1:42:33
80
Wil Meershoek
Hoek van Holland
1:42:36
81
G vd Berg
Olympus '70
1:42:44
82
T Vonk
Naaldwijk
1:43:06
83
Joop van Lammeren
Barendrecht
1:43:11
84
Danny Gräfe
Spijkenisse
1:43:18
85
Joop Terwiel
Fortuna
1:43:19
86
G Ockeloen
Maassluis
1:43:23
87
Harold de Bruijn
Poeldijk
1:43:37
88
Ramier Bode
Eberwalde Duitsland
1:43:40
89
Jan G Zwartveld
Olympus '70
1:43:41
90
Dirk-Jan 't Hoen
Fortuna
1:43:43
91
S Dessi
Maasland
1:43:56
92
Arie van Leeuwen
Wateringen
1:43:56
93
Henry van der Vegt
De Lier
1:44:06
94
Mark Wijgerde
Rotterdam
1:44:07
95
Cok van Bodegom
Pallas '93
1:44:11
96
Remco Vervloet
Fortuna
1:44:19
97
Frank Jansen
Capelle aan de Ijsse
1:44:25
98
Christiaan Slooff
Fortuna
1:44:26
99
R Burger
's-Gravenzande
1:44:28
100
Edwin de Haas
Rotterdam
1:44:28
101
Pim Hagoort
Hilvarenbeek
1:44:31
102
Ron Switzar
Naaldwijk
1:44:40
103
Kasper Bontje
Schiedam
1:44:41
104
Aad van de Laar
's Gravenzande
1:44:47
105
Remco Stoffels
Puttershoek
1:44:47
106
H van Nieuwkerk
Fortuna
1:44:58
107
Hugo Vrolijk
Woubrugge
1:45:04
108
Ben Bornebroek
Wateringen
1:45:20
109
Aad de Groot
Honselersdijk
1:45:21
110
Bert Wilschut
Vlaardingen
1:45:21
111
W van Dongen
De Lier
1:46:36
112
Hans van den Berg
Pallas '93
1:47:17
113
Stefan Majchrzak
PAC
1:47:33
114
Johnny de Koning
Schiedam
1:47:53
115
Paul Wuestenenk
Rotterdam
1:47:56
116
Marcel Hofland
Leischendam
1:48:00
117
Wesley Bouman
Spijkenisseq
1:48:00
118
W van Leeuwen
Fortuna
1:48:10
119
Ronald Pol
Fortuna
1:48:11
120
Maurice van der Schee
Rotterdam
1:48:19
121
Maikel Kooijman
Vlaardingen
1:48:25
122
Erwin Grafe
Schiedam
1:48:27
123
R van Leeuwen
Maasland
1:48:29
124
Ronald v Mil
Vlaardingen
1:48:43
125
Jan-Willem Doelman
Croda Runners Team
1:48:45
126
Hans van Dijk
Vlaardingen
1:48:54
127
Piet de Kroon
Fortuna
1:48:55
128
E Bakker
Schiedam
1:49:05
129
George Steentjes
Maasdijk
1:49:10
130
LWA Kruik
Schiedam
1:49:41
131
Peter van Delft
Rijswijk Zh
1:49:52
132
Ronald Braak
Fortuna
1:50:06
133
Joek Sloots
Pallas '93
1:50:08
134
Andre Feenstra
Gouda
1:50:09
135
Arend van Loenen
Naaldwijk
1:50:17
136
Jeroen van Netten
Capelle aan den IJss
1:50:33
137
Wim Gerards
Maastricht
1:50:38
138
Rob Robbemond
Vlaardingen
1:50:38
139
Jurgen Hollemans
Fortuna
1:51:03
140
Marco Roozendaal
Vlaardingen
1:51:15
141
Floor Groeneveld
Zwijndrecht
1:51:17
142
Adrie Sinterniklaas
Westmaas
1:51:22
143
Jan Vermeer
Croda Runners Team
1:51:33
144
Daan Baart
Schiedam
1:51:36
145
Freek Wierda
Maasland
1:51:36
146
H vd Vliet
Schiedam
1:51:43
147
Henk van Driel
's-Gravendeel
1:51:49
148
Murat Metin
Rotterdam
1:51:53
149
AAd Zuiderwijk
Pallas '93
1:52:02
150
Sjoerd Janssen
Rotterdam
1:52:03
151
Gert van der Schee
Olympus '70
1:52:06
152
Johan Verzijden
Maassluis
1:52:08
153
J van de Keur
PAC
1:52:26
154
Edwin van der Wilk
Honselersdijk
1:52:39
155
Ineke Halve
Croda Runners Team
1:53:04
156
Bart Makkinga
Maasland
1:53:05
157
Sven de Langen
Rotterdam
1:53:22
158
Hans Sander
Hoogvliet Rotterdam
1:53:25
159
John Vrij
Fortuna
1:53:39
160
Glijn Langbroek
Vlaardingen
1:53:42
161
Leo Stans
Fortuna
1:53:49
162
Paul Korstanje
Waterweg
1:54:24
163
Jaco van Giezen
Schiedam
1:54:41
164
Ron de Leeuw van Weene
Zuidland
1:55:11
165
Erik Jan Beuzenberg
Bergschenhoek
1:55:24
166
Sander Lindemans
Fortuna
1:55:29
167
Gerrit van Woerden
Hoek van Holland
1:55:30
168
Dirk Geelhoed
Hoek van Holland
1:55:33
169
Reinier Hamelink
Puttershoek
1:55:44
170
L vd Meer
Fortuna
1:55:46
171
Marco Terlouw
Energie
1:55:49
172
Carlo Vos
Energie
1:55:49
173
Toon heuser
Energie
1:55:49
174
Hugo van Galen
Fortuna
1:55:51
175
Marcel van de Nieuwend
Barendrecht
1:56:12
176
Jan Mersch
Fortuna
1:56:13
177
Marco Schouwenaar
Fortuna
1:56:16
178
J Salomons
Vlaardingen
1:56:23
179
C Profita
PAC
1:56:30
180
Raymond van Daalen
Rotterdam
1:56:59
181
Marko Nieuwenhuize
Vlaardingen
1:57:13
182
Jonathan Verheul
Weesp
1:57:50
183
Eric Reij
Fortuna
1:58:11
184
P Zuidgeest
Naaldwijk
1:58:23
185
Karel Moltzer
PAC
1:58:39
186
Ed van Mil
Vlaardingen
1:58:50
187
André Schravemade
Zoetermeer
1:59:12
188
Marco Zwaan
Zuidland
1:59:17
189
Ad van der Valk
Fortuna
1:59:53
190
Ary Wijnolst
Maasdam
1:59:55
191
Michel Sap
Rotterdam
2:00:19
192
Gert Jan van der End
Fortuna
2:00:23
193
Henk Lansbergen
Honserlersdijk
2:00:56
194
A Schuurman
Amsterdam
2:01:07
195
René te Woerd
Naaldwijk
2:01:36
196
Paul Eichhorn
Hoek van Holland
2:01:36
197
Geri van Winssen
Maasland
2:01:54
198
Paul Luijnenburg
Waterweg
2:02:02
199
Ronald Koehorst
Olympus '70
2:02:43
200
Aad van Zeijl
Naaldwijk
2:02:46
201
Jan Jaarsma
Vlaardingen
2:03:21
202
Jan Weersma
Spijkenisse
2:03:38
203
Wilco Langschmidt
Berkel en Rodenrijs
2:03:54
204
Oscar Holterman
Fortuna
2:03:58
205
Victor Muszynski
Veenendaal
2:06:14
206
P van Meel
Pallas '93
2:06:55
207
Ties Pangalila
PAC
2:08:04
208
Bert Roeling
Run A round
2:08:13
209
Hans Damme
Schiedam
2:08:13
210
Wim Blokland
Rotterdam
2:08:41
211
Chris Hagoort
Schiedam
2:09:16
212
Lucien Dopper
Rotterdam
2:09:33
213
Gerard van der Ende
"'s Gravenzande
2:09:50
214
Martin v.d. Heuvel
Rotterdam
2:09:56
215
Martin Bot
Maassluis
2:12:26
216
Ron Veldhoen
Maasland
2:13:39
217
Marco van Veen
Maassluis
2:14:07
218
Rick van der Meer
Vlaardingen
2:15:04
219
Floris Blankenberg
's-Gravenhage
2:16:41
220
Koos Boelsen
Spijkenisse
2:17:07
221
Jacopo Fazzi
Maassluis
2:19:44
D21KM, 21.1 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anke Smit - van Mil
Vlaardingen
1:36:38
2
Elvera de Jong
Olympus '70
1:37:19
3
Bianca de Breij
Rotterdam
1:39:16
4
Jolanda Nell
Maasland
1:41:32
5
Daniëlle Biseswar
Fortuna
1:43:43
6
Angeli de Koning
Croda Runners Team
1:43:55
7
Diana Gram
Olympus '70
1:44:13
8
Johanna van Randwyk
Vlaardingen
1:48:09
9
Sigrid Kapsenberg
Rotterdam
1:48:37
10
Adri Kalkman
Croda Runners Team
1:49:23
11
Margaret Nijland
Fortuna
1:49:37
12
Miranda Kaslander
Olympus '70
1:53:23
13
D van Berkel
Croda Runners Team
1:53:30
14
Tamara Kleijwegt-Jonkm
Croda Runners Team
1:55:43
15
Gina Heuser
Energie
1:55:49
16
Annemie van Hattem
Fortuna
1:56:11
17
Anjo Brouw-Ploeg
Fortuna
1:56:13
18
Alexandra Geurtsen
Fortuna
1:56:53
19
Els Moltzer
PAC
1:58:39
20
Mieke Peute
Fortuna
1:59:17
21
Aleid van Prooijen
Fortuna
1:59:24
22
Conny Slooter
Strijen
1:59:30
23
Ingrid Klop
Fortuna
1:59:55
24
Nancy Langenberg
Hoek van Holland
2:00:21
25
Anita Hollemans
Fortuna
2:00:34
26
Linda Vermeulen
Vlaardingen
2:01:04
27
Mirjam Mooy
Fortuna
2:01:22
28
Marianne Baas
Waddinxveen
2:02:13
29
Geera Poot-Toren
Fortuna
2:02:38
30
Silvia van Schaick
Spark
2:03:33
31
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:03:45
32
Christa Hofs
Fortuna
2:03:45
33
Anita Stolk
Fortuna
2:04:10
34
Monique Kuller
Spijkenisse
2:05:00
35
Rianne Ammerlaan
's-Gravenzande
2:05:18
36
Ariette Roso
Zwijndrecht
2:07:31
37
Simone Nell
Maasland
2:07:44
38
Cecile Derrien
's-Gravenhage
2:14:55
39
Marjan de Bruin
Schiedam
2:15:09
40
Joyce Siemons
Spijkenisse
2:17:07
41
Marion Massop
De Bilt
2:19:05
42
Suzanne Vollema
Amersfoort
2:19:16
43
Natasja Pompen
Rotterdam
2:30:34
H10KM, 10.0 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Ketelaars
PAC Heren
34:54
2
Jelle Enthoven
Loopgroep PK
35:04
3
Marc Meeder
Waterweg
35:18
4
Maurice van Veldhoven
De Lier
35:53
5
Kevin van Leusden
Energie
36:02
6
Matthijs Riemens
Fortuna
36:22
7
Bart van der Kruk
Olympus '70
36:55
8
Sander Peters
Pallas '93
37:27
9
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
37:57
10
Vincent Zwemmer
's-Gravenhage
37:58
11
Nico van den Berg
Olympus '70
37:59
12
Danny Elbers
Fortuna
38:29
13
Willem de Voogd
Vlaardingen
38:32
14
Paul Jansen
Olympus '70
39:15
15
Frans Dekker
Olympus '70
40:01
16
Tjalling de Vries
Rotterdam
40:09
17
Chris Zuiderwijk
Hellevoetsluis
40:11
18
Marcel Gelton
Pallas '93
40:12
19
Ronald Veraar
Honselersdijk
40:13
20
Ramon van der Knaap
Hellevoetsluis
40:18
21
Hessel de Boer
Zoetermeer
40:29
22
Cees den DUnnen
Vlaardingen
40:36
23
Mark Stuurman
Oud Beijerland
40:45
24
Barry Dekkers
Maassluis
41:04
25
Hans Beyer
Vlaardingen
41:22
26
Martin den Hamer
Waterweg
41:51
27
Ard Augustinus
Fortuna
42:14
28
Dave van Egmond
's-Gravenhage
42:24
29
Martin Weeda
Maassluis
42:29
30
Bas Vreugdenhil
Olympus '70
42:44
31
Arthur Somers
EUR Roadrunners
43:12
32
Sander van Vliet
Vlaardingen
43:15
33
Norbert Veringmeier
Den Hoorn
43:19
34
Mohammed Kechouh
Waterweg
43:31
35
Ben van der Vlugt
Pallas '93
43:41
36
Jan Louter
Fortuna
43:54
37
Arie van der Leun
Passaat
44:05
38
K de Vos
Rotterdam
44:21
39
Alex de Wilt
Schiedam
44:45
40
Jos Huisman
Delft
44:50
41
Hans van Klaveren
Energie
44:56
42
leo de Jonge
Vlaardingen
45:17
43
Sieto de Vreeze
Olympus '70
45:31
44
Harry Oosterveen
Sparta
45:33
45
Peter Mestrini
Bergschenhoek
45:53
46
Danny Moreno
Maassluis
46:04
47
Ed Stuut
Hellevoetsluis
46:14
48
Rene v Hoorn
Maassluis
46:16
49
Aad van Ruijven
Poeldijk
46:17
50
Robert Bijmolt
Uden
46:27
51
Marco Poot
Waterweg
46:28
52
Henk Hoks
Fortuna
46:35
53
Kees Vreugdenhil
Maassluis
46:36
54
Jeroen Troost
Ridderkerk
46:41
55
Roland Troost
Maassluis
47:09
56
Jeroen Alkemade
Rotterdam
47:10
57
F Louter
Maasland
47:10
58
M vd Eijk
Schiedam
47:26
59
Edwin Donkerstoot
Vlaardingen
47:53
60
Mark van Spelden
Maassluis
47:59
61
Nico Enthoven
Vierpolders
48:12
62
Maarten van de Weerd
Rotterdam
48:14
63
Cor Spruijt
Monster
48:57
64
Bob Jaspers
Nootdorp
48:59
65
K de Vast
Croda Runners Team
49:04
66
Ron Kerpel
Vlaardingen
50:09
67
Dennis van den Doel
Maassluis
50:46
68
Gerard Oomen
Hoek van Holland
51:11
69
Jos van den Boom
's-Gravenhage
51:33
70
Jan Hijlkema
Maassluis
51:52
71
Jean-Paul Joosten
Rotterdam
52:34
72
Wim van Toor
Olympus '70
52:46
73
Mark de Ridder
"'s Gravenzande
52:46
74
Bert Baur
Fortuna
53:01
75
Luc Dumont
Fortuna
53:06
76
Bart Godthelp
Maassluis
53:43
77
Marcel van Riel
's Gravenzande
54:08
78
Nico v.d. Wel
's Gravenzande
54:29
79
Bert den Hond
Fortuna
54:30
80
Hans Hendriks
Fortuna
54:51
81
Ron 't Lam
Schiedam
55:10
82
Rob Vink
Rotterdam
55:12
83
Kasper Delwel
Nederland
56:00
84
Marcel Vliet van
Vlaardingen
56:05
85
Edwin Leuveren van
Fortuna
56:06
86
Jeffrey van der Marel
Maassluis
56:09
87
Arjen Pruijt
Vlaardingen
56:19
88
Patrick Bleumink
Apeldoorn
56:21
89
J Pluimgraaff
Vlaardingen
56:30
90
H van Meerten
ASchilderwerken vd H
56:44
91
Rob Hotting
PAC
57:04
92
Cees vd Hoven
Nederland
57:09
93
Gerard Stoevelaar
Vlaardingen
57:48
94
Patrick Breugom
Maassluis
57:55
95
Anton Wustrow
Rotterdam
58:07
96
Kees Cordia
Maassluis
58:11
97
Jan van der Meijs
Maassluis
58:17
98
Ben Tabak
Maassluis
58:39
99
Mariue van Zanten
PAC
59:54
100
G Rolff
Fortuna
59:57
101
Lex Kloppenburg
Vlaardingen
59:59
102
Koos Hamer
Maassluis
1:03:04
103
Arie van Aken
Fortuna
1:05:04
104
Jan Mulder
Fortuna
1:06:33
105
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:06:34
106
Sander Sonnemans
Schiedam
1:08:03
D10KM, 10.0 KM PRESTAT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marieke Boekestijn
Waterweg
41:31
2
Nienke de Jong
Naaldwijk
41:32
3
Petra Aaldring
Delft
44:22
4
Ellen Grimbergen
Olympus '70
45:35
5
Judith Poot
Maassluis
46:29
6
Sonja Jansen
Den Hoorn
46:58
7
Simone Krijger
Olympus '70
49:53
8
Ingrid Koene
Yerseke
49:59
9
Judith van der Kruk
's-Gravenhage
50:21
10
Silvia Brechler
Energie
52:47
11
Gudy van Klaveren
Energie
52:48
12
Ariadne Ooms
EUR Roadrunners Dame
55:25
13
Mirjam 't Mannetje
EUR Roadrunners
55:26
14
Carline van der Velden
Fortuna
55:52
15
Carla Stans
Fortuna
56:34
16
Y Fromm
Parthenon
56:47
17
Martha Fontijn
Fortuna
57:08
18
Linda Geus
Fortuna
57:09
19
Kitty van Bloois
Rotterdam
58:30
20
Reny Tertoolen
Fortuna
58:36
21
Karin Beyer
Fortuna
59:18
22
I de Haan
Schiedam
59:23
23
Helene Zwartveld-Moste
Naaldwijk
59:34
24
Wilma Buitelaar
Croda Runners Team
1:00:26
25
Bianca de Bruin
Schiedam
1:01:15
26
Esther Sonneman
Rotterdam
1:01:45
27
Denise Prins
Rotterdam
1:01:49
28
Annemarie Dijksman
Maassluis
1:02:03
29
Jeannette van der Lugt
De Lier
1:04:28
30
Monique Spoelstra
Maassluis
1:07:24
31
Diana van de Torre
Rotterdam
1:08:02
32
Maria sanchez Vega
Maassluis
1:13:03
Onderdeel van Loopreizen circuit 2010
Uitslagen.nl
23-01-2010 10:29