Uitslagenlijst cross

Anna Paulowna - Zaterdag 6 februari 2010

JJA, JONGENS JUN A/B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jim Kruiver
NOVA
14:13
2
Carlo Struik
NEA Volharding
14:41
3
Yordi Verkroost
Hylas
14:58
4
Nizar Salamat
NEA Volharding
16:26
5
Jan Arie Portegijs
DOKEV
16:41
6
Tim Rood
Hylas
17:23
7
Erik Bruin
DOKEV
19:00
JJB, JONGENS JUN A/B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Menno Munster
Hylas
14:52
2
Erik Tesselaar
Hera
15:06
3
Joran Klaver
Hera
15:29
4
Tim Koenis
Hera
15:35
5
Vasko Vos
Noordkop
15:38
6
Daniel Andriessen
AV Castricum
15:43
7
Mitchel Molenaar
TAS '82
16:34
8
Tijs Hofmann
NOVA
17:18
9
Mark von Winckelmanmn
NEA Volharding
18:45
MJA, MEISJES JUN A/B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Meijer
Noordkop
10:51
2
Roanne Bruin
Trias
10:57
3
Kyra Kieskamp
Hylas
12:13
MJB, MEISJES JUN A/B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lenneke Beeldman
Trias
11:31
2
Lisa Verblaauw
Hera
11:58
3
Renske Rodenhuis
Hera
12:34
JJC, JONGENS JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob ter Burg
Noordkop
11:02
2
Joeri Slagter
Hera
11:09
3
Vincent Hazeleger
AV Castricum
11:20
4
Tony van Diepen
Hera
11:33
5
Tyko Kieskamp
Hylas
11:48
6
Dario Duineveld
Trias
12:17
7
Tim Tesselaar
Noordkop
12:30
8
Marco Ghiglioni
Hylas
12:42
9
Guido Klaassen
Lycurgus
12:43
10
Niek Reijmers
Hylas
13:05
11
Rafael Stijns
NEA Volharding
13:08
12
Lars Rodenburg
Lycurgus
13:12
13
Pieter Rotgans
Wieringermeer
13:13
14
Dennis Sjerps
SAV
13:50
15
Jesse van der Mee
Noordkop
13:52
16
Christiaan Bos
Wieringermeer
14:12
17
Caspar Sagarajah
Hylas
14:16
18
Bas Portegijs
DOKEV
14:17
19
Jasper Woudenberg
Hylas
14:32
20
Gido Bout
Lycurgus
14:54
21
Loek Veerkamp
NEA Volharding
15:02
22
Rick Groen
NOVA
15:23
23
Kevin Post
Wieringermeer
16:28
MJC, MEISJES JUN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Oud
SAV
7:56
2
Anna Sjoukje Runia
SAV
8:00
3
Celine Ruiter
Trias
8:21
4
Carlijn van Esch
AV Castricum
8:23
5
Emma Venneker
Hylas
8:24
6
Jenny Steur
AV Edam
8:25
7
Lisanne Keet
DOKEV
8:33
8
Suzanne Vergouw
AV Castricum
8:33
9
Rianne van Diepen
Hera
8:42
10
Jolijn Prins
NOVA
8:45
11
Mariska Tuijp
AV Edam
8:52
12
Nina Moggré
Trias
8:57
13
Nadine Visser
SAV
8:59
14
Danielle Dorth
Hylas
9:00
15
Rosan Steur
ARO '88
9:01
16
Reneé Koopman
AV Castricum
9:02
17
Monique Schokker
AV Edam
9:02
18
Ayla Agasi
Trias
9:10
19
Mira Groot
Hylas
9:11
20
Judith Kok
SAV
9:13
21
Laura Stokx
Hylas
9:15
22
Robin Tesselaar
NOVA
9:17
23
Noortje Wittink
Hylas
9:18
24
Kaylee Elfring
Wieringermeer
9:24
25
Daphne Veerman
AV Edam
9:31
26
Djessie Ligthart
TAS '82
9:32
27
Eline van Breukelen
Wieringermeer
9:32
28
Els Noordeloos
SAV
9:38
29
Marieke van Etten
Wieringermeer
10:12
30
Demi Floor
Hylas
10:13
31
Janine van Baar
NOVA
10:25
32
Britt van de Heuvel
Hylas
10:31
33
Lonneke Rademakers
NOVA
10:55
34
Lynn Glas
NOVA
10:57
JJD2, JONGENS JUN D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ryan Clarke
AV Castricum
7:24
2
Jeroen Swinkels
NOVA
7:32
3
Edwin Sjerps
SAV
7:46
4
Johan Ouwehand
AV Edam
8:03
5
Floris Doedens
Hylas
8:19
6
Ruben den Boer
AV Edam
8:20
7
Twan de Winter
NEA Volharding
8:24
8
Sven Schoonebeek
AV Castricum
8:28
9
Twan Noordhoek
Noordkop
9:07
10
Jasper Kroes
NOVA
9:10
11
Guus Ruiter
Trias
9:30
12
Morris Jansen
AV Castricum
9:51
13
Peter Knot
Hera
9:59
14
Johan Huiberts
DOKEV
10:00
15
Davy Wouda
Lycurgus
10:06
16
Sjoerd van Deudekom
Lycurgus
10:20
17
Mitchell Groen
NOVA
11:13
JJD1, JONGENS JUN D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle Lagerweij
Hera
8:11
2
Emile Lammers
Noordkop
8:12
3
Stan Rietveld
NOVA
8:26
4
Peter van Dijk
AV Edam
8:41
5
Pim Zwaanenburg
Hera
8:45
6
Jamal Aartsen
Noordkop
8:46
7
Lars Hierck
Hera
8:47
8
Sven Rodenburg
Lycurgus
9:01
9
Jesper Peterse
Trias
9:11
10
Tim Conijn
AV Edam
9:13
11
Stan Arnolli
AV Edam
9:14
12
Dion de Winter
NEA Volharding
9:15
13
Sam Volten
SAV
9:16
14
Cas de Boorder
Hylas
9:48
15
Onno Aerts
Noordkop
10:04
16
Bram van de Wetering
Lycurgus
10:05
17
Kenneth Dirker
Noordkop
10:40
18
Bram Janssen
Lycurgus
10:44
19
Daaf Pinkster
Hylas
10:50
20
Gideon van Boxtel
Lycurgus
11:06
21
Youri Danenberg
NOVA
11:07
22
Pepijn Molenaar
Lycurgus
11:07
23
Berend Jak
Lycurgus
12:20
MJD2, MEISJES JUN D2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosalie Wijnker
Hera
4:36
2
Floortje van Kampen
Hollandia
4:39
3
Kirsten Blom
NOVA
4:54
4
Britt Mosselman
SAV
5:00
5
Willemijna Runia
SAV
5:13
6
Francis Sikkenga
Hollandia
5:21
7
Sarah Laan
SAV
5:27
8
Lotte Bart
NEA Volharding
5:28
9
Kathy Agasi
Trias
5:32
10
Marijn van der Graaf
AV Castricum
5:34
11
Tessa Meulman
Lycurgus
5:38
12
Minke Bosma
Lycurgus
5:40
13
Anna Beukema
Noordkop
5:49
14
Louise Tamis
Hera
5:50
15
Demi Kruijer
Hylas
5:51
16
Kirsten Zuurbier
Trias
5:54
17
Melissa Klap
Lycurgus
6:03
18
Beau Buurman
Lycurgus
6:08
MJD1, MEISJES JUN D1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hollandia
5:07
2
Anoek Steur
ARO '88
5:26
3
Hanna Voorberg
Lycurgus
5:27
4
Maaike Wittink
Hylas
5:27
5
Naomie Zwaag
Hollandia
5:30
6
Zoë de Jong
Trias
5:38
7
Melanie van der Most
Trias
5:40
8
Anna Idzenga
Hylas
5:42
9
Yvonne Kes
AV Edam
5:44
10
Arianne Oor
AV Edam
5:50
11
Romy Oden
Noordkop
5:56
12
Romy Bokkenkamp
AV Edam
6:03
13
Mabel Schenk
Noordkop
6:10
14
Kim de Niet
Hera
6:14
15
Demi Wagemaker
SAV
6:18
16
Myléne Bakker
AV Edam
6:19
17
Björk Johannes
DOKEV
6:19
18
Nina Kuperus
Wieringermeer
6:25
19
Luca van Etten
Hollandia
6:26
20
Ninea-Elise van der La
Lycurgus
6:38
21
Inge Portegijs
DOKEV
6:43
22
Lisanne van der Weijde
Wieringermeer
6:45
23
Ezra Glasbergen
TAS '82
6:47
JPMIN, J/M MINI PUPIL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Diepen
Hera
2:37
2
Tobias Vrolijk
AV Castricum
2:50
3
Bas Hoogeboom
NOVA
2:56
4
Erik Rademakers
NOVA
3:03
5
Koen Grapendaal
Hylas
3:09
6
Sebastiaan Bonte
Lycurgus
3:32
7
Mike Geel
Wieringermeer
3:56
MPMIN, J/M MINI PUPIL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyra Agassi
Trias
3:32
2
Nadia Lensen
Lycurgus
3:34
3
Sofie Oden
Noordkop
3:49
4
Luca Hageman
Hera
3:55
JPC, J/M PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aris Beers
NOVA
4:36
2
Jochem van Dijk
DOKEV
4:36
3
Casper Peterse
Trias
4:37
4
Scott Boekel
NOVA
4:39
5
Bram Klap
Lycurgus
4:40
6
Yannick Hageman
Hera
4:41
7
Max Gebel
Trias
4:45
8
Christiaan Romello
Hera
4:53
9
Tim Buschman
DOKEV
5:07
10
Nils Rabbeljee
DOKEV
5:11
11
Tijmen Jansen
DOKEV
5:14
12
Damian Regtien
Noordkop
5:14
13
Jens Hierck
Hera
5:25
14
Tim Koole
Lycurgus
5:29
15
Jelle Post
Lycurgus
5:31
16
Sam van Dijk
Lycurgus
5:40
17
Cas van Oorschot
Trias
5:53
18
Bram de Jong
Wieringermeer
6:20
19
Mika Linnebank
DOKEV
6:28
MPC, J/M PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gwen Feenstra
Hera
4:56
2
Joelle Wagemaker
SAV
5:08
3
Emilie Jacques
NEA Volharding
5:15
4
Britt Rodenburg
Lycurgus
5:17
5
Lisa Church
NOVA
5:19
6
Jip de Waard
Trias
5:23
7
Frederique Kox
Lycurgus
5:28
8
Lysanne Zaal
Hera
5:31
9
Britt Laan
Hollandia
5:32
10
Willeke Vink
AV Edam
5:32
11
Merel van Diepen
Lycurgus
5:36
12
Lensa Said
AV Castricum
5:37
13
Sascha Schenk
Wieringermeer
5:38
14
Lianne Runderkamp
AV Edam
5:38
15
Roos Molenaar
AV Edam
5:57
16
Kylie Kroon
AV Edam
5:59
17
Anne Mooijer
AV Edam
6:18
18
Mei Qi Janssen
Lycurgus
6:21
19
Yza Schraal
Lycurgus
6:54
20
Karlijn Pereboom
Lycurgus
6:54
JPB, JONGENS PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Djoao Lobles
Noordkop
4:35
2
Jeremy van der Mee
Noordkop
4:40
3
Tom Hoogeboom
NOVA
4:41
4
Brecht Lagerweij
Hera
4:45
5
Duncan Steenbakker
Lycurgus
4:46
6
Jort Tiessen
Noordkop
4:47
7
Youri Dekker
NOVA
4:48
8
Stan Huiting
Trias
4:49
9
Thomas Mol
Lycurgus
4:54
10
Jan Klaverdijk
Hera
4:59
11
Kevin van Hout
DOKEV
5:01
12
Kasper Vrolijk
AV Castricum
5:02
13
Kick van Leeuwen
DOKEV
5:05
14
Sten Stroet
Hera
5:06
15
Tijs Makelaar
Noordkop
5:08
16
Steven Tierolf
AV Edam
5:09
17
Dave Schoemaker
ARO '88
5:12
18
Yin van Braam
Lycurgus
5:23
19
Jarno Gilissen
Lycurgus
5:28
20
Stephen Randag
Lycurgus
5:44
21
Patrick Randag
Lycurgus
5:47
22
Johan van Weert
Lycurgus
5:48
23
Twan Bosschaart
Trias
5:52
24
Floris Tuerlings
Lycurgus
5:55
25
Sebastiaan San José
Hera
5:55
26
Bas de Kort
Trias
5:55
27
Jeppe de Jager
Lycurgus
5:59
28
Joost van Deudekom
Lycurgus
6:00
29
Koen Fijneman
Lycurgus
6:30
30
Raoul Lensen
Lycurgus
6:31
31
Matthijs van de Lagewe
Lycurgus
6:32
32
Ferris Houthuysen
Hollandia
6:32
33
Pascal Burleson
Lycurgus
6:36
34
Thomas Wijkstra
NEA Volharding
6:40
35
Jure Marusic
Lycurgus
6:50
MPB, MEISJES PUP B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yanniek Bouwer
Trias
4:57
2
Noah Suurmond
AV Edam
4:58
3
Nina van Diepen
Hera
5:00
4
Inez Bouwen
Lycurgus
5:01
5
Julia Krajenbrink
Hylas
5:02
6
Wiek Groot
Noordkop
5:12
7
Jennifer Konings
ARO '88
5:15
8
Anouk Schot
AV Edam
5:15
9
Mirte Jansen
DOKEV
5:16
10
Sienna Klous
Lycurgus
5:21
11
Amber Steur
ARO '88
5:24
12
Julia Knot
Hera
5:29
13
Sharita Oor
AV Edam
5:33
14
Stijn Kruijer
NOVA
5:37
15
Manon de Jong
Trias
5:37
16
Wies Siffels
Lycurgus
5:38
17
Frouke Beukema
Noordkop
5:42
18
Mirte van 't Land
Lycurgus
5:44
19
Amber van Noort
Lycurgus
5:46
20
Alisia Bruin
Wieringermeer
5:48
21
Liset Kolkman
AV Edam
5:52
22
Maayke Beukema
Noordkop
5:54
23
Jaimy Meyer
Wieringermeer
6:02
24
Lisa Bruintjes
Lycurgus
6:03
25
Amber Lelieveld
Trias
6:04
26
Nadia Beuker
Noordkop
6:13
27
Laura van Galen
Hylas
6:14
28
Amber van der Putten
Hera
6:15
29
Sophi Ameneiro
Lycurgus
6:15
30
Fee Molenaar
Lycurgus
6:18
31
Eefje Molenaar
Lycurgus
6:20
32
Mila Kuller
NEA Volharding
6:21
33
Dalisay de Boer
Wieringermeer
6:29
34
Iris Jansen
Lycurgus
6:30
35
Dora van Kruistum
AV Castricum
6:31
36
kaptein lisa
DOKEV
6:40
37
Quinta van Schellen
Lycurgus
6:46
38
Sterre van Etten
Wieringermeer
6:48
39
Joy Koning
Lycurgus
6:48
40
Luna van der Laan
Lycurgus
6:50
41
Amber van den Hoff
Wieringermeer
7:02
JPA1, JONGENS PUP A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Glas
Hollandia
4:22
2
Michel van den Hoven
Trias
4:30
3
Bastiaan Church
NOVA
4:30
4
Bas Hoonhout
NEA Volharding
4:40
5
Olle Bosma
Lycurgus
4:43
6
Thomas Arensman
NEA Volharding
4:50
7
Max Laan
Hollandia
4:54
8
Hanke Pijlman
AV Castricum
4:56
9
Steven de Moel
NOVA
4:57
10
Vince van Dalen
Noordkop
5:03
11
Kyle Mossing
NEA Volharding
5:08
12
Dulan Haazelager
Trias
5:13
13
Luuk Peterse
Trias
5:13
14
Rutger Tuerlings
Lycurgus
5:18
15
Soerik Geervliet
Noordkop
5:22
16
Vincent Buringa
Hylas
5:25
17
Ard Ursem
ARO '88
5:28
18
Jeroen de Wolf
Hylas
5:29
19
Mees van der Wijk
Lycurgus
5:29
20
Mats Heine
Lycurgus
5:36
21
Janek Rijke
Lycurgus
5:40
22
Thion Glasbergen
TAS '82
5:46
23
Brent Steenvoorden
DOKEV
5:55
24
Bas van Dijk
Lycurgus
5:58
25
Marten Voorberg
Lycurgus
6:07
26
Yoeri Beerepoot
Lycurgus
6:10
MPA1, MEISJES PUP A1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Schoonebeek
AV Castricum
4:30
2
Bregje Dekker
NOVA
4:43
3
Ecelien Bouma
Hylas
4:49
4
Isa Raadgers
Noordkop
4:50
5
Lotte Runia
SAV
4:52
6
Diewertje van Kampen
Hollandia
4:55
7
Rosalie Zonneveld
TAS '82
4:56
8
Teuntje Hopman
Trias
4:56
9
Anke Schoen
TAS '82
5:00
10
Eline Runderkamp
AV Edam
5:01
11
Sarah Visser
AV Edam
5:02
12
Melanie Dirker
Noordkop
5:10
13
Merel Kouwenhoven
Hera
5:12
14
Rosa Bronsdijk
AV Edam
5:14
15
Nina van Luijn
NEA Volharding
5:17
16
Nikki van Wees
NEA Volharding
5:19
17
Monique Schoen
Wieringermeer
5:20
18
Britt Agasi
Trias
5:22
19
Mieke Smit
AV Edam
5:23
20
Puck de Waard
Trias
5:24
21
Anouk de Niet
Hera
5:25
22
Juul IJlstra
Trias
5:27
23
Evelien Vletter
NEA Volharding
5:27
24
Sarah Dekker
Trias
5:29
25
Yasmine Schilder
AV Edam
5:30
26
Emma de Koning
Lycurgus
5:30
27
Noa Zoon
Noordkop
5:31
28
Allisha Schouten
NEA Volharding
5:32
29
Isabelle Klap
Lycurgus
5:32
30
Esmee de Jong
Trias
5:33
31
Lieve Butter
Lycurgus
5:34
32
Shanna Mol
Lycurgus
5:37
33
Lotte de Graaf
NEA Volharding
5:38
34
Michelle van Dorth
Hylas
5:43
35
Lieve Tazelaar
Hylas
5:45
36
Lisa Mooijer
AV Edam
5:50
37
Iris Molenaar
AV Edam
5:51
38
Dione van Wijk
Lycurgus
6:08
39
Fleur Binnendijk
Lycurgus
6:09
40
Rosie Kroon
AV Edam
6:12
41
Annemarijn Jong
Wieringermeer
6:17
JPA2, JONGENS PUP A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ludo Kruistum
AV Castricum
4:13
2
Jens van Gelderen
Lycurgus
4:15
3
Faas Wijn
Trias
4:22
4
Joost Schipper
ARO '88
4:25
5
Marc Rademakers
NOVA
4:27
6
Jelle de Jong
AV Edam
4:30
7
Vincent Fontaine
NOVA
4:32
8
Willem Grapendaal
Hylas
4:33
9
Djulyan van der Mee
Noordkop
4:38
10
Sem Verweij
Hylas
4:44
11
Sjaak Tol
AV Edam
4:45
12
Timo Kwakman
AV Edam
4:45
13
Tijmen van 't Land
Lycurgus
4:50
14
Nick Schoemaker
ARO '88
4:53
15
Luuk Tierolf
AV Edam
4:55
16
Douwe van Seijst
Lycurgus
4:55
17
Jesper Rabbeljee
DOKEV
4:58
18
Joost van den Berg
Lycurgus
5:00
19
Nathan Jacques
NEA Volharding
5:01
20
Jamiro Veerman
AV Edam
5:05
21
Marnix Hageman
Hera
5:06
22
Ramon Kohlhoff
NEA Volharding
5:11
23
Timo Schilp
Lycurgus
5:15
24
Martijn Kroes
NOVA
5:21
25
Jelmer van Diepen
Lycurgus
5:23
26
Vincent Sluis
Hera
5:37
27
Camiel van Assema
NEA Volharding
5:40
28
Teun van der Meer
Lycurgus
5:41
29
Mathijs de Wolf
Hylas
5:44
30
Do Pronk
NOVA
6:24
MPA2, MEISJES PUP A2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carlien Wabeke
NOVA
4:24
2
Nora Winter
Lycurgus
4:34
3
Paulien Verhaar
AV Castricum
4:37
4
Robin van Sallandt
Lycurgus
4:43
5
Maaike Schenk
Lycurgus
4:46
6
Emma van Rongen
NEA Volharding
4:48
7
Dianne Conijn
DOKEV
4:50
8
Elise Schneider
SAV
4:51
9
Juliet Koning
AV Edam
4:52
10
Lisa Schokker
AV Edam
4:53
11
Laura Konings
ARO '88
4:57
12
Chayenne Veerman
AV Edam
4:59
13
Larissa van der Most
Trias
5:02
14
Marijke Wiercx
Hera
5:03
15
Kiki Veldman
DOKEV
5:06
16
Nienke van Sante
Lycurgus
5:08
17
Rochelle Entius
Hylas
5:11
18
Quinty Kroon
AV Edam
5:12
19
Britt Ooijevaar
Trias
5:15
20
Sanne Kooijman
TAS '82
5:16
21
Maud Feenstra
Hera
5:17
22
Jessica Buschman
DOKEV
5:18
23
Afra Straathof
AV Castricum
5:20
24
Carlijn Bouwer
Trias
5:20
25
Aniek Heine
Lycurgus
5:30
26
Bjork Groot
Noordkop
5:31
27
Sabrina Terneu
Noordkop
5:36
28
Sophie Koelma
Lycurgus
5:38
29
Melanie Zoer
DOKEV
5:51
30
Danielle Geel
Wieringermeer
5:53
31
Cathy Vink
AV Edam
5:54
32
Alexandra Kox
Lycurgus
5:58
33
Robin Post
Wieringermeer
6:04
34
Lynn Molenaar
AV Edam
6:16
35
Anne Wit
DOKEV
6:22
6 februari 2010
Uitslagen.nl
20-02-2010 10:54