Uitslagenlijst 22e Engelse Mijlenloop Winterswijk

Winterswijk - Zaterdag 6 maart 2010

V05, 0,5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margot Putto
Winterswijk
3:08
2
Robin Ligtenberg
Winterswijk
4:02
3
Jill Reessink
Winterswijk
4:42
4
Jasmijn Harten Van
Zelhem
5:06
5
Loeka Hoogenkamp
Winterswijk
5:20
6
Luna Zoe America
Winterswijk
5:30
M05, 0,5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aharon Spiro
Winterswijk
3:07
2
Ramon Massen
Varsseveld
3:13
3
Rick Hogeboom
Winterswijk
3:17
4
Daan Wijenberg
Winterswijk
3:20
5
Thijmen te Keurs
Winterswijk Kotten
3:22
6
David Poole
Winterswijk
3:44
7
Rafael Frolov
Winterswijk
4:00
8
Jari Harten Van
Zelhem
4:38
V1, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlou Remeeus
Zieuwent
6:47
2
Tess Valenta
Winterswijk
6:51
3
Marijke Esselink
Winterswijk Meddo
6:52
4
Linde Lammers
Winterswijk
6:53
5
Nienke Wijenberg
Winterswijk
7:07
6
Elles Wiericx
Eibergen
7:10
7
Julia Tiggeloven
Winterswijk
7:22
8
Ilse Bruggers
Winterswijk
7:30
9
Lotte Koedood
Winterswijk
7:35
10
Marina Dielen
Winterswijk
7:36
11
Monique Hogeboom
Winterswijk
7:50
12
Danielle Dielen
Winterswijk
8:05
13
Julia Waikominos
Winterswijk
8:21
14
Kimberly te Kolstee
Winterswijk
8:23
15
Femke Koedood
Winterswijk
8:26
16
Joanne Rengellink
Winterswijk
8:47
17
Anne Brudin
Winterswijk
8:49
18
Laura Wijenberg
Winterswijk
8:52
19
Noortje Doelman
Winterswijk
9:01
20
Melissa Valken
Winterswijk
9:13
21
Silke Lankveld
Gaanderen
9:59
M1, 1 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Spiro
Winterswijk
5:54
2
Mirco Wiericx
Eibergen
6:36
3
Thijs Esselink
Winterswijk Meddo
6:40
4
Timo Kruisselbrink
Winterswijk Kotten
7:19
5
Jesse Nijmeijer
Winterswijk
7:21
6
Domenique Schreurs
Winterswijk
7:22
7
Jochem te Keurs
Winterswijk Kotten
7:41
8
Jesse Esselink
Winterswijk
8:41
9
Siebe Kremer
Winterswijk
9:08
10
Bouke Kremer
Winterswijk
9:10
11
Stijn Meerdink
Winterswijk
9:11
VR5, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin te Vaarwerk
Rekken
35:23
2
Ingrid van Zalingen
Aalten
35:37
3
Arjanne Paalman
Rijssen
37:19
4
Nicole Haarman
Winterswijk
37:48
5
Grietje Carleer-Mulder
Winterswijk
38:44
6
Lienke te Brake
Utrecht
38:45
7
Femke Belksma
Winterswijk
39:21
8
Lavra Hakvoort
Vreden (GER)
39:39
9
Judith Boomkamp
Winterswijk Miste
39:54
10
Mareen Lansing
Vreden (GER)
40:30
11
Monique Elburg
Aalten
40:46
12
Marieke Prinsen
Aalten
40:58
13
Marjolein Wolrich
Winterswijk
43:03
14
Anne Marie Thus
Braamt
43:29
15
Mira Veenvliet
Winterswijk
43:45
16
Ilona Grevers
Winterswijk
43:48
17
Lia Assink
Aalten
44:53
18
Marielle Smeets
Winterswijk
45:08
19
Danielle Wiggers
Winterswijk
45:09
20
Yvette Heusinkveld
Aalten
45:48
21
Anja Ruesink
Winterswijk
46:29
22
Annie Buesink
Aalten
47:10
23
Dienke Nijboer
Winterswijk
47:18
24
Sandra de Groot
Aalten
47:47
25
Emma Borst
Winterswijk
48:50
MR5, 5 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
Doetinchem
26:24
2
Gerrit Dijkslag
Aalten
28:57
3
Dano Harmsen
Aalten
30:07
4
Frank Roos
Aalten
30:47
5
Rob Berkelder
Aalten
30:47
6
Rudi Spekschoor
Marienvelde
30:48
7
Godfried Wopereis
Lichtenvoorde
31:00
8
Peter Wissing
Megchelen
31:17
9
Geert Wevers
Aalten
31:37
10
Marcel Nijhof
Holten
32:06
11
Gerard Markvoort
Ruurlo
32:22
12
Wijnand te Lintum
Winterswijk
32:26
13
Martijn te Brake
Eibergen
32:35
14
Ferdi Ubbink
Winterswijk
32:51
15
Hans Geerdink
Winterswijk
32:57
16
Wim Jentink
Aalten
33:11
17
René Laar
Winterswijk
33:35
18
Paul Tebroke
Aalten
34:06
19
Ynze Keulstra
Enschede
34:08
20
Tom Waalder
Aalten
34:40
21
Jan Ruesink
Winterswijk
34:52
22
Jeroen van de Lubbe
Winterswijk
35:15
23
Eric Hogeboom
Winterswijk
35:17
24
Henk Mengers
Aalten
35:36
25
Wormkamp
Winterswijk
35:37
26
Bernd Wenning
Vreden (GER)
35:38
27
Gert-Jan Egberink
Eibergen
36:29
28
Bob Egbrink
Oldenzaal
36:33
29
Peter van Rijn
Winterswijk
36:34
30
Niels Nijweide
Winterswijk
37:10
31
Albert ten Wolde
Winterswijk
37:28
32
Van Marco Rijs
Bredevoort
37:33
33
Jelmer Geerdink
Winterswijk
38:38
34
Harrie ter Bogt
Groenlo
38:39
35
Jan Vreeman
Winterswijk
39:05
36
Martien te Molder
Winterswijk Meddo
39:53
37
Walter Wessels
Eibergen
40:14
38
Bertus Sessink
Winterswijk
40:16
39
Joop Abbink
Lichtenvoorde
40:26
40
Rogier Esselink
Winterswijk Meddo
40:36
41
Yannic Wevers
Aalten
40:56
42
Wolfgang Kroger
Vreden (GER)
41:57
43
Leo Ekermann
Ennigerloh (GER)
43:18
44
Justus Jansen
Dinxperlo
43:51
45
Joop Schreurs
Winterswijk Henxel
44:19
46
Gerrit ter Haas
Aalten
45:36
47
Henk Navis
Aalten
46:22
48
Frits Dijkgraaf
Winterswijk
47:16
49
Jan Jaap Beeks
Winterswijk
48:51
50
Ton Haket
Aalten
50:07
51
Cees van Turnhout
Winterswijk
51:24
MSEN, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon Sanderman
AV Rijssen
53:33
2
Jan Paalman
AV Rijssen
54:26
3
Ronald Derksen
Veluwe
57:30
4
Roland Saalmink
Amsterdam
57:51
5
Jeroen Gelinck
ASV
1:00:22
6
Sjoerd Franck
ASV
1:10:54
M40+, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Scanu
Argo
1:02:21
2
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
1:03:27
3
Derksen
Veluwe
1:05:07
4
Henk Lammers
Archeus
1:07:11
5
Paul de Niet
Loopgroep Aart Stigt
1:07:15
6
Jos Keulstra
TION
1:12:14
7
Christian Walfort
Vreden (GER)
1:14:54
M50+, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Albert Lantink
Marathon Pim Mulier
58:23
2
Wim Helmink
Archeus
1:02:19
3
Jan Wevers
AVA '70
1:03:31
4
Dick Sanderman
AV Rijssen
1:05:47
5
Wim Rensink
AVA '70
1:09:17
VSEN, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Scheuten
Oldenzaal
1:09:11
V35, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Birgit Landeweg
TION
1:04:24
MR10, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nico Klein Poelhuis
Haaksbergen
1:02:07
2
Marcel Zeelen
Tegelen
1:04:35
3
Wilco Dunnewold
Winterswijk
1:06:26
4
Rob Holweg
Winterswijk
1:07:58
5
Wim Vink
Aalten
1:08:53
6
Jos Bongers
Winterswijk
1:09:06
7
Mark Gerfen
Neede
1:09:39
8
Vincent de Vries
Winterswijk
1:09:46
9
Manfred Fleige
Vreden (GER)
1:09:53
10
Inno Spekschoor
Varsseveld
1:10:35
11
Lith Van
Lichtenvoorde
1:10:46
12
Bertil de Haan
Winterswijk
1:10:55
13
Wilfried Gebbinck
Zeddam
1:11:24
14
Wim Ruesink
Winterswijk
1:11:53
15
Maarten Angenent
Breedenbroek
1:12:58
16
Wiljan Gijgink
Rekken
1:13:10
17
Wouter Horstink
Winterswijk
1:13:48
18
Robert-Jan Diest Van
Winterswijk
1:13:55
19
Thomas Heufekes
Vreden (GER)
1:14:34
20
Henri Lankveld
Gaanderen
1:14:39
21
Erik Piek
Winterswijk
1:16:10
22
Jan Meyer
Haaksbergen
1:17:02
23
Klaassen
Hengelo Ov
1:17:23
24
Hemmie Wessels
Winterswijk
1:17:55
25
Alberto Palsgraaf
Zeddam
1:18:00
26
Christian Rauf
Doesburg
1:19:05
27
Frank Hoog Antink
Groenlo
1:19:23
28
Carel Horstink
Winterswijk
1:19:32
29
Mink Baak
Winterswijk
1:21:32
30
Werner Menkehorst
Winterswijk
1:22:43
31
Dave Eekelder
Winterswijk
1:23:34
32
John Hagenouw
Doesburg
1:24:29
33
Henri KLlein Tuente
Groenlo
1:25:53
34
Vincent Bomers
Groenlo
1:25:54
35
Robert Mekkelholt
Eibergen
1:31:27
36
Frans van Oers
Groenlo
1:32:22
37
Ben Baks
Winterswijk
1:35:40
VR10, 10 MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith Westhuis
Groningen
1:17:43
2
Jose Kampshof
Winterswijk
1:21:10
3
Betsie Meijer
Haaksbergen
1:23:03
4
Anette Vennes
Vreden
1:23:22
5
Gisela Ratering
Vreden (GER)
1:24:30
6
Carla Bosker
Groenlo
1:25:54
7
Paulien Hieltjes
Groenlo
1:31:31
8
Anouschka Stortelers
Groenlo
1:32:22
9
Sabrina Schmidt
Winterswijk
1:35:34
10
Elfriede Goselink
Winterswijk
1:39:33
weer: droog, wind NO 4 bf bij -0,4 gr.C.
Met dank aan sponsoren en vrijwilligers van de 22e Engelse Mijlenloop.
Uitslagen.nl
07-03-2010 11:31