| | | | | Uitslagenlijst Fortress Wallenloop
Naarden - Zondag 16 mei 2010
JONGE, KINDEREN VOOR A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Thijs Plaggenmarsch
Huizen
25:50
MEISJ, KINDEREN VOOR A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
12
Chantal van Everdingen
Naarden
27:21
16
Frederique Molenkamp
Naarden
33:01
MAN, KAZERNELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nils van der Weiden
GAC Hilversum
15:52
11
Ramon van Zoelen
Loosdrecht
20:35
19
Glenn Schoen
's-Gravenhage
25:26
22
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
27:51
24
Laurens van Loenen
Hilversum
40:32
VROUW, KAZERNELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Cynthia Dunnebier
Amersfoort
20:23
14
Jeanette Hadderingh
Hilversum
23:37
15
Annemieke Hoedemakers
Tempo
23:50
19
Ingrid van Kamperdijk
Hilversum
24:02
22
Marleen Matthias
Hilversum
24:36
33
Bianca Russchenberg
Huizen
25:52
51
Annette van Everdingen
Naarden
27:25
MAN, BASTIONLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Gelderen
Naarden
22:56
4
Andrzej Listowski
Almere Buiten (POL)
29:25
16
Raymond van Lieshout
Almere
37:19
21
Simon Duivenvoorde
Delfgauw
38:21
31
Marc Eckenhuijsen-Smit
Naarden
41:26
40
Sander van de Water
Zeewolde
42:59
42
André van den Hoven
Nieuwegein
43:45
43
Robert-Jan Klarenbeek
Almere
43:46
57
Martijn van Iterson
Bussum
48:50
63
Marijn van der Drift
Naarden
58:47
VROUW, BASTIONLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Susanne van Willigen
Pijnenburg
39:15
19
Angela Henneveld
Hilversum
44:56
20
Tineke Verburg
GAC Hilversum
45:19
24
Willianne van der Poel
Naarden
45:37
34
Sandra Reijersen
Hilversum
47:15
35
Annemieke van Raalten
Naarden
47:27
42
Bettie Greidanus
Hilversum
47:57
45
Yvonne Nunez Kortbeek
Bussum
48:11
47
Hanneke van Basten
Utrecht
48:35
48
Chantal van Lohuizen
Bussum
48:40
49
Inge Ruigrok-Boerma
Naarden
48:48
55
Maaike Nagelkerken
Duivendrecht
49:48
57
Ingeborg van Kampen
Hilversum
50:16
58
Erika Mulder-Romero
Huizen
50:41
MAN, ARSENAALLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit v.d. Steeg
AV Aalsmeer
27:29
17
Jos van Daatselaar
Amersfoort
46:37
20
Richard Leider
Amsterdam Zuidoost
47:50
28
Ernst-Jan Zwijnenberg
Eemnes
50:51
30
Robert van Lemmeren
Almere
51:46
32
Joeri Migchelbrink
Utrecht
51:53
34
Casper Hellebrekers
Bussum
52:13
35
Hans van der Weiden
Naarden
52:38
42
Willem van der Mark
Bussum
54:34
44
Michael van der Weide
Naarden
55:00
45
Sander van Damme
Breukelen Ut
55:16
54
Robert jan vd Heijden
Muiderberg
57:22
56
Ben Schoordijk
Nederhorst den Berg
57:43
64
Gerard van Drunen
Trimclub Clingendael
1:00:04
67
Peter Raatjes
Dutch Runners Gold
1:01:02
70
Bram de Bruijn
's-Gravenhage
1:01:18
71
Michel van Nieuwenhuiz
Naarden
1:01:32
72
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
1:01:38
73
Willem van Weperen
Naarden
1:02:15
74
Hennie van Schaik
Hilversum
1:02:52
84
Peter Krommenhoek
Laren Nh
1:08:07
90
Sebastiaan Cobelens
Bussum
1:11:09
96
Pieter Bas Boertje
Naarden
1:27:17
VROUW, ARSENAALLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Sofie Vrouwenraets
Naarden
28:30
9
Hanneke Hendrikse
's-Gravenhage
32:45
15
Annelies van Zoest
Naarden
47:14
16
Veronique Velstra
Nijkerkerveen
49:23
17
Sharon Schoen
's-Gravenhage
50:38
24
Melany van Oostrom
Utrecht
57:56
28
Sabine van Glabbeek
Hilversum
59:00
29
Miriam BAris
Broek in Waterland
59:16
43
Natascha v/d Horst
AVA '70
1:08:38
47
Debora van den Bogaard
Bussum
1:10:15
50
Christine Filip
Trimclub Clingendael
1:11:54
51
Berlinda Rozenberg
Pijnenburg
1:12:03
52
Brigitte van der Lugt
Pijnenburg
1:12:03
55
Liesbeth Akkerman
Lycurgus
1:12:54
56
Carolien Krijnen
GAC Hilversum
1:14:02
MAN, VESTINGLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Herman Nijhuis
Biddinghuizen
40:07
6
Remco van den Breul
Bussum
1:01:09
8
Jeroen van den Berg
Bussum
1:01:34
10
Michiel van der Veeken
Baarn
1:02:36
25
Huibert van der Schaar
Hilversum
1:07:41
41
Michiel van der Heyden
Naarden
1:12:13
42
Bastiaan van der Lek
's-Gravenhage
1:12:14
44
Werner Willemse
Muiderberg
1:13:11
45
Wouter Beekman
Dutch Runners Gold
1:13:17
46
Joost Beerthuizen
GAC Hilversum
1:13:38
58
Hans Oosterhuis
GAC Hilversum
1:18:39
60
Ton Flierman
Dutch Runners Basic
1:19:32
62
Louis Ebbinkhuijsen
Almere
1:20:26
65
Maarten van Houten
Lelystad
1:24:36
69
Martijn van Boxel
Amsterdam
1:29:28
73
Herman Middendorp
Maartensdijk
1:32:51
VROUW, VESTINGLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marcelle van der Veen
Altis
1:05:40
3
Wendel Slingerland
Amersfoort
1:05:45
4
Miebeth Lucassen
Amsterdam
1:07:45
6
Hannah Wielenga
Loopgroep PK
1:11:27
9
Stephanie Burger
Hilversum
1:15:35
13
Sabien von dem Borne
Naarden
1:20:29
20
Jacoline Overdevest
Amsterdam
1:22:53
23
Marlies Bakker
GAC Hilversum
1:23:24
33
Heske Ottevanger
Amsterdam
1:31:16
34
Valerie van der Wal
Amsterdam
1:31:30
35
Saskia Harreman
Muiderberg
1:35:03
Uitslagen.nl
31-05-2010 18:39