Uitslagenlijst 9e Lingewaalloop

Herwijnen - Zaterdag 26 juni 2010

MSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nabil Karimi
Typhoon
33:41
2
Paul Visser
Tilburg Road Runners
35:23
3
Wilfred Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
35:35
4
Marc Boes
Hellas
35:57
5
Robert van Tilborg
Avantri
37:31
6
Henri Harmsen
Loopgroep Aart Stigt
37:32
7
Christiaan Tempelman
Loopgroep PK
37:47
8
Tim van Dongen
Scorpio
39:18
M35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Wassenberg
Hellas
34:14
2
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
34:27
3
Kees van Helmond
Scorpio
35:38
4
Frank Bulten
Parthenon
36:01
5
Wilfried van Meer
Scorpio
36:37
6
Jan van Hoeven
Olympus '70
36:45
7
Marthel IJkelenstam
Typhoon
37:40
8
John van Heeswijk
DAK
38:53
9
Edwin Marquart
Phoenix
41:31
10
Hans van Zandwijk
Typhoon
45:10
11
Roeland Romijn
Clytoneus
47:51
12
Michael Raaijmakers
Parthenon
49:26
M45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aissa Marguoum
Parthenon
33:56
2
Hafid Chaaby
Typhoon
35:43
3
Rene Stam
Scorpio
36:06
4
Jan van de Nobelen
Typhoon
38:43
5
Jan Weide
Typhoon
39:37
6
Eric Rennert
Passaat
40:39
7
Marcel Liefbroer
Passaat
41:42
8
Paul Kommeren
Phoenix
41:44
9
Jos Karstanje
Hellas
42:32
10
Jan van Meurs
Clytoneus
42:40
11
Goof van den Heuvel
Typhoon
42:43
12
Rob A Stofberg
Clytoneus
45:59
13
Piet Huizer
Typhoon
46:40
14
Willem Zwart
Passaat
48:26
M55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roy Hennekes
avVN
39:16
2
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
39:35
3
Hans Vis
avVN
40:22
4
Peye Vlot
Phoenix
40:50
5
Chris van der Velden
OSS-VOLO
42:53
6
Bertus van Ginneken
avVN
44:00
7
Azelarab Alj
avVN
47:26
8
Ad van der Heijden
Fortuna '67
47:44
9
Thomas Prins
Passaat
48:16
10
Jan van Dijk
Scorpio
49:45
11
Wim Looyen
avVN
52:29
12
Erik van den Berg
Typhoon
54:12
VSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen van der Meijden
Herwijnen
42:35
2
Birgit Santiago-vd Heu
Clytoneus
44:38
3
Monique Raaijmakers
Parthenon
49:25
V35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Kremers
Typhoon
41:30
2
Marianne Mettler
Tilburg Road Runners
44:27
3
Marleen Zijderlaan
Avantri
44:44
4
Hilda Brak-van Muijlwi
Clytoneus
47:33
V45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Passaat
43:54
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
45:19
3
Anja Verschoor
Passaat
48:49
4
Cora Goudswaard
Passaat
49:43
MREC, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
34:28
2
Ad Gelderblom
Haastrecht
40:37
3
Leen Fortuin
Strijen
40:56
4
Hendrik Middag
Asperen
42:26
5
Arie Prins
Herwijnen
42:30
6
Henkjan den Braven
Hoogblokland
43:22
7
Nico Baas
Bleskensgraaf
43:39
8
Wilco IJzerman
Gorinchem
44:50
9
Gerrit Maasland
Noordeloos
45:03
10
Adrie Schrijver
Hoornaar
45:16
11
Marcel van der Plaat
Leerdam
45:35
12
Cor Hoekstra
Gorinchem
46:00
13
Nico Bogaard
Leerdam
46:00
14
Arie van Meeteren
Groot Ammers
46:29
15
Hans Verhoeven
Giessenburg
46:44
16
Corne den besten
Groot-Ammers
46:48
17
Rik Stam
Nieuwpoort
46:49
18
Rudi de Reuver
Utrecht
47:32
19
Daniel van Dijck
Zaltbommel
47:41
20
Jan van Dillen
Alblasserdam
47:47
21
Patrick Vos
Giessenburg
48:10
22
Marcel Matza
Gorinchem
48:19
23
Michel van Leiden
Brandwijk
48:25
24
Arjan Tetteroo
Papendrecht
48:45
25
PJ Peet
Papendrecht
48:58
26
Max van der Meiden
Leerdam
49:01
27
Gerard van der Stelt
Almkerk
49:14
28
Frank Boon
Leerdam
49:19
29
Huib van Tilborg
Langerak Zh
49:22
30
Wim Derks
Dordrecht
49:26
31
Pleun Mijnsbergen
Gorinchem
49:26
32
Pieter Niesing
Herwijnen
49:46
33
Tamme de Vries
Herwijnen
50:01
34
Bram van der Wal
Meerkerk
50:04
35
Jan van Poortvliet
Schelluinen
50:08
36
Arnold Schiphof
Ameide
50:10
37
Remco van herwijnen
Gorinchem
50:25
38
Jan Arie van Arendonk
Herwijnen
50:45
39
Berrie Kremers
Gorinchem
50:54
40
Czesiu Godlewski
Gorinchem
50:59
41
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
51:07
42
André Struijs
Gorinchem
51:18
43
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
51:29
44
Thomas Bouman
Tricht
51:36
45
Hamza Maakoul
Leerdam
51:47
46
Ruud Versluis
Papendrecht
51:50
47
Richard Singelenberg
Utrecht
52:18
48
Jan Hobo
Hardinxveld Giessend
52:42
49
Huib den Braven
Hoogblokland
53:08
50
Anne-Wiebe de Boer
Uitwijk
53:12
51
Dennis Verschoor
Gorinchem
53:30
52
Piet Tukker
Gorinchem
54:39
53
Frits Poppen
Vianen Ut
54:57
54
Siegfried v/d Brink
Gorinchem
55:01
55
Rien van Ekeren
Papendrecht
55:45
56
Henk Voormolen
Noordeloos
55:52
57
Peter van Oosterhout
Made
55:58
58
Arjan Vonk
Noordeloos
56:08
59
Martijn Streek
Gorinchem
56:32
60
Remco Oldebesten
Nieuwegein
56:35
61
Lex Heeres
Heukelum
56:57
62
Cees Sins
Oosterhout Nb
57:08
63
Gerard Waardenburg
Schoonhoven
57:22
64
Gerard Radstaat
Lexmond
57:23
65
Theo Thijssen
Zevenaar
57:45
66
Patrick Terlouw
Groot-Ammers
57:56
67
Leo van Hees
Arkel
58:07
68
Arjen Overheul
Herwijnen
58:15
69
Andre Hazenberg
Vuren
58:58
70
Johan Thijssen
Made
59:16
71
Ton van Meeteren
Hardinxveld Giessend
59:37
72
Geromy Venus
Maarssen
1:02:57
73
Johan Dorresteijn
Buurmalsen
1:06:15
74
Marco van Es
Tienhoven Zh
1:06:28
75
Pieter Stets
Utrecht
1:07:25
VREC, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet van Vliet
Gorinchem
45:19
2
Krista van Soldt
Zaltbommel
49:48
3
Litha Doeland
Culemborg
50:03
4
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
51:59
5
Alice Harrems
Gorinchem
53:28
6
Monique Jacobs
Zuilichem
1:00:19
7
Pleuni de Bruin
Noordeloos
1:03:36
8
Rina Schrijver- de Vos
Hoornaar
1:03:36
9
Jannie Duijzer
Hoornaar
1:08:30
MREC, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris Wardenaar
Arnhem
17:34
2
Nout van der Velden
Arnhem
18:27
3
Hans Kruis
IJsselstein Ut
18:29
4
Erik de Bruin
Haaften
18:56
5
Bert den Hartogh
Maurik
19:11
6
Harry Gerritse
's-Gravendeel
19:47
7
Reijer Hasselaar
Veenendaal
20:28
8
Gert Vermeer
Kesteren
20:33
9
Tonny Sopacua
Kesteren
21:55
10
Pierre Dapperens
's-Hertogenbosch
22:09
11
Jeffrey Schot
Veenendaal
22:24
12
Edwin Lether
Amsterdam
22:39
13
Noach Middag
Asperen
25:37
14
Wim den Hartog
Asperen
26:19
15
Dani Zandwijk
Herwijnen
27:40
16
Arie van Zandwijk
Herwijnen
27:42
17
Robin Pelle
Herwijnen
27:59
18
Remo Loos
Gorinchem
29:45
19
Henk Neerings
Amsterdam
29:46
20
Nico Bakker
Dordrecht
30:47
21
Kees Huizer
Hardinxveld-Giessend
32:16
22
Jan Maasland
Hardinxveld-Giessend
35:49
VREC, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Zijderlaan
Woerden
24:51
2
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
25:41
3
Greet Lether
Berkel en Rodenrijs
26:31
4
Maaike Rutten
Amsterdam
26:36
5
Sharon Cents
Arnhem
26:59
6
Trudi van Arkel-De Bru
Herwijnen
28:00
7
Erma Vlasblom
Herwijnen
28:05
8
Christianne Biesheuvel
Rijswijk Nb
29:09
9
Alexandra Loos
Gorinchem
30:28
10
Tamara van Deenen
Susteren
33:19
Univé Grote Rivieren Loopcircuit
Uitslagen.nl
01-07-2010 19:24