| | | | | Uitslagenlijst Fish Potato Run
Emmeloord - Zaterdag 11 september 2010
HEREN, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan van den Broek
België
38:49
38:48
2
Vital Gahungu
Burkina Faso
39:46
39:46
8
Fransua Woldemariam
Almere
41:18
41:17
9
Karl de Raeymaeckers
België
41:21
41:21
14
Ferdy van der Heiden
Nederland
43:58
43:58
15
Hans Lindeboom
's-Heerenbroek
44:51
44:50
16
Andre Plette
Oosterwolde Gld
44:56
44:56
21
Bjorn Nat
StMaartensvlotbrug
48:45
48:45
31
Erwin Groenink
Frederiksoord
1:01:59
1:01:21
HVET1, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Peter Kelchtermans
Vabco Mol (BEL)
45:49
45:47
4
Melchior van de Pol
Apeldoorn
46:29
46:28
5
Christopher Moreau
Vabco Mol (BEL)
47:06
47:05
11
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
49:53
49:50
14
Klaas Hoekstra
Haskerhorne
51:18
51:14
22
Remmelt van Tilburg
Huizen
56:34
56:29
23
Herbert van Zeijts
Harderwijk
56:34
56:27
29
Gerrit Pleijter
Biddinghuizen
58:18
58:11
33
Frans van der Velde
Tollebeek
59:44
59:36
35
Jebbe Westerbeek
Steenwijk
1:00:54
1:00:51
HVET2, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Theo van den Abbeel
België
42:42
42:41
4
Gerard Hesselmans
Vollenhove
48:25
48:21
6
Gerret van Diepen
Heerhugowaard
49:07
49:05
8
Klaas van der Veen
Sint Jansklooster
49:56
49:54
12
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
53:01
52:57
14
Hans van der Steen
Leeuwarden
53:55
53:51
20
Dirk marinus Slimmen
Vollenhove
58:49
58:42
HVET3, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Johan van Noordenburg
Jubbega
53:53
53:47
5
Jan C.J. van Hout
Beverwijk
58:23
58:13
DAMES, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Margreet Wagdeveld
Vollehove
1:11:00
1:10:20
DVET, WEGWEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Susan Hagevoort
Amersfoort
53:57
53:53
8
Jolande Hendrikse
Lelystad
59:34
59:26
11
Rommie de Witte
Vollenhove
1:05:04
1:04:44
17
Janny Reezigt-Ponsteen
Nunspeet
1:11:57
1:11:32
HRECR, RECREATIELOOP_8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Bolink
KAB Accontants team
45:57
45:52
3
Winnie Friderichs
Giant Europe bv team
47:17
47:12
5
Willem Kreulen
Meeuwsen Ten Hoopen
48:39
48:36
6
Bayissa Kebede Ayana
AZC Luttelgeest
49:43
49:41
7
Arendjan van de Hoek
Nieuwleusen
49:55
49:41
8
Hein Moorman
Provimi Pet Food NL
49:58
49:42
10
Anton Bastiaanssen
Luttelgeest
50:31
50:22
11
Tjerk Dijkstra
ter Haar & Pater Adv
50:45
50:41
13
Roel van der Steege
Kampen
50:56
50:47
19
Gabor van den Berg
Giant Europe bv team
52:53
52:48
26
Kerst Beuckens
ter Haar & Pater Adv
53:28
53:20
33
Harold Oeverhaus
Emmeloord
54:01
53:57
35
Vincent van Dijk
Kraggenburg
54:33
54:21
39
Joost Jansen
ter Haar & Pater Adv
54:39
54:12
40
Lamberth van der Steeg
Kampen
54:39
54:09
41
Jochem Uytdehaage
Blaricum
54:43
54:34
50
Berend Schrijver
Amsterdam
55:44
55:00
53
Robert van der Meulen
Kampen
56:16
55:53
54
Meindert Commelin
Lelystad
56:19
56:02
61
Gert-Jan van den Berg
Genemuiden
56:42
56:29
62
Manuel Hofman
Giant Europe bv team
56:47
56:43
67
Jeroen Zomerman
Luttelgeest
57:09
56:54
68
Don Oude Elferink
Emmeloord
57:16
57:04
82
Richard Bajema
Munnekeburen
57:56
57:43
84
Arjan van den Berg
Swifterbant
58:00
57:41
86
Wilco Visscher
IJsselmuiden
58:12
57:49
87
Thierry van Groen
Gorredijk
58:19
57:59
92
Jan van den Bosch
Emmeloord
58:28
58:08
93
Richard Zeldenthuis
Emmeloord
58:33
58:08
96
Hendrik van Eijken
Dronten
58:41
58:24
98
Martijn Venhorst
Suplacon B.V.
58:51
58:42
105
Thomas van der Meij
Zwolle
59:04
58:48
119
Sybren Hornstra
's-Gravenhage
59:31
59:04
121
Henk Woolschot
Provimi Pet Food NL
59:32
59:15
122
Danny Robert
's-Gravenhage
59:33
58:54
134
Berry Wognum
's-Gravenhage
59:57
59:46
136
Martin vastenhouw
Emmeloord
1:00:13
59:59
137
Felix van Ginkel
Zevenhuizen Gn
1:00:17
59:28
140
Mustafa Uzunhasanoglu
Kampen
1:00:20
1:00:14
143
Ronnie Boomsma
Suplacon B.V.
1:00:22
1:00:12
145
Thomas Kannekens
Emmeloord
1:00:28
59:59
156
RENS van Groningen
Emmeloord
1:01:01
1:00:50
166
Thijs van den Berg
Lelystad
1:01:30
1:01:18
168
Gerrit van der Vegt
Zwolle
1:01:35
1:01:10
170
Ruurd Hans de Boer
Oudemirdum
1:01:38
1:01:17
174
Klaas Hofstra
Scherpenzeel
1:01:48
1:01:20
183
Andres den Breejen
Emmeloord
1:01:56
1:01:41
184
Mink van der Weg
Suplacon B.V.
1:01:58
1:01:49
186
Rick Hellendoorn
Emmeloord
1:01:59
1:01:30
187
Corné van Strien
Emmeloord
1:01:59
1:01:49
188
Donald Idsinga
Scheerwolde
1:02:03
1:00:43
189
Gejan Bolink
KAB Accontants team
1:02:04
1:01:43
193
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
1:02:21
1:01:33
195
Frans Zanders
Biddinghuizen
1:02:23
1:02:06
204
Jaap van der Goot
Emmeloord
1:02:49
1:02:03
209
Remco Messchendorp
Emmeloord
1:03:00
1:02:48
216
Peter Lensselink
MC Emmeloord team 3
1:03:07
1:02:24
227
Hildebrand Bijleveld
Loosdrecht
1:03:38
1:03:18
239
Kees Krikke
Scherpenzeel Fr
1:04:12
1:03:59
241
Peter van Westering
Ede Gld
1:04:14
1:03:29
244
Jan Been
Sint Jansklooster
1:04:19
1:03:35
247
Bert-Jan Zuidema
Tollebeek
1:04:23
1:03:37
257
Ingmar van Barneveld
Lelystad
1:04:41
1:03:28
265
Arjan de Geus
Rabobank Noordoostpo
1:05:02
1:04:26
266
Alex Loeven
KAB Accontants team
1:05:11
1:03:41
268
Jacob de Wild
Amsterdam Zuidoost
1:05:13
1:04:46
273
Hendrik Hornstra
Emmeloord
1:05:25
1:05:00
277
Jan Willem Vernhout
Lemmer
1:05:35
1:05:00
280
Angelo de Groot
KAB Accontants team
1:05:44
1:04:07
288
Peter van den Berg
Provimi Pet Food NL
1:06:07
1:05:50
292
Hans Folkers
Hippolytushoef
1:06:14
1:05:34
295
Henk Benjamins
Bakkersland
1:06:16
1:05:30
300
Cees Willem de Vries
Emmeloord
1:06:22
1:05:52
306
Martijn van der Heide
Harderwijk
1:06:44
1:05:37
311
Edwin Schrotenboer
Emmeloord
1:06:49
1:06:33
315
Berend Schotanus
Emmeloord
1:07:03
1:05:37
316
Mees-Jan Klein
Swifterbant
1:07:03
1:06:08
317
Marc van der Linden
KAB Accontants
1:07:05
1:05:29
328
Thijs van der Vegt
Langelille
1:07:32
1:06:27
331
Alfred de Wit
Concern voor Werk
1:07:39
1:05:50
339
Rien van der Velde
Emmeloord
1:07:47
1:05:51
342
Jan Willem Rengers
Tollebeek
1:07:57
1:07:11
347
Martin van der Zee
Emmeloord
1:08:04
1:07:29
349
Hans Gobel
MC Emmeloord team 1
1:08:08
1:07:22
351
Jean-Pierre Thibaudier
Luttelgeest
1:08:13
1:06:44
356
Wessel Huisjes
Chang Kong Thailand
1:08:20
1:07:29
359
John van Oosten
Suplacon B.V.
1:08:26
1:07:13
360
Frans van Dokkumburg
Steenwijk
1:08:34
1:08:20
364
Jeroen Vreugdenhil
Emmeloord
1:08:39
1:08:17
366
Martijn Verheule
Hilversum
1:08:44
1:08:09
369
Theo Gudden
KAB Accontants
1:08:46
1:07:12
373
Peter van Veen
Heerhugowaard
1:08:49
1:06:56
375
Jaap den Engelse
Tollebeek
1:08:53
1:08:08
377
Vincent van Yperen
Dronten
1:08:57
1:07:56
378
Peter van der Heijden
Emmeloord
1:08:57
1:07:49
386
Tiemen Jongschaap
Emmeloord
1:09:17
1:07:56
396
Hillebrand Bearda
Alblasserdam
1:09:43
1:08:05
397
Gert-Jan Crielaard
IJsselmuiden
1:09:45
1:08:57
405
Jan-Bert Tillema
Marknesse
1:09:53
1:09:47
407
Alexander Kooyman
Emmeloord
1:09:57
1:08:49
410
Johan Woolderink
Kraggenburg
1:10:01
1:09:17
411
Arjen Reijnierse
Steenwijk
1:10:02
1:09:29
412
Athur Broenland
Concern voor Werk
1:10:03
1:08:13
413
Johan van den Berg
Emmeloord
1:10:04
1:09:34
421
Ferdie Peerdeman
Emmeloord
1:10:28
1:08:46
423
Richard Veenstra
Marknesse
1:10:29
1:09:02
425
Jurjen Schotanus
Emmeloord
1:10:29
1:09:02
428
Douwe Sikkes
St Nicolaasga
1:10:38
1:09:54
438
Peter van de Giessen
Zeewolde
1:11:06
1:10:50
442
Johannes Westerink
IJsselmuiden
1:11:13
1:10:33
443
Klaas Peereboom
Heerenveen
1:11:15
1:09:35
444
Alexander Jägers
Emmeloord
1:11:22
1:10:46
445
Cor van den Berg
Kraggenburg
1:11:25
1:10:17
451
Wim van Essen
Rabobank Noordoostpo
1:11:47
1:10:40
455
Xander van den Berg
Almere
1:11:53
1:11:18
457
Nico Postma
Sint Nicolaasga
1:12:06
1:10:31
460
Jeffrey van den Berg
Giant Europe bv team
1:12:09
1:12:01
466
Hildebrand Bijleveld
Lelystad
1:12:22
1:12:00
471
Arie van Tilburg
Luttelgeest
1:12:26
1:11:23
479
Gerard van de Guchte
Emmeloord
1:12:39
1:11:50
482
Albert van der Molen
Emmeloord
1:12:44
1:11:36
483
Jan Peter van der Meul
Almere
1:12:47
1:11:18
486
Jeroen Oosterhof
Emmeloord
1:12:53
1:11:29
496
Frans van de Visse
Emmeloord
1:13:16
1:11:35
505
Christian Agricola
Giant Europe bv team
1:13:34
1:11:55
512
Joost van Blokland
KAB Accontants team
1:13:42
1:12:36
518
Wouter Zijda
Rabobank Noordoostpo
1:13:51
1:13:01
519
Otto Schermers
Rabobank Noordoostpo
1:13:51
1:12:09
520
Pieter Kuijpers
Giant Europe bv team
1:13:55
1:12:47
522
Maarten Borneman
Emmeloord
1:13:58
1:12:40
526
Eric Schrijver
's-Gravenhage
1:14:11
1:12:52
531
Alexander Pestman
Genemuiden
1:14:16
1:12:58
535
Eric van de Visse
Hoorn Nh
1:14:22
1:12:41
536
Anton de Bruin
Kraggenburg
1:14:22
1:10:02
541
Chiel van der Vlis
Emmeloord
1:14:38
1:13:32
545
Bert van Asselt
Schokkerhaven
1:14:45
1:13:03
546
Jurrien Overvoorde
Tollebeek
1:14:49
1:14:18
552
Alexander van der Ree
Koog aan de Zaan
1:15:00
1:14:11
554
Pieter Bakker
Giant Europe bv team
1:15:05
1:13:47
569
Meindert Roosjen
Leeuwarden
1:15:52
1:14:58
574
Koos van der Lei
Emmeloord
1:16:04
1:15:42
576
Bauke van der Weg
Emmeloord
1:16:07
1:15:02
578
Gooitzen Zwanenburg
Amsterdam
1:16:11
1:14:50
581
Ramon van Schendel
Emmeloord
1:16:19
1:14:35
582
Tobias van Wieren
Emmeloord
1:16:27
1:15:35
585
Marcel Gerritsen
Emmeloord
1:16:39
1:15:15
587
Ton van de Meeberg
Emmeloord
1:16:47
1:15:37
596
Henk-Jan van Esterik
Swifterbant
1:17:04
1:15:47
597
Johan Witteveen
Ijsselmuiden
1:17:05
1:15:54
598
Gerrit van Brugen
Emmeloord
1:17:07
1:16:26
605
Jan-Willem Heibrink
Emmeloord
1:17:25
1:15:44
607
Marc van Gelder
Leeuwarden
1:17:27
1:15:52
610
Gertjan Verbeek
Provimi Pet Food NL
1:17:36
1:17:18
611
Ian Wang
Giant Europe bv team
1:17:37
1:16:15
614
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:17:44
1:16:59
615
Richard van Hoewijk
Emmeloord
1:17:46
1:16:42
616
Pieter Torenvliet
Lelystad
1:17:47
1:17:13
625
Auke van Slooten
Tollebeek
1:18:32
1:17:12
628
Theo Polman
KAB Accontants team
1:18:45
1:17:39
633
Jan van Veen
Nieuwe Niedorp
1:19:23
1:18:27
635
Richard Nijensteen
Groningen
1:19:44
1:19:07
637
Dirk Willem Hiemstra
Meppel
1:19:53
1:18:25
651
Carlo van Mourik
Concern voor Werk
1:21:32
1:19:44
657
Abdoul Bhawani
Giant Europe bv team
1:21:50
1:20:28
658
Frits Visser
MC Emmeloord team 1
1:21:56
1:21:10
661
Y. Buitenwerf
Antwerpen (BEL)
1:21:58
1:20:46
664
Marien van Staalduine
Swifterbant
1:22:07
1:20:23
669
Kees gerritsen
Giant Europe bv team
1:22:35
1:21:13
672
Raymond van der Kamp
Leeuwarden
1:22:45
1:22:19
679
Kees van der Veen
Emmeloord
1:23:17
1:22:02
694
Arwin Westerhuis
Emmeloord
1:25:24
1:24:10
696
Maarten van Staveren
Emmeloord
1:25:29
1:24:36
702
Henk Boumeester
Nieuwegein
1:26:32
1:24:39
705
Reinder Sinnema
Leeuwarden
1:27:07
1:25:35
710
Jaap Lindeboom
Beetsterzwaag
1:29:21
1:27:47
714
Michael Hentzen
Leiderdorp
1:30:36
1:30:36
717
Durk Grovenstein
Luttelgeest
1:31:12
1:30:14
718
Wim van het Erve
Emmeloord
1:31:24
1:30:50
719
Chris Anrochte
Koog aan de Zaan
1:31:42
1:30:53
723
Sandu Nagelmaeker
Emmeloord
1:32:12
1:31:37
724
Rutger ter Haar
ter Haar & Pater Adv
1:33:27
1:32:25
728
Taco Visser
Giant Europe bv team
1:36:24
1:35:01
DRECR, RECREATIELOOP_8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Ilona Krikke
Scherpenzeel Fr
59:56
59:42
7
Weyin Tekle Meressa
AZC Luttelgees (ERI)
1:00:11
1:00:08
8
Jacolien Kapitein-ruiz
Tollebeek
1:00:16
1:00:05
9
Jolanda Akkermans
Marknesse
1:00:31
1:00:11
14
Jacquelien van Bloois
Emmeloord
1:02:11
1:01:54
15
Danielle Mouissie
Blaricum
1:03:04
1:03:04
18
Judith Groot-Castricum
Castricum
1:04:15
1:03:29
23
Lianne van de Guchte
Emmeloord
1:06:17
1:05:28
25
Marjan Rodermond
Emmeloord
1:06:36
1:06:02
26
Linda Schulenburg
Nijverdal
1:06:36
1:05:55
28
Reina Wijnia-Kwant
Hasselt
1:07:21
1:07:12
29
Wim Bergmans
MC Emmeloord team 3
1:07:37
1:06:56
30
Carla V Zandvoort-Cobu
Almere
1:07:40
1:07:07
31
Harmke van Maldegem
Marknesse
1:07:44
1:07:06
33
Margot Maljaars
Kraggenburg
1:08:12
1:07:26
35
Ciska Rob-Butter
Amsterdam
1:08:23
1:08:03
37
Jantine Hofstra
Scherpenzeel
1:08:44
1:08:15
41
Adrie Simmelink-v.d. B
Dronten
1:09:39
1:09:09
42
Elina van Herwijnen
Linschoten
1:10:07
1:08:38
43
Dineke van der Wal
Groningen
1:10:17
1:09:29
44
Floor van de Wiel
Amsterdam
1:10:17
1:09:29
45
Gemma van Noordenburg
Kuinre
1:10:39
1:10:30
47
Lidy Nijenhuis
Rabobank Noordoostpo
1:10:47
1:09:59
48
Jolanda Pater
ter Haar & Pater Adv
1:11:03
1:10:12
49
Ada de Munnik
Volendamstraat 28
1:11:05
1:10:32
51
Anette Westerink
IJsselmuiden
1:11:13
1:10:35
53
Natalia Vogelaar
Emmeloord
1:11:46
1:10:28
55
Willie van der Wal
Emmeloord
1:11:52
1:10:54
56
Majken Juul Jensen
Emmeloord
1:11:53
1:10:53
57
Jeanette Hooijman
Tollebeek
1:11:58
1:11:06
58
Harry Papjes
Rabobank Noordoostpo
1:12:00
1:10:48
60
Ingrid Draaistra
Emmeloord
1:12:23
1:11:26
61
Lian Weesepoel
Swifterbant
1:12:26
1:11:31
64
Netty Hadderingh
Emmeloord
1:12:39
1:11:00
68
Paulien Koopman
Rabobank Noordoostpo
1:13:07
1:11:57
70
Klarian Kleiker
KAB Accontants
1:13:24
1:11:51
72
Marlies van Gerven
Lelystad
1:13:32
1:12:29
73
Jeannette Jelies
Emmeloord
1:13:38
1:12:56
74
Annemarie Ruitenbeek
Haarlem
1:13:38
1:12:33
76
Brigitte van Asselt
MC Emmeloord team 1
1:14:01
1:13:04
79
Maartje Harbers
Amersfoort
1:14:20
1:13:09
80
Nadia Theisen
Giant Europe bv team
1:14:23
1:13:19
83
Nicole de Kruijff
Emmeloord
1:14:45
1:14:10
84
Dorine van Arendonk
Dronten
1:14:47
1:14:17
85
Josine Pelleboer
Amsterdam
1:14:49
1:13:34
86
Patricia van Aalten
Emmeloord
1:15:01
1:13:43
89
Annelieke May
Provimi Pet Food NL
1:15:10
1:14:53
93
Giga Zwennes
MC Emmeloord team 2
1:15:41
1:14:42
95
Anna Nynke Hiemstra
Echtenerbrug
1:15:41
1:14:45
101
Henny van Braam
Gramsbergen
1:16:08
1:14:39
103
Esmeralda Garcia
Guadalajara (MEX)
1:16:20
1:14:46
107
Henny van Leeuwen
Bennebroek
1:16:50
1:15:32
111
Jolien Scholtens
Marknesse
1:17:07
1:15:58
115
Betty Aukes-Brattinga
Zwolle
1:17:17
1:16:09
118
Antoinet van Tilburg
Luttelgeest
1:17:22
1:16:23
129
Annelies Dijkstra
Lelystad
1:18:26
1:16:38
135
Linda van der Pol
Emmeloord
1:19:12
1:18:11
137
Maayolein goelema
Emmeloord
1:19:17
1:18:17
141
Marianne Akkermans
Dronten
1:19:23
1:18:51
143
Belinda van der Meulen
Rutten
1:19:29
1:18:05
144
Gieslen Arends-Li-A-Yo
Dronten
1:19:36
1:18:11
145
Karolien van Tilburg
Luttelgeest
1:19:59
1:19:01
150
Sandra Middel
Giant Europe bv team
1:20:21
1:19:18
152
Rian stehouwer
Swifterbant
1:20:28
1:19:24
153
Brenda Lenoir-buurman
Dronten
1:20:29
1:19:00
155
Agatha Hofstra
Munnekeburen
1:20:34
1:18:55
157
Enkelien Rijnhout
Emmeloord
1:20:37
1:18:48
158
Nadine Schulenburg
Wierden
1:20:44
1:20:03
161
Janien Benjamins
Emmeloord
1:21:00
1:19:59
164
Janny v.Hoewijk-Stramp
Emmeloord
1:21:38
1:20:29
166
Annelies Walrave
MC Emmeloord team 2
1:21:43
1:20:47
167
Jeanet Lamse-Heidekamp
Nagele
1:21:43
1:20:41
172
Ria Sturm
MC Emmeloord team 3
1:21:52
1:20:51
179
Emma van Schreuendijk
Emmeloord
1:22:24
1:22:05
181
Annelot Maissan
's-Gravenhage
1:22:37
1:21:00
182
Christel Keizer
IJsselmuiden
1:22:54
1:22:15
183
Minke Schonewille Hark
Emmeloord
1:22:58
1:22:22
184
Jannie de Haan
Swifterbant
1:23:03
1:22:08
185
Cynthia Houkes
Swifterbant
1:23:03
1:22:08
186
Jolanda Mastenbroek
Emmeloord
1:23:08
1:21:21
195
Tinka-Mirjan Liebe
Emmeloord
1:23:37
1:22:25
197
Annette de Groot
KAB Accontants team
1:23:39
1:22:03
200
Trudy van der Pol
Tollebeek
1:24:02
1:23:00
205
Karin bakker de Ridder
Urk
1:24:21
1:23:14
206
Jenny van den Belt
Dronten
1:24:22
1:23:49
207
Dineke v/d Kamp
Rabobank Noordoostpo
1:24:46
1:23:56
210
Danielle Bobbink
Luttelgeest
1:25:08
1:23:30
217
Roeleke heidekamp
Groningen
1:26:03
1:25:00
221
Nynke van der Wal
Leeuwarden
1:26:14
1:25:22
222
Rosalina Slimmen
Vollenhove
1:26:23
1:25:08
223
Anna Brouwer - Minnesm
Urk
1:26:27
1:24:46
224
Brigit vd Voort-Gotink
Emmeloord
1:26:32
1:24:58
227
Marieke Kranenburg
Amsterdam
1:26:50
1:25:34
228
Janny Vos
MC Emmeloord team 2
1:27:06
1:26:06
234
Francisca Cardoso Sant
Ens
1:28:50
1:28:08
237
Marjan Boot-Gnodde
Harderwijk
1:29:19
1:27:34
239
Gerrie Prins
's-Gravenhage
1:29:23
1:29:23
243
Renske Vermeulen
Emmeloord
1:29:56
1:28:37
248
Marian Uitdewilligen
Luttelgeest
1:30:44
1:29:24
252
Elseleen Wieten-Jansen
Luttelgeest
1:31:12
1:30:15
253
Marjolein van Hemert
Lelystad
1:32:42
1:31:16
262
Jacqueline Andringa
Almere
1:40:13
1:38:51
HRECT, RECREATIELOOP_4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rik Spijkerman
Ambt Delden
24:50
24:48
11
André de Vreede
Streefkerk
30:52
30:50
15
Dimitri Ockeloen
Emmeloord
31:28
31:26
19
Mart-Thijs Claassen
Emmeloord
32:54
32:51
25
Rien van de Belt
Emmeloord
34:50
34:37
32
Marcel Willemsen
Emmeloord
36:30
36:19
37
Bart Vreugdenhil
Emmeloord
38:29
38:28
41
Bastiaan Hofstede
Emmeloord
38:53
38:51
44
Willem de Boer
MC Emmeloord
40:19
40:08
46
Melvin Nicolai
Swifterbant
40:32
40:28
53
Aad van Maldegem
Emmeloord
41:53
41:38
DRECT, RECREATIELOOP_4
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Emma Vreugdenhil
Emmeloord
34:44
34:40
6
Gerda Weidenaar
Leeuwarden
35:35
35:31
9
Marianne Slimmen
Vollenhove
36:37
36:32
11
Chris-Marije van Veldh
Emmeloord
36:56
36:56
12
Karin van Groningen
Emmeloord
37:24
37:19
14
Jaqueline Steijaert
Emmeloord
37:41
37:34
19
Sandra Zuijdendorp
Hoofddorp
39:03
38:50
20
Natascha Biersma
Hoofddorp
39:03
38:50
24
Annemieke Doornbos
Emmeloord
39:09
38:57
30
Cristien Jonkhout
Harderwijk
39:54
39:47
35
Mariska van den Tempel
Emmeloord
40:24
40:15
39
Elaine van Nieuwenhuiz
Emmeloord
40:37
40:33
40
Jeanette Holstein
MC Emmeloord
40:39
40:28
41
Suzanne Klap-Munsterma
Hilversum
40:41
40:33
42
Boeijenk - van Duinen
Emmeloord
40:44
40:28
44
Nancy Stuivenvolt
Emmeloord
40:58
40:54
46
Henrieta Stielstra
Emmeloord
41:03
41:00
53
Josefien Sturm-van Mee
Ens
42:00
41:45
55
Annelies Mellema
Beverwijk
42:01
41:47
57
Marije Wensink
Sint Jansklooster
42:04
41:55
63
Liesbeth Klarenbeek
Amstelveen
42:42
42:29
64
Rinette Snoek de Bruin
Ens
42:48
42:33
65
Ilse v.d. Burgwal
Emmeloord
42:51
42:47
66
Christa Monster
MC Emmeloord
43:01
42:48
68
Christa Schilder
Emmeloord
43:14
43:05
71
Martine Hulzinga
Emmeloord
43:38
43:28
73
Marrie van 't Zand
IJsselmuiden
43:45
43:42
77
Josine Broekhuizen
Emmeloord
44:40
44:29
78
Janine Gnodde-Koffeman
Urk
44:41
44:32
79
Greetje Bergmans-Strik
Dronten
44:58
44:47
80
Danielle Cevering
Emmeloord
45:01
44:52
82
Annemarie Hoogeboom
Lelystad
45:13
45:11
85
Cynthia Huiskes
Koog aan de Zaan
46:45
46:41
86
Miranda Willemsen
Marknesse
47:21
47:07
88
Alien Buwalda
St. Jansklooster
48:34
48:29
Uitslagen.nl
11-09-2010 17:50