| | | | | Uitslagenlijst 1e cross g/o crosscompetitie
Dronten - Zaterdag 16 oktober 2010
SENML, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
32:12
MASML, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MASML, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MASMM, 6500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
SENMK, 3000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Justin Meerenburgh
De Liemers
10:37
3
Manfred Malcorps
Isala '96
10:51
5
Kevin van de Wassenber
Athlos
11:43
JUNAJ, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Léon Bosch
Loopgroep Aart Stigt
15:04
3
Dominique Corjanus
Flevo Delta
15:20
JUNBJ, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Gerben Vellinga
Horror
14:30
3
Juriaan Scholten
Loopgroep PK
14:56
4
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
15:07
7
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
16:42
9
Wouter ten Bolscher
Athlos
18:24
11
Daniël van der Stege
Flevo Delta
21:17
JUNCJ, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
17
Matthieu van den Broek
De Gemzen
11:09
18
Yoeri Sterenberg
Daventria
11:10
21
Arne Kootstra
ACO Van Elderen
11:25
24
Niels van Lohuizen
De Gemzen
11:32
25
Jasper Bruggeman
De Gemzen
11:39
29
Michiel van Veluwen
PEC 1910
11:43
JUNAM, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Hulzebos
ACO Van Elderen
10:24
2
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
10:41
JUNBM, 2500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Atletico '73
10:01
2
Sophie van der Most
De Liemers
10:11
3
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
11:23
5
Aisha Heemskerk
Flevo Delta
13:08
JUD1J, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Richard Meuleman
Isala '96
8:16
3
Julian Hellendoorn
Isala '96
8:21
6
Mitchell van den Brink
AV '34
8:48
13
Jarno de Groot
Flevo Delta
9:47
JUD2J, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mark van der Meulen
Isala '96
8:04
4
Fernando Bruntink
Hanzesport
8:20
16
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
9:56
18
Wietse Hendriks
Hanzesport
10:23
19
Thijs van Baal
Flevo Delta
10:26
JUNCM, 2000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Doortje Swaters
Atletics Nijverdal
8:08
3
Anouschka Schroder
Flevo Delta
8:18
5
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
8:35
10
Hanneke Oosterwegel
Daventria
9:04
11
Simone Timmerman
Daventria
9:06
15
Mathilde Terleth
Hanzesport
9:19
17
Lisa van Disseldorp
Hanzesport
9:20
20
Annelies Breet
Flevo Delta
9:40
21
Madelon Eggengoor
De Gemzen
9:42
31
Kayleigh van den Brink
AV '34
10:24
PUA2J, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sven Hellendoorn
Isala '96
4:05
10
Jarno Wiertsema
Flevo Delta
4:26
13
Simon Groot Wesseldijk
PEC 1910
4:45
23
Thanos Illiopulos
Hanzesport
5:22
25
Devin van den Berg
Flevo Delta
5:44
PUA1J, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Michael de Vries
Isala '96
4:21
22
Matthias van der Most
De Gemzen
5:04
PUPBJ, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
4:14
7
Karsten van Ommen
Isala '96
4:48
10
Robin van der Stege
Flevo Delta
4:52
11
Mark van den Berg
De Gemzen
4:54
PUPCJ, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bryan Hellendoorn
Isala '96
4:57
2
Thijs Schoonhoven
PEC 1910
5:14
4
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
5:20
PUA2M, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Esmee ten Berk de Boer
AV '34
4:42
9
Janne Klein-Gelink
Hanzesport
4:49
14
Floortje Corbeth
ACO Van Elderen
4:53
19
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
4:58
23
Jacquelien Klaver
Flevo Delta
5:06
24
Julia Swaters
Atletics Nijverdal
5:08
PUA1M, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anna Oosterwegel
Daventria
4:34
12
Madelon Rijsdijk
Hanzesport
4:57
15
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
5:15
17
Tjarda ter Woord
Daventria
5:20
19
Lieke Schoonhoven
PEC 1910
6:28
21
Dide van Winden
Hanzesport
5:38
PUPBM, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
17
Melissa van Beek
De Gemzen
5:33
PUPCM, 1000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Hooijmans-Hemmi
Hanzesport
4:55
2
Julliet Diederen
Hanzesport
5:00
7
Eva van Jaarsveld
Hanzesport
6:00
8
Nienke van de Beek
De Gemzen
6:05
SENVL, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
20:15
MASVL, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Giny Dunnewind
ACO Van Elderen
24:00
5
Annelies Hooiveld
Flevo Delta
27:13
MASVL, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
26:19
JUD1M, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
6:57
7
Verena van den Dikkenb
AV '34
7:01
9
Rebecca van de Brink
Athlos
7:10
11
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
7:22
JUD2M, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Anouschka Heemskerk
Flevo Delta
6:28
8
Emilie Corbeth
ACO Van Elderen
6:33
16
Devenly Corjanus
Flevo Delta
7:32
18
Myrett Kootstra
ACO Van Elderen
7:41
20
Maartje Oostveen
Flevo Delta
7:50
Uitslagen.nl
18-10-2010 20:45