Uitslagenlijst Scorpiocross

Oosterhout Nb - Zondag 21 november 2010

MPUPC, MCPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linsy Heestermans
Gloria
5:05
2
Noortje de Graauw
Attila
5:08
3
Kimberly Boven
Scorpio
5:11
4
Fleur Nijdam
Scorpio
5:14
5
Marjolein Bogers
Atledo
5:16
6
Lara Nuijten
Scorpio
5:22
7
Floor Alessie
Attila
5:31
8
Janne de Jager
Scorpio
5:32
9
Femke Kuppens
Scorpio
5:54
10
Marit Prinsen
Sprint
5:57
11
Emelie van Meer
Gloria
6:09
12
Inge van den Hout
Gloria
6:10
13
Annemarie Baars
Scorpio
6:12
14
Arwen Schepers
Spiridon
6:13
15
Lana Jansens
Gloria
6:16
16
Tess Frijters
Gloria
6:17
17
Sarah Prinsen
Sprint
6:21
18
Lotte Hermans
Gloria
6:31
19
Brecht Rekkers
Sprint
6:41
20
Kelsey van der Mierden
ACW '66
6:46
21
Susan Lodewijks
Atledo
6:52
22
Marieke Mengerink
Gloria
6:53
23
Aimy Snoeren
Scorpio
7:50
MPUPB, MBPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Verheyen
Gloria
4:48
2
Emma Voets
Attila
4:52
3
Eva Nijdam
Scorpio
4:59
4
Meike Dingenouts
Sprint
5:11
5
Nena Jeltema
Sprint
5:23
6
Evelien Versmissen
Gloria
5:24
7
Bente de Jager
Scorpio
5:28
8
Nikki van Gool
Gloria
5:29
9
Simone de Lange
Sprint
5:37
10
Lynn van Delft
ACW '66
5:44
11
Eva Aarts
ACW '66
5:52
12
Hanneke de Gouw
DAK
5:55
13
Gitte Frijters
Gloria
5:59
14
Anke Joswig
Scorpio
6:07
15
Lisa Römgens
Sprint
6:08
16
Itske Verboven
Gloria
6:21
17
Lieke Seegers
Gloria
6:28
18
Merel Burm
Scorpio
6:51
19
Loes Poutsma
Sprint
6:52
JPUPC, JCPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dago van oosterhout
Spiridon
4:56
2
Santi van Oosterhout
Spiridon
5:05
3
Chuck Pols
Atledo
5:08
4
Aran Swart
Spiridon
5:21
5
Stijn Hendriks
Scorpio
5:31
6
Sem Bongaards
Sprint
5:43
7
Stan van Orsouw
Scorpio
5:48
8
Rick Hufkens
Attila
5:49
9
Toon Smedema
Spiridon
5:53
10
Tom de Waal
ACW '66
5:54
11
Martijn Gulickx
Gloria
6:02
12
Dani Marijnissen
Sprint
6:06
13
Youri Pols
ACW '66
6:30
14
Dennis Leemans
Scorpio
6:49
JPUPB, JBPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
4:16
2
Tom van Loon
ACW '66
4:34
3
Lars Laros
Scorpio
4:38
4
Kamil Sakhi
Sprint
4:38
5
Sjoerd Gijzen
Sprint
4:44
6
Niels van der Haven
Scorpio
4:54
7
Chiel Mouws
Gloria
4:55
8
Patrick Leemans
Scorpio
5:14
9
Ivy Diks
Attila
5:17
10
Stijn Oerlemans
Sprint
5:30
11
Unai Zon
Gloria
5:31
12
Daan Verhoeven
Attila
5:40
13
Janik van Zundert
Scorpio
5:47
14
Koen Vleer
Scorpio
5:48
15
Thom Schipperen
Scorpio
5:54
16
Tim Olieslagers
Gloria
6:07
17
Marijn van den Avoort
Scorpio
6:07
MPUPA, MAPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van Tilburg
Energie
4:12
2
Fleur van der Linden
DAK
4:26
3
Annebelle Emmen
Spiridon
4:34
4
Jolien Stuijk
Gloria
4:35
5
Pien Korstanje
Attila
4:37
6
Sam Lips
Sprint
4:40
7
Jinke Prinsen
Sprint
4:42
8
Janneke Mengerink
Gloria
4:47
9
Valerie van Meer
Gloria
4:49
10
Lonne Mallens
Sprint
4:51
11
Evi van Bladel
ACW '66
4:52
12
Lot van der Hel
Sprint
4:55
13
Renseke Roelands
Sprint
4:55
14
Emma van Nijnatten
Scorpio
4:58
15
Pleun Hutten
Sprint
5:04
16
Imme Frijters
Gloria
5:04
17
Natasja van Beurden
Attila
5:08
18
Lotte de Graauw
Attila
5:12
19
Ymke Appels
Attila
5:13
20
Sanne Appels
Attila
5:14
21
Tessa Jansens
Gloria
5:17
22
Eva Kipping
Spiridon
5:18
23
Maud Kemkes
Attila
5:19
24
Jess Gooiker
Spiridon
5:19
25
Britney Marijnissen
Sprint
5:21
26
Anne-Wil Snepvangers
Scorpio
5:25
27
Luna Krijgsman
Sprint
5:25
28
Joyce van Loenhout
Gloria
5:32
29
Desirée Trommelen
Atledo
5:39
30
Demi van Outheusden
Sprint
5:43
31
Joyce Verhoef
Atledo
5:46
32
Lisanne de Kok
Attila
5:47
33
Maxime Beverwijk
Atledo
5:49
34
Lieke Prinsen
Sprint
5:57
35
Iris vd Avoort
Scorpio
6:02
36
Anne Lodewijks
Atledo
6:18
37
Lotte Smedema
6:27
38
Milou de Laat
Scorpio
6:32
JPUPA, JAPUP 1100
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Riel
Attila
3:52
2
Jelle de Roon
Atledo
4:00
3
Stan Schipperen
Scorpio
4:09
4
Peer Voesenek
Sprint
4:11
5
Semm Wijnings
Spiridon
4:23
6
Sander Hendrickx
Gloria
4:24
7
Sander Doodewaard
Sprint
4:25
8
Loek Gijzen
Sprint
4:25
9
Daan van Loon
ACW '66
4:26
10
Jim de Wilde
Sprint
4:28
11
Tarek Sakhi
Sprint
4:28
12
Matthijs Nagtzaam
Spiridon
4:29
13
Tim Nuijten
Scorpio
4:30
14
Bodhy Wijnings
Spiridon
4:36
15
Frank Korzilius
Scorpio
4:36
16
Lucas van der Linden
Spiridon
4:39
17
Dirk Michielsen
Gloria
4:42
18
Fabian Staes
Gloria
4:45
19
Julian van Jeveren
Scorpio
4:46
20
Maarten van Gils
Sprint
4:47
21
Patrick Korzilius
Scorpio
4:47
22
Kyle van der Mierden
ACW '66
4:49
23
Rowan Breukink
Scorpio
4:50
24
Phill Pols
Atledo
4:53
25
Jair van Winkel
Sprint
4:53
26
Stijn van Herwerden
Sprint
4:55
27
Rik van den Haven
Scorpio
4:56
28
Taro Swart
Spiridon
4:57
29
Jason van Adrichem
Sprint
4:58
30
Hugo Slik
ACW '66
4:58
31
Ruben Bogers
Atledo
4:59
32
Boot Vincent
ACW '66
5:01
33
Sem Bogers
Spiridon
5:07
34
Aart Weijers
ACW '66
5:10
35
Julian Buckmann
ACW '66
5:12
36
Ide Schepers
Spiridon
5:15
37
Jason Smits
ACW '66
5:15
38
Douwe Osinga
Sprint
5:17
39
Jens Kolen
Attila
5:20
40
Jorrit Ivens
ACW '66
5:26
41
Lars Schellekens
Attila
5:36
42
Geert van Krevelen
Atledo
5:36
43
Tijs Primo
Scorpio
5:41
44
Freek Baars
Scorpio
5:44
45
Stijn Versmissen
Gloria
5:47
46
Daan Verzijlberg
Attila
6:10
47
Colin Elshout
Gloria
6:14
48
Bram Heijblom
Scorpio
6:26
G-ATL, G-ATL 900
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Uberto Druivetak
Sprint
1:52
2
Stan Dielemans
Sprint
1:59
3
Rob Rullens
Sprint
2:05
4
Danny Wedagen
Scorpio
2:08
5
Ricardo Kist
Scorpio
2:16
6
Andy Remmens
Sprint
2:17
7
Sjoerd van de Hengel
Scorpio
2:34
8
Corné Nieuwenhuizen
Scorpio
2:43
9
Lieke Sweep
Sprint
2:48
10
Sira Lambregts
Sprint
2:58
11
Jasper Mol
Sprint
3:02
12
Bas van Rooij
Sprint
3:08
13
Esther Adriaansen
Sprint
3:30
14
Jordy van Wingerden
Sprint
3:38
15
Werner Kamp
Scorpio
4:05
MJUND, MDJUN 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Spierenburg
Sprint
5:37
2
Kaylee van Caem
ACW '66
5:43
3
Nina Becx
Attila
5:47
4
Annelot Staes
Gloria
5:51
5
Indy Flipsen
Atledo
5:53
6
Zoë Zwaal
Sprint
5:59
7
Babette Bakermans
Sprint
6:03
8
Puck van Donselaar
Sprint
6:08
9
Maaike Verhoeven
Spiridon
6:08
10
Kim van Loon
ACW '66
6:10
11
Ymke Verstegen
Tilburg Road Runners
6:13
12
Ellen van Gestel
Scorpio
6:18
13
Claudia Verheijen
Gloria
6:18
14
Anna Dingenouts
Sprint
6:21
15
Noortje van der Mast
ACW '66
6:39
16
Tia Ackermans
Scorpio
6:41
17
Manon Lammertse
ACW '66
6:42
18
Maud van der Wolf
Sprint
6:55
19
Sabine Janssens
DJA
6:56
20
Yvette Janssens
DJA
6:58
21
Annet Slik
ACW '66
7:05
22
Eva van Harskamp
Scorpio
7:15
23
Nomy Snoeren
Scorpio
7:25
24
Anne Leemans
Atledo
7:41
25
Maartje Westermann
Attila
7:52
26
Emma Timmermans
ACW '66
8:03
JJUND, JDJUN 2200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Max Snijders
Sprint
8:11
2
Thijs van der Hel
Sprint
8:31
3
Twan Dijks
Spiridon
8:41
4
Noah Wijnings
Spiridon
8:49
5
Geert de Gouw
DAK
8:53
6
Bob Voets
Attila
9:00
7
Victor Bierbooms
Sprint
9:03
8
Paul Bergman
Tilburg Road Runners
9:06
9
Joeri van Gils
Sprint
9:19
10
Scott Pols
Atledo
9:20
11
Jules de With
Spiridon
9:28
12
Tijn Mallens
Sprint
9:28
13
Martijn Tigchelaar
Sprint
9:30
14
Lars Dingenouts
Sprint
9:34
15
Glenn Pols
Atledo
9:35
16
Tim Verhoven
Attila
9:41
17
Niels Verheugd
Atledo
9:43
18
Jurre Schepers
Spiridon
9:47
19
Koen van der Schans
ACW '66
9:48
20
Tycho Hendrikx
Sprint
9:54
21
Thijs van der Ven
Scorpio
9:54
22
Paul vd Gaag
Scorpio
9:55
23
Floris van den Heuvel
Attila
9:57
24
Lukas van den Heuvel
Scorpio
9:58
25
Yorn de Roos
Scorpio
10:08
26
Huib ter Hart
Attila
10:09
27
Jorg Schellekens
Attila
10:13
28
Stijn Huijsmans
Sprint
10:15
29
Sam van der Pol
Atledo
10:32
30
Jesse Buckmann
ACW '66
10:34
31
Olaf Bolkenbaas
Attila
10:36
32
Jaro IJpelaar
Attila
10:36
33
Lars van der Schriek
Scorpio
10:38
34
Sven van der Pas
Scorpio
10:42
35
Nick Schipperen
Scorpio
11:02
36
Rob van Santen
Scorpio
11:07
37
Dennis Olieslagers
Gloria
11:37
38
Joep Hermans
Gloria
11:55
MJUNC, MCJUN 2200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Lahaye
Attila
7:59
2
Fieke Kivits
DAK
8:26
3
Daphne van Zandvoort
DAK
8:35
4
Vera Hartman
Sprint
8:48
5
Anne van de Wiel
Sprint
8:48
6
Myke van de Wiel
Sprint
9:07
7
Sanne Haanen
Sprint
9:08
8
Katie Voesenek
Sprint
9:19
9
Carlijn van den Heuvel
Attila
9:35
10
Marjo van den Velden
ACW '66
10:02
11
Esmay van de Laar
Attila
10:53
12
Eveline Janssens
DJA
11:03
JJUNC, JCJUN 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Honcoop
Spiridon
10:09
2
Martijn Flipsen
Atledo
10:24
3
Ward Broeders
Spiridon
10:49
4
Wouter Stokkermans
Atledo
10:58
5
Tijke Wentink
Attila
11:05
6
Sybren Altena
Atledo
11:10
7
Tim Burger
Sprint
11:26
8
Pim van der Pol
Atledo
11:31
9
Cas v. Eersel
Atledo
11:37
10
Arno van der Pas
Scorpio
11:38
11
Bauke Fontein
Energie
11:45
12
Max van Oosterhout
12:17
13
Mart vd Bighelaar
Sprint
12:39
14
Maarten Dankers
Sprint
13:22
15
Pim Kocx
Tilburg Road Runners
13:34
16
Aldo Bierbooms
Sprint
13:37
17
Roland Hunsche
ACW '66
13:50
18
Benno Snepvangers
Scorpio
14:06
19
Bram van der Mast
ACW '66
14:15
20
Jelle Struijs
Scorpio
14:47
21
Thijs Mouws
Gloria
16:17
MAN, KORTECROSS 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurjen Polderman
Clytoneus
8:44
2
Guido Jonkers
Sprint
8:50
3
Mark Buiks
Sprint
8:59
4
Niels de Jong
Sprint
9:01
5
Evert van Nigtevecht
Sprint
9:03
6
Jeroen Pals
Sprint
9:25
7
Erik van der Heijden
De Langstraat
9:41
8
Roeland Jans
Sprint
10:08
9
Lukas van der Storm
Prins Hendrik
10:09
10
Rens Veeke
Sprint
10:10
11
Nino de Maat
Sprint
10:20
12
Kai van de Wiel
Sprint
10:20
13
Stefan den Ouden
Energie
10:31
14
Maurice Koster
Energie
10:51
15
Ruud Brosens
Sprint
11:32
VROUW, KORTECROSS 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
11:06
JJUNB, JBJUN 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Enno Kivits
DAK
15:40
2
Maarten Hendrickx
Gloria
15:55
3
Teun Broeders
Spiridon
16:16
4
Menno van Eersel
Atledo
16:46
5
Dylan Rombouts
Tilburg Road Runners
20:07
MJUNB, MBJUN 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judi Becx
Attila
11:19
2
Rowan van Dongen
Scorpio
12:02
3
Robin Flipsen
Atledo
12:20
4
Tess Ackermans
Scorpio
12:58
5
Samantha Eldred
ACW '66
13:05
6
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
13:50
V SEN, VR SEN 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers-van He
Loopgroep PK
17:23
V 35, VR 35 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde de Boer
Loopgroep Goirle
16:33
2
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
16:35
3
Marian Mahieu
Atledo
17:43
4
Inge Schipperen
Scorpio
18:07
5
Marianne Mettler
Tilburg Road Runners
18:59
6
Conny Pijnenburg
Attila
21:25
V 45, VR 45 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loes Vingerhoets
Achil '87
18:14
2
Petra Schepers
Sprint
18:27
3
Marian van Velzen
Sprint
18:42
4
Monique Haans
Tilburg Road Runners
19:51
5
Trix Hoppenbrouwer
Atledo
20:04
6
Esther Zaat
Tilburg Road Runners
22:09
JJUNA, JAJUN 5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Kocx
Attila
20:34
2
Wilfred Altena
Atledo
22:24
M SEN, MAN SEN 8400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusich
Loopgroep Aart Stigt
27:49
2
Erik Niemeijer
Sprint
28:27
3
Rick Hartogs
DAK
28:35
4
Maikel van Eekelen
Attila
28:47
5
Tom Huijben
Scorpio
30:13
6
Simon van den Enden
Phoenix
31:46
7
Tim van Dongen
Scorpio
32:13
8
Ad van Overveld
33:03
9
Ralph Jacobs
Atledo
33:12
10
Thijs van Houten
DAK
37:27
11
Harry Seijkens
DAK
37:42
MAN35, MAN 35 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
26:11
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
26:22
3
Cocky de Brouwer
Achil '87
26:52
4
Stefan van Marrewijk
Scorpio
27:02
5
Job Zijderlaan
Avantri
27:12
6
Wilfried van Meer
Scorpio
27:35
7
Edward Peters
avVN
30:47
8
Alexander Andriese
Loopvereniging TOF
31:13
9
Ton Kuijpers
Loopgroep Goirle
33:49
10
Hans Liebregts
Tilburg Road Runners
34:44
MAN45, MAN 45 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toin van den Broeck
Sprint
26:07
2
Jan van Loenhout
Scorpio
26:26
3
Corné Haast
Spado
26:37
4
Hans Vugts
Scorpio
26:49
5
Maurits Appels
Attila
27:24
6
René van der Pas
Scorpio
28:50
7
Johan Flipsen
Atledo
28:52
8
Arie van Heeren
Parthenon
29:39
9
Ad Embregts
Atledo
29:46
10
Kees Pijnenburg
Atledo
30:53
11
Kees Vissers
Road Runners Etten-L
31:05
12
Peter Noordam
AAA
32:01
13
Piet Boutsma
AAA
32:09
14
Léon Mahieu
Sprint
32:50
15
Ronald Schoo
34:37
MAN55, MAN 55 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Antonissen
Sprint
27:20
2
Tini de Laat
DAK
27:45
3
Kees Vermijs
Atledo
29:20
4
Ad Kieboom
Scorpio
30:22
5
Mari van Beurden
DAK
30:29
6
Kees Tak
avVN
31:09
7
Jan van Liempt
Atledo
31:54
1400, TRIM M/V 1400
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart van Vliet
Rijen
8:20
2
Tijn van Vliet
Rijen
8:39
2800, TRIM M/V 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yaro Marsille
Oosterhout
10:03
2
Abe Simons
Breda
12:10
3
Johan Brouwers
Tilburg
12:11
4
Kevin van Zundert
Breda
12:20
2800, TRIM M/V 2800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Bloemsaat
oosterhout
15:25
2
Nienke Walsma
Breda
16:20
3
Chantal van Ham
Dongen
17:31
4200, TRIM M/V 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex van Krevelen
Dongen
13:53
2
Piet Lucas
Lage Zwaluwe
24:37
3
Ad Kanters
Lage Zwaluwe
24:40
4
Rob Hemminga
Oosterhout
25:22
5
William Simons
Breda
26:05
6
Kees Bloemsaat
Oosterhout
26:55
4200, TRIM M/V 4200
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Rutten
Dongen
19:43
2
Ilse Stoop
Breda
19:44
3
Lianne Ivens
Waalwijk
20:24
4
Karin van Ham
Oosterhout
20:50
5
Jo Lucas
Lage Zwaluwe
22:14
6
Mies Kuipers
Dorst
25:40
5600, TRIM M/V 5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John van Zundert
Breda
24:18
2
John Lips
Breda
29:18
3
Roger Nooten
Breda
30:24
4
Anton Broeders
Made
31:33
5600, TRIM M/V 5600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Vergunst
Oosterhout
27:10
2
Carola de Rond
Terheijden
31:14
3
Gerda Veringmeier
Oosterhout
37:01
7000, TRIM M/V 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Adams
Chaam
27:16
2
Pieter Cappon
Ulvenhout
27:49
3
Roel Timmers
Made
27:52
4
Berrie Voets
Tilburg
28:07
5
Werner Giesbergen
Teteringen
28:46
6
Francois Nooten
oosterhout
29:24
7
Patrick Kroonen
Oosterhout
30:19
8
Caspar Houben
30:22
9
Peter v.d. Ark
Oosterhout
30:27
10
Norbert Veringmeier
Den Hoorn
30:33
11
Marcel van Andel
Cuijk
30:41
12
Martijn Alberts
Breda
30:42
13
Joop Mathon
Oosterhout
30:53
14
Han van Bueren
Oosterhout
31:25
15
Ad Schooenderboek
Waalwijk
32:01
16
Peter van oosterhout
Made
32:10
17
Maurice Nooten
oosterhout
32:17
18
Bert van Ingeren
Tilburg
32:37
19
Renzo Diks
Tilburg
32:38
20
Kees Luyken
Breda
32:54
21
Henk Prinsen
Raamsdonksveer
33:11
22
Alex Raaijmaakers
Oosteind
33:22
23
Arjan vd Heuvel
Geertruidenberg
33:39
24
Patrick Damen
Dussen
33:47
25
John Hermans
BAARLE-HERTOG
33:55
26
John Snijders
Terheijden
33:58
27
Adrie Loonen
Oosterhout
34:25
28
Bert Jansen
Made
34:30
29
Hans Kool
Oosterhout
34:34
30
Peter Vermonden
Geertruidenberg
34:47
31
Ard-Jan Moerdijk
Rijen
34:59
32
Ulrich Zwijsen
Oosterhout
35:56
33
Hans Hennekom
Alphen
35:57
34
Frits van der Velden
Dongen
36:34
35
Maarten Neijenhuijs
Breda
36:39
36
Hans Seijkens
Breda
37:16
37
Leo van der Pol
Loon op Zand
37:19
38
Paul Kuys
Oosterhout Nb
37:50
39
Erik van Wijlen
Genderen
37:56
40
Harrie van Beek
Bavel
38:01
41
Nico Scheffers
oosterhout
38:36
42
Gert Wagenvoort
Oosterhout
38:36
43
Jaap Verhagen
Raamsdonksveer
39:21
44
Jan Hoogvliet
Oosterhout
40:44
45
Cees Castelijns
Oosterhout
41:12
46
Kees van Meer
Baarle Nassau
41:22
7000, TRIM M/V 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein vd Diepstrat
oosterhout
31:26
2
Monique van Vliet
Rijen
33:21
3
Margie van Seeters
Oosterhout
33:58
4
Sonja Jansen
Den Hoorn
34:02
5
Anita Beekers
Teteringen
35:12
6
Lian Kuyten
oosterhout
35:42
7
Chantal Frijters-Kleir
36:21
8
Marielle Klijs
BAARLE-HERTOG
38:20
9
Nicol Nordennen
Oosterhout
39:44
10
Lisette Dirks
Teteringen
40:39
11
Inge Giesbergen
Teteringen
41:22
12
Sandra Voeten
Baarle Nassau
41:39
13
Marianne van der Velde
Dongen
41:52
14
Anna Marcelissen
Raamsdonksveer
43:19
15
Paula Sprengers
Oosterhout
43:46
16
Irene Harteveld
oosterhout
43:57
17
Marleen van Meer
Baarle Nassau
44:40
MAN60, MAN 60 7000
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Verhoeven
Loopgroep Goirle
30:25
2
Tom Hessels
avVN
30:35
3
Stefan Laros
Tilburg Road Runners
33:21
4
André Aarts
Scorpio
33:58
Uitslagen.nl
22-11-2010 13:16