Uitslagenlijst Run2Day Crosscompetitie '10/'11 - 2e cross

Arrien - Zaterdag 18 december 2010

M12-, 1,5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ingmar Bouwman
ACO van Elderen
7:31
2
Lucas Dispa
ACO van Elderen
7:36
V12-, 1,5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floortje Corbeth
ACO van Elderen
7:53
2
Eline Dankelman
ACO van Elderen
8:46
M16-, 2,5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luuk Molenaar
SISU
11:54
2
Lars Bakker
ACO van Elderen
13:04
3
Arne Kootstra
ACO van Elderen
13:32
4
Jari Kouwen
ACO van Elderen
15:19
V16-, 2,5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marije Dankelman
ACO van Elderen
12:59
2
Inga Bakker
ACO van Elderen
13:19
3
Eva Gnodde
ACO van Elderen
14:07
4
Emilie Corbeth
ACO van Elderen
14:58
5
Myrett kootstra
ACO van Elderen
18:02
M35-, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Leusink
Punthorst
19:41
2
Bert de Boer
Staphorst
21:38
3
Marc Bakker
ACO van Elderen
22:45
4
Erik Zagers
Rheeze
24:15
5
Arnoud Dokter
Heerde
26:10
V35-, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Pullen
ACO van Elderen
21:58
2
Savanna Warmink
ACO van Elderen
23:29
3
Yvonne Meijer
ACO van Elderen
24:05
4
Aline Kootstra
ACO van Elderen
25:08
M50-, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
PEC 1910
19:53
2
Jan Mulder
Hardenberg
23:08
3
Bert Dekker
Hollandscheveld
23:22
4
Irjan Hekman
ACO van Elderen
26:53
5
Bas Bosscher
Ommen
29:18
V50-, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Giny Dunnewind
ACO van Elderen
24:26
2
Ineke Nawijn
Spurt 88
26:14
3
Evelien Besten
ACO van Elderen
27:47
4
Sonja Braakman
ACO van Elderen
29:32
5
Erna van Bezoen
Ruinen
30:27
6
Monica Scheper
Ruinen
31:25
M50+, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Klein
Dedemsvaart
23:31
2
Ton Martens
Hardenberg
28:40
V50+, 5 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ella Herbrink
ACO van Elderen
32:31
M35-, 10 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Visser
AV Isala '96
34:45
2
Harold v.d. Enk
ACO van Elderen
38:22
3
Kees Martens
ACO van Elderen
41:57
4
Bas Tempert
Lemele
42:53
M50-, 10 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
35:36
2
Melchior van de Pol
AV '34
36:37
3
Bennie Thunker
AV Isala '96
37:37
4
Wilco Mars
ACO van Elderen
39:56
5
Bernhard Kootstra
ACO van Elderen
40:20
6
Rene Nijkamp
AV '34
43:33
7
Germo Vrolijken
ACO van Elderen
44:14
8
Erik Bouwman
Ommen
46:20
9
Han van der Vegt
ACO van Elderen
48:03
10
Dick Remmers
ACO van Elderen
48:29
V50-, 10 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Jansen Holleboo
Ommen
49:42
2
Annemarie Wessels
ACO van Elderen
52:44
M50+, 10 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:29
2
Bram van der Boon
ACO van Elderen
43:10
3
Kees Regelink
Vollenhove
45:24
4
Dick Aalderink
ACO van Elderen
45:33
5
Jan Tjerkstra
ACO van Elderen
46:04
6
Henk Veurink
Ommen
46:04
7
Jan Lip
Hac '63
46:16
8
Mans Veldsink
Dedemsvaart
48:34
9
Rieks Koggel
Ommen
50:04
V50+, 10 KM M/V
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geertje Boelen
ACO van Elderen
1:00:17
Tot ziens bij de volgende crossloop op 15 janurai 2011!
Uitslagen.nl
18-12-2010 16:46