Uitslagenlijst Brabants Kampioenschap Cross

Helmond - Zondag 6 februari 2011

MSEN, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Dilling (BM)
Seven Hills Running
30:33
2
Rik van Laarhoven
RK HAV
31:09
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
31:12
4
Frans Pasmans
Loopgroep PK
31:47
5
Jos Elfring
Asterix
31:59
6
Hans van Loon
Prins Hendrik
32:50
7
Arjan Donkerbroek
Eindhoven Atletiek
33:03
8
Niels Govers
Oss '78
33:23
9
Neil Callaghan (BM)
Eindhoven Atletiek
33:41
10
Joeri Beetz
Oss '78
34:46
11
Mark van Tiel
De Keien
38:23
12
Bart van Woerkum (BM)
Loopgroep PK
45:00
M35, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Datema
Prins Hendrik
32:45
2
Edwin Kok
HAC
35:48
3
Geert Kuijpers
De Keien
37:08
4
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
37:49
5
Roel Segers
HAC
41:26
M40, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack van Avendonk
Attila
32:11
2
Ad Peeters
AVV
32:17
3
Mar-Hein van de Wiel
DAK
34:17
4
Frank Scheutjens (BM)
Fortuna '67
37:43
5
Andre van Aarle
GAC Gemert
37:52
6
Hans van der Heijden
't Jasper Sport
37:55
7
Geert Flinkert (BM)
ATV Venray
42:17
M45, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van de Mortel
Lopersgroep Deurne
32:28
2
Anton van den Heuvel
GAC Gemert
33:18
3
Peter van Zundert
Scorpio
33:47
4
Egon Meuleman
De Keien
35:46
5
Wil Boudewijns (BM)
avVN
36:15
6
Mart Stokmans
HAC
36:18
7
Jos Linders
De Keien
37:02
8
Andre Lambregts
Scorpio
37:14
9
Jan Verbruggen
De Keien
38:59
10
Peter Scheutjens
Marvel
39:13
11
Werner Giesbergen
Scorpio
39:16
12
John Kocken
HAC
41:22
13
Ger Jan Onrust
HAC
42:00
14
Ard Peeters
Oss '78
46:20
M50, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van Eck
GAC Gemert
34:23
2
Ruud Woord
THOR
34:34
3
Henk Bruijns
Sprint
34:51
4
Bert van Nunen
De Keien
34:59
5
Arnold van Sonsbeek
Oss '78
35:20
6
Hans Mutsaers
De Keien
35:30
7
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
36:48
8
Arno van der Cammen
De Keien
37:23
9
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
37:31
10
Theo van der Loop
De Keien
38:54
11
Ad Meeuws (BM)
't Jasper Sport
39:11
12
Harrie van de Sande
De Keien
40:02
M55, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tini de Laat
DAK
36:25
2
Hein Gilsing
GAC Gemert
37:16
3
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
37:51
4
Ron Vermeulen
GAC Gemert
38:06
5
Bert van de Sande
De Keien
38:15
6
Frans van Hak
GAC Gemert
38:32
7
Joop Slagboom
GVAC
38:33
8
Johan van Litsenburg
GVAC
38:58
M60, MANNEN 8940M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie van den Akker
Eindhoven Atletiek
37:10
2
Cor Zegers
Oss '78
37:50
3
Martien van de Ven
AV Oirschot
38:45
4
Jo Dat
Lopersgroep Deurne
39:27
5
John Williams
Eindhoven Atletiek
40:20
6
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
42:15
7
Ronald Beetz
Oss '78
42:48
8
Hans Wouters
HAC
43:30
9
Wim Verstappen
HAC
45:01
VSEN, VROUWEN 5780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
22:08
2
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
22:23
3
Leonie Balter (BM)
AVON
22:55
4
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
23:05
5
Annelies Homma
Prins Hendrik
23:05
6
Dieuwertje Poort
Attila
23:50
7
Maartje Bastings
Asterix
24:49
8
Lucie van Oers
THOR
25:51
9
Susan Mulders
De Keien
26:33
V35, VROUWEN 5780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
23:30
2
Niekol Dols
Eindhoven Atletiek
25:14
3
Gwynny Hamilton (BM)
Eindhoven Atletiek
25:16
4
Maria van Dinther
Lopersgroep Deurne
25:43
5
Carla van Dijk
Eindhoven Atletiek
27:54
6
Mascha Schelling
LOGO
28:28
V45, VROUWEN 5780M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
HAC
25:48
2
Anne Rindt
Eindhoven Atletiek
26:18
3
Jeanine van Overveld
THOR
27:03
4
Rita van Nunen
De Keien
27:27
5
Francien Lenssen
GAC Gemert
28:21
6
Henny Dekkers
GAC Gemert
30:19
MA, MEISJES A 4490M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester van Oorschot
THOR
17:51
2
Sifan Hassan (BM)
Eindhoven Atletiek
18:56
3
Rianne van Slooten
AVV
21:07
4
Nicky Peeters
Oss '78
22:00
5
Madelief Verdaasdonk
HAC
24:35
MB, MEISJES B 3200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Larissa Schut
Spado
12:32
2
Judi Becx
Attila
13:00
3
Willemijn Moerbeek (BM
Seven Hills Running
13:35
4
Anouk van den Ouweland
AVV
13:48
5
Ilonka de Bresser
Generaal Michaelis
13:58
6
Lotte van Zeelst
Oss '78
14:08
7
Simone Soudant
AVV
14:44
8
Kaisa de Bel (BM)
Seven Hills Running
14:52
9
Katja Barendse
OSS-VOLO
15:09
10
Noël van Selow
Lopersgroep Deurne
15:16
11
Mirna van Slooten
AVV
15:56
MSEN, MANNEN 1870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Boom (BM)
Atletics Nijverdal
5:40
2
Ron Szigetti
GAC Gemert
5:51
3
Sam Lavrijsen
Seven Hills Running
5:56
4
Jeroen van den Biggela
GAC Gemert
5:58
5
Kelvin Hilgeholt (BM)
Tartlétos
5:59
6
Koen Veldhuis (BM)
Atletics Nijverdal
6:01
7
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
6:02
8
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
6:22
9
Marcel Bierens
GVAC
6:37
10
Remco Hoetmer (BM)
GAC Hilversum
6:38
11
Stephan Haans
Eindhoven Atletiek
6:43
12
Jens Verschuren
GAC Gemert
6:45
13
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
6:53
14
Rik Verharen
Prins Hendrik
6:54
15
Jan de Kok
GVAC
6:55
16
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
7:02
17
Daan Meulendijks
HAC
7:04
18
Jan Hermsen (BM)
Nijmegen
7:17
19
Daan Relou
HAC
7:35
20
Hans van der Heijden
't Jasper Sport
7:39
VSEN, VROUWEN 1870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Brechtje Kraan
Seven Hills Running
6:45
2
Nicole van Amstel (BM)
Nijmegen Atletiek
7:02
3
Nandy Kitslaar
Prins Hendrik
7:17
4
Milou Beelen
Atletiek Maastricht
7:26
5
Nathalie Lotthrinkx
Eindhoven Atletiek
7:31
6
Susan van den Hurk
De Keien
7:35
7
Inge van Veggel
GAC Gemert
7:47
8
Janneke Dekkers
GAC Gemert
7:59
9
Stephanie Crooymans (B
NSAV 't Haasje
8:08
10
Jolijn Sandbrink
GAC Gemert
8:35
JA, JONGENS A 5420M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dilling (BM)
Seven Hills Running
19:45
2
Megersha Gadisa
Eindhoven Atletiek
20:03
3
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
20:53
4
Robin Schreur
GVAC
21:00
5
Jeffrey Smetsers
De Keien
23:01
6
Maurice Lardenois
Fortuna '67
24:12
7
Willem Verdaasdonk
HAC
25:19
JB, JONGENS B 4520M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der steen
Prins Hendrik
15:32
2
Roy van Eekelen
Sprint
15:37
3
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
15:58
4
Martin Mom
Eindhoven Atletiek
16:14
5
Casper van der Putten
Eindhoven Atletiek
16:20
6
Jordi van de Sanden
Tilburg Road Runners
16:51
7
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
16:57
8
Rik Palings
THOR
17:13
9
Luuk Hendriks
OSS-VOLO
17:20
10
Remi van Oosterhout
OSS-VOLO
17:24
11
Joost van den Brand
HAC
18:46
12
Sjoerd Raijmakers
't Jasper Sport
20:39
JC, JONGENS C 3200M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mels Lambregts
THOR
10:48
2
Lars van der Poel
Spado
11:06
3
Joost van Daele
Spado
11:15
4
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
11:46
5
Roel Verhagen
Attila
11:59
6
Freek van de Weerd
Sprint
12:09
7
Thijs Spierenburg
Sprint
12:16
8
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
12:26
9
Lars Biemans
OSS-VOLO
12:35
10
Tijke Wentink
Attila
12:52
11
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
13:03
12
Alwin van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
13:09
13
Rob Lurvink
HAC
13:10
14
Rens van Lierop
HAC
13:11
15
Koen van der Meijden
THOR
13:17
16
Geert Dekker
AVV
13:43
MC, MEISJES C 2290M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Verheem
Achilles
8:47
2
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
8:51
3
Fieke Kivits
DAK
8:53
4
Suzanne Jonkers
Sprint
9:05
5
Kim Lahaije (BM)
Attila
9:19
6
Noa van Ginneken
Generaal Michaelis
9:29
7
Zillah Cornelissen (BM
Nijmegen Atletiek
9:39
8
Lieke van Daele
Spado
9:39
9
Ilona van der Giessen
OSS-VOLO
9:45
10
Maud ter Bogt
GVAC
9:58
11
Lisanne Bijnen
HAC
10:02
12
Katie Voesenek
Sprint
10:06
13
Denise Smetsers
De Keien
10:22
14
Elien van der Eijnde
HAC
10:26
15
Eni van Bree
Lopersgroep Deurne
10:33
16
Winny Hasselton
THOR
11:13
17
Sanne van der Horst
HAC
11:22
18
Andrea Holtappels
HAC
11:32
19
Iris van Slooten
AVV
11:33
20
Karlijn Raijmakers
't Jasper Sport
11:38
JD, JONGENS D 2290M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom van Ommeren
THOR
8:22
2
Daan Dirks
Achilles
8:38
3
Max Snijders
Sprint
8:41
4
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
8:43
5
Bram Mengerink
Gloria
8:58
6
Martin Oonincx
THOR
9:01
7
Jasper Janssen
Prins Hendrik
9:04
8
Bram Rijnders
Lopersgroep Deurne
9:06
9
Koen van Duijnhoven
Achilles
9:06
10
Stef Dirks
Achilles
9:07
11
Luca Schliekelmann
Eindhoven Atletiek
9:16
12
August van de Weijer
Sprint
9:26
13
Lars Mertens (BM)
Nijmegen Atletiek
9:31
14
Jens van der Poel
Spado
9:36
15
Thomas Witteveen
Generaal Michaelis
9:37
16
Wessel Raijmakers
't Jasper Sport
9:40
17
Tijn Mallens
Sprint
9:52
18
Kjell Sprado
Oss '78
9:52
19
Corné Parol (BM)
Atverni
10:02
20
Sjoerd Ceelen
HAC
10:02
21
Donnie van Kerkoerle
Generaal Michaelis
10:15
22
Jeroen van Lierop
HAC
10:22
23
Julian de Leeuw
Sprint
10:25
24
Bram Mooren
HAC
11:10
25
Roy van Duijnhoven
HAC
11:17
26
Thijs Hermans
HAC
11:20
MD, MEISJES D 1870M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Videler
Spado
7:16
2
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
7:30
3
Chantal Maas
Lopersgroep Deurne
7:34
4
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
7:37
5
Meike Hendriks
AVV
7:38
6
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
7:40
7
Isabelle Spierenburg
Sprint
7:53
8
Tessa Lahaije (BM)
Attila
7:57
9
Annemijn Adriaensen
AVR '90
8:00
10
Marieke Intven
AVV
8:21
11
Vera Lurvink
HAC
8:23
12
Zoe Zwaal
Sprint
8:29
13
Sophie de Groot
HAC
8:36
14
Sanne van Gils
Spado
8:38
15
Jessy Delsman
OSS-VOLO
8:46
16
Denise Mulders
Taxandria
8:57
17
Anouk Smulders
HAC
8:59
18
Isa van Renterghem
HAC
10:56
JPA, JPA 1410M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Hendriks
THOR
5:24
2
Peer Voesenek
Sprint
5:30
3
Jorg Gorissen
Sprint
5:35
4
Lars Harmsen
Eindhoven Atletiek
5:36
5
Stan de Deugd
Spado
5:36
6
Bodhi Selow
Lopersgroep Deurne
5:40
7
Juul Knoester
GVAC
5:47
8
Jasper van Eijmeren
Sprint
5:55
9
Daan Verbakel
HAC
5:56
10
Loek Gijzen
Sprint
6:00
11
Merijn Nolet
Prins Hendrik
6:01
12
Sander Doodewaard
Sprint
6:02
13
Tom Willems
HAC
6:07
14
Renzo van Kerkoele
Generaal Michaelis
6:13
15
Gijs Knoester
GVAC
6:17
16
Daan Corporaal
Oss '78
6:22
17
Tjerk Staring
Taxandria
6:27
18
Davy Schoeber
HAC
6:27
19
Pim Scheiberlich
Generaal Michaelis
6:28
20
Luuk Mentink
Taxandria
6:51
21
Roel Swinkels
HAC
6:54
MPA, MPA 1410M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Hop
THOR
5:27
2
Annika Reuvers
Diomedon
5:38
3
Amy Hasselton
THOR
5:50
4
Fleur van der Linden
DAK
6:06
5
Gaby Wijnhoven
HAC
6:07
6
Tessa van Slooten
AVV
6:08
7
Sam Lips
Sprint
6:13
8
Daphne van der Heijden
Attila
6:15
9
Lonne Mallens
Sprint
6:18
10
Janneke Mengerink
Gloria
6:18
11
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
6:25
12
Noa van Hees
HAC
6:36
13
Jette Winkelman
't Jasper Sport
6:38
14
Anouk van Gils
Spado
6:41
15
Adanna Abusomwan
HAC
6:42
16
Maartje Smits
Taxandria
6:42
17
Kim van Duijnhoven
HAC
6:48
18
Luka van Gennip
Taxandria
6:51
19
Channelyn Ambrosiussen
HAC
6:58
20
Louise Beuk
GVAC
7:07
21
Malou van der Velde
HAC
7:46
22
Romy Stokkingreef
GVAC
7:50
G-ATL, G-ATLETEN 990M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Uberto Druiventak
Sprint
3:33
2
Giel Krooymans
Sprint
3:34
3
Stan Dielemans
Sprint
3:45
4
Marianne Verdonk
Generaal Michaelis
3:52
5
Andy Nystad
Sprint
4:11
6
Nick Jansen
Sprint
4:23
7
Martijn de Laat
Generaal Michaelis
4:28
8
Tim Szelech
Sprint
4:34
9
Ilke Klomp
HAC
4:50
10
Duncan Sterken
HAC
4:54
11
Jeroen Verkoelen
HAC
5:14
12
Ronnie Tiggelman
Sprint
5:33
13
Jamie Mulder
HAC
5:54
14
Sira Lambregts
Sprint
6:00
15
Jolanda van Kuik
Generaal Michaelis
6:07
16
Xander van Beek
HAC
6:08
17
Esther Adriaansen
Sprint
6:35
18
Tim Heesakkers
HAC
7:05
19
Femke Vriens
HAC
8:26
20
Thomas Follmer
HAC
9:08
JPB, JPB 990M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jip Haest
Spado
3:51
2
Willem Korstanje
Attila
3:56
3
Viggo Parol (BM)
Fit
3:59
4
Floris Nolet
Prins Hendrik
4:00
5
Ramon Biondina
Spado
4:05
6
Sjoerd Gijzen
Sprint
4:12
7
Laurens Buma
HAC
4:16
8
Finn van Hees
HAC
4:18
9
Thijs van Lith
HAC
4:21
10
Luke de Leeuw
Sprint
4:23
11
Niels Bosma
Taxandria
4:36
12
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
4:48
13
Sjoerd van Rijn
HAC
4:52
14
Daan Mooren
HAC
5:00
15
Niklas Dhondt
Generaal Michaelis
5:03
16
Tobias Martinot
Achilles
5:10
17
Dennis van Delden
HAC
5:18
MPB, MPB 990M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Knijnenburg
Oss '78
4:00
2
Meike Verdaasdonk
Spado
4:22
3
Jiska Beuk
GVAC
4:30
4
Femke Bree
HAC
4:51
5
Sarah Engels
HAC
4:52
6
Anouk Terheijden
HAC
4:53
7
Floor van Veen
Generaal Michaelis
4:58
JPC, JPC 990M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merlijn van der Velden
AVV
4:03
2
Mats Keulstra
Generaal Michaelis
4:12
3
Sebastiaan Martinot
LADB
4:14
4
Luuk van Lierop
HAC
4:30
5
Thuur Staring
Taxandria
4:44
6
Ties Knoester
GVAC
4:45
7
Gijs van Linder
Oss '78
5:04
8
Etienne Buma
HAC
5:17
9
Dick Weijts
HAC
5:20
10
Nimo van Calsteren
HAC
5:21
11
Joaquin Isselt
HAC
6:18
12
Brent Schell
HAC
6:42
13
Lucas van Delden
HAC
6:49
MPC, MPC 990M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje de Deugd
Spado
4:27
2
Kyara Marcellis
Oss '78
4:37
3
Silke Damen
HAC
4:38
4
Lara Willems
HAC
4:50
5
Lois Stokkingreef
GVAC
4:56
6
Eva Mooren
HAC
5:27
7
Maite van Hees
HAC
5:29
RECR, TRIMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gary Calhovn
Boise (USA)
17:55
2
Ton van Loon
Swift
18:03
3
Has van Otterdijk
HAC
22:17
4
Harrie Bos
Helmond
23:25
5
Rien Klokgieter
GAC Gemert
23:46
6
Allard Venema
Helmond
24:19
7
Jimmy Venema
HAC
24:19
8
Jan Jouke Tijsma
Eindhoven
26:21
9
Nettie Klokgieter
GAC Gemert
27:39
10
Jolanda Langewouters
HAC
30:15
11
Henk Meelkop
Eindhoven
33:35
12
Ingrid Zegers
Eindhoven
34:18
13
Arold Moonen
HAC
34:26
14
Tim Snijders
Maastricht
36:25
15
Ruud de Wert
Eindhoven
38:13
16
Richard van de Burgt
Geldrop
38:37
17
Joost Verstappen
Valkenswaard
38:52
18
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
39:34
19
Martijn Jamry
Get Running
40:20
20
Jack Kuyten
Waalre
41:09
21
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
41:31
22
Wilbert de Wijs
Eindhoven Atletiek
42:24
23
Jos van Hees
HAC
43:08
24
Henk van Os
HAC
43:14
25
Jaap Wieringa
AVV
43:29
26
Gerrie Swinkels
HAC
45:18
27
Sjef van den Biggelaar
Mierlo
46:28
28
Mike Schell
HAC
48:41
29
Miranda Moonen
HAC
48:42
30
Frans vd Linden
HAC
49:44
31
Brennie Frishert
Veldhoven
50:01
32
Daan Reuhman
Waalre
50:11
33
Fred Heesterbeek
Helmond
51:23
34
Nico Jonnker
Son
52:46
Uitslagen.nl
06-02-2011 15:52