Uitslagenlijst Van Splunder-Heinenoordtunnelloop

Oud-Beijerland - Zaterdag 12 februari 2011

HSEN, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusich
Loopgroep Aart Stigt
1:24:22
2
Willem Lenting
Haag Atletiek
1:30:17
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
1:30:41
4
Marco Barendregt
PAC
1:36:30
5
Roeland Bornebroek
PAC
1:37:34
6
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
1:39:28
7
Marc van Herel
PAC
1:39:51
8
Ruben van Kesteren
Spijkenisse
1:43:57
9
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
1:44:42
10
Christian Monna
Spijkenisse
1:45:25
11
Arco Poot
De Lier
1:45:25
12
Martin van der Giesen
Strijen
1:51:59
13
Edward Noordzij
Poortugaal
1:52:02
14
Hendrik van Raamsdonk
Barendrecht
1:55:57
15
Greg Antoni
Monster
1:58:14
16
Paul Vreugdenhil
Zwijndrecht
1:58:32
17
Ruud van de Water
Dordrecht
2:02:07
18
Angelo Oliveti
Poortugaal
2:02:37
19
Renzo Kerkhof
Spijkenisse
2:04:41
20
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
2:05:17
21
Barry Tholenaars
Ridderkerk
2:10:38
22
Niels Cremer
Ridderkerk
2:10:39
23
Bart Zwart
Geomet Funderingen
2:20:34
24
Steven van de Veire
De Wielingen
2:22:01
25
Erik Ketz
Spirit Oud Beijerlan
2:22:20
26
Mignon Krijgsman
Oud-Beijerland
2:23:03
H35, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woerden
De Veenlopers
1:27:58
2
Pascal van Norden
Croda Runners
1:29:54
3
Bas de Peuter
Rotterdam Atletiek
1:38:25
4
Ali Shugul
PAC
1:41:27
5
Edwin van Straten
Loopgroep PK
1:43:21
6
Marcel de Vette
Spirit Oud Beijerlan
1:43:53
7
Bob Keus
Olympus '70
1:44:06
8
Spas Gueorguiev
Loopgroep Aart Stigt
1:45:40
9
Joop van Lammeren
Energie
1:49:30
10
Andy Roodenburg
Energie
1:49:30
11
Leon van der Stel
Puttershoek
1:52:02
12
Edwin van den Berg
Monster
1:53:15
13
Peter Boot
Spirit Oud Beijerlan
1:54:17
14
Martijn Verdoes
Vlaardingen
1:57:43
15
Robin Lammens
PAC
2:03:08
16
Patrick Ooms
Heinenoord
2:03:18
17
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
2:05:50
18
Richard Schalke
Naaldwijk
2:06:37
19
Jeroen van Hoorn
C-1000
2:08:49
20
Marcel Gouwen
Hoogvliet Rotterdam
2:10:01
21
Richard van de Wege
Spirit Oud Beijerlan
2:10:49
22
Eric Schwiebert
Wateringen
2:12:10
23
Dennis Brouwer
Rotterdam
2:14:15
24
Marcel Klein
Papendrecht
2:15:33
25
Aniel Jagesser
Rotterdam
2:17:16
26
Harm Kamp
Oud-Beijerland
2:19:49
27
F Wildenbeest
Spijkenisse
2:20:21
28
Leo Klootwijk
Numansdorp
2:21:23
29
Marco van der Ham
Oud-Beijerland
2:47:18
H40, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patrick Kwist
PAC
1:26:28
2
Sandor Bron
Croda Runners
1:30:57
3
Robert Willemse
PAC
1:33:20
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
1:34:31
5
Dirk Sijtsma
PAC
1:37:35
6
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
1:40:47
7
Rini de Jong
PAC
1:46:34
8
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:48:52
9
Harold de Keizer
Poortugaal
1:53:52
10
Martin Kleinjan
Rotterdam
1:54:44
11
Jacco Schroevers
Dynamica
1:54:45
12
Michel Groeneveld
Eon-Powerteam
1:56:16
13
Frank Piron
Olympus '70
1:57:11
14
Johan van Velden
Olympus '70
1:57:12
15
M de Kort
PAC
1:57:53
16
Jakob Spinder
Roosendaal
1:58:35
17
John de Vette
Numansdorp
1:59:03
18
Bob Polack
Geomet Funderingen
2:01:02
19
Rob Konings
Oudenbosch
2:01:06
20
Warry van der Weg
PAC
2:01:51
21
Bas Kruysdijk
Oud-Beijerland
2:02:43
22
Hilair Zwinkels
Olympus '70
2:04:47
23
Edwin de Haas
Rotterdam
2:05:23
24
Arie van Sintmaartensd
Zuidland
2:07:46
25
Matthijs van Boxtel
De Koplopers
2:07:50
26
Marco Gouwens
Rotterdam
2:10:02
27
Mark Duinkerken
Delfgauw
2:11:50
28
Menno Heetveld
Rotterdam Atletiek
2:12:01
29
Michel Gielbert
Spirit Oud Beijerlan
2:14:25
30
Manu Lageirse
Dutch Runners Basic
2:21:03
31
Wout van Wissen
Rotterdam
2:22:54
32
Ron Schippers
Barendrecht
2:24:21
33
Hans Stutvoet
Energie
2:24:39
34
Andre Pellikaan
Olympus '70
2:27:38
35
Theo van Kan
Rotterdam
2:29:38
36
Peter Makop
Hellevoetsluis
2:29:40
37
Ton Oudshoorn
Rotterdam
2:42:14
H45, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
John Hemmerle
Pallas '93
1:38:07
2
Hans de Man
Papendrecht
1:38:49
3
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:39:27
4
Nico van den Berg
Olympus '70
1:41:31
5
Arco Cooiman
Capelle aan den IJss
1:41:40
6
C Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
1:42:40
7
Henry Sunder
AV '40
1:43:26
8
Rien Jongeneel
Capelle aan den IJss
1:44:54
9
Paul Jansen
Olympus '70
1:44:56
10
Marius Besuijen
Eon-Powerteam
1:47:15
11
A Visser
Avantri
1:47:45
12
Gerard Wittenberg
Spirit Oud Beijerlan
1:47:52
13
Marchel Snieder
Croda Runners
1:49:39
14
J W Muller
Achilles
1:50:30
15
Leo Jansen
Zuidland
1:51:02
16
Chris Paardenkooper
avVN
1:51:05
17
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerlan
1:51:29
18
CL van Oevelen
Olympia Halsteren
1:52:00
19
Roland van Dillen
Spijkenisse
1:52:01
20
Wim van Ruiven
Loopgroep PK
1:52:40
21
Frans den Outer
Loopgroep PK
1:54:49
22
Joep van Lieshout
Rotterdam
1:57:12
23
Paul Hofstede
Olympus '70
2:00:06
24
Nico Groenewold
Delft
2:00:12
25
Sikko Hoekzema
Spijkenisse
2:00:49
26
Ronald Hoogenraad
PAC
2:00:57
27
Peter Schoppen
Geomet Funderingen
2:01:02
28
Marcel Tunderman
Den Bommel
2:02:25
29
Mark van Dijk
Olympus '70
2:02:46
30
Ruud Meurs
Hellevoetsluis
2:03:28
31
Hans Mimnaard
Yerseke
2:06:25
32
Theo Schermers
Typhoon
2:07:27
33
Juan Caeiro-Mouzo
Energie
2:08:10
34
Hans van den Berg
Olympus '70
2:10:55
35
Nico Stoop
Spijkenisse
2:11:11
36
Gert van Beek
Arnhem
2:12:21
37
Ronald Bik
Geomet Funderingen
2:12:58
38
Wilco de Bruin
Oud-Beijerland
2:14:25
39
Arthur Ruigrok
Oud-Beijerland
2:15:20
40
Peter Graafmans
Alphen Nb
2:20:21
41
Peter Harmsen
Fortuna
2:21:22
42
Marcel Lagendijk
Oud-Beijerland
2:25:06
43
Jo Nijsen
Spirit Oud Beijerlan
2:26:24
44
Martin Vermeulen
Schiedam
2:27:05
45
Arjan Hulsebos
Dutch Runners Gold
2:56:02
H50, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten de Jong
Olympus '70
1:34:41
2
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
1:38:01
3
Wim van Zijl
Nieuwerkerk ad IJsse
1:38:35
4
Aart van Wijk
Passaat
1:41:02
5
R Huizer
Loopgroep Aart Stigt
1:41:34
6
Max van Dorsten
avVN
1:44:14
7
Wim Wubben
Olympus '70
1:44:57
8
Andre de Schipper
THOR
1:45:49
9
Hans Huurman
Spado
1:46:23
10
Armand Stolk
Spirit Oud Beijerlan
1:48:46
11
Rut Zoutman
Olympus '70
1:51:06
12
Rien van Vossen
Spado
1:52:00
13
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerlan
1:54:36
14
Eddie Smid
Barendrecht
1:55:35
15
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:57:36
16
Hans van der Maas
Strijen
1:57:44
17
Frans Greve
Poeldijk
1:57:48
18
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:57:53
19
Jos van Dorp
De Lier
1:58:00
20
Wim Derks
Dordrecht
1:58:34
21
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
1:59:09
22
Ruud de Vette
avVN
1:59:52
23
Rob Bosboom
PAC
2:00:43
24
Piet Burger
Oud-Beijerland
2:04:01
25
John van Daalen
Spirit Oud Beijerlan
2:04:42
26
Calogero Profita
PAC
2:06:34
27
Corne van Dorst
Noordhoek
2:08:41
28
Peter van der Bilt
PAC
2:09:22
29
Anton Suikerbuik
Bergen op Zoom
2:09:25
30
Jan van Poortvliet
Typhoon
2:10:32
31
Leo Tegelaar
Rotterdam
2:11:38
32
Theo Cummins
PAC
2:12:20
33
Hans Visser
Spirit Oud Beijerlan
2:12:29
34
Theo van Rossum
Numansdorp
2:15:01
35
Bram Klaris
PAC
2:15:52
36
John Barends
Spirit Oud Beijerlan
2:18:24
37
Jacques Hofs
Spark
2:20:21
38
Albert Elskamp
Rotterdam
2:21:33
39
Adri Klein
Stelle Runners
2:21:33
40
Anton Fennema
Oud-Beijerland
2:22:23
41
Ger van de Werken
Oud-Beijerland
2:22:54
42
Hans Niland
Heinenoord
2:23:00
43
Rien van Ekeren
Passaat
2:23:59
44
Fons Barendse
De Lier
2:25:54
45
Rob Hotting
PAC
2:27:49
46
Bert Benschop
Hendrik-Ido-Ambacht
2:32:48
47
Marcel Klaver
Rhoon
2:36:28
48
Marcel Reuvers
Hoogvliet Rotterdam
2:39:33
H55, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo den Herder
AV '56
1:40:51
2
Paul Streep
PAC
1:42:42
3
Ben Groenewegen
Olympus '70
1:44:30
4
Piet Stroek
Rotterdam
1:46:33
5
Willem Willemsen
Olympus '70
1:46:41
6
Kees Voogt
De Kieviten
1:50:37
7
Jan Olsthoorn
Zuidersterteam
1:55:22
8
Ricardo Baptiste
Eon-Powerteam
1:56:02
9
Rob Verhorst
Zuidersterteam
1:56:40
10
Nico van den Bos
Passaat
2:03:43
11
Kees Damen
Passaat
2:03:46
12
Henk Kras
Oud-Beijerland
2:04:05
13
Teun Noordhoek
Spirit Oud Beijerlan
2:04:16
14
Bart Bovenberg
Spirit Oud Beijerlan
2:05:02
15
Arie Kamps
Spijkenisse
2:05:17
16
Joop Kamer
C-1000
2:11:30
17
Robert Herling
Eon-Powerteam
2:14:40
18
Willem de Jong
Barendrecht
2:15:01
19
Wim Schouten
PAC
2:16:30
20
Dorus Breidenbach
PAC
2:16:31
21
Ben van Mil
Hekelingen
2:16:32
22
Jaap Jan Verhey-Pels
Rotterdam
2:23:43
23
Rinus Besooijen
Dutch Runners Gold
2:27:36
24
Han Krijgsman
Oud-Beijerland
2:28:43
25
Jan van de Wijnboom
Olympus '70
2:48:16
26
Ties Pangalila
PAC
2:51:36
H60, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hessels
avVN
1:56:35
2
Wim Bakker
Scheldesport
1:58:19
3
Leo van Hoorn
Geomet Funderingen
1:59:01
4
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
2:00:55
5
Wim van Ardenne
Spirit Oud Beijerlan
2:03:39
6
Henk van Velzen
Numansdorp
2:04:54
7
Ben Bornebroek
Wateringen
2:08:21
8
Harry de Breij
Capelle aan den IJss
2:09:34
9
Jan Zuijdwijk
Spirit Oud Beijerlan
2:10:02
10
Joop Raaphorst
avVN
2:12:13
11
Bernard den Boogert
C-1000
2:27:53
12
Leendert Kok
Spark
2:33:44
13
Dick Piket
Parthenon
2:40:53
VSEN, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bianca de Breij
Rotterdam
1:56:57
2
Rosalie Ohm
Zuidersterteam
2:00:55
3
Chantal de Lede
Rotterdam
2:09:45
4
Alex Ceglarski
Rotterdam
2:10:01
5
Miranda Nugteren
Ridderkerk
2:14:55
6
Marianne Bestebreur-Ho
Numansdorp
2:15:01
7
Eline Vree
Spirit Oud Beijerlan
2:15:56
8
Danielle van Mil
Hekelingen
2:16:33
9
Marjan van der Sluis
Klaaswaal
2:22:23
10
Sabine Hamelink
Rotterdam
2:23:55
11
Marion Wouters
Rotterdam
2:25:07
12
Petra Strik
Pallas '93
2:26:24
13
Annemarie Smid
Barendrecht
2:27:19
14
Dora Kemecsei
Monster
2:29:01
15
Paula Nobel
Hekelingen
2:29:40
16
Marca Nelen
Etten-Leur
2:30:12
17
Chrystel van der Starr
Spijkenisse
2:36:26
V40, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carola Schot
Energie
1:46:50
2
Monique Lievaart
Waterweg
1:53:25
3
Marion Corfield
Rotterdam
1:59:00
4
Fatima Goncalves
Middelburg
2:04:07
5
Elly Maat
C-1000
2:11:57
6
Linda Bol
PAC
2:13:18
7
Melinda Bakker
Spirit Oud Beijerlan
2:18:23
8
Sandra Spronk
Rotterdam
2:22:54
9
Esther Stutvoet
Energie
2:24:39
10
Monique Pagels
Dordrecht
2:27:38
11
Anne Kooiman
Passaat
2:31:16
V45, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Voorn
De Koplopers
1:54:42
2
Marjolijn Goos
Fortuna
1:55:53
3
Ivonne van der Pad
avVN
2:06:23
4
Marian Menke Pluijmens
Rotterdam
2:07:33
5
Corry de Haan-Van Rijn
Olympus '70
2:12:49
6
Edith Rappange
Spirit Oud Beijerlan
2:24:21
7
Jacqueline Schuurman H
PAC
2:24:48
8
Claudia Doorschodt
Poeldijk
2:25:31
9
Monique vd Horst
Spijkenisse
2:29:41
10
Monique Haagoort
Rotterdam
2:35:08
11
Joke Latorre
Rotterdam
2:42:14
V50, H-TUNNELLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne de Schipper
THOR
1:58:36
2
Danielle van Lierop
Spijkenisse
2:11:11
3
Anja de Snoo
Spirit Oud Beijerlan
2:15:02
4
Greetje Lageweg
Numansdorp
2:24:26
5
Rianne Ammerlaan
Olympus '70
2:27:39
6
Conja de Lange
C-1000
2:27:49
7
Ans Degen
Parthenon
2:34:14
8
Annemarie Malschaert
Parthenon
2:34:14
9
Marjan Bovill-Roubos
PAC
2:34:26
10
Reini van der Meer
Rotterdam
2:42:13
11
Cocky van Kaam
Rotterdam
2:42:13
Automobielbedrijf Van Splunder,
Uitslagen.nl
13-02-2011 23:16