Uitslagenlijst Pannekoekenmolenloop

Burgh-Haamstede - Zaterdag 12 maart 2011

MSEN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Schrier
Dynamica
56:59
2
Jorrit Pels
Rotterdam Atletiek
57:33
3
Rob Musters
AVO 1983
1:01:11
4
Leon Jacobse
Dynamica
1:02:45
5
Robert Verwijs
Delta Sport
1:11:35
6
Steven van de Veire
De Wielingen
1:13:03
7
Coen de Danschutter
Delta Sport
1:22:41
8
Robin Botman
Dynamica
1:24:06
M35, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Heikoop
Delta Sport
1:00:23
2
Arjan Beye
Delta Sport
1:01:32
3
Bart Verkaart
Delta Sport
1:02:21
4
Arjo Verhage
Dynamica
1:04:17
5
Micha Janse
Dynamica
1:04:49
6
Erik Kok
Dynamica
1:05:23
7
Leon Loeve
Delta Sport
1:07:24
8
Leon de Munnik
Delta Sport
1:07:40
9
Leo de Bruijn
Dynamica
1:09:49
10
Michel de Ruijsscher
De Wielingen
1:14:19
11
John Kommer
Delta Sport
1:14:22
12
Arjan de Vos
Delta Sport
1:17:27
13
Johnny Tolhoek
Yerseke
1:17:44
14
Norbert de Zeeuw
Generaal Michaelis
1:30:21
15
Dennis Scheepers
Generaal Michaelis
1:36:18
M45, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel van den Bos
Delta Sport
1:02:05
2
Bert Hederik
avVN
1:02:49
3
Leo van der Hoeven
Spirit Oud Beijerlan
1:04:02
4
Bram Verhage
Dynamica
1:07:59
5
Fer Bouwens
AV '56
1:08:04
6
Laurens van der Haven
AV '56
1:08:14
7
Arie Visser
Avantri
1:09:09
8
Piet van Mourik
Delta Sport
1:09:54
9
Peter Kaljouw
avVN
1:10:04
10
Peter Vader
Delta Sport
1:11:12
11
Robert Kraayenbrink
Delta Sport
1:12:49
12
Jacky Luitwieler
Dynamica
1:13:04
13
Ron Franken
Scorpio
1:13:08
14
Ron Dellebeke
Dynamica
1:13:59
15
Eric van Remortel
AV '56
1:14:07
16
Leo Dalebout
Dynamica
1:14:30
17
Ashok Jodha
avVN
1:15:19
18
Tonny van Eekelen
Spado
1:16:03
19
Johan de Vlieger
Dynamica
1:16:28
20
Ad Suijkerbuijk
Diomedon
1:18:30
21
Boy Saija
Dynamica
1:19:10
22
Co de Feijter
Delta Sport
1:20:13
23
Jac Suijkerbuijk
Diomedon
1:22:10
24
Fons Beekmans
Delta Sport
1:22:50
25
Rob Voss
Generaal Michaelis
1:23:15
26
Erwin Schell
Delta Sport
1:23:30
27
Bernd Struijs
Scorpio
1:28:47
28
Koos van der Horst
Generaal Michaelis
1:35:21
M55, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Besuijen
Dynamica
1:09:07
2
Charles Vermeulen
avVN
1:10:06
3
Ed Zijlstra
Dutch Runners Gold
1:14:03
4
Jos Torremans
Vosselaar (BEL)
1:16:10
5
Eric Haest
Kasterlee (BEL)
1:17:01
6
Jan Bostelaar
Dynamica
1:17:51
7
Menten Paul
Retie (BEL)
1:19:16
8
Kobus Botman
Dynamica
1:19:23
9
Aloïs de Bie
België
1:19:36
10
Kees Damen
Passaat
1:19:57
11
Piet Beijer
Dynamica
1:23:23
12
Acronius Kramer
AV '56
1:23:33
13
Jan van Dijk
Generaal Michaelis
1:24:29
14
Jan Minderhoud
Dynamica
1:25:59
15
Jan Geluk
Delta Sport
1:29:02
16
Jo van Meurs
Generaal Michaelis
1:31:27
17
Eddie Maanders
Scorpio
1:32:05
18
Aad Winkelman
Scorpio
1:32:05
19
John Anijs
Scorpio
1:35:16
20
Sytze Stins
Delta Sport
1:38:20
M65, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Han van Bueren
Scorpio
1:13:31
2
Joop Lasseur
Delta Sport
1:13:36
3
Rinus Joosse
AV '56
1:18:42
4
Karel van de Gruiter
Dynamica
1:19:03
5
C Kortleve
AV '56
1:34:23
6
Hugo Poortvliet
Dynamica
1:34:37
7
Bram de Rijke
Dynamica
1:36:36
VSEN, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse van den Heuvel
Delta Sport
1:30:38
V35, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne de Kok
Dynamica
1:10:15
2
Annick Beckers
Kasterlee (BEL)
1:10:49
3
Michela van Stel
AV '56
1:34:54
4
Catoo Viergever
Delta Sport
1:39:44
V45, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louisa Miechielsen
Vosselaar (BEL)
1:27:34
2
Anita Beekers
Scorpio
1:32:06
3
Lena Kleingeld
avVN
1:34:41
4
Eveline Scheers
Dynamica
1:36:25
5
Joke van de Kasteele
Delta Sport
1:44:04
V55, WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Digna de Boer
Delta Sport
1:19:17
2
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
1:26:35
3
Jeannette Gieles
Scorpio
1:35:38
4
Henny de Jonge
Delta Sport
1:48:12
M7, TRIMLOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Cappon
Zuidzande
28:54
2
Harmen van Eijzeren
Meliskerke
29:15
3
René den Hollander
Meliskerke
29:55
4
Maurice Jacobse
Zoutelande
32:30
5
Franklin van Anrooij
Kapelle
33:27
6
Rico Gerritsen
Zierikzee
34:13
7
Alexander Bouten
Vlissingen
34:47
8
Martin van Nieulande
Nieuw- en Sint Joosl
34:52
9
Eddy van de Linden
Rotterdam
35:40
10
John Hillebrand
Renesse
36:05
11
Gertjan de Hoop
Burgh-Haamstede
36:37
12
Arno Obbink
Burg-Haamstede
37:00
13
Pascal Tournier
Renesse
38:34
14
Kees Wijnberg
Sinderen
38:41
15
Jeroen Terlouw
Biggekerke
38:52
16
John van Anrooij
Kapelle
39:08
17
Jeroen Kranendonk
Zierikzee
39:20
18
Thijs Terlouw
Middelburg
39:45
19
Adrie van Bavel
Oud-Gastel
39:52
20
Julian Wouters
Hoevelaken
40:05
21
Frits Burger
Zierikzee
40:31
22
LIam Ruff
Zierikzee
40:43
23
John de Rek
Sommelsdijk
40:52
24
Bart Hoogenboom
Noordwelle
41:55
25
Marijn Kroot
Burgh Haamstede
41:58
26
Jolle Bosma
Krimpen aan den IJss
42:15
27
Marius Leendertse
Kapelle
42:16
28
Ad van de Vijver
Zierikzee
44:27
29
Kees Verburg
Hansweert
47:04
30
Jan vd Gijp Barendregt
Dordrecht
49:35
31
Frans vd Linden
Burgh-Haamstede
49:57
32
Iris Clazing
Rotterdam
49:58
33
Joël Wouters
Hoevelaken
50:20
34
Boy Damsma
Dordrecht
50:26
35
Etienne van de Veire
Oostburg
51:58
36
Paul Amourens
Amstelveen
52:44
37
Machiel Sinke
Krabbendijke
1:05:20
V7, TRIMLOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemiek van de Velde
Noordgouwe
33:09
2
Winnyfred Tersteeg
Sinderen
39:21
3
Corrie van Daalen
Oud Beyerland
42:33
4
Renée Krijnsen
Hansweert
43:15
5
Irene Bakker
Best
45:03
6
Nadine Rikhof
Nieuwerkerk
45:12
7
Femke Beijer
Zierikzee
45:12
8
Gre Wondergem
Middelburg
45:20
9
Lenie van Kleven
Vlissingen
46:13
10
Sandra van der Zande
Ouwerkerk
46:15
11
Marieke Padmoes
Goes
46:32
12
Patricia Ruizeveld de
Pernis Rotterdam
46:40
13
Corina Voss
Best
47:18
14
Corien Polderdijk
Kortgene
48:13
15
Carlien Besling
Nieuwerkerk
48:32
16
Carla de Meijer
Renesse
48:38
17
Janet Leeuwe
Renesse
48:39
18
Babette van 't Veer
Renesse
48:39
19
Debora Oreel
Middelburg
48:51
20
Gette Staal
Burgh-Haamstede
49:53
21
Mia van de Veire
Oostburg
51:58
22
Irna Pleyte Sloot
Vlaardingen
53:46
23
Sylvia Pol van der Ven
Vlaardingen
54:28
24
Marianne Muizert
Schiedam
56:57
25
Ineke van der Vaart
Vlaardingen
56:58
J2, JEUGD 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gino Harinck
Oost-Souburg
7:37
2
Matthias Houtzager
Zierikzee
7:48
3
Rens de Ridder
Arnemuiden
8:06
4
Jasper Heikoop
Zierikzee
8:46
5
Kevin Schouls
Zonnemaire
9:20
M2, JEUGD 2 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kristin Baas
Burgh-Haamstede
8:09
2
Tess de Mendonca
Zierikzee
9:07
3
Anne Visser
Krimpen aan den IJss
10:02
J1, JEUGD 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toine van den Bos
Zierikzee
3:48
2
Sergio Harinck
Oost-Souburg
3:50
3
Ezra Tolhoek
Zierikzee
3:51
4
Niels van Tuil
Burgh-Haamstede
4:09
5
Owen Schouls
Zonnemaire
4:11
6
Siem Lindhout
Zierikzee
4:23
7
Damian de Jong
Zierikzee
4:25
8
Sander Romijn
Middelburg
5:17
9
Serge van Sluijs
Burgh-Haamstede
5:55
10
Sem Bonte
Burgh-Haamstede
6:26
11
Noël Zuidhof
Oostkapelle
6:36
12
Ewoud Romijn
Middelburg
6:36
M1, JEUGD 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Demi Ravia
Zierikzee
4:05
2
Ruchama Houtzager
Zierikzee
4:10
3
Iris Heikoop
Zierikzee
4:12
4
Naomi Houtzager
Zierikzee
4:12
5
Jasmijn Geldof
Middelburg
4:28
6
Anne Ravia
Zierikzee
4:36
7
Yara Tolhoek
Zierikzee
4:41
8
Ilvia Hederik
Barendrecht
4:57
9
Ilse Stigter
Lekkerkerk
5:05
10
Dominique van Sluys
Burgh Haamstede
5:45
11
Noa Schell
Zierikzee
5:47
12
Isa Lindhout
Zierikzee
5:55
13
Ellen Schepers
Zwijndrecht
7:50
14
Lieke Schepers
Zwijndrecht
9:59
M15, TRIMLOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nap Hage
Poortvliet
1:00:04
2
Johan de Maertelaere
Mol (BEL)
1:01:03
3
Michel Buijck
Biervliet
1:01:41
4
Dirk Geerts
Bilzen
1:04:40
5
Peter van Limbergen
Goes
1:05:07
6
Adriaan Walhout
Middelburg
1:05:43
7
Michel Bekink
Goes
1:05:45
8
Cees Dijkman
Burgh-Haamstede
1:06:20
9
René Jakobsen
Middelburg
1:06:39
10
Leo de Leeuw
Wolphaartsdijk
1:06:54
11
Mike de Jongh
Vosselaar
1:08:41
12
Eddy Sneyders
Vosselaar (BEL)
1:08:52
13
Jeroen de Nood
Middelburg
1:09:27
14
Frans Heijboer
Poortvliet
1:10:24
15
Cor de Ridder
Arnemuiden
1:10:51
16
Ronnie Krocké
Oost-Souburg
1:10:57
17
Alexander Dekker
oostkappelle
1:11:18
18
L J Hengst
Aagtekerke
1:11:28
19
Danny de Leeuw
Wolphaartsdijk
1:11:54
20
Sjaak de Kok
Lewedorp
1:12:34
21
Johan Huigh
Schoondijke
1:13:00
22
Jaap Wondergem
Middelburg
1:13:11
23
Beelen
Goes
1:13:42
24
Hennie de Koster
Zierikzee
1:13:57
25
Edwin Ruppert
Vlissingen
1:14:14
26
Han van Achterberg
Amsterdam
1:14:25
27
Erik Malkoops
Middelburg
1:14:29
28
Dave Ruissen
Oost-Souburg
1:14:37
29
Alexander Paardekooper
Oostkapelle
1:14:42
30
Gert Wouters
Hoevelaken
1:15:06
31
Marc Van der Wangen
Vosselaar (BEL)
1:16:22
32
John Dekker
Middelburg
1:16:41
33
Stefaan Maes
Beerse (BEL)
1:16:44
34
John Scheffers
Nieuwerkerk
1:16:59
35
Marc Janssens
Vosselaar (BEL)
1:17:10
36
Rob Jongeneel
Middelburg
1:17:11
37
Wim Karelse
Schore
1:17:32
38
Wilbert Koole
Serooskerke Walchere
1:17:52
39
Willen van de Week
Veere
1:18:57
40
Ronald Schats
Halsteren
1:19:06
41
P Wielhouwer
Wilhelminadorp
1:20:26
42
Bas Anemaat
Kamperland
1:20:55
43
José de Pooter
Terneuzen
1:20:57
44
Ko Berrevoets
Ouwerkerk
1:21:05
45
Jaap Flikweert
Nieuwerkerk
1:22:25
46
Rob Maat
Goes
1:22:45
47
Danny Vermeiren
Turnhout (BEL)
1:22:59
48
Hans van der Welle
Middelburg
1:23:01
49
Peter Rentmeester
Yerseke
1:23:40
50
Bert Jeras
Middelburg
1:23:40
51
André Polfliet
Oost-Souburg
1:23:46
52
Jan-Kees de Meester
Hansweert
1:23:55
53
Leo Francke
Oostkapelle
1:23:57
54
Jaap Kievit
Burgh Haamstede
1:24:00
55
Isto Knaap
Goes
1:24:05
56
Ivo Krijnsen
Hansweert
1:25:04
57
Han van den Berg
Lewedorp
1:25:17
58
Rob Crama
Leiderdorp
1:25:46
59
Hans Joosse
Middelburg
1:25:47
60
Kees van den Broek
Schiedam
1:26:04
61
Peter Hamelink
Terneuzen
1:26:11
62
Adri Koole
Nederland
1:26:36
63
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:26:40
64
Maurice Eppings
Middelburg
1:29:22
65
Ben Schipper
Strijen
1:29:49
66
Van Mulken
Groede
1:29:53
67
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
1:30:31
68
Johan vd Jagt
Yerseke
1:30:40
69
LP Zonderop
Zoetermeer
1:31:20
70
Hans Kool
Oosterhout Nb
1:32:13
71
Ilco Koeman
Yerseke
1:32:21
72
Nico Scheffers
Oosterhout Nb
1:33:14
73
Davis Harwijne
Middelburg
1:33:57
74
Frank van der Hoeven
Ouderkerk aan den IJ
1:33:58
75
Jan Sipma
Meliskerke
1:34:31
76
Frank de Waal
Rotterdam
1:35:33
77
Rob Mul
Ouderkerk aan den IJ
1:35:36
78
Hans Holwerda
Nieuwerkerk
1:38:39
79
Frits Gebhardt
Bodegraven
1:38:49
80
Herman Kreeft
Gilze
1:38:55
81
Rini Zorge
Brouwershaven
1:39:43
82
Peter Weeda
Rotterdam
1:43:30
83
Theo Kootstra
Waarde
1:44:18
84
Theo de Bie
Kortgene
1:45:07
85
Anton Ringenaldus
Middelburg
1:45:53
86
Erik Willemse
Zierikzee
1:45:54
87
Marc van Loock
Lille (BEL)
2:11:10
88
Wilbert Stadhouders
Noordgouwe
1:49:05
V15, TRIMLOOP 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka van den Berge
Serooskerke Walchere
1:14:47
2
Connie Hage
poortvliet
1:22:24
3
Christl Rozendaal
Kapelle
1:25:19
4
Liesbeth Dorreman
Zierikzee
1:27:55
5
Carolien van Dyck
Lekkerkerk
1:29:29
6
Marloes Priemis
Renesse
1:30:20
7
Charlotte Keijser
Nijmegen
1:30:52
8
Marja Zonderop
Zoetermeer
1:31:11
9
Inge Marchand
Burgh-Haamstede
1:32:40
10
Sylvia Berrevoets
Zonnemaire
1:35:57
11
Petra van Bleijswijk
Renesse
1:36:02
12
Corrie Hoek
Leiden
1:36:33
13
Ria Marchand
Burgh-Haamstede
1:39:07
14
Lian Gebhardt
Bodegraven
1:44:52
15
Evelyn Lambert
Vogelwaarede
1:45:08
16
Hanneke de Carpentier
Goes
1:46:07
Uitslagen.nl
13-03-2011 13:09