| | | | | Uitslagenlijst 7e Krakelingenloop
Heukelum - Zaterdag 16 april 2011
MSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mo Ali Mohammed
Somalie (SOM)
29:24
3
Mike Barsaiyan
Olympus '70
31:55
5
Thijmen Schouten
Loopgroep PK
33:04
6
Wilfred Verhagen
Clytoneus
33:28
7
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:41
9
Lucas van der Veen
Typhoon
36:37
11
Richard v d Knaap
Olympus '70
37:04
M35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Heusschen
GAC Gemert
32:48
4
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:48
6
Michael Raaijmakers
Parthenon
36:23
11
Henrik Barendregt
Parthenon
39:48
M45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
34:36
4
Jurgen Gerritsen
Parthenon
35:29
7
Johan Roozemond
Altena Road Runners
37:49
9
Jan van de Nobelen
Typhoon
38:39
11
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
39:39
13
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
40:04
14
Kees Koek
Loopvereniging TOF
40:12
18
Goof van den Heuvel
Typhoon
41:40
21
Luuk Stegmann
Loopgroep Aart Stigt
44:21
M55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Tonnie Scheurwater
Loopgroep Aart Stigt
38:21
20
Maarten Vogelezang
Hercules
52:26
VSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marjolein vd Diepstrat
Scorpio
40:42
V35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jacqueline van Wijk
Passaat
50:01
V45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Carin van der Ende
Olympus '70
45:34
6
Marry van den Heuvel
Clytoneus
52:39
7
Corina van der Linden
Statina
54:12
MREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
34:35
3
Gerben van der Jagt
Ede Gld
37:08
9
Jan van der Linden
Waddinxveen
39:51
11
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
40:35
12
Eric Van Dorsselaer
Dongen
40:44
13
Henkjan den Braven
Hoogblokland
41:07
19
Gerrit Maasland
Noordeloos
41:44
20
Peter v Maurik
Hoogblokland
42:13
21
Marcel van der Plaat
Leerdam
42:16
27
Remon den Ouden
Poortugaal
43:24
28
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
43:28
29
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
43:33
35
Maurice Melotto
Sliedrecht
44:47
40
Lennart van der Touw
Nijmegen
45:08
42
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
45:17
44
Ruud Bakker
IJsselstein Ut
45:36
45
Cees Baardman
Hardinxveld Giessend
45:46
47
Marco van 't Erve
Gorinchem
45:52
48
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
45:54
52
Remco Oldebesten
Nieuwegein
46:39
59
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
47:13
60
Dirk van Kesteren
IJsselstein Ut
47:15
63
Alexander Blokland
Gorinchem
47:44
65
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
48:00
68
Henk Ros
Hardinxveld Giessend
48:33
70
Rob van der Graaf
Krimpen aan den IJss
48:47
71
Huib den Braven
Hoogblokland
49:07
72
Siegfried v/d Brink
Gorinchem
49:12
73
Erik de Rover
Hardinxveld Giessend
49:19
74
T.C.C. den Braanker
Sliedrecht
49:22
78
Gerrit de Jong
Hardinxveld Giessend
49:59
81
Marien van Andel
Langerak Zh
50:19
84
Lex van den Oetelaar
Schelluinen
50:43
85
Michel van der Sanden
Made
50:45
86
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
51:03
87
Herman van Ommen
Papendrecht
51:09
90
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
51:38
93
Peter van der Linden
Leerdam
52:08
96
Kees Groenenberg
Woudrichem
52:21
97
Martin Roodnat
Papendrecht
52:29
98
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
52:34
100
Koos Zieldorff
Schoonhoven
53:17
101
Jan Willem Burggraaff
Woerden
53:46
104
Jan van Herwijnen
Sleeuwijk
54:05
106
Martin de Jong
Hoogblokland
54:19
113
Vincent Fonville
Beusichem
55:13
115
Frederik Hammenga
Hardinxveld-Giessend
55:22
116
Arjan Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
55:50
129
Arjan Hulsebos
Amsterdam Zuidoost
59:16
131
Marc van den Berg
Nijmegen
59:40
133
Catrinus van Willigen
Asperen
1:00:18
134
Tijs Schattenberg
Nijmegen
1:00:58
135
Peter van Santen
Gorinchem
1:01:44
136
Marlon Viergever
Papendrecht
1:02:20
137
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
1:02:22
139
Koos van Holstein
Rotterdam
1:03:59
VREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita Koorevaar
Groot-Ammers
42:37
2
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
47:08
3
Marleen Jansen
Papendrecht
47:34
5
Marleen Honkoop
Sliedrecht
48:30
7
Danielle Gillissen
Dordrecht
49:21
10
Angelique Boskeljon
Leerdam
49:29
11
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
49:43
14
Astrid van der Born
Schoonhoven
50:50
16
Claudia Tigchelaar
IJsselstein Ut
51:10
17
Jolanda den Haan
Giessenburg
51:38
18
Margreet van Berloo
Langerak Zh
53:11
19
Goverdien den Braven
Hoogblokland
53:29
24
Wil Groeneveld
Spijk gem Lingewaal
55:50
25
Nelleke Scherpenzeel
Meerkerk
56:08
30
Jolanda de Vries
Papendrecht
59:39
34
Irene Kampen-Kocken
Culemborg
1:02:53
36
Hannie van Donselaar
Culemborg
1:07:35
MREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geert Geytenbeek
Fysiotherapie Violet
17:14
2
Ad Verweij
Fysiotherapie Violet
17:25
3
Marino Nieuwhof
Alblasserdam
18:11
5
Sjakko van Houwelingen
Ottoland
18:56
6
Maarten van Houwelinge
Ottoland
19:25
9
Robin Huijben
Oosterhout Nb
20:00
10
Gerk van der Have
Van Noord
20:05
11
Kees Kampert
Fysiotherapie Violet
20:09
14
Thomas Bahlman
Kleyn Trucks
21:40
17
Jan Groeneveld
Kleyn Trucks
22:12
18
Joop Sprong
Bouwbedrijf Sprong
22:38
21
Gerrit Stuurman
Kleyn Trucks
23:01
23
Remon de Groot
Tienhoven Zh
23:18
25
Gerrit Keppel
Bouwbedrijf Sprong
23:36
32
Marcel Balsters
Kleyn Trucks
25:56
36
Dylan de Lange
Bouwbedrijf Sprong
27:45
38
Jurian van Drunen
Kleyn Trucks
29:01
39
Luuk Groeneveld
Kleyn Trucks
29:02
40
Kees Huizer
Hardinxveld-Giessend
29:58
46
Lo van der Werff
Hoofddorp
56:20
VREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcella Barben
Reutigen (SUI)
20:12
2
Nathalie Barben
Reutigen (SUI)
21:20
5
Wil van Honk
Bouwbedrijf Sprong
24:02
6
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
24:52
7
Margriet Zijderlaan
Woerden
24:53
8
Bianca Gerritsen
Dordrecht
25:36
9
Violette Verweij
Fysiotherapie Violet
25:47
10
Christianne Biesheuvel
Gorinchem
26:22
13
Jose den Hartog
Groot-Ammers
27:04
15
Ilse Pannekoek
Bouwbedrijf Sprong
27:49
17
Miranda Klijn
Bouwbedrijf Sprong
28:40
22
Mariëtte Verbruggen
Zoelen
29:24
23
Marianne Hazendonk
Gorinchem
30:30
25
Corine Boterblom
Raamsdonksveer
30:49
26
Nicol van Nordennen
Oosterhout Nb
30:53
27
Rina Schrijver- de Vos
Univé
30:59
34
Corry Maasdamme Huffel
Amersfoort
32:09
35
Myranda van Schaay
Beusichem
32:24
37
Carin v.d. Werff
Gorinchem
34:17
38
Heleen van der Werff
Nijmegen
34:18
J6-9, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Tristan van der Hoef
School met de Bijbel
8:53
4
Noach Middag
CBS De Open Poort
8:58
5
Dani van Zandwijk
School met de Bijbel
9:05
7
Mike den Besten
CBS De Open Poort
9:21
8
Julian van Heiningen
Hoogblokland
9:29
11
Lucas van Dortmont
Asperen
15:11
J1012, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Dwayne Hobo
School met de Bijbel
9:15
3
Brian van de Plassche
CBS De Open Poort
9:37
4
Simon van Rijthoven
Heukelum
9:39
5
Martijn Dortmont
CBS De Open Poort
9:52
6
Matthijs van Heiningen
Hoogblokland
10:55
7
David van Willigen
CBS De Open Poort
11:07
8
Job van Eck
CBS De Open Poort
11:16
10
Kevin Zwijnenburg
CBS De Open Poort
15:29
M1012, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Lisanne van der Vegt
Heukelum
10:41
6
Lindsey van Blitterswi
Geldermalsen
11:40
8
Danielle Lagerwward
CBS De Open Poort
13:14
J1315, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelmer van der Linden
Culemborg
6:29
M1315, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Chantal van Rijthoven
Heukelum
10:00
Uitslagen.nl
20-04-2011 19:21