Uitslagenlijst PLUS Kleffenloop

Overloon - Zondag 17 april 2011

HSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter Bloemberg
Groessen
19:24
2
Bas Basten
Velden
19:26
3
Dave Artz
Boxmeer
19:39
4
Elton van Rey
AV Wijchen
19:53
5
Jolan Knol
Ciko '66
21:33
6
Jona Pütz
ATV Venray
23:47
7
Nick Janssen
Groeningen
24:34
8
Martijn Willems
Boxmeer
25:17
9
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
26:11
10
Koen van Zeijl
Kwintsheul
27:01
11
Martijn Peeters
Venray
28:11
H40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Theo Nouwens
Helmond
18:34
2
Marco Jans
Well Lb
19:04
3
Mart van Rooij
Venray
19:19
4
Hendri Wijnen
Schaijk
19:49
5
Robert van Orsouw
Schaijk
20:07
6
Han Schaap
Mill
20:14
7
Rudy van der Heijden
Grave
20:33
8
Koen Sommers
Sporting Boxmeer
20:58
9
Harri van de Mortel
Olympus Land van Cui
21:03
10
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
21:42
11
Robert Manders
Prins Hendrik
21:52
12
Guido Verdijck
Boxmeer
22:52
13
Ton van der Beek
Grave
23:31
14
Maarten van Gemert
Mill
23:51
15
Luc Minderhoud
Fortuna '67
24:05
16
Serge Pütz
Overloon
26:31
17
Thom Robesin
Sint Anthonis
26:55
18
Marco Peeters
Sporting Boxmeer
27:12
19
Marco Vissers
Reek
33:55
H50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tonnie Thelosen
Cuijk
19:43
2
Bert Reintjes
Boxmeer
19:56
3
Frans Artz
Boxmeer
20:03
4
Jan Kusters
Vianen Nb
21:45
5
Martien Weerts
Vierlingsbeek
27:38
6
Egbert Knol
ATV Venray
28:39
7
Hans Taks
Sporting Boxmeer
29:26
DSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susan van Beugel
De Keien
21:41
2
Inge van Veggel
GAC Gemert
22:05
3
Margot Albers
Sporting Boxmeer
22:50
4
Jetske Janssen
Beers Nb
22:55
5
Anouk Arends
Boxmeer
24:22
6
Annemarie van Dongen
Oeffelt
25:29
7
Wendy Jungen
Bergen Lb
25:40
8
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
26:49
9
Laura Lelieveld
Sporting Boxmeer
27:12
10
Pauline Kuenen
Eindhoven
27:59
11
Lola van Zeijl
Kwintsheul
28:11
12
Wilma Hoeijmakers
Oirlo
28:13
13
Mirjam van der Wielen
Schaijk
28:17
14
Caroline Reinhard
Nijmegen
28:39
15
Ilse Jacobs
Oeffelt
29:51
16
Desiree Janssen
Venray
29:58
17
Yvon Tunnissen
Boxmeer
30:25
18
Jela Sanders
Venray
30:50
19
Marieke Lamers
Ledeacker
31:40
20
Linda Loof
Overloon
33:34
D45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
24:01
2
Wilma Cornelissen
De Keien
24:45
3
Yvon Roberin
Sporting Boxmeer
26:54
4
Toos Coenders
Stevensbeek
28:37
5
Hennie Lelieveld
Sporting Boxmeer
29:26
6
Marja van de Mortel
Sint Anthonis
30:00
7
Josephine Buskes
Sporting Boxmeer
30:47
8
Ango Henckens
Veghel
32:24
9
Jacqueline Krijnen
Sporting Boxmeer
33:54
H SEN, 10.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
36:47
2
Bas Hermsen
Cuijk
37:16
3
Niels van Benthum
Cuijk
41:21
4
Kevin de Wit
Vierlingsbeek
44:29
5
Jurgen Engels
Olympus Land van Cui
45:23
6
Dave Hubers
Oploo
45:40
7
Karl van Daal
Venray
45:43
8
Willem van Bussel
Lierop
47:21
9
Luuk van Laake
Utrecht
48:25
10
Jan Hoekstra
Nijmegen Atletiek
48:35
11
Mark Peeters
Olympus Land van Cui
49:29
12
Michel Rouwens
Vierlingsbeek
50:06
13
Martijn van Gemert
Overloon
51:50
14
Willem de Weerd
Olympus Land van Cui
52:57
15
Ton Deiling
Merselo
53:42
16
Pieter Henckens
Overloon
58:06
17
Roger Jearnihek
Sevenum
1:01:50
H 40, 10.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
ATV Venray
37:20
2
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cui
37:28
3
Rob Zwartjens
's-Hertogenbosch
37:51
4
Hans Heuer
Sporting Boxmeer
40:24
5
Clemens Vollebergh
Dutch Runners Gold
40:45
6
Gidy Lamers
Olympus Land van Cui
41:44
7
Roel Truyers
Hechtel (BEL)
42:02
8
Erik Willems
Olympus Land van Cui
42:03
9
Martin van Leyden
Boxmeer
42:44
10
Wilbert Derksen
Groesbeek
43:14
11
John Weijs
ATV Venray
45:11
12
Kees van Dijk
Nistelrode
45:33
13
Rob Deenen
Vierlingsbeek
47:51
14
Lorenz Thijssen
Venray
50:19
15
Rein Thijssen
Venray
50:47
16
Peter Broers
Venray
51:13
17
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
51:29
18
Nico Jakobs
Venray
51:32
19
Paul Schalks
Cuijk
51:40
20
Peter Sauvé
Deurne
53:25
21
Frans Versteegen
Rijkevoort
53:41
22
Beer
Overloon
54:35
23
Erwin Lups
Venray
56:41
24
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
58:39
25
Willie Jilesen
Vierlingsbeek
59:09
26
Ton Peeters
Venray
1:10:51
H 50, 10.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
De Keien
39:40
2
Hans van Sambeek
Olympus Land van Cui
41:03
3
Ron Vermeulen
GAC Gemert
41:17
4
Joop van Wijk
Monflanquin (FRA)
41:27
5
Theo Aben
Olympus Land van Cui
43:13
6
Marcel Holthuis
Berghem
44:12
7
Leo Joosten
Vitesse '08
45:10
8
Paul Selten
De Keien
45:30
9
Peter Hendrikx
't Jasper Sport
46:09
10
Willem Freriks
Dutch Runners Gold
46:28
11
René Geuns
Helckleren
47:58
12
Jan Litjens
Ysselsteyn Lb
48:02
13
Piet Aarts
Wanssum
48:14
14
Jos Terhaag
ATV Venray
48:59
15
Rob van Nunen
Sint-Oedenrode
49:23
16
Jan Kempen
Sint Anthonis
49:48
17
Peter Gerrats
ATV Venray
52:21
18
Ton van der Zanden
Cuijk
52:22
19
Tonnie Hurkens
Cuijk
53:29
20
Jos Nabuurs
Ciko '66
53:46
21
Cor van de Wert
Sint Anthonis
54:08
22
Jan Verplak
Cuijk
56:28
23
Jan Cornelissen
Beugen
57:41
24
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
58:36
25
Marcel Loeffen
Schaijk
58:40
26
Pet van Engelend
Fortuna '67
59:36
27
Jan van der Linden
Nijmegen Atletiek
1:02:57
28
Peter Peters
Nijmegen Atletiek
1:03:04
D SEN, 10.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noortje Corstjens
Gennep
40:09
2
Stijntje Bokdam
Nijmegen Atletiek
47:08
3
Linda van Laake
Utrecht
48:26
4
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cui
50:41
5
Hetty Rutten
Overloon
51:19
6
Lusan Terhaag
Venray
51:46
7
Natasja Marcellis
Overloon
54:08
8
Maaike Welling
Utrecht
54:09
9
Nicole Derikx
Leunen
54:12
10
Anita van de Pas
Eindhoven Atletiek
54:32
11
Yvonne Fransman
ATV Venray
57:15
12
Jose Maassen
Leunen
57:21
13
Marielle Aerts
Overloon
58:06
14
Jolanda Janssen
ATV Venray
58:12
15
Ardy van Duijnhoven
Oploo
58:13
16
Wendy Smits
Overloon
58:14
17
Sandra Logtens-Abels
Overloon
58:30
18
Carin Bron
Leunen
58:41
19
Christel van den Booga
Vierlingsbeek
1:00:00
20
Chantal Hendrix
Vierlingsbeek
1:00:01
21
Lisette Lucassen
Boxmeer
1:00:17
22
Lian Nabuurs
Overloon
1:00:19
23
Anja Dekkers
Sint Anthonis
1:00:53
24
Annemiek Hendriks
Overloon
1:00:54
25
Amelieke Cremers
Nijmegen
1:01:21
26
Nardy Tissen
Venray
1:02:26
27
Josien Camp
Someren
1:02:59
28
Anja Linskens
Venray
1:03:05
29
Jolanda Hermens
Gennep
1:03:26
30
Lieke van Sprundel
Dutch Runners Gold
1:15:24
D 45, 10.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Top
ATV Venray
46:47
2
Annie Claassen
Malden
47:23
3
Corré van Zeijl
Kwintsheul
50:05
4
Anke Schellekens
Boxmeer
52:45
5
Ans Siebers
Sint Anthonis
54:06
6
José Arts
Sporting Boxmeer
54:13
7
Anny Jordans
Landhorst
54:36
8
Thea Schraets
Dutch Runners Gold
54:59
9
Jose van de Voort
ATV Venray
56:11
10
Annie Engels
Wanssum
56:11
11
Hedy Schaperkotter
Ledeacker
56:19
12
Rikie Huyberts
Fortuna '67
57:11
13
Anny van Lammeren
Sint Anthonis
57:12
14
Thea Verstegen
Olympus Land van Cui
57:19
15
Henriëtte Verhoeven
Olympus Land van Cui
58:48
16
Hennie Aarts
Vierlingsbeek
59:59
17
Silvia Kersten
Sporting Boxmeer
1:00:07
18
Wilma vd Broek
Boxmeer
1:00:10
19
Marita Hubers
Oploo
1:00:13
20
Hanny Bouwmans
Someren
1:00:15
21
Wies Kerbusch
Haelen
1:00:18
22
Marieke Rijpkema
De Keien
1:01:50
23
Erna Emons
ATV Venray
1:03:04
24
Gonny van Ginkel
ATV Venray
1:06:12
H SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jummy Mentens
Helchteren (BEL)
1:19:57
2
Bart Kock
Vitesse '08
1:25:37
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
1:29:23
4
Ramon Mols
Boxmeer
1:34:00
5
Mark Jansen
Nijmegen
1:47:49
6
Marc Arts
Venray
1:48:26
H 40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milan Perc
Nijmegen Atletiek
1:16:46
2
Stan Fijnaut
Acharnes (GRE)
1:19:04
3
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
1:23:43
4
Peter van Hensbergen
Cifla
1:24:29
5
Jan Nabuurs
Sporting Boxmeer
1:25:57
6
Loet van Aerle
GAC Gemert
1:26:52
7
Andre van Aarle
GAC Gemert
1:28:50
8
Mari Arissen
Druten
1:31:23
9
Willie van Boxtel
Sambeek
1:32:31
10
Jack Boekholt
Vierlingsbeek
1:34:33
11
Guido van Lier
Nijmegen
1:35:35
12
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:35:42
13
Axel van Sleeuwen
Olympus Land van Cui
1:37:08
14
Toine Lavrijssen
Waalre
1:38:52
15
Gerrit Dijkerman
Nijmegen Atletiek
1:41:51
16
Raymond Nooijens
Grubbenvorst
1:43:08
17
Johannes Kammann
Kleve (GER)
1:43:36
18
Paul de Hoog
Cuijk
1:43:59
19
Gert van den Akker
Oss
1:44:04
20
Remi Tuijtelaars
Boxmeer
1:46:55
21
Léon Holster
Nijmegen Atletiek
1:47:50
22
Maurice van den Berge
Eindhoven Atletiek
1:50:05
23
Wim van Vugt
Sint-Oedenrode
1:50:53
24
Jeroen De Bakker
Loopgroep Blixemsnel
1:53:09
25
Henri Baltussen
Vierlingsbeek
1:54:01
26
Clemens Thonen
Nijmegen
1:55:01
27
Gert van den Hoven
Uden
2:03:40
H 50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet van den Oever
Olympus Land van Cui
1:30:23
2
Peter Peeters
Eindhoven
1:32:20
3
Pieter Lucassen
Leunen
1:35:01
4
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
1:35:20
5
Harry Verhagen
Loopgroep Aart Stigt
1:36:30
6
Henk Meulman
Nuenen
1:39:33
7
Marcel Sanders
Ven-Zelderheide
1:40:03
8
Ad van der Heijden
Fortuna '67
1:41:39
9
Piet Gerrits
avVN
1:43:49
10
Peter Cruijsen
Sambeek
1:43:49
11
Ad van der Wallen
Asten
1:45:25
12
Peter van Florop
Gennep
1:46:36
13
Ad de Laat
Geldrop Runners
1:46:54
14
Jos van Uden
Fortuna '67
1:47:31
15
Ger Heesen
Nijmegen
1:47:54
16
Wim Kusters
Oirlo
1:47:59
17
Hans Hermkens
GAC Gemert
1:48:38
18
John Middel
Eindhoven Atletiek
1:48:50
19
Jan Vos
GAC Gemert
1:49:01
20
Hans Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:50:08
21
Leo de Bijl
Cuijk
1:50:19
22
Goof Spiekman
Boxmeer
1:50:53
23
Harrie Mathijsen
ATV Venray
1:50:57
24
Pierre Vloet
Overloon
1:51:19
25
Wim van der Maat
Geldrop Runners
1:51:55
26
Ger Vervoort
America
1:52:00
27
Toon van Tienen
Rijkevoort
1:54:34
28
Jan Maessen
ATV Venray
1:55:36
29
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:56:07
30
Ton van Son
Vlijmen
1:56:17
31
Gillis Geschiere
Schottheide (GER)
1:57:31
32
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
1:58:30
33
Jan van Haare
Sporting Boxmeer
2:01:23
34
Roland Waaijenberg
Venray
2:02:17
D SEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
An Geuns
Helchteren (BEL)
1:36:05
2
Emmy Verstraaten
Overloon
1:46:49
3
Carmen van Lier
Nijmegen
1:51:48
4
Gaby Korfage
Beek-Ubbergen
1:59:08
5
Ingrid Rongen
ATV Venray
2:11:49
D 45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mientje van Haare
Wanroij
1:46:00
2
Nel Classens
ATV Venray
1:46:32
3
Mieke Brouwers
GAC Gemert
1:47:11
4
Hannie Stoffelen
GAC Gemert
1:47:11
5
Anneke Rietvled
Eindhoven Atletiek
1:48:47
6
Henny Dekkers
GAC Gemert
1:49:00
7
Willemien Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:51:26
8
Joyce Jardim
Venray
1:55:55
9
Bianca de Haas
Dutch Runners Gold
1:59:50
10
Jolande Spierings
GAC Gemert
2:00:02
11
Stephanie Wolff
Nijmegen Atletiek
2:03:47
12
Mariëtte Borsje
Sambeek
2:04:36
13
Gerda Peeters
ATV Venray
2:11:49
De PLUS Kleffenloop is onderdeel van de
Rabo Run Competitie. www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de PLUS Kleffenloop
(zondag 22 april 2012) of op zondag 25 september 2011 bij de Maasheggenloop
Uitslagen.nl
17-04-2011 16:15