| | | | | Uitslagenlijst 33. Internationaler Eupener Osterlauf
EUPEN - Zaterdag 23 april 2011
M13, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heukemes Louis
SC Bütgenbach
24:50
3
Janssen Matthias
LAC Eupen
26:19
4
Schrouff Jonas
LG Mützenich
26:30
6
Mackes Marek
SC Bütgenbach
27:26
7
Michaeli Dan
Hautes Fagnes
28:09
8
Niessen Jonas
SC Bütgenbach
28:17
11
Mossay Guillaume
LAC Eupen
29:41
12
Windeln Lukas
VfR Unterbruch LG
29:42
13
Mackes Julien
SC Bütgenbach
30:45
14
Bartholemy Raphael
LAC Eupen
31:00
16
Schnackers Samuel
AS Eupen
31:41
18
Schmidt Anton
Kleinmachnow
32:16
20
Brock Felix
Oepe - Colonia
32:56
24
Mentenich Timo
Oepe - Colonia
35:41
26
Klein Calvin
HC Eynatten-Raeren
35:54
W13, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Coenen Helen
AVON - Heerlen
29:27
4
Küpper Judith
SC Bütgenbach
29:57
6
Hermanns Maria
LAC Mausbach
33:11
7
Drummen Hannah
LAC Mausbach
33:22
M15, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Reul Till
Pioniere St.Martin
25:09
5
Windeln Lars
VfR Unterbruch LG
27:39
W15, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Allmanns Judith
Familie Allmanns
30:59
3
Demonthy Anne-Catherin
HC Eynatten-Raeren
32:49
4
Dethier Caroline
SC Bütgenbach
32:56
5
Demonthy Alice
HC Eynatten-Raeren
35:11
M17, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Israel Tukaku Jacob
Team Aachener Engel
32:07
10
Pioniere LSB
Pioniere St.Martin
1:30:52
W17, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Backes Jana
Triathlon Team Eupen
27:51
2
Backes Catherine
Triathlon Team Eupen
28:07
3
Bay Charlotte
Reitverein Laurensbe
30:47
4
Wege Katrin
JC Sakura Herzogenra
34:34
6
Mertens Larissa
Rhönrad Eupen
38:44
7
Bettendorf Lena
Rhönrad Eupen
38:59
MHK, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Keil-Forneck Andreas
TUS Kreuzweingarten
19:25
3
Georges Tony
Challenge l'Avenir
22:31
4
Lengersdorf Holger
TV Huchem-Stammeln
22:38
5
Müller Sebastian
TUS Kreuzweingarten
23:00
7
Langer Thierry
SC Elsenborn
24:27
9
Sparla Jerome
Pioniere St.Martin
26:33
WHK, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Engmann Christian
TSV Alemannia Aachen
31:07
4
Drose Daniela
TSV Alemannia Aachen
31:18
7
Alard Julie
Challenge Jour
38:28
10
Volaseviek Viktoria
Team Aachener Engel
40:06
12
Brounen Wilma
STAP Brunssum
42:37
M30, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Van Dongen Heinz
TSV Weeze
22:15
4
Schleipen Andreas
Eschweiler / Dürwiß
24:45
6
Gereon Gilles
VfR Unterbruch LG
28:13
W30, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Schmidt Karin
Team Aachener Engel
32:07
9
Kirsch Alexandra
VfR Unterbruch LG
39:19
M35, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Graß Michael
TV Obermaubach
25:16
3
Peterhoff Thomas
LT FINISH LINE 2010
25:39
7
Schröder Gilbert
Marieketten Rocherat
30:25
11
Vandersander Georg
Convents
32:57
W35, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hermanns Beate
LAC Mausbach
30:27
3
Quast Tine
DJK Löwe Hambach
34:29
9
Lennartz Astrid
TV Obermaubach
38:54
M40, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bonnie Christoph
DJK Elmar Kohlscheid
21:36
2
Krüger Udo
SV Germania Dürwiß
23:15
3
Küppers Herbert
DJK Gillrath
26:21
4
Kirsch Friedbert
VfR Unterbruch LG
27:40
6
Biedenbach Stefan
Baesweiler Lauftreff
29:12
9
Hamstra Frank
STAP Brunssum
29:36
10
Heukemes Mario
SC Bütgenbach
30:02
11
Maraite Erwin
Bütgenbach/Butgenbac
30:32
16
Michaeli Rainer
Hautes Fagnes
32:03
17
Johnen Volker
TV Arnoldsweiler
32:13
18
Haacken Heinz-Willi
DJK Löwe Hambach
34:27
19
Demonthy Roger
HC Eynatten-Raeren
35:10
21
Müller Bernard
Hautes Fagnes
39:27
W40, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henrard Nathalie
LAC Eupen
29:23
4
Pelegrin Claudia
Triathlon Team Eupen
34:23
5
Cygon Susann
VfR Unterbruch LG
34:54
8
Bongarts Andrea
TV Huchem-Stammeln
37:24
9
Ruchti Beate
Oepe - Colonia
38:11
M45, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rozein Dieter
SC Bütgenbach
23:52
5
Pelzer Oliver
TV Obermaubach
26:53
6
Habets Karlo
STAP Brunssum
27:43
8
Krieger Udo
SV Germania Dürwiß
29:33
9
Benker Erich
SC Bütgenbach
30:23
10
Aut Wolfgang
DJK Herzogenrath
30:37
12
Schütt Jürgen
Tura Lommersdorf
31:53
W45, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Geitz Bianca
STAP Brunssum
26:47
3
Wauter Susanne
LAC Mausbach
27:21
4
Kemper Lisa
DJK Elmar Kohlscheid
27:49
7
Krützen Marie
Injoy Lontzen
36:09
8
Hibbe Susanne
LAC Mausbach
37:28
12
Waegeneer Nathalie
Gembloux
42:22
M50, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Breuer Gottfried
FC Germania Vossenac
28:26
5
Schommers Hubert
Bütgenbach
30:06
7
Christoph Jürgen
STAP Brunssum
32:40
9
Lorenzen Alfred
ZSV Aachen
34:51
10
Hick Brund
Turne bis zur Urne
35:41
11
Schaaf Marco
Triathlon Team Eupen
36:10
W50, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rainer Kathy
DJK Löwe Hambach
26:23
3
Knöbel Karin
Team coolart!GERVoss
32:21
4
Kleypaß Marlene
TV Huchem-Stammeln
32:35
5
Haas-Scheen Rita
OL Norska
33:24
7
Franssen Georgette
LAC Eupen
34:11
9
Simjanovska Branka
TSV Alemannia Aachen
38:39
M55, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hanf Norbert
TSV Alemannia Aachen
29:53
3
Schroeteler Stefan
FC Germania Vossenac
29:54
6
Sieber Joachim
VfR Unterbruch LG
35:26
W55, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kohlen Helene
SV Germania Dürwiß
28:22
2
Ayche Karin
Radietgummiliga.de
38:42
3
Depreitere Hildegard
Raeren -Lichtenbusch
39:30
M60, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Forneck Willi
TUS Kreuzweingarten
26:16
3
Barth Bruno
TSV Alemannia Aachen
28:23
4
Prenzel Lutz
Sulzbach am Main
31:23
6
Bündgens Valentin
TSV Alemannia Aachen
33:58
9
van Kampen Heinz
LT Alsdorf Ost
38:32
12
Heckters Heinrich
SC Bleialf
44:39
W60, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emonds Agires
LG RWE Power
40:24
M65, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klinkenberg Friedrich
SV Germania Dürwiß
27:42
W65, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Grauwinkel Cäcilia
LC Kalltal
34:04
3
Horn Marita
Team coolart!LG Mütz
35:51
4
Zimmer Johanna
TSV Alemannia Aachen
40:07
M70, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schmulgen Josef
TuS Schmidt 1911
29:08
2
Vilvo Konrad
TV Huchem-Stammeln
32:42
3
Rossbruch Ingo
LAC Mausbach
35:11
4
Leclaire Robert
DJK Rasensport Brand
36:23
W70, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Vilvo Ursula
TV Huchem-Stammeln
40:55
M75, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Both Hans
SG Triathlon Prüm
38:17
2
Schmidt Hans-Jochen
Baesweiler
39:12
M80, VOLKSLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerhadt Cedic
Jugendsport Wenau
34:31
2
Krammer Josef
TV Siersdorf
45:17
MHK, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kalk Nils
Triathlon Team Eupen
56:38
9
Hoffmann Emanuel
LAC Eupen
1:02:51
12
Schaaf Thomas
Team Aachener Engel
1:05:00
15
Orthen Florian
Brander SV Tri Team
1:07:09
16
Wilbertz Johannes
DLC Aachen
1:07:09
18
Gerretz Dominik
Challenge l'Avenir
1:08:13
20
Herzet Frédérick
Challenge l'Avenir
1:10:07
21
Kurschildgen Emanuel
LG Mützenich
1:11:30
22
Eyre-Walker Christophe
AC Eifel
1:12:04
24
Thelen Jörg
LG Pronsfeld-Lünebac
1:13:24
25
Jache Holger
BSG Kreisspk. Heinsb
1:16:19
26
Lemaire Thomas
Challenge l'Avenir
1:17:27
27
Melen Arnaud
Challenge l'Avenir
1:20:30
31
Perings Thomas
Sprittköpp Running
1:24:11
32
Cobben Sylvain
Challenge l'Avenir
1:24:25
35
Reichling Yannick
Loulou team
1:29:37
37
FETTWEIS Maxime
Challenge l'Avenir
1:40:22
WHK, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Delfosse Christel
Challenge l'Avenir
1:35:21
7
Regnier Anne-Sophie
Loulou team
1:46:20
8
Brian Aurélie
Challenge l'Avenir
1:47:00
M30, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Charnier Christian
Challenge l'Avenir
57:04
3
Langer Pascal
SC Bütgenbach
58:40
5
Dethier Gaël
Challenge l'Avenir
59:26
6
Vanaschen Cedric
LAC Eupen
1:01:19
8
Kuck Michael
Outdoor-Krafttrainin
1:05:40
10
Roelandt Philippe
Challenge l'Avenir
1:06:47
11
Kroon Dennis
Rapid 4 Maastricht
1:06:55
14
Jamar Christophe
Waimes/Weismes
1:08:13
15
Deridder Denis
Challenge l'Avenir
1:08:21
16
Greimers Alexander
Corratec Reuter Team
1:09:48
17
Peters Tobias
Königsläufer Eupen
1:11:01
20
Bardt Patrick
Triathlon Team Eupen
1:12:33
21
Laumers Michael
SC Bleialf
1:13:15
22
Van Lishout François
Triathlon Team Eupen
1:13:27
25
Breuer Jérôme
Challenge l'Avenir
1:14:58
26
Cratzborn Jérôme
FC Bilstain
1:16:37
27
Stollenwerk Peter
TuS Schmidt 1911
1:17:01
28
Hering Roland
HAMICH RUNNERS e.V
1:18:06
29
Brüls Gerd
HSV-Fans Ostbelgien
1:20:29
30
Prickartz Gerald
ENERGIE TRI
1:20:48
31
Kahnert Patrick
SV Germania Dürwiß
1:21:35
32
Leclercq Xavier
Challenge l'Avenir
1:22:56
35
Delonge Christian
Schnee-Weis Enden
1:27:31
36
Houck Franjo
HAMICH RUNNERS e.V
1:28:50
37
De Brouwer Gero
Hansa Simmerath
1:31:19
W30, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jansen Steffi
Team Aachener Engel
1:03:03
2
Sieven Inga
TSV Alemannia Aachen
1:12:00
5
Boecking Vanessa
TV Obermaubach
1:33:16
6
Pirenne Caroline
Challenge l'Avenir
1:34:41
7
Hurard Valerie
Challenge l'Avenir
1:47:00
M35, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilger-Schütz Jerome
AC Eifel
53:05
2
Breuer Markus
SV Bergwacht Rohren
58:01
3
Smolka Bernd
SV Bergwacht Rohren
59:31
4
Keutgens Mario
Challenge l'Avenir
59:51
5
Mortezai Azas
Triathlon Team Eupen
1:02:59
6
Jandrain François
Challenge l'Avenir
1:04:26
7
Pierik Bas
Team Aachener Engel
1:04:51
9
Adrian Stephan
LT Lousberg
1:07:30
10
Jacobs Mario
Ultras Weywertz
1:07:33
12
Thönnissen Robert
VfR Unterbruch LG
1:08:33
14
Gatez Sebastien
Challenge l'Avenir
1:10:21
15
Steinbusch Vincent
Challenge l'Avenir
1:11:08
16
Papanastatsiou Athanas
Asa Heinsberg
1:12:47
17
Geluk Sébastien
Challenge l'Avenir
1:13:18
18
Schneider Roland
TV Nidrum
1:14:32
19
Lehaen Pierre-Olivier
Challenge l'Avenir
1:14:37
20
Xhonneux Renaud
Challenge l'Avenir
1:14:50
21
Mulder Ferdi
STAP Brunssum
1:14:52
23
Bongen Gerd
SV Germania Dürwiß
1:15:50
24
Mestrez Eric
Challenge l'Avenir
1:18:15
26
Van der Heyden Eric
Challenge l'Avenir
1:18:39
29
Stracke Dieter
Marathon-Club Eschwe
1:21:20
31
Hohgardt Marc
Team SchlappeSeppel
1:21:47
32
Roomans Benoit
Challenge l'Avenir
1:22:18
34
Ledent Maurice
Triathlon Team Eupen
1:23:46
35
Willem Bernard
Challenge l'Avenir
1:24:06
39
Riester Jürgen
TuS Schmidt 1911
1:26:29
43
Jerome Stéphane
Challenge l'Avenir
1:30:21
45
Parotte Christophe
ENERGIE TRI
1:34:42
47
Papanastasiou Athanasi
Asa Heinsberg
1:40:53
48
Köhler Stephan
TUS Aldenhoven
1:46:04
W35, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Andres Gaby
Challenge l'Avenir
1:06:12
3
STAS Sophie
Challenge l'Avenir
1:08:12
4
Kostrzewa Florence
Team Aachener Engel
1:08:43
6
Pesser Aline
Challenge l'Avenir
1:13:01
7
Heinrichs Sandra
TSV Alemannia Aachen
1:15:41
9
Lesdent Sandrine
Triathlon Team Eupen
1:23:46
10
Andres Angelika
Lauftreff Rocherath
1:24:33
11
Breuer Ingrid
Challenge l'Avenir
1:25:23
12
Wagelmans Clarisse
Challenge l'Avenir
1:27:37
13
Weyermann Constanze
Profile
1:29:37
14
Linden Stéfanie
Challenge l'Avenir
1:30:25
15
Duong Sung Patricia
Waterloo
1:32:47
16
Bergrath Vera
Öcher Printen
1:35:53
18
Schumacher Judith
Lebenshilfe Aachen
1:43:56
M40, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Langer Thorsten
SC Elsenborn
55:57
3
Mansen Volker
SV Bergwacht Rohren
1:00:05
5
Bosten Manfred
Triathlon Team Eupen
1:02:29
7
Beuken Serge
Challenge l'Avenir
1:04:37
8
Hackens Yannick
TSV Alemannia Aachen
1:04:41
9
Pauken Ralf
SV Bergwacht Rohren
1:05:28
10
Offermann Francis
Triathlon Team Eupen
1:05:32
12
Isaac Dirk
TSV Alemannia Aachen
1:07:57
13
Nicolas Francis
Challenge l'Avenir
1:08:17
14
Gerckens William
Triathlon Team Eupen
1:08:21
15
Regnier Didier
Challenge l'Avenir
1:08:25
16
Lipsch Frans
Heuvelland Running T
1:08:52
18
Klinkenberg Christian
HELOWA/Baelen
1:09:21
20
Braun Christof
SV Bergwacht Rohren
1:10:44
21
Nawyn Benjamin
Challenge l'Avenir
1:10:48
24
Laoureux Laurent
Challenge l'Avenir
1:11:13
25
Schrouff René
LG Mützenich
1:11:15
26
Stich Vincent
Triathlon Team Eupen
1:11:25
27
Rombach Rudolf
SV Bergwacht Rohren
1:11:42
28
Wilke Michael
SV Germania Dürwiß
1:11:56
29
Hoogeboom Ronald
STB Landgraaf
1:12:26
30
Weinbrenner Daniel
RSV St Vith
1:12:50
34
Kerinnis Jürgen
Marathon-Club Eschwe
1:13:37
35
Hermann Daniel
Triathlon Team Eupen
1:13:55
39
Werner Franck
TSV Alemannia Aachen
1:14:57
41
Kohnenmergen Gerd
Eifelschmerz
1:15:35
44
Offergeld Jörg
TV Obermaubach
1:16:48
45
Gossen Roland
Tura Lommersdorf
1:17:01
46
Neumann Frank
TSV Alemannia Aachen
1:18:20
48
Korr Thomas
TSV Alemannia Aachen
1:18:53
49
Alt Lothar
Lauftreff Inde Hahn
1:18:55
50
Smeets Ronald
STB Landgraaf
1:18:59
51
Esser Albert
HAMICH RUNNERS e.V
1:19:07
52
Badenberg Bernard
Challenge l'Avenir
1:19:24
53
Mohren Andreas
Hansa Simmerath
1:19:34
54
Meinhard Dirk
Herzogenrath
1:19:42
55
Dartois Fabrice
Challenge l'Avenir
1:20:48
56
Fink Jo
Challenge l'Avenir
1:20:49
57
France Michel
Challenge l'Avenir
1:20:50
59
Megeren Stephan van
Venwegen
1:21:17
60
Gerard Denis
Challenge l'Avenir
1:21:31
61
Duyckaerts Eric
Challenge l'Avenir
1:21:46
63
Desenfants Manfred
SC Bütgenbach
1:24:24
68
Krautscheid William
STAP Brunssum
1:29:03
70
Lücker Martin
Team Aachener Engel
1:29:40
71
van Dijk Albert
STAP Brunssum
1:30:32
73
Rentmeister Oliver
Stockem
1:33:12
74
Logister Leo
STB Landgraaf
1:36:16
76
Nitschke Dirk
TSV Alemannia Aachen
1:40:09
79
Kunze Olivers
DJK Elmar Kohlscheid
1:42:42
W40, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fatzaun Danielle
LAC Eupen
1:17:08
2
Colgen Kornelia
Challenge l'Avenir
1:18:50
4
Couquelet Laurence
Challenge l'Avenir
1:20:48
5
Kuckertz Nicola
TV Obermaubach
1:22:20
7
Sitte Kerstin
Lebenshilfe Aachen
1:23:14
8
Eiden Heike
TSV Alemannia Aachen
1:24:50
9
Gouder Astrid
Triathlon Team Eupen
1:26:45
11
Lorquet Sylvie
Challenge l'Avenir
1:27:37
16
Windeln Iris
VfR Unterbruch LG
1:36:26
17
Richter Silvia
Eitorf (GER)
1:36:30
18
Wirtz Anja
FC Germania Vossenac
1:38:03
19
Schröder Anita
Gipfelrunner Rochera
1:38:40
20
Dickmeis Bettina
TV Konzen
1:39:48
21
Mandelartz Sabine
SV Germania Dürwiß
1:40:05
M45, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kümpel Jochen
Dauerlauf Köln
59:05
3
Keuchen Erich
Team Aachener Engel
1:01:35
5
Winter Stefan
SC Komet Steckenborn
1:07:25
6
Beuken Didier
Challenge l'Avenir
1:07:51
7
Cipura Michael
Das Erlebnislauf-Tea
1:07:58
9
Cosler Stefan
Lauftreff Inde Hahn
1:09:18
11
Claassen Carel
Atla Lanaken
1:11:00
12
Roomans Chaistian
Pompier Verviers
1:11:09
14
Helsen Philippe
Challenge l'Avenir
1:11:44
15
Blickling Stefan
DLC Aachen
1:11:44
16
Dickmeis Horst
SV Germania Dürwiß
1:12:03
17
Velten Frank
DJK Elmar Kohlscheid
1:12:03
18
Bougé Frank
Team Erdinger Alkoho
1:12:11
20
Errens Peter
STAP Brunssum
1:12:37
21
Gwozdz Michael
Hamminkelner SV
1:12:38
24
Wynands Wolfgang
TSV Alemannia Aachen
1:13:35
25
Windeln Franz-Willi
Heinsberg (GER)
1:13:37
28
Meertens Rene
Atla Lanaken
1:13:57
29
Heimer Roxi
Hacke-Bleiloft
1:14:10
30
Kraus Dieter
HAMICH RUNNERS e.V
1:14:58
31
Eubelen Francis
JCPMF Malmédy
1:15:00
32
Soiron Andreas
TSV Alemannia Aachen
1:15:37
34
Löhr Dirk
SC Komet Steckenborn
1:16:29
35
Trautmann Andreas
Brander SV Tri Team
1:16:31
36
Lonneux Marcel
Challenge l'Avenir
1:17:40
37
Schmitz Thomas
TSV Alemannia Aachen
1:19:09
38
Braun Karlheinz
LAC Mausbach
1:19:56
39
Delnoy Jean-Paul
Challenge l'Avenir
1:20:02
40
Paulik Klaus
HAMICH RUNNERS e.V
1:20:09
42
Borgs Günter
HAMICH RUNNERS e.V
1:20:37
43
Wijnands Hub
STB Landgraaf
1:21:23
44
Dauby Benoît
Challenge l'Avenir
1:21:37
45
Heusschen Dominique
Challenge l'Avenir
1:21:38
46
Hippler Frank
Lauftreff Inde Hahn
1:21:55
47
Kaussen Frank
HAMICH RUNNERS e.V
1:22:12
48
Mattar Danny
HC Eynatten-Raeren
1:23:31
49
Stein Edgar
TSV Alemannia Aachen
1:23:34
53
Rosewich Joachim
FC Germania Vossenac
1:25:11
57
Theatre Jean-Benoit
Challenge l'Avenir
1:26:22
58
Schyns Christiqn
Jogging de Nuit
1:26:26
60
Lorquet Jean-Marc
Challenge l'Avenir
1:27:37
61
Roufosse Benoit
Challenge l'Avenir
1:27:44
62
Thoma Ralph
Challenge l'Avenir
1:28:29
63
Schoofs Werner
Vikt. Winnerendonk
1:28:32
64
Leinders Günter
VfR Unterbruch LG
1:29:14
66
Kemper Michael
TSV Alemannia Aachen
1:29:33
71
Schleck Erwin
Sporta Eupen-Ketteni
1:34:17
W45, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Köstner Ursula
TV Kalterherberg
1:21:18
3
Decoeur Christiane
Celestes
1:22:17
4
Foerster Marlies
LG Mützenich
1:23:00
6
Tölg Jutta
RSC Krähe Kornelimün
1:24:09
8
Cipura Monika
Das Erlebnislauf-Tea
1:28:35
11
Schütt Antonia
LG Mützenich
1:33:49
15
Strotmann Birgit
TSV Alemannia Aachen
1:37:02
17
Butz Pierrette
Challenge l'Avenir
1:43:35
18
Lange Christine
Challenge l'Avenir
1:53:29
19
Simon Isabelle
Challenge l'Avenir
1:54:26
M50, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Belleflamme Marc
Challenge l'Avenir
1:01:19
5
Hoube Clemens
TUS Koln rrh
1:06:00
9
Andre René
Challenge l'Avenir
1:11:43
13
Koll Kurt
SC Komet Steckenborn
1:12:07
16
Jowa Pierre
Challenge l'Avenir
1:13:47
18
Gerards Herman
STB Landgraaf
1:14:00
20
Kirsch Alfred
VfR Unterbruch LG
1:15:01
22
Mennicken Roger
Challenge l'Avenir
1:17:13
26
Huppertz-TheißenHeinri
TV Konzen
1:20:18
27
Spronck Christian
Challenge l'Avenir
1:20:32
28
Arndt Rolf
LG Germania Freund
1:21:00
32
Demonceau Henry
Challenge l'Avenir
1:21:36
34
van Berkel Jos
STAP Brunssum
1:22:42
35
Rauw Dieter
Torpedo Honsfeld
1:23:18
36
Vanderheiden Michel
RSC Krähe Kornelimün
1:23:18
39
Jungler Karl-Heinz
TV Ratheim
1:25:06
41
Johnen Manfred
LG RWE Power
1:26:20
46
Schröder Kurt
DJK Gillrath
1:27:07
47
Housset Francis
Challenge l'Avenir
1:27:14
50
Förster Manfred
FC Germania Vossenac
1:30:57
51
Ernst André
Challenge l'Avenir
1:31:35
54
Bruninx Jean-Pierre
Challenge l'Avenir
1:33:36
55
Walbert Georg
Plattfuss Aachen
1:34:42
56
Varlet Stephan
Challenge l'Avenir
1:35:43
57
Fettweis Thierry
Challenge l'Avenir
1:40:14
59
Lovenberg Guy
Challenge l'Avenir
1:46:18
60
Mandelartz Johannes
SV Germania Dürwiß
1:52:31
W50, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hillebrand Barbara
Aachen (GER)
1:19:34
2
Arndt Uschi
LG Germania Freund
1:20:00
3
Schings Rosi
Desire Run Team
1:20:43
4
Kayser Birgit
TuS Schmidt 1911
1:21:34
5
Facen Beatrice
Bellevaux Running
1:23:34
7
Kurschildgen Monika
Challenge l'Avenir
1:34:29
8
Scherberich Uschi
Brander SV Tri Team
1:35:04
10
Lakrache Sabine
LG Mützenich
1:43:02
11
Holländer Hildegard
Challenge l'Avenir
1:46:22
13
Brandt Arlette
Challenge l'Avenir
1:51:59
M55, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claahsen Uli
SV Bergwacht Rohren
1:05:23
2
Srüber Berald
TSV Alemannia Aachen
1:06:28
3
Schwanen Jan
STB Landgraaf
1:09:50
4
Brouwier Pierre
Challenge l'Avenir
1:10:55
6
Daniels Hans
Marathon-Club Eschwe
1:14:54
11
Zimmermann Manfred
Triathlon Team Eupen
1:19:15
12
Küpper Walter
SV Bergwacht Rohren
1:20:03
18
DETRY Philippe
Challenge l'Avenir
1:24:40
20
Esser Peter
TSV Alemannia Aachen
1:26:52
22
Thelen Richard
Alfterer SC
1:29:10
23
Dembowski Walter
TSV Alemannia Aachen
1:29:21
24
Minkenberg Piet
Lopersgroep Posterho
1:30:35
25
Schumanski-Kings
Murmeltier Club Koln
1:31:46
29
Hammers Harry
STB Landgraaf
1:34:21
30
Gruber Anton
Germania Kirchberg
1:35:12
31
Hurlet Bernard
Challenge l'Avenir
1:36:23
32
Wilkin André
Challenge l'Avenir
1:37:46
33
Suermann Harald
Germania 07 Durweis
1:38:10
34
Pacard Helmut
LG Germania Freund
1:41:23
35
Klein Hubert
TSV Alemannia Aachen
1:43:11
36
Lempereur Patrice
Challenge l'Avenir
1:49:34
W55, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Weber Grety
Challenge l'Avenir
1:26:35
2
Uhr Mathilde
SV Germania Dürwiß
1:37:22
3
Klein Elfi
TSV Alemannia Aachen
1:43:07
5
Califice Huberte
Challenge l'Avenir
1:53:52
M60, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schwan Peter
DJK Elmar Kohlscheid
1:11:05
2
Moxhet Nicolas
Challenge l'Avenir
1:14:27
3
Voss Jean-Louis
Challenge l'Avenir
1:15:39
4
Hensgens Bernd
LT Alsdorf Ost
1:16:07
5
Jungbluth Raymond
Welkenraedt
1:18:01
7
Palmen Wim
veteranen nederland
1:20:19
9
Hane Raymond
SC Bütgenbach
1:22:22
11
Kerssemeeckers Nico
AMADDO
1:22:43
12
Kaulard Herbert
Skikeller Kaulard-Sc
1:23:23
13
Pörner Manfred
LG Stolberg
1:23:37
15
Staessen Francois
Challenge l'Avenir
1:24:53
16
Esser Wilfried
TV Huchem-Stammeln
1:27:59
17
Muijrers Pierre
STB Landgraaf
1:29:40
19
Bastin Paul
Challenge l'Avenir
1:34:37
22
Engelmann Prof Dr Udo
Köln
1:39:28
W60, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ebert Ursula
TSV Alemannia Aachen
1:35:37
M65, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Weynand Helmut
SV Bergwacht Rohren
1:12:33
2
Schmitz Wilfried
SV Bergwacht Rohren
1:13:02
3
Brouwier Joseph
Challenge l'Avenir
1:25:37
4
Burmester Jürgen
TSV Alemannia Aachen
1:28:43
5
Lagner Manfred
SC Elsenborn
1:31:00
W65, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Bertram Maria
LT Alsdorf Ost
1:31:06
M70, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henz Helmut
Challenge l'Avenir
1:30:40
2
Grawinkel Heinz
LC Kalltal
1:32:38
4
Simons Johann
DJK LC Vettweiß
1:41:10
M75, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sentis Leo
VSV Grenzland Wegber
1:41:49
2
Knauf Pierre
Challenge l'Avenir
1:50:55
M80, OSTERLAUF
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Defays Pol
Challenge l'Avenir
1:47:21
Uitslagen.nl
23-04-2011 20:04