| | | | | Uitslagenlijst 29e Nationale Lenteloop
Papendrecht - Zaterdag 7 mei 2011
MSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Erik Caluwaerts
Lier (BEL)
56:09
56:08
7
Lucas van der Veen
Typhoon
1:00:47
1:00:43
9
Jilsaynt Kuster
Papendrecht
1:02:18
1:01:52
10
Peter Jan Hardenbol
Lexmond
1:02:41
1:02:31
11
Danny Binnendijk
Bodegraven
1:02:49
1:02:46
16
Matthijs Klaassen
Rotterdam
1:05:29
1:05:20
19
Martin van der Giesen
Strijen
1:06:53
1:06:46
22
Sjoerd van Reeuwijk
Utrecht
1:08:46
1:08:33
23
Harco Haandrikman
Zwijndrecht
1:09:00
1:08:46
24
Ide-Klaas Romijn
Gorinchem
1:09:06
1:08:33
28
Rick Wolterink
Alblasserdam
1:11:01
1:10:44
29
Maurice Reedijk
Spirit Oud Beijerlan
1:11:18
1:11:07
30
Alexander Blokland
Gorinchem
1:13:36
1:13:07
31
Jaap Westerbeek
Papendrecht
1:13:48
1:13:38
32
Eddo Bakker
Hendrik-Ido-Ambacht
1:14:04
1:13:39
33
Arjan Heijblom
Hardinxveld-Giessend
1:14:53
1:14:27
36
Jan Hamer
Dutch Runners Gold
1:19:37
1:19:07
37
René Criellaard
Papendrecht
1:19:57
1:19:48
38
Peter Dijkhuizen
Alphen aan den Rijn
1:20:52
1:20:21
42
Martijn van Pelt
Dordrecht
1:24:24
1:23:49
43
Jan Willem Ströhmeyer
Papendrecht
1:24:54
1:24:20
45
Ferry van Herwijnen
Papendrecht
1:25:26
1:25:11
49
Bas Hardenburg
Papendrecht
1:30:50
1:30:22
50
Martijn Cleveringa
Papendrecht
1:30:59
1:30:27
51
Falco Zoutewelle
Papendrecht
1:31:00
1:30:32
53
Maarten Haneveer
Dordrecht
1:35:42
1:35:29
M35, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saaid Ribag
Antwerpen (BEL)
49:02
49:01
2
Tom van Driessche
Zele (BEL)
51:49
51:48
3
Addy de Kort
Prins Hendrik
51:52
51:49
7
Fouad Fertoute
Oud Beijerland
55:32
55:29
9
Michael Woerden
De Veenlopers
58:49
58:46
10
ALI Shugul
Rotterdam Atletiek
59:31
59:27
14
Richard Kruithof
Puttershoek
1:07:04
1:06:47
15
Ronald de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:07:39
1:07:29
16
Dennie van Ham
's-Gravendeel
1:12:02
1:11:46
17
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessend
1:13:36
1:13:07
18
Rob van Walsen
Papendrecht
1:14:23
1:14:09
19
Richard van de Wege
Spirit Oud Beijerlan
1:14:58
1:14:33
20
Marco Plaisier
Hendrik Ido Ambacht
1:16:12
1:15:57
22
Ronald Nuijten
Dutch Runners Gold
1:16:29
1:16:23
25
Herwin Zwijnenburg
Dordrecht
1:17:03
1:16:24
27
Dennis Janmaat
Waddinxveen
1:18:34
1:18:25
31
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
1:24:56
1:24:25
32
Stefan van der Weide
Bleskensgraaf ca
1:25:19
1:24:55
33
Jeroen van Hoorn
Rotterdam
1:27:14
1:27:14
35
Erwin van der Linden
Papendrecht
1:31:16
1:30:44
37
Ronald Wirjopranoto
Papendrecht
1:41:11
1:40:40
M40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Maarten van Veen
Rotterdam
58:30
58:28
6
Martin Verveer
Hendrik-Ido-Ambacht
59:52
59:49
11
Carolus IJzerman
Giessenburg
1:02:58
1:02:31
14
Frans Woerden
De Veenlopers
1:04:05
1:03:58
24
Aad Geluk
Hendrik-Ido-Ambacht
1:11:52
1:11:47
29
Joris van Scheindelen
Poortugaal
1:14:48
1:14:26
35
Marlon Rijnschot
Dordrecht
1:19:35
1:19:28
37
Eric Korteland
Papendrecht
1:20:50
1:20:40
39
John van der Wacht
Dordrecht
1:21:22
1:21:03
40
Marco van Rooijen
Papendrecht
1:21:45
1:21:33
41
Lex van den Oetelaar
Schelluinen
1:21:51
1:21:29
42
Marinus Ploos van Amst
Papendrecht
1:22:00
1:21:49
50
Yilmaz Hoogvliet
Papendrecht
1:30:39
1:30:23
52
Robert Isendoorn
Rotterdam
1:33:19
1:32:45
54
Arjan van den Haak
Sliedrecht
1:35:07
1:34:31
57
Roelof Caspers
Papendrecht
1:44:31
1:43:51
M45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Gerard Droog
Rotterdam Atletiek
56:53
56:52
11
Gertjan Grundlehner
Parthenon
1:08:43
1:08:29
16
Juan Javier Caeiro Mou
Energie
1:12:09
1:11:57
24
Victor Molenaar
Prins Hendrik
1:14:31
1:14:26
28
Richard Leeuwis
Dutch Runners Gold
1:17:18
1:17:05
33
Albert Wijting
Spijkenisse
1:21:10
1:20:48
36
Arjan de Kreek
Papendrecht
1:22:49
1:22:08
37
Ernst-Jan van Eck
Rotterdam
1:24:09
1:23:55
38
Richard Schmitt
Papendrecht
1:25:43
1:25:25
40
Gerard Floor
Dutch Runners Gold
1:28:23
1:27:57
44
Peter van Efferen
Puttershoek
1:31:19
1:30:46
45
Ton den Braber
Papendrecht
1:35:30
1:35:03
46
Anton Ringenaldus
Middelburg
1:39:58
1:39:47
47
Ron van Nieuwland
Nieuw-Lekkerland
1:47:39
1:47:00
M50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
59:27
59:23
3
R Prins
Capelle aan den IJss
1:02:10
1:02:06
5
S Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
1:06:06
1:05:59
7
Ernesto Gonzalez
Ridderkerk
1:07:58
1:07:47
8
Piet Lodder
Hendrik-Ido-Ambacht
1:08:38
1:08:33
12
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1:11:28
1:11:19
14
Dick Hordijk
Oud Beijerland
1:13:33
1:13:08
15
Jos van der Maarel
Nieuw-Lekkerland
1:13:34
1:13:10
16
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1:13:34
1:13:24
24
John Roos
Nieuw-Lekkerland
1:19:51
1:19:27
32
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessend
1:24:36
1:24:04
34
Thijs Ströhmeyer
Papendrecht
1:24:54
1:24:20
36
Albert Stroomberg
Papendrecht
1:25:49
1:25:15
38
Dik van Leeuwerden
Dordrecht
1:27:50
1:27:25
39
Gerrit de Jong
Hardinxveld-Giessend
1:29:48
1:29:32
M55, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Arie van der Stel
Loopgroep Aart Stigt
1:02:22
1:02:20
8
Jan Olsthoorn
Berkel en Rodenrijs
1:05:22
1:05:19
9
Kees van den Heul
Schoonhoven
1:06:38
1:06:33
14
Leo van Groningen
Hoogvliet Rotterdam
1:12:17
1:11:56
19
Arie van Meeteren
Groot-Ammers
1:18:02
1:17:45
20
Robert Herling
Capelle aan den IJss
1:18:15
1:17:48
25
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessend
1:22:01
1:21:47
27
Kees van der Niet
Rotterdam
1:23:37
1:23:02
28
Jos Mascini
Amsterdam Zuidoost
1:23:52
1:23:30
29
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
1:24:31
1:24:19
30
Jan Hobo
Hardinxveld-Giessend
1:25:38
1:25:05
32
Joop Kamer
Nieuwerkerk ad IJsse
1:27:14
1:27:04
33
Peter van Oosterhout
Scorpio
1:27:27
1:26:58
34
Paul Schenkels
Puttershoek
1:27:42
1:27:18
35
Ferry Stutvoet
Krimpen aan den IJss
1:27:50
1:27:25
37
Vojislav Petkovic
Vlaardingen
1:31:13
1:30:41
M60, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Dre de Wit
Leiden Atletiek
1:04:52
1:04:50
10
Johannes de Jong
Parthenon
1:17:43
1:17:28
14
Richard Westerbeek
Parthenon
1:25:22
1:24:59
17
Hermann Groenevelt
Parthenon
1:26:16
1:26:05
19
Paul van Gelderen
Barendrecht
1:29:29
1:29:10
21
Riens Koppelaar
Sliedrecht
1:30:54
1:30:18
VSEN, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anjolie Engels-Wisse
Dynamica
56:58
56:56
8
Danielle van Hulst
Parthenon
1:23:59
1:23:32
9
Angela Görtemöller
Passaat
1:25:09
1:24:36
10
Zwanita Sterrenburg
Parthenon
1:25:50
1:25:27
13
Carin van Zwienen
Alblasserdam
1:29:10
1:28:32
15
Liesbeth Reugebrink-d
Papendrecht
1:32:48
1:32:25
17
Patricia van Welie
Dordrecht
1:38:39
1:38:05
18
Claudia Schoon
Papendrecht
1:46:46
1:46:15
19
Sharon de Keizer
Sliedrecht
1:46:49
1:46:14
20
Henrike Bakker
Hardinxveld-Giessend
1:46:50
1:46:14
V40, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Carola Hollemans
Vlaardingen
1:27:53
1:27:23
4
Arline van den Boogaar
Hercules
1:34:13
1:33:36
8
Marieke de Nie
Papendrecht
1:39:24
1:38:43
V45, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Hendrik Ido Ambacht
1:03:29
1:03:24
2
Carin van der Ende
Olympus '70
1:10:55
1:10:51
4
Anja Verschoor
Papendrecht
1:21:36
1:21:15
6
Joline van Zoggel
Parthenon
1:24:43
1:24:18
7
Esther de Goede
Papendrecht
1:25:54
1:25:17
10
Esther Oosterveer- v D
Passaat
1:29:17
1:29:04
11
Karin van Doorn
Rotterdam Atletiek
1:35:02
1:34:25
12
Inge van der Zwet
Hercules
1:38:37
1:38:02
V50, 15 KM WEDSTRIJD
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Ophorst
Honselersdijk
58:53
58:52
5
Thea Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:23:26
1:23:12
6
Corrie Bosman
Nieuwerkerk ad IJsse
1:23:26
1:23:11
9
Margo Naaktgeboren-Kle
Passaat
1:29:47
1:29:35
10
C de Lange
Nieuwerkerk ad IJsse
1:30:26
1:29:57
11
Martine de Ruiter
Sliedrecht
1:35:28
1:34:55
MREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
John den Hartog
Zwijndrecht
28:02
28:01
3
Eloy E urbano Cruz
Dordrecht
28:29
28:28
4
Jan van Heteren
Sliedrecht
29:01
29:00
9
Kevin van Oosten
Papendrecht
30:09
30:09
12
Sverre van Ginneken
Dordrecht
30:26
30:25
13
Etienne Deelen
Alblasserdam
31:06
31:04
14
Remon den Ouden
Poortugaal
31:32
31:31
15
Arnold van Houwelingen
Papendrecht
31:37
31:36
16
Anton Trommel
Stad aan 't Haringvl
31:48
31:47
18
Claudio Simbula
Papendrecht
32:11
32:09
19
William de Swart
Dordrecht
32:25
32:23
23
Jan Verswijveren
Halsteren
33:12
33:08
24
Marco van Oosten
Papendrecht
33:45
33:43
25
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessend
33:50
33:46
26
Marco Holleman
Papendrecht
33:52
33:42
28
Jeroen Timmers
's-Gravenhage
34:04
34:03
33
Frank Sebrechts
Papendrecht
35:02
34:57
34
Hugo Kruithof
Oud-Beijerland
35:06
35:01
38
Steven ter Meulen
Papendrecht
35:51
35:44
39
Harry Wijsbroek
Papendrecht
35:54
35:48
40
Johan van Veghel
Papendrecht
35:55
35:47
41
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
36:05
35:51
44
Arjan Tetteroo
Papendrecht
36:18
36:08
46
William van Kooten
Papendrecht
36:37
36:31
47
Jan Jansen
Hendrik-Ido-Ambacht
36:38
36:32
54
Joop van der Wulp
Kinderdijk
37:12
37:04
56
Cees van Wingerden
Nieuw-Lekkerland
37:18
37:03
59
Michel van der Sanden
Made
37:32
37:28
61
Haakon Huikeshoven
Rotterdam
37:35
37:32
64
Erik van der Klaauw
Rijswijk Zh
38:09
38:09
68
Pim Jansen
Hendrik-Ido-Ambacht
38:47
38:45
70
Dick van der Wal
Spijkenisse
39:00
38:54
72
Arjan van Ooijen
Alblasserdam
39:07
38:36
73
Richard van den Boogaa
Alblasserdam
39:19
39:17
74
Johannus Kamer
Nieuwerkerk ad IJsse
39:19
39:11
82
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
40:22
40:13
83
Patrick van der Hel
Streefkerk
40:30
40:14
98
Marcel Philippo
Papendrecht
43:04
42:36
100
Peter van Leeuwe
Papendrecht
43:14
43:08
101
Marcel van Kasterop
Papendrecht
43:22
43:12
105
Will Oosterveer
Papendrecht
44:14
44:01
111
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
45:09
45:08
112
Richard van de Burgt
Geldrop
45:21
45:16
113
Luuk van den Broek
Papendrecht
45:57
45:44
114
Gerrit Hoffman
Papendrecht
46:07
45:43
116
Kees Donkersloot
Rotterdam
46:19
46:00
118
Mathieu van der Eerden
Dordrecht
46:26
46:08
119
Marc van der Graaf
Barendrecht
46:28
46:13
121
Thijs Hoornweg
Vlaardingen
46:58
46:45
125
Gertjan van der Meer
Papendrecht
47:33
47:17
126
Hans van den Berg
Dordrecht
48:05
47:47
127
Martin Brouwer
Papendrecht
48:26
48:02
128
Martin Heijkamp
Papendrecht
48:26
48:02
131
Koos van Holstein
Rotterdam
49:36
49:14
132
Jan van der Zande
Oldenzaal
50:27
50:16
137
Dick Baan
Hendrik-Ido-Ambacht
50:51
50:34
145
Arie de Vroomen
Papendrecht
55:11
54:40
147
Willem den Otter
Oud-Alblas
56:15
55:49
150
Stefan van Ewijk
Papendrecht
57:49
57:14
153
Fred Bakkenist
Papendrecht
1:00:57
1:00:57
155
Anton van Kinderen
Papendrecht
1:04:03
1:03:29
VREC, 7,5KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemieke Roeland
Rotterdam
33:16
33:14
2
Marleen Jansen
Papendrecht
33:24
33:22
3
Mirjam van 't Hof
Dordrecht
34:19
34:18
4
Jacqueline Koene
Papendrecht
34:44
34:42
6
Fraukje Tuinstra
Papendrecht
35:55
35:47
7
Annelies Hemminga
Sliedrecht
36:37
36:30
8
Leny van den Berg
Papendrecht
37:08
37:04
11
Sabine van Wijck
Rotterdam
37:41
37:34
13
Kirsten van Rijs
Dordrecht
37:44
37:40
15
Margreet Janssen
Papendrecht
39:00
38:57
16
Marion van Eck
Papendrecht
39:00
38:57
17
Marina van Slageren
Papendrecht
39:50
39:43
19
Esterella van der Hel
Streefkerk
40:31
40:14
20
Marina Kleybeuker
Rotterdam
40:31
40:24
21
Monique Kraal vd Werke
Papendrecht
40:32
40:23
22
Denise van Dongen
Papendrecht
40:46
40:41
23
Saskia Kruithof
Oud-Beijerland
40:47
40:43
24
Mirjam Wijsbroek
Papendrecht
40:54
40:49
25
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
41:15
41:07
26
Mirjam van der Staaij
Heemstede
42:09
42:00
28
Marianne van Bochove
Dordrecht
42:57
42:42
29
Myriam Ligtenberg
Dordrecht
43:10
42:53
33
Gemma Versluis
Zwijndrecht
44:02
43:51
34
Carla Ettema
Nieuwerkerk ad IJsse
44:19
43:50
37
Suzanne Bruggeman
Ridderkerk
44:24
43:57
38
Wendy van Valen
Papendrecht
44:26
44:12
40
Nicoline Holewijn
Apeldoorn
44:30
44:21
41
Elles Hofwegen
Papendrecht
44:53
44:38
44
Hester Erkelens
Papendrecht
45:16
45:04
45
Harriet Wildenberg
Amsterdam
45:29
45:13
46
Karin Kruisinga
Papendrecht
45:44
45:30
47
Iris van den Broek
Papendrecht
45:57
45:44
49
Shanna vd Maagdenberg
Breda
46:28
46:14
50
Patricia Sundquest
Papendrecht
46:32
46:13
51
Jacqueline den Boer
Papendrecht
46:39
46:22
54
Karin Biesheuvel
Gorinchem
47:27
47:22
55
Mariejelle Boom
Papendrecht
47:56
47:41
57
Martha van Ooijen
Alblasserdam
47:59
47:50
58
Alice van Ballegooie
Dordrecht
48:05
47:47
59
Rita Redelijkheid
Sliedrecht
49:13
49:00
60
Monique Nederveen
Hardinxveld-Giessend
49:16
49:03
62
Christa Luijendijk
Papendrecht
49:20
49:08
63
Ronneke Michielse
Papendrecht
49:21
49:09
64
Martine van Nes-Voskui
Dordrecht
49:25
49:08
65
Marijke van der Wiel
Dordrecht
50:18
50:08
74
Laura Koppenaal
Alblasserdam
50:49
50:28
80
Renske Buscher
Papendrecht
51:17
51:04
83
Yvette van Haren
Papendrecht
52:13
51:55
87
Simone Akkermans
Papendrecht
52:54
52:24
88
Mariska van Kasterop
Papendrecht
53:06
52:49
90
Yvonne Vermaas
Papendrecht
53:38
53:14
91
Melanie Morlog
Papendrecht
53:41
51:44
94
Cockie Poldervaart
Papendrecht
53:51
53:23
98
Susanne van de Water
Rotterdam
54:21
54:09
99
Deborah de Lange
Papendrecht
55:07
54:43
100
Tamara Revenich
Barendrecht
55:49
55:22
102
Brenda van Leeuwen
Papendrecht
56:15
55:50
105
Hanneke Helder
Papendrecht
58:13
58:00
106
Patricia Bijker-Hubers
Papendrecht
58:40
58:07
111
Jacqueline Akkermans
Papendrecht
59:06
58:36
116
Annemieke den Breems
Papendrecht
59:33
59:14
127
Esther Langerak
Papendrecht
1:03:08
1:02:42
GR1-2, JEUGD 400M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
13
Sabijn Bahadoer
Papendrecht
2:02
2:00
79
Benrajjala Badredine
Papendrecht
2:24
2:10
115
Daria Wirjopranoto
Papendrecht
2:34
2:26
155
Annick Vermeer
Papendrecht
2:47
2:37
212
Benthe van Arkel
Papendrecht
3:08
2:57
217
Ryan van Arkel
Papendrecht
3:12
2:55
GR3-4, JEUGD 800M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Bastian van Beest
Papendrecht
3:23
3:21
19
Wesley Schmitt
Papendrecht
3:45
3:33
51
Puck Verhoeven
Nieuw-Lekkerland
4:06
3:51
58
Jaimy Esschert
Papendrecht
4:10
4:04
69
Delano van Herwijnen
Papendrecht
4:14
4:12
78
Enreque Groeneveld
Papendrecht
4:16
4:13
110
Bo van der Giessen
Papendrecht
4:30
4:23
111
Daniëlle van Willegen
Papendrecht
4:30
4:20
141
Sieb Verhoeven
Nieuw-Lekkerland
4:50
4:34
143
Brann van der Kuijlen
Sliedrecht
4:50
4:38
160
Floriaan van den Booga
Leiden
5:00
4:46
174
Keira van der Kuijlen
Sliedrecht
5:07
4:58
182
Lotte Waterreus
Papendrecht
5:13
4:52
191
Nala van Zanten
Papendrecht
5:20
4:59
GR5-6, JEUGD 1500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
99
Sanne Zegelaar
Papendrecht
8:48
8:40
GR7-8, JEUGD 2000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Robert ten Hulzen
Papendrecht
8:15
8:12
10
Patrick van Rikxoort
Passaat
9:11
9:11
12
Elmira van Zuijdam
Rotterdam Atletiek
9:21
9:18
15
Pieter van Beest
Papendrecht
9:44
9:39
16
Jordi van der Keur
Maasdam
9:50
9:46
20
Jeffrey Schmitt
Papendrecht
10:06
10:03
39
Diantha Bergsma
Papendrecht
11:44
11:42
52
Lydianne van Trigt
Papendrecht
13:40
13:35
Uitslagen.nl
07-05-2011 15:20