| | | | | Uitslagenlijst Kragten Avondloop Herten
Herten - Zaterdag 21 mei 2011
M2002, 1000M MEI 2002
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliette Lutters
BS Hubertus School
4:33
2
Sem Smeets
BS Hubertus School
4:36
3
Ella Meuwissen
BS de Schakel
4:37
4
Dide Vrencken
BS Hubertus School
4:44
5
Laurien Fuchs
BS de Stapsteen
4:46
6
Nora de Kok
BS de Stapsteen
4:55
7
Roos Hustinx
BS de Stapsteen
5:06
9
Maaike Smeets
BS de Stapsteen
5:09
10
Renske Helwegen
BS aan de Roer
5:10
11
Jolijn Fuchs
BS de Stapsteen
5:12
14
Mare Schoonenberg
BS 't Kemke
5:43
15
Nena Clout
BS de Stapsteen
6:04
17
Sanne Smits
BS de Stapsteen
6:16
20
Anne Kessels
BS de Stapsteen
6:31
22
Myra Sonnemans
BS Hubertus School
6:43
J2002, 1000M JO 2002
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juul Hansen
BS aan de Roer
3:57
2
Luuk Hansen
BS aan de Roer
4:15
4
Vasco Berben
BS de Stapsteen
4:21
5
Sten Driessen
BS Hubertus School
4:22
6
Jeroen Mooren
BS de Stapsteen
4:23
8
Jelle Mestrom
Sint Odilienberg
4:26
10
Jorre fetz
BS de Stapsteen
4:28
11
Raph Wassenberg
BS de Steenen brug
4:28
13
Tycho Jansen
BS Montessori
4:42
14
Goos Meuwissen
BS de Schakel
4:53
15
Stijn Willems
BS de Stapsteen
4:54
16
Rens Bruynen
Atletiek Helden
4:57
17
Sven Herlaar
BS Hubertus School
4:58
18
Justin de Graaff
BS de Stapsteen
5:02
20
Max Castelijn
BS Hubertus School
5:21
22
Joep Maessen
BS Hubertus School
5:31
23
Maarten Reiff
BS de Stapsteen
5:34
24
Bas Maessen
BS Hubertus School
5:43
28
Bram Smits
BS de Stapsteen
7:32
M2000, 1000M MEI 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Cranen
AV Heythuysen
3:57
2
Valerie Diederen
BS de Stapsteen
3:59
5
Marjolein van Els
BS Hubertus School
4:16
7
Karolien Menger
BS de Stapsteen
4:23
9
Sanna Schoonenberg
BS 't Kemke
4:27
10
Eefje Helwegen
BS aan de Roer
4:30
11
Devi Hannen
BS Hubertus School
4:31
14
Bridget Sanders
BS Hubertus School
4:33
16
Anneke Royakkers
BS aan de Roer
4:36
17
Janneke Bakema
BS aan de Roer
4:38
18
Lena de Kok
BS de Stapsteen
4:39
19
Misha Schaefer
BS Hubertus School
4:39
20
Marloe van Montfort
Kelpen-Oler
4:41
21
Diede Deckers
AV Heythuysen
4:42
22
Fabienne van den Hombe
BS de Beerensprong
4:42
25
Maud Donders
BS de Schakel
4:49
26
Claire Hartsuiker
BS de Stapsteen
4:52
27
Karlijn van Duiijnhove
Swift
4:52
29
Marloe Stroeken
BS aan de Roer
4:54
30
Amber de Graaff
BS de Stapsteen
5:03
32
Nicole Dahmen
BS Montessori
5:10
33
Britta Clout
BS de Stapsteen
5:23
35
Bridget Wassenberg
BS aan de Roer
5:30
36
Nadine Sporl
AV Heythuysen
5:36
37
Chrissie Frencken
Roermond
5:38
38
Julia Roumen
BS de Stapsteen
6:04
J2000, 1000M JO 2000
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Joos Ruefli
BS Hubertus School
4:00
6
Siem Winkelmolen
BS st. Medardus
4:05
7
Tom van Dijk
BS Hubertus School
4:07
8
Vincent Cootjans
BS Hubertus School
4:08
10
Stijn Smeets
BS de Stapsteen
4:13
12
Max van de Pas
BS de Stapsteen
4:18
13
Raf de Kok
BS de Stapsteen
4:21
15
Pie Meuwissen
BS de Schakel
4:26
18
Kas van de Straat
BS de Stapsteen
4:31
23
Jeffrey Gitmans
BS de Stapsteen
5:03
24
Leco Vrinzen
BS Hubertus School
5:07
29
Kasper Berben
BS de Stapsteen
5:59
M1998, 1000M MEI 1998
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsten Peters
BS 't Kemke
3:37
6
Anne Deckers
AV Heythuysen
4:05
8
Sidney Steijvers
BS de Octopus
4:23
9
Femke Smeets
BS de Stapsteen
4:26
11
Loeke van Dijk
BS Hubertus School
4:28
12
Liz Schoonenberg
Sint Odilienberg
4:34
J1998, 1000M JO 1998
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Noud Voestermans
BS de Schakel
3:32
7
Thom Reijnders
BS Hubertus School
3:51
8
Johan Crins
BS de Achtbaan
3:54
11
Emiel Wijnands
BS de Stapsteen
4:03
12
David Widlak
BS aan de Roer
4:06
13
Rico Schaefer
BS Hubertus School
4:09
15
Guus Heijnen
Atletiek Helden
4:13
16
Thuur van Herten
BS Hubertus School
4:13
V17, 2500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Imke van Dinteren
Elsloo Lb
10:51
5
Maike van Bogget
AV Heythuysen
12:06
7
Daphne Cranen
AV Heythuysen
12:59
8
Mariska Maessen
St. Odiliënberg
13:10
M17, 2500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Jorrit Lucassen
Relatie Kragten
9:20
5
Robin Titulaer
Atletiek Helden
10:08
9
Rick Cuijten
Relatie Kragten
10:38
12
Peter van Montfort
AV Heythuysen
12:23
M NEO, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Willy Claessen
Lopersgroep Deurne
18:57
6
Vincent Thissen
Maasbracht
19:31
9
Harald Gubbels
Atletiek Helden
19:48
13
Sjaak Titulaer
Atletiek Helden
20:18
16
Michel Schoonenberg
Sint Odilienberg
21:05
17
Eric Bergs
Relatie Kragten
21:08
18
André Salentijn
Dutch Runners Gold
21:19
19
Huub Steegh
Atletiek Helden
21:30
23
Roy van Dinteren
Relatie Kragten
22:00
29
Bas Delforterie
Relatie Kragten
22:40
33
Guido van den Hombergh
Herkenbosch
23:12
57
Henny Offermanns
De Grenslaupers
26:06
58
Jan de Laat
De Grenslaupers
26:09
63
Leon Cox
Dutch Runners Basic
27:27
71
Jos Smeets
De Grenslaupers
29:13
74
JJG Vercoulen
Relatie Kragten
31:26
75
Hans van der Valk
Relatie Kragten
31:34
77
Gerard Maessen
St. Odiliënberg
31:54
VROUW, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Diekje Van Heeswijk
AV Heythuysen
24:36
7
Ines de Lijster
Heythuysen
25:09
10
Nicole Vercoulen
Relatie Kragten
26:01
17
Yvonne Jaspers
't Jasper Sport
26:57
22
Alexandra Berkelaar
Roermond
27:51
23
Bernadette Besselink
Relatie Kragten
28:13
24
Tessa Seunis
AV Heythuysen
28:20
V35, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jozet Tomassen
AV Heythuysen
21:20
2
Gieke van Buren
AV Heythuysen
24:12
4
Daniëlle van der Leeuw
Herten
28:18
V40, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Aretz-Rietbroek
Landgraaf
21:02
8
Annemarie Voestermans
Roermond
29:56
V45, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Marjon van der Linden
Swift
25:07
6
Michelle Kox-Stoffels
Echt
25:55
7
Irma van Gils
De Grenslaupers
26:30
8
Juul Schroots-Sliepenb
Roermond
26:58
10
Olga Houben-Heussen
AV Weert
27:53
11
José Blokland-Silleken
Roermond
28:17
12
Monique Niessen
Posterholt
28:57
13
Gerda Eversen Stocks
Sint Odilienberg
30:16
V50, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemie Sools
Budel-Dorplein
24:50
5
Wilma van Muijen-Vlass
De Grenslaupers
28:49
6
Mariet Ortan-Saellens
Roermond
29:08
V55, 5000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
22:01
3
Linda Naus-Verhoeckx
Reuver
22:58
6
Lottie Vievermanns-Jan
Swift
29:02
VROUW, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Resian van Appeven
Posterholt
59:21
10
Susana Montesinos
Roermond
1:01:07
MAN, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Herman van Melick
De Grenslaupers
46:43
M35, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronny Weytjens
Meeuwen (BEL)
37:57
2
Guido Grossfeldt
Venlo-Blerick
42:00
13
Francois van Dielen
Roermond
53:56
M40, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Jack Mestrom
Sint Odilienberg
40:38
15
Robert Kleijnjans
Posterholt
50:23
M45, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Wim Janssen
Atletiek Helden
39:36
7
Frans van der Zalm
De Grenslaupers
42:07
8
Harold van de Veerdonk
Geilenkirchen (GER)
43:08
10
Bert van Bogget
AV Heythuysen
43:39
15
Perry Peeters
Dutch Runners Basic
45:12
18
Ronald van Montfort
Herten
46:44
25
Harm-Jan Strating
Eindhoven Atletiek
1:02:31
27
Johan Bergs
BS de Stapsteen
1:04:06
M50, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Peeters
Atletiek Helden
39:08
6
Thijs Verstappen
AV Heythuysen
46:10
8
Werner Hamann
Grefrath (GER)
47:56
M55, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Piet Jaspers
't Jasper Sport
44:22
M60, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hein Bodelier
Relatie Kragten
45:37
6
Gerard van Helvoort
Elsloo
50:27
M65, 10000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Har Smeets
St. Odiliënberg
46:24
Uitslagen.nl
23-05-2011 09:13