| | | | | Uitslagenlijst Eiberrun
Eibergen - Zondag 22 mei 2011
MSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Caimin Stevens
Loopgroep Aart Stigt
55:52
55:51
M40, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
56:44
56:43
3
Jeroen Machielsen
Nijverdal
58:53
58:51
5
Paulino Pallas
Avanti-Wilskracht
1:09:19
1:09:16
6
Richard Leussink
AV Haaksbergen
1:10:11
1:10:05
10
Herbert Veger
Loopgroep De Lutte
1:19:51
1:19:42
11
Herman Aalbers
Haaksbergen
1:22:00
1:21:24
MREC, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Gelinck
Van Wijnen Team 3
59:28
59:26
2
Bennie van Schaik
Klarenbeek
59:37
59:35
9
Martijn Groot Wassink
Svedex Deuren
1:07:09
1:06:59
10
Wilco Dunnewold
De Installatieboys
1:07:31
1:07:26
11
Raymond Schuurman
Svedex Deuren
1:08:10
1:08:00
12
Joeri Schilderinck
Eibergen
1:08:21
1:07:51
15
Huub Hummelink
Lichtenvoorde
1:09:45
1:09:33
17
Gerard Boink
Fysik Professionals
1:10:06
1:09:45
18
Martin Janssen
Roadrunners
1:12:16
1:11:57
19
Tonnie Vrieze
SGA Flexovit
1:12:43
1:12:37
20
Marc Eijsink
Fysik Professionals
1:12:47
1:12:24
25
Sjoert te Molder
Roadrunners
1:13:26
1:13:05
26
Huub Hodes
Fysik Professionals
1:13:50
1:13:28
28
Wouter Winkelhorst
Haaksbergen
1:14:50
1:14:36
30
Ronald van Rijssen
Hengelo Ov
1:15:13
1:14:56
37
Dolf van 't Hooft
Zieuwent
1:16:45
1:16:22
39
Wilfried Schilderinck
Eibergen
1:17:28
1:16:58
40
Rémi van der Heide
Borculo
1:17:40
1:17:25
41
Victor Lichtenberg
Eibergen
1:18:11
1:17:49
42
Rob te Brummelstroete
Winterswijk
1:18:19
1:17:44
45
Joost van Lith
Van Wijnen Team 3
1:18:42
1:18:07
46
Ronald Kraaijenvanger
Oegstgeest
1:19:01
1:18:46
48
Tonny Klein Holkenborg
Eibergen
1:19:02
1:18:41
50
Andre Boerrigter
Hengelo Ov
1:19:21
1:18:50
51
Frank van Waarclenburg
Eibergen
1:19:32
1:18:36
53
Michel van der Heijde
Eibergen
1:19:56
1:19:33
54
Raymond Aalderink
Ambt Delden
1:20:02
1:19:09
56
Nardus ten Buuren
De Installatieboys
1:20:20
1:20:08
60
Eric Hulshof
Lichtenvoorde
1:20:46
1:20:05
62
Fokke-Gert Spinder
Eibergen
1:21:34
1:21:23
65
Bas Vinkenvleugel
Oldenzaal
1:23:06
1:22:46
67
Casper Hummelink
De Installatieboys
1:23:22
1:23:10
73
Gerrit Scholten
Roadrunners
1:24:20
1:24:00
77
Willem-Arjen van Breug
Svedex Deuren
1:25:14
1:24:56
78
Wim klein Poelhuis
Haaksbergen
1:25:35
1:25:16
79
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:25:35
1:24:37
82
Marcel Klein Gunnewiek
SGA Flexovit
1:26:09
1:25:53
84
Sjoerd Flapper
Haaksbergen
1:26:16
1:25:58
88
Hennie Scheggetman
De Installatieboys
1:26:50
1:26:37
89
Frank Hoog Antink
Van Wijnen Team 3
1:27:06
1:26:31
90
Theo Droog
Noord-Scharwoude
1:27:52
1:27:12
93
Roeland te Hennepe
Silvolde
1:28:12
1:27:41
96
Sjack klein Goldewijk
Lichtenvoorde
1:29:04
1:28:27
103
Robert Mekkelholt
Eibergen
1:30:56
1:30:43
107
Pieter van Paridon
Eibergen
1:33:31
1:32:42
VSEN, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
V40, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VREC, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
1:12:30
1:12:18
2
Ingrid van Zollingen
Svedex Deuren
1:15:31
1:15:14
5
Luony van der Haar
Vaassen
1:23:08
1:22:14
7
Marja Kortekaas
Zuid-Scharwoude
1:23:54
1:23:26
12
Janneke Boertien
Den Ham Ov
1:27:38
1:27:13
21
Herma klein Poelhuis
Haaksbergen
1:35:54
1:35:11
23
Leonie te Dorsthorst
Lichtenvoorde
1:40:23
1:39:34
26
Judith Noorloos
Haaksbergen
1:42:26
1:41:50
27
Annegret Rothkirch
Bocholt (GER)
1:42:28
1:42:10
28
Hanneke Weterholt
Enschede
1:43:29
1:43:02
29
Petra van Paridon
Eibergen
1:43:36
1:42:46
35
Leny Klein Bekman
Noord Scharwok
1:55:23
1:54:43
MSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Rob Lanting
Marathon Pim Mulier
31:45
31:43
6
Zowie ter Hove
Atletico '73
33:06
33:05
7
Sam van Alst
Betula Zorg en Welzi
39:45
39:32
8
Thijs Somsen
De Assink Lopers
40:27
39:58
M40, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Savio Strik
Atletics Nijverdal
30:56
30:54
12
Roland Kosters
Berkellopers
42:35
42:14
MREC, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Nijkamp
Van Wijnen Team 2
30:48
30:45
7
Heinrich Bäumer
Vreden (GER)
33:23
33:19
14
Harald ter Huurne
Haaksbergen
34:48
34:44
18
Ties ten Barge
Reefhors Slangen & K
35:10
35:02
20
Gert Jan Tuller
Betula Zorg en Welzi
35:30
35:26
22
Gerard Sedee
De Assink Lopers
35:51
35:41
23
Rutger te Grotenhuis
Eibergen
35:51
35:20
28
Han ten Buuren
Sport-inn Eibergen
36:33
35:44
30
Frank van Amersfoort
Eibergen
36:53
36:36
35
Wouter te Rietmole
Rietmolen
37:28
37:25
36
Joost Miggelbrink
De Assink Lopers
37:50
37:39
37
Maarten Teutelink
Eibergen
37:59
37:47
39
Erik Tempert
Sport-inn Eibergen
38:11
37:22
45
Sten ten Barge
Reefhors Slangen & K
38:42
38:33
47
Herbert Garritsen
Eibergen
38:48
38:39
48
Jelmer Geerdink
Winterswijk
38:48
38:41
50
Thijs Wolterink
SGA Norton
38:59
38:44
56
Marko Versteegen
SGA Clipper
39:14
39:00
57
Wijnand Harmsen
's-Gravenhage
39:14
38:42
58
Eddy Spanjaard
Berkellopers
39:19
38:59
59
Jeroen Simmelink
Reefhors Slangen & K
39:21
38:38
64
Marcel Liebrand
SGA Norton
39:47
39:37
65
Peter Groot Zevert
Van Wijnen Team 1
39:53
39:37
66
Albert Lensink
Haaksbergen
39:59
39:28
68
Rein Tempert
Sport-inn Eibergen
40:09
39:20
71
Eddy van Horssen
Van Wijnen Team 2
40:25
40:19
75
Ronald Blankvoort
Eibergen
40:59
40:12
87
Ton Harmsen
Betula Zorg en Welzi
42:06
41:51
93
Rutger Wissink
Haaksbergen
43:04
42:12
98
Bennie ten Brinke
Eibergen
43:31
43:13
103
Martijn Lievestro
Eibergen
43:54
43:31
107
Gerard van der Leeuw
Eibergen
43:58
43:10
109
Arend-Jan Luttikhedde
Neede
44:11
43:17
110
Bas Koens
Reefhors Slangen & K
44:31
43:46
116
Paul Kraayenvanger
Groenlo
45:46
44:51
118
Jurriën Wissink
Haaksbergen
45:54
45:03
122
Robert Asschert
Berkellopers
46:06
45:55
125
Henk van Helden
Berkellopers
46:15
45:53
129
Gerard Dimmendaal
Eibergen
46:50
46:20
139
Jan-Herman Tempel
Haaksbergen
48:01
47:07
141
Henk Jan Dammer
Haaksbergen
48:11
47:47
145
Leander Grooten
Winterswijk
49:00
48:12
151
Arjan Te Vaanholt
Eibergen
50:32
49:37
153
Walter Schreur
Winterswijk
50:52
49:55
157
Erno van den Heuvel
Betula Zorg en Welzi
51:40
51:25
161
Harold van Kasteren
Hardewijk
54:46
54:15
163
Bas van der Leeuw
Eibergen
58:09
57:11
164
Marcel Klein Goldewijk
Beltrum
58:40
57:45
VSEN, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisa te Molder
Atletico '73
31:17
31:14
V40, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Sabine ten Vregelaar
LAAC Twente
35:51
35:48
VREC, 5 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esther Exterkate
Hengevelde
34:08
34:04
2
Chantal klein Gunnwiek
Lichtenvoorde
34:24
34:10
7
Jeannette Weverink
Keijenborg
39:21
38:54
10
Maureen Ruikes
Lichtenvoorde
40:24
40:12
13
Angela Hemeltjen
Van Wijnen Team 2
40:48
40:45
14
Kaily Groot Zevert
Van Wijnen Team 1
40:50
40:34
16
Marlies Reesink
SGA Clipper
41:44
41:35
19
Mira Veenvliet
Winterswijk
42:32
42:15
22
Vanessa Lenssen
Winterswijk
42:37
42:20
24
Anouk Tragter
Geesteren Gld
42:47
42:23
25
Elvira Wolterink
Geesteren Gld
42:47
42:29
30
Marloes te Grotenhuis
's-Gravenhage
43:06
42:34
31
Lisa Heijdeman
SGA Clipper
43:09
43:03
33
Wilma Emsbroek-Startma
Eibergen
43:34
43:25
34
Petra Reusink
Berkellopers
43:42
43:27
36
Ilona Te Kronnie
Winterswijk
44:08
43:11
38
Mathilde Helmstrijd
Haarlo
44:47
44:28
39
Silvia van Asselt
Eibergen
44:49
44:13
43
Yvette Damming
Reefhors Slangen & K
45:19
44:34
47
Margy Overklift
Sport-inn Eibergen
45:41
44:52
49
Marieke Dimmendaal
Eibergen
46:03
45:34
51
Petra Hollander
IJsselmuiden
46:13
45:31
54
Climmy Drostenborg
Eibergen
46:27
46:20
57
Monique te Vaarwerk
Borculo
47:01
46:35
59
Renate Ebbekink
Diepenheim
47:07
46:38
60
Froukje Sierra
's-Gravenhage
47:12
46:40
67
Marloes klein Goldewij
Eibergen
47:59
47:21
68
Gisela Beulink
Lichtenvoorde
48:13
47:39
70
Harriët van der Duim
Eibergen
48:38
48:23
72
Diana Groenedijk
SGA Clipper
48:48
48:34
74
Inge klein Braskamp
Borculo
49:05
48:32
76
Sarah Kwerreveld
Winterswijk
49:05
48:43
79
Susanne Huijts
Temse (BEL)
49:22
48:35
80
Ellen Liebrand
Van Wijnen Team 1
49:30
49:01
82
Esther Hannink
Haaksbergen
49:32
48:40
83
Jacqueline Westhuis
Eibergen
49:44
49:07
86
Natascha Wolterink
Eibergen
50:08
49:24
87
Joanne Grooten
Winterswijk
50:17
49:28
94
Katja van den Berg
Haaksbergen
50:56
50:04
96
Hanneke Steggink
Haaksbergen
51:07
50:37
110
Pauline van Paridon
Eibergen
52:39
51:50
111
Cynthia Spikker
Haaksbergen
52:41
52:06
114
Ellen Klein Holkenborg
Borculo
52:49
52:09
118
Esther Zwanenburg
Eibergen
53:05
52:18
119
Ellemieke v Splunter H
Den Haag
53:16
52:30
123
Jolanda Blankvoort
Eibergen
54:05
53:15
127
Maike klein Poelhuis
Arnhem
54:29
53:47
134
Annelies Karnebeek
Eibergen
55:07
54:29
137
Janny Kruithof
Haaksbergen
55:40
55:22
140
Evelien Dommerholt
Deventer
57:51
57:17
142
Kirsten van den Berg
Ruurlo
58:09
57:30
143
Mirja Hofmeijer-Wanink
Neede
58:16
57:29
147
Cécile Diepenmaat
Haaksbergen
59:08
58:31
152
Marjo Klein Tiessink
Neede
1:02:11
1:01:34
Uitslagen.nl
24-05-2011 22:29