| | | | | Uitslagenlijst 12e Ooievaarsloop
Groot-Ammers - Zaterdag 18 juni 2011
MSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Maarten van Zeggeren
Passaat
32:30
3
Ronald Bassa
Prins Hendrik
33:00
4
Henk van Leeuwen
Pallas '93
33:27
5
Wilfred Verhagen
Clytoneus
33:45
7
Willem Lenting
Haag Atletiek
35:25
9
Robert van Tilborg
KlantKontakt
37:09
11
Erwin Koens
Rotterdam Atletiek
38:16
12
Arnoud van Vliet
Altena Road Runners
38:20
13
Lennaert den Hoed
Parthenon
39:35
M35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jongsma
Spirit Oud Beijerlan
34:20
3
Jan van Hoeven
Olympus '70
35:34
5
Michael Raaijmakers
Parthenon
35:56
6
Marthel IJkelenstam
Typhoon
37:01
7
Menno Heijstek
Prins Hendrik
37:30
9
Henrik Barendregt
Parthenon
38:15
10
Wim van der Heiden
B&W team 1
39:22
13
Ronald de Ridder
B&W team 2
42:26
15
Nico Bloemendal
B&W team 2
43:15
M45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Johan Roozemond
Altena Road Runners
37:27
7
Arnold van Sonsbeek
Oss '78
37:39
10
Ron van der Linden
Statina
38:18
12
Mark Groote Bromhaar
Veluwe
39:02
15
Kees Koek
Loopvereniging TOF
39:39
19
Goof van den Heuvel
Typhoon
41:44
23
Waldemar Muller
Prins Hendrik
46:54
M55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jan van de Nobelen
Typhoon
38:13
4
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
39:06
6
Kees van der Heul
B&W team 1
42:10
7
Nico van den Heuvel
Avantri
42:31
12
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
47:48
M60, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
VSEN, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lindsay van Marrewijk
Haag Atletiek
35:12
4
Marjolein vd Diepstrat
Scorpio
43:17
V35, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marleen Zijderlaan
B&W Ladies
41:54
V45, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
43:50
3
Carin van der Ende
Olympus '70
44:34
4
Corina van der Linden
Statina
49:31
5
Ella Naayen
Altena Road Runners
51:48
V55, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marry van den Heuvel
Clytoneus
51:42
MREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Dam
KlantKontakt
36:35
2
Abdelkader Benali
Amsterdam
36:52
7
Herman Leeuwis
Giessenburg
38:38
8
Perry Eikelenboom
Groot Ammers
38:49
9
Erwin Groenendijk
Nieuw-Lekkerland
39:10
14
Carolus IJzerman
Giessenburg
39:52
16
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
39:56
19
Henkjan den Braven
Hoogblokland
41:16
20
Gerrit Maasland
Noordeloos
41:25
25
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
42:36
27
Johan Simon Hoogendoor
Soest
42:38
28
Sjakko van Houwelingen
Ottoland
42:45
29
Edward van Groningen
Hendrik-Ido-Ambacht
42:55
31
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
42:57
32
Robert Slappendel
Capelle aan den IJss
42:58
38
Maurice Melotto
Sliedrecht
43:23
40
Maarten van Houwelinge
Ottoland
43:25
43
Arie van Kooten
Lekkerkerk
43:40
44
GertJan van Pelt
Gorinchem
43:43
49
Dirk van Kesteren
IJsselstein Ut
43:57
56
Mark Hardiek
Capelle aan den IJss
45:03
60
Gerrit van der Leun
Meerkerk
45:49
62
Herman Wijting
Alblasserdam
46:11
63
Willem Buys
Krimpen aan den IJss
46:20
64
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
46:20
65
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
46:21
67
Arie v Meeteren
Groot-Ammers
46:44
68
Huib van Tilborg
Langerak Zh
46:46
70
Henk Ros
Hardinxveld Giessend
47:07
71
Ruud Grootenboer
Papendrecht
47:13
72
Jan van Poortvliet
Schelluinen
47:18
73
Remco Oldebesten
Nieuwegein
47:22
75
Marien van Andel
Langerak Zh
47:29
76
Leon van den Heuvel
Capelle aan den IJss
47:32
77
Ewout Terlouw
KlantKontakt
47:42
78
Dennis den Boer
KlantKontakt
47:42
79
Jan van Oosten
Groot-Ammers
47:58
80
Huib den Braven
Hoogblokland
47:59
81
Barend den Ouden
Goudriaan
48:14
82
Leendert Andeweg
Hendrik-Ido-Ambacht
48:18
83
Rick de Jonge
's-Gravenhage
48:23
86
Rob van der Graaf
Krimpen aan den IJss
48:39
87
Aad van der Poel
Schoonhoven
48:46
93
Arie van der Heiden
Langerak Zh
49:47
98
Roel Leeuwis
Hardinxveld-Giessend
49:56
100
Martijn Wijnmaalen
Rotterdam
50:28
101
Dimitri Tsolakidis
Gorinchem
50:34
102
Martijn de Kuijper
Schoonhoven
50:35
103
Lex van den oetelaar
Schelluinen
50:35
105
Pieter Verhoek
Schoonhoven
51:33
109
Max van der Meiden
Leerdam
51:47
110
Stefan van der Weide
Bleskensgraaf ca
52:02
111
Jolle Bosma
Krimpen aan den IJss
52:10
112
Maik Wildeboer
Groot Ammers
52:39
116
Peter van der Linden
Leerdam
53:54
118
Gerrit-Jan Schrijver
Hoornaar
53:56
119
Rob Mul
Ouderkerk aan den IJ
53:57
122
Rowdy Jacobson
Papendrecht
54:45
123
Henri Nafzijer
Barendrecht
54:49
124
Bastiaan van Meeteren
Nieuwpoort
55:27
126
Sjoerd van der Noordt
Dordrecht
55:36
127
Charles van IJsselmuid
Schoonhoven
55:38
131
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
56:16
133
Johan van Maren
Papendrecht
57:18
134
Eric van Buren
Groot-Ammers
57:37
135
Dennis van der Wens
Papendrecht
57:38
137
Ronald van Rooden
Wasko roze
58:04
139
Eric den Ouden
Hardinxveld-Giessend
59:40
140
Koos van Holstein
Rotterdam
1:00:39
144
Willem van der Grijn
Almere
1:03:59
146
Paul van der Spel
Rotterdam
1:11:40
VREC, 10KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita Koorevaar
Groot-Ammers
42:33
2
Marleen Honkoop
Sliedrecht
46:00
3
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
47:05
6
Wilma de Moel
KlantKontakt
49:15
7
Lisa Bakker
Nieuwerkerk a/d Ijss
49:19
9
Zwanita Sterrenburg
Zwijndrecht
50:05
10
Marcella Tsolakidis
Gorinchem
50:34
11
Astrid van der Born
B&W Ladies
50:36
13
Rianne van Stenis-Viss
Papendrecht
51:37
14
Jolanda den Haan
Giessenburg
52:03
15
Nanda Schermers
Hardinxveld Giessend
52:54
16
Corrie van der Zijde
Herentals (BEL)
53:44
17
Goverdien den Braven
Hoogblokland
54:30
20
Madelon Gravesteijn-Ba
Spijkenisse
55:36
22
Jolanda de Vries
Papendrecht
57:50
27
Michelle de Groot
Wasko blauw
1:04:44
28
Sylvia Heemskerk
Wasko roze
1:06:45
30
Ludwina van Dormolen
Wasko blauw
1:06:46
MREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jelmer van der Linden
Culemborg
17:47
3
Gijs Janssen van Doorn
Geldermalsen
18:24
5
Remon Duel
Krimpen aan de Lek
19:19
6
Tirus van den Heuvel
Werkendam
19:39
8
Marcel van den Heuvel
Lekkerkerk
20:34
14
Rik den Hartog
Langerak Zh
22:34
15
Peter den Hartog
Langerak Zh
22:34
16
Joris van Middelkoop
Groot-Ammers
22:36
18
Pradeep vd Esch
Hardinxveld-Giessend
22:57
20
Harmen den Hartog
Groot-Ammers
23:27
22
Giorgos Boustanidis
Gorinchem
24:35
23
Otto van Woerkom
Lekkerkerk
24:44
26
Gerard Verheij
Langerak Zh
26:05
27
Peter Hanemaaijer
Krimpen aan den IJss
26:33
31
Ruud van der Velden
Woudenberg
26:58
35
Mertin den Hartog
Groot Ammers
28:22
36
Leon Spek
Ouderkerk aan den IJ
28:23
37
Bouke den Ouden
Lekkerkerk
28:58
39
Reggy van Rijk
Schoonhoven
31:50
40
Jean-Pierre van Rijk
Schoonhoven
32:11
42
Jan Willem Dubbeldam
Papendrecht
32:21
43
Hans van der Werff
Woudrichem
32:27
VREC, 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Daniëlle Groeneveld
Krimpen aan den IJss
20:10
3
Margriet Zijderlaan
Woerden
23:28
4
Sharon Maasland
Hardinxveld Giessend
24:57
6
Kimberley Hubens
Zwijndrecht
27:31
7
Melania van Vught
Schijndel
28:08
11
Rina Schrijver - de Vo
Hoornaar
30:02
14
Mariejelle Boom
Papendrecht
31:13
17
Saskia van Arkel
Langerak Zh
31:32
18
Mirjam Contant
Krimpen aan de Lek
33:09
19
Martine van Leerdam
Krimpen aan de Lek
33:09
20
Carin v.d. Werff
Gorinchem
33:13
22
Marcella van den Berg
Hoornaar
33:26
25
Wilma Kaman-Lingen
Lekkerkerk
37:34
J1012, 2KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward van der Does
Sliedrecht
7:32
4
Sven van Beuzekom
Eben-Haezer Langerak
9:03
5
Abel van As
Eben-Haezer Langerak
9:19
6
Rik de Moel
Eben-Haezer Langerak
9:19
7
Hasan Abahrahim
OBS De Ammers G-A
9:56
8
Mattijs van Heiningen
Hoogblokland
11:12
9
Jelle Scherpenzeel
Eben-Haezer Langerak
11:52
J7-9, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Levy Gerlich
OBS De Ammers G-A
3:48
2
Lars Scherpenzeel
Eben-Haezer Langerak
3:54
3
Sander Molenaar
Eben-Haezer G-A
4:08
5
Stefan Ros
Eben-Haezer G-A
4:13
7
Rick Ansink
OBS De Knotwilg L'ra
4:23
8
Gerco Molenaar
Eben-Haezer G-A
4:33
10
Darek Bos
Eben-Haezer Langerak
4:53
11
Jelle den Hartog
Rehoboth G-A
4:58
12
Stijn Ansink
OBS De Knotwilg L'ra
5:02
M7-9, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Amy van Beuzekom
Eben-Haezer Langerak
4:33
4
Anniek Maatkamp
Eben-Haezer Langerak
5:26
5
Rosanne van Rees
Rehoboth G-A
5:26
6
Jiska Stuy
Eben-Haezer Langerak
5:28
7
Merel van der Vlies
Rehoboth G-A
5:41
8
Romana Magielse
OBS De Ammers G-A
8:15
J0-6, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Christiaan van Rees
Rehoboth G-A
5:10
3
Corne den hartog
Rehoboth G-A
6:33
4
Matthijs den Hartog
Rehoboth G-A
6:34
5
Daan Wildeboer
Groot-Ammers
8:52
M0-6, 1KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Selena Verheij
Eben-Haezer Langerak
5:31
3
Chrisstella Balk
Eben-Haezer Langerak
5:59
4
Jasmijn Uittenbogaard
Groot-Ammers
6:04
Uitslagen.nl
21-06-2011 23:38