| | | | | Uitslagenlijst CZ Megaloop
Landgraaf - Zondag 19 juni 2011
MEISJ, KIDRUN 800 M ME
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Damanja Lipsch
Schin op Geul
3:51
10
Yarka Lipsch
Schin op Geul
4:35
17
Fabienne Peeters
Landgraaf
4:48
18
Jip van Wagenveld
Landgraaf
4:49
21
MANDY cornelissen
Landgraaf
4:52
24
Frederique Jorissen
Landgraaf
5:00
27
Kristianne Hager
Landgraaf
5:07
29
Laura Scheuermann
Landgraaf
5:13
31
Eline van Vlokhoven
Landgraaf
5:13
JONGE, KIDRUN 800 M JO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Levi van Horssen
Landgraaf
3:37
18
Darren ryan Willemse
Landgraaf
4:44
27
Boris van Kalmthout
Landgraaf
5:01
28
Xander Aufdenkamp
Landgraaf
5:05
MEISJ, KR M 1KM GR 5+6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manyima Stevelmans
Brunssum
4:23
3
Britt Theunissen
Schinveld
4:36
7
Puk van Wagenveld
Landgraaf
5:13
21
Selina van Vlokhoven
Landgraaf
6:20
24
Nina van Kalmthout
Landgraaf
6:27
27
Fabienne Bartholomé
De Klomp
7:01
29
Ninon van der kley
Landgraaf
7:18
JONGE, KR J 1KM GR 5+6
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Quinten van Ommen
Kerkrade
4:22
3
Mohammed van Zundert
Hoensbroek
4:37
7
Noah van Horssen
Landgraaf
4:47
9
Brandon Deguelle
Landgraaf
4:52
11
Thijs Middeldorp
Landgraaf
4:58
17
Jordan quaedflieg
Landgraaf
5:16
21
Justin Jeurissen
Landgraaf
5:23
26
Jannick Vermeulen
Landgraaf
5:27
MEISJ, KR M 1KM GR 7+8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Maura-marie Mevis
Oirsbeek
4:55
JONGE, KR J 1KM GR 7+8
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Ischa Lipsch
Schin op Geul
4:27
MANNE, RECREATIELOOP 3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Frans Lipsch
Schin op Geul
13:49
13:46
9
Ischa Lipsch
Schin op Geul
13:48
13:47
10
Maarten van den Ende
Achilles-Top
15:26
15:25
12
Orlando van den Berg
Simpelveld
16:10
16:07
13
Roger van 36den Berg
Simpelveld
16:10
16:08
VROUW, RECREATIELOOP 3
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Dominique Claessens
Caesar
15:27
15:26
6
Lisette Quaedvlieg
Heerlen
15:56
15:52
8
Diana HEIJNEN-CUPPENS
Landgraaf
16:23
16:21
9
Pauline Haver
Achilles-Top
17:36
17:34
10
Josephine Hirsch-L'Ort
Kerkrade
17:41
17:39
16
Valesca Lipsch
HoHarunners
20:22
20:17
19
Manolita Elffers-Herms
Maastricht
20:38
20:34
21
Jenny Tsang-kasius
Brunssum
21:17
21:14
MANNE, RECREATIELOOP 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Richard Op den Oordt
Bemelen
18:37
18:31
26
Wim van Hameren
Hoensbroek
19:45
19:40
30
Boris Hellenbrand
Brunssum
20:16
20:13
34
Jeroen den Rooijen
Valkenburg Lb
21:06
20:46
47
Marcel Eijkenboom
Landgraaf
22:16
22:13
59
Peter Paul Heijsdijk
Landgraaf
23:23
23:16
63
Patrick Verbruggen
Landgraaf
23:29
23:29
65
Thomas Stevelmans
Landgraaf
23:44
23:37
67
Azeddine El Barouta
Brunssum
23:44
23:41
68
Harrie Theeuwen
Achilles-Top
23:52
23:43
83
Jan-Pieter Bovendorp
Brunssum
24:21
24:17
85
Roger van den Boogaard
Heerlen
24:40
24:25
87
Camiel van der Waal
Heerlen
24:41
24:34
91
Richard Peeters
Dessel (BEL)
25:06
24:57
96
Marco Brugmans
Dutch Runners Gold
25:20
25:15
98
Leo Hoogerwerf
Achilles-Top
26:20
25:39
114
René van der Veerdonk
Landgraaf
27:00
26:34
119
Luc van der Broeck
Landgraaf
27:04
26:56
122
Michel van de Winkel
Heerlen
27:29
27:14
149
Rene van Ratingen
Kerkrade
29:19
29:19
152
Eddy Driessens
Hechtel (BEL)
30:00
29:47
156
Maurice Schaafstra
Kerkrade
30:18
30:10
157
Gerrit de Jongh
Dutch Runners Gold
30:34
30:19
160
Patrick Wetzels
Einighausen
31:52
31:35
VROUW, RECREATIELOOP 5
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Melanie Vermeulen
Kerkrade
21:30
21:25
5
Natasja Smeets-Hendrik
Heerlen
22:42
22:38
9
Nathaly Erens
Valkenburg Lb
24:23
24:06
14
Desirée Bodelier
Landgraaf
25:20
25:11
15
Anita van der Waal
Achilles-Top
25:19
25:19
17
Astrid Pleijers
Achilles-Top
25:53
25:39
18
Carola Baburek
Achilles-Top
26:07
25:53
21
Nicole Herberichs-Ange
Achilles-Top
26:08
25:58
22
Gwenn van der Aa
Landgraaf
26:30
26:08
27
Roelie Kortis-Backus
Achilles-Top
27:15
27:02
29
Brenda Reintjens
Gronsveld
27:14
27:05
35
Astrid Scholler
Achilles-Top
27:36
27:23
38
Clarine Heijltjes-Weli
Kerkrade
27:56
27:56
40
Rit Goetschalckx
Mol (BEL)
28:27
28:09
50
Wilma Janssen
Achilles-Top
29:19
29:08
51
Chantal Brock
Achilles-Top
29:19
29:09
52
Myriam de Vries
HoHarunners
29:30
29:13
58
Nicolle Schleijper
Landgraaf
29:45
29:34
60
Anuschka Hintjes
Landgraaf
30:02
29:43
61
Kim Gielkens-Van Gemer
Landgraaf
29:58
29:45
62
Madeleine Ruyters
Landgraaf
30:18
29:55
63
Saskia Haas-Schrijen
Kerkrade
30:23
29:59
69
Nathalie Nijsters
Landgraaf
30:32
30:32
71
Daniëlle Snijders
Eygelshoven
30:56
30:37
73
Joyce Peeters-Verbrugg
Landgraaf
30:50
30:42
74
Maraya Hengsakul
Hoensbroek
31:03
30:43
80
Claudia Hoogmoed
Landgraaf
32:25
32:08
86
Godelieve van Otterdij
Hechtel (BEL)
33:10
32:57
89
Pascalle Mevis-Brugman
Oirsbeek
33:54
33:34
95
Judith Porankiewicz
Landgraaf
34:34
34:14
101
Zamira Stevelmans
Brunssum
37:35
37:12
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Soufiane Bouchikhi
Antwerpen (BEL)
31:13
31:11
2
Lahsene Bouchikhi
Antwerpen
33:46
33:44
9
Alberto Juarez Ponce
Heerlen
44:37
44:34
11
Roman Pogorzelski
Kerkrade
47:47
47:37
12
Martijn Matsinger
Stramproy
47:50
47:40
19
Philippe Dumoulin
Kerkrade
51:45
51:27
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Roger Rassin
Kesselt-Lanaken
38:14
38:11
7
Rudi Stienen
Neeroeteren (BEL)
41:29
41:25
11
Tim van den Berg
Maastricht
46:06
45:53
13
Jurgen Schoumakers
Eygelshoven
46:43
46:29
16
Patrick Vandegard
Landgraaf
49:00
48:42
19
Raymond Vanthoor
Landgraaf
55:37
55:20
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Maurice Ruwette
Achilles-Top
37:19
37:17
4
Charles Bronzwaer
Kerkrade
38:31
38:28
7
Piet van Geel
Hoeselt (B) (BEL)
40:51
40:46
19
Marcel Karssing
Simpelveld
48:45
48:30
20
Jeroen Bruinsma
Teuven (BEL)
49:34
49:27
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jean-Pierre Dieteren
Caesar
35:16
35:14
2
Bert Vanwesch
Achilles-Top
35:23
35:23
4
Johan de Maertelaere
Mol (BEL)
36:05
36:02
7
Maurice Quaedvlieg
Achilles-Top
37:56
37:51
21
Hans Beer
Eben Emael (BEL)
47:51
47:43
23
Maurice Strolenberg
Kerkrade
48:46
48:38
25
Stephan Lesterhuis
Roermond
50:24
50:13
27
Wim van de WIel
Dutch Runners Gold
51:00
50:52
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
22
John Lardenoije
Maastricht
1:07:08
1:06:59
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Driessen
Achilles-Top
41:36
41:33
3
Ad van Kempen
Achilles-Top
44:28
44:21
MANNE, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Celine Deckers
Atletiek Maastricht
51:56
51:42
10
Stephanie Brunner
Brunssum
1:03:38
1:03:29
12
Lois Lardenoije
Maastricht
1:06:49
1:06:40
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Chantal Bruls
Berg en Terblijt
57:24
57:14
5
Nelly Pijnenburg
Moergestel
59:32
59:20
6
Angelique Obernitz
Landgraaf
1:00:44
1:00:25
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ingrid Capozzi-Haksteg
Maastricht
44:49
44:44
2
Marjon van Ommen
Achilles-Top
47:26
47:19
5
Annette Schapers
Fortuna '67
58:24
58:14
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Miranda Janssen
Maastricht
48:37
48:33
4
Yvonne Smeets-van de V
Echt
50:41
50:25
5
Jose Kolkman-Smeets
Voerendaal
53:17
53:06
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertie Thielens
Simpelveld
47:14
47:10
VROUW, WEDSTRIJDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
Uitslagen.nl
20-06-2011 18:42