| | | | | Uitslagenlijst Rabobank-Ambachtsheerlijkheidsloop
Numansdorp - Zaterdag 25 juni 2011
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Kerkhof
Rotterdam Atletiek
38:25
2
Leonard Nieuwenhuyse
Waarde
38:36
3
Erik Groeneweg
Spirit Oud Beijerlan
39:08
6
Maurice Reedijk
Spirit Oud Beijerlan
40:24
11
Patrick Zoutendijk
Spijkenisse
42:10
13
Frank van Tilburg
Westmaas
43:17
17
corne van oosterhout
Numansdorp
47:01
18
Ronald van der Giesen
Numansdorp
48:08
19
bart kraayeveld
Oud-Beijerland
48:13
20
Peter Dijkhuizen
Geomet Funderingen
49:06
21
everd nootenboom
Alphen aan den Rijn
49:12
23
Reinier Hamelink
Puttershoek
49:56
24
Bart Zwart
Geomet Funderingen
50:23
25
Iwan Klein
Geomet Funderingen
59:46
H35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal van Norden
Croda Runners
33:22
2
Bas de Peuter
Rotterdam Atletiek
36:28
5
Peter Boot
Spirit Oud Beijerlan
42:30
6
Remon den Ouden
Poortugaal
42:46
7
Dennis Janmaat
Croda Runners
43:34
8
Martin van der Giesen
Numansdorp
44:28
9
Jeroen van Hoorn
C-1000 van de Hoven
46:58
12
de Kievit Arno
Zuid-Beijerland
48:58
13
Alex Elbers
Zuid-Beijerland
51:23
16
Edwin Keizerwaard
Numansdorp
58:50
17
Ardo van Beers
Steenbergen Nb
59:13
H40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
harold de keizer
Poortugaal
38:46
7
Bob Polack
Geomet Funderingen
41:31
9
Koos Overwater
Spirit Oud Beijerlan
43:55
10
Johan van der Klooster
Barendrecht
44:03
11
Jeroen Hansler
Capelle aan den IJss
47:40
12
piet van leenen
Rotterdam46
49:04
14
aart van kralingen
Klaaswaal
52:20
15
Vincent Ketting
Lekkerkerk
54:07
16
Cees Assmann
Spirit Oud Beijerlan
55:42
17
Sylvester van Deurzen
Spirit Oud Beijerlan
1:01:49
18
Marco Schram
Mijnsheerenland
1:02:12
H45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
G. Droog
Rotterdam Atletiek
36:27
4
Carel Slijkhuis
Spirit Oud Beijerlan
39:05
5
Allard Moene
Voorne Atletiek
39:09
7
Alex de Lanlen
Spirit Oud Beijerlan
40:01
8
Kees van der Sar
Croda Runners
40:01
10
Edwin van Sabben
Oud-Beijerland
42:16
11
Ron Hoogerwerf
Oud-Beijerland
45:17
12
Arie van Huizen
Numansdorp
45:25
13
Dick Trouw
Zuid-Beijerland
45:36
14
Peter Louwerens
Numansdorp
45:59
17
John van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
47:53
18
Bram de Visser
Barendrecht
48:47
19
Norbert Ketting
Oud-Beijerland
54:07
20
Edwin van der Kolk
Oud-Beijerland
54:14
21
Ad de Jong
Spirit Oud Beijerlan
56:30
22
André van der Giessen
Spirit Oud Beijerlan
56:37
23
Rene Schilperoord
Spirit Oud Beijerlan
59:13
24
FRANS LUIJTEN
Oud-Beijerland
1:09:42
H50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
36:45
2
Ron Huizer
Loopgroep Aart Stigt
37:58
5
Ernesto Gonzalez
Eon-Powerteam
40:08
7
Dick Hordijk
Spirit Oud Beijerlan
47:44
8
vincent verstegen
Spijkenisse
48:35
9
Robert van der Wouden
Spirit Oud Beijerlan
49:49
10
hans buurman
Spirit Oud Beijerlan
50:34
11
Ton van der Steen
C-1000 van de Hoven
51:59
H55, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martien Blok
Voorne Atletiek
39:53
2
Ricardo Baptiste
Eon-Powerteam
40:21
5
John Rosmolen
Spirit Oud Beijerlan
44:05
7
ARIE kEIZERWAARD
Numansdorp
45:58
8
Kees van Beurden
Oud-Beijerland
47:58
9
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
48:06
10
Ad van de Griend
Spirit Oud Beijerlan
51:13
11
Kasper Delwel
C-1000 van de Hoven
51:30
12
Gerard van Amstel
Rotterdam
51:52
13
Jan de Vos
Geomet Funderingen
56:26
14
leo de lange
Nieuwerkerk ad IJsse
58:21
15
Arjan de Leeuw van Wee
Sommelsdijk
1:02:14
H60, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dre de Wit
Leiden Atletiek
39:49
4
Leo Snijders
Capelle aan den IJss
42:50
5
Koos Mulders
ZuiderSter team
43:58
6
Ton van Wageningen
Voorne Atletiek
44:01
7
Willem de Jong
Barendrecht
47:59
9
Johannes de Jong
Parthenon
48:40
10
bram van deele
Spijkenisse
49:49
11
Andries van der Giesse
Spirit Oud Beijerlan
52:35
12
W.van Turenhout
Oud-Beijerland
53:51
13
Bert Morsink
Spirit Oud Beijerlan
54:25
14
Dick van der Wal
Spijkenisse
54:34
15
Bernard den Boogert
C-1000 van de Hoven
54:55
16
Gerard van Raalte
Parthenon
55:00
17
John van de Merwe
Spirit Oud Beijerlan
56:30
18
Roel Schutrups
Oud-Beijerland
1:00:04
19
Henk van Meerten
Geomet Funderingen
1:00:28
20
koos van holstein
Rotterdam
1:01:49
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renata Haring
Rotterdam Atletiek
36:28
3
de Kievit Inge
Zuid-Beijerland
41:20
4
Jessica Philippa
Olympus '70
46:38
6
Janneke van der Wilk
Rotterdam
49:33
7
Esther Bisdom-Blokland
Spirit Oud Beijerlan
50:32
10
eveline de bruin
Heinenoord
52:45
11
EVELIEN ZAAIJER
Oud-Beijerland
53:49
12
Judith Kruithof
Zuid-Beijerland
54:22
13
Marjolijn Landman
Spirit Oud Beijerlan
56:31
14
bernedette van driel
Spirit Oud Beijerlan
56:42
15
lisette beekink
Spirit Oud Beijerlan
58:50
16
Anita Vink
Spirit Oud Beijerlan
1:00:04
17
Claske de Ridder
Numansdorp
1:00:06
18
Simone van Wageningen
Spirit Oud Beijerlan
1:02:08
19
Suzanne Ruigendijk-Arn
Zuid-Beijerland
1:05:52
D40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Suzan Bezemer
Spirit Oud Beijerlan
53:51
3
Ingeborg Vermont
Spirit Oud Beijerlan
54:56
6
Therese Schilperoord
Spirit Oud Beijerlan
59:12
7
Jacqueline Lelieveld
Klaaswaal
1:09:42
D45, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carin van der Ende
Olympus '70
43:34
2
Tanja de Jong-Kortus
Spirit Oud Beijerlan
44:04
4
ineke van pelt
Oud-Beijerland
55:53
5
cirine erken
Spirit Oud Beijerlan
57:11
6
Leny Louwerens
Spirit Oud Beijerlan
58:54
7
Wilma van der Velden
Spirit Oud Beijerlan
1:02:09
8
Louise Westgeest
Spirit Oud Beijerlan
1:09:42
D50, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie van Dijk
Croda Runners
43:22
2
Mura Altena-van Wijk
Flakkee
45:33
3
Marja Sundermeijer
Spirit Oud Beijerlan
46:29
4
Francis Mulders
ZuiderSter team
49:28
5
Conja de Lange
C-1000 van de Hoven
52:32
8
MIRANDA VOLLAARD
Heinenoord
1:02:58
HPRES, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
SJOERD HOFSTEDE
Numansdorp
19:54
3
Mark Stuurman
Oud-Beijerland
20:13
4
harry gerritse
's-Gravendeel
20:21
6
VINCENTIUS VERSTEGEN
Spijkenisse
22:06
10
Domien Abel
Berkel en Rodenrijs
23:05
14
Hans Barendregt
Goudswaard
24:18
17
Freek van der Giesen
Numansdorp
30:24
19
van der Giessen Aart
Numansdorp
31:36
20
Gerard van Knijff
Dordrecht
31:43
22
Linda Bol
Berkel en Rodenrijs
32:27
DPRES, PRESTATIELOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
marianne nijholt
's-Gravendeel
25:38
4
mona keizerswaard
Numansdorp
30:13
5
sheila lucy reed
Zoetermeer
30:38
6
ida willy yvonne vos
Numansdorp
31:24
7
Janet van dem Assem
Maasdam
32:26
9
Martine van Nes-Voskui
Dordrecht
36:44
HJGD2, JEUGDLOOP 2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Deurzen
Oud-Beijerland
7:08
2
Thijs van Dueren den H
Numansdorp
7:40
4
Thijs van Deurzen
Oud-Beijerland
7:45
7
Patrick Loos
Oud-Beijerland
8:21
8
Sander Loos
Oud-Beijerland
8:34
9
Jack van Eijmeren
Numansdorp
8:35
DJGD2, JEUGDLOOP 2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
de Lange Britte
Oud-Beijerland
8:51
2
Elsa de Lange
Oud-Beijerland
8:57
HJGD1, JEUGDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
DJGD1, JEUGDLOOP 1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
de Jong Sindri
Oud-Beijerland
4:24
3
NOA DE KIEVIT
Zuid-Beijerland
4:45
Uitslagen.nl
25-06-2011 20:51