| | | | | Uitslagenlijst Van Bank tot Bank
Heerde - Zaterdag 2 juli 2011
JONGE, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
18
Jurgen van de Beek
8181EN Heerde
2:48
2:47
MEISJ, 500 METER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Linda van Driest
Swifterbant
2:06
2:04
12
Karin van Driest
Swifterbant
2:31
2:29
17
Mari Carmen San Miguel
Heerde
2:39
2:38
20
Beau van Dalfzen
Genemuiden
2:42
2:41
26
Daphne Wagtelenberg
Heerde
3:06
3:05
JONGE, 1000MTR 9 EN 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MEISJ, 1000MTR 9 EN 10
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Linde Augustinus
De Gemzen
4:04
4:04
3
Maureen van Driest
Swifterbant
4:13
4:12
7
Leonie Bijsterbosch
Heerde
4:45
4:45
12
Aniek van der Haar
Vaassen
4:57
4:56
13
Jelita van den Bijlaar
Amersfoort
5:18
5:17
18
Henrieke Penninkhof
Genemuiden
5:39
5:39
JONGE, 1000MTR 11 / 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Dirk van Driest
Swifterbant
3:43
3:43
5
Joy van Dalfzen
Genemuiden
3:58
3:57
MEISJ, 1000MTR 11 / 12
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Tirza Tessemaker
De Gemzen
4:28
4:27
RECM, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
10
Sjoerd van Westerop
Gemeente Hattem
19:52
19:50
14
Henk Huisman
Gemeente Hattem
20:11
20:09
15
Peter van de Streek
Heerde
20:13
20:10
16
René Jonker
Meeuwsen ten Hoopen
20:43
20:38
22
Frans Zanders
Biddinghuizen
21:14
21:08
26
Marijn de Keijzer
Gemeente Hattem
21:30
21:29
29
Gerben Dalhuisen
Heerde Runners 1
21:33
21:30
30
Frank Berghuis
Heerde Runners 1
21:49
21:46
32
André Barneveld
Dutch Runners Gold
21:59
21:46
33
Gerco Plender
't Loo Oldebroek
22:02
21:58
42
Martijn Hendriksen
Harskamp
22:32
22:25
48
Matthieu van den Broek
De Gemzen
23:20
23:16
49
Christian vd Weerd
IJsselmuiden
23:23
23:19
50
Niels van Lohuizen
De Gemzen
23:23
23:18
53
Johannes Westerink
IJsselmuiden
23:28
23:25
62
Patrick Hanekamp
Wapenveld
24:20
24:13
64
Klaas Boessenkool
Staphorst
24:26
24:22
67
Dick Bruinewoud
Heerde Runners 1
24:47
24:41
71
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
24:56
24:46
72
Egbert Sluiter
Gemeente Heerde
24:58
24:54
79
Hendri van de Vosse
Heerde
25:16
25:13
80
Willem vd Weerd
IJsselmuiden
25:29
25:26
82
Harry Bijsterbosch
Heerde Runners 1
25:30
25:13
84
Herman Schipper
Heerde Runners 1
25:32
25:16
97
Gerard van der Sluis
IJsselmuiden
26:47
26:29
98
Dietrik Augustinus
Wapenveld
26:56
26:41
109
Marco Bastiaannet
De Gemzen
27:53
27:41
110
Sander Nijsingh
Heerde Runners 2
27:54
27:39
112
Anton Westerkamp
Heerde Runners 2
28:03
27:49
116
André Berghorst
Heerde Runners 2
28:10
27:52
117
Alfred van de Beerecam
Heerde
28:14
27:51
119
Harold-Erik Riepema
Zwolle
28:27
32:48
122
Gerdo van den Burg
De Gemzen
28:42
28:32
125
Ray van der Wulp
Apeldoorn
29:02
28:38
128
Jochem van Sabben
Harderwijk
30:00
29:37
129
Anton van Sabben
Harderwijk
30:00
29:37
133
Dick van Warven
Rabo NOV 2
31:34
31:20
134
Jarno Heijndijk
Meeuwsen ten Hoopen
32:10
32:05
137
Jan Oltheten
InteraktContour 2
32:29
32:20
138
Peter Oosterhof
Heerde Runners 2
32:32
32:29
139
Dick Ruighuiser
Running2000
32:38
32:27
141
Rick van den Essenburg
Dunique
32:45
32:21
145
Hans van den Bos
Dutch Runners Gold
34:47
34:39
RECVR, 5 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Rosemarie Smit
NSAV 't Haasje
22:13
22:11
6
Jitske Strikwerda
De Gemzen
22:44
22:42
7
Linda Eektimmerman
PEC 1910
22:49
22:44
11
Anette Westerink
IJsselmuiden
24:29
24:27
13
Jacqueline Dijkslag
Gemeente Heerde
24:32
24:28
15
Jacqueline van der Sch
Heerde
24:57
24:56
16
Ellen Teule- Veerman
Heerde
24:59
24:54
17
Willemiek Wassens
De Gemzen
25:11
24:50
18
Willeke Dunnink-Haasje
Rouveen
25:32
25:22
19
Femmie Tuin
Gemeente Hattem
25:35
25:34
20
Annet Buitenhuis
Rabo NOV 2
25:45
25:37
21
Nina Schaeffer
Nieuwleusen
25:50
25:45
22
Mireille van 't Veld
Heerde
26:00
25:58
24
Marjon Bijsterbosch
Gemeente Hattem
26:12
26:10
29
Anita Bouwmeester
Apeldoorn
26:34
26:19
31
Ellen van de Streek
Heerde
26:59
26:40
36
Emma Peeters
InteraktContour 2
27:09
26:53
39
Wendy Langkamp - Molli
InteraktContour 1
27:18
27:09
42
Willemijn Spierenburg
Groningen
27:24
26:58
43
Jasmijn Riepema-Kuijpe
Zwolle
27:33
27:25
44
Iris van den Heuvel
Apeldoorn
27:44
27:20
45
Carole den Dekker
Rabo NOV 3
27:45
27:30
46
Carin van Loenhout
PEC 1910
27:48
27:44
49
Anni Westerduin
Alphen aan den Rijn
27:58
27:40
50
Claudia Schakelaar
Rabo NOV 2
27:59
27:50
51
Joke van Asselt
Heerde Runners 2
28:10
27:52
53
Gertine Brummel
Viattence 2
28:30
28:21
55
Jacqueline Bouwmeester
Zwolle
28:50
28:37
57
Areanne van Vemde
Rabo NOV 3
29:11
28:58
58
Rolande Thomissen
InteraktContour 2
29:15
29:05
59
Petra van de Brake
Nunspeet
29:16
29:12
67
Antoinette Liemburg
Trecho
29:38
29:18
70
Diana Braaksma
Dutch Runners Gold
29:46
29:32
71
Janet Draaijer
InteraktContour 1
29:47
29:30
76
Driesje Eckelboom
De Gemzen
30:03
29:48
79
Yvonne Brummel
Viattence 2
30:08
29:45
80
Roniek Dijkkamp-Hammer
Apeldoorn
30:10
29:45
81
Marlies Hammer - Dijkk
Viattence 2
30:10
29:45
84
Janneke Tempelman
Emmeloord
30:20
30:12
85
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
30:22
30:15
86
Jacqueline van Hoesel
PEC 1910
30:23
30:07
91
Miranda van Petersen
Heerde
30:39
30:16
93
Elleke van der Most
De Gemzen
30:47
30:44
95
Klazina van de Poppe
Ermelo
30:48
30:33
102
Arjanne Rorije-Lever
InteraktContour 1
31:10
30:53
105
Geralde van der Beek
Hattemerbroek
31:27
31:04
106
Lilian Blom
Alphen aan den Rijn
31:30
31:10
108
Gerrie Mulder de Graaf
Zwolle
31:40
31:33
111
Jacqueline Eikenaar
De Gemzen
31:52
31:49
112
Anja Holtkamp
InteraktContour 2
31:52
31:36
113
Linda Velderman
Rabo NOV 3
32:06
31:52
115
Lenie van de Berg
Viattence 2
32:21
31:59
119
Madelijn van Tilborg
Dedemsvaart
32:41
32:28
120
Tiny van der Worp
Viattence 2
32:58
32:34
123
Michelle Buitenhuis
InteraktContour 1
33:42
33:23
126
Daniëlle Blok
InteraktContour 1
33:56
33:38
129
Joyce van Es-van Dierm
De Meern
34:47
34:28
130
Daniella Groeneveld
Almere
34:59
34:39
132
Ria Leusink-Markhorst
Zwolle
35:05
34:51
133
Jolanda van Ommen
Wapenveld
35:14
35:03
136
Evelien Dommerholt
Daventria
35:22
34:56
138
Petra van Essen
Harderwijk
35:53
35:31
144
Margareth Megelink
Dedemsvaart
37:01
36:48
RECM, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Harald Huijssoon
Nijverdal
58:45
58:42
7
Raymond Snippert
Barneveld
1:00:00
59:52
8
Gabor van de Berg
Lelystad
1:00:06
1:00:00
9
Albert Mussche
Nieuwleusen
1:00:13
1:00:07
13
René Steunenberg
RABO NOV 1
1:00:37
1:00:26
14
Robert Bossenbroek
Apeldoorn
1:00:38
1:00:30
15
Henri van Essen
Nijkerk Gld
1:00:59
1:00:55
26
Gerald van den Berg
Veluwe
1:03:21
1:03:12
28
Johan van den Brink
Veluwe
1:03:28
1:03:21
29
Henri Plender
't Loo Oldebroek
1:03:33
1:03:26
33
Matthijs Bruggeman
Utrecht
1:03:48
1:03:07
38
Andre Gijsendorffer
Zwolle
1:04:13
1:03:58
41
Jan Willem Dijkstra
Cialfo
1:04:23
1:04:16
61
Jan-Willem v Drieenhui
Veluwe
1:07:32
1:07:24
64
Allard Schimmel
Nijkerk Gld
1:07:47
1:07:22
65
Wim van het Ende
Oldebroek
1:07:51
1:07:45
71
Christian Rauf
Krefeld (GER)
1:08:08
1:07:49
78
Everhard van den Hoek
Zwolle
1:08:59
1:08:38
83
Richard van 't Veld
Utrecht
1:09:22
1:09:06
84
Wim den Braanker
Apeldoorn
1:09:23
1:08:55
85
Remco van Hussel
Nijkerk Gld
1:09:24
1:09:18
94
Kees Bos
Alphen aan den Rijn
1:10:11
1:09:54
96
Marcel Wagtelenberg
Heerde
1:10:19
1:10:11
100
Jeffrey van den Berg
Lelystad
1:10:28
1:10:22
101
Sander Neuteboom
Beekbergen
1:10:29
1:10:09
111
Harrie Fokkens
Nieuwleusen
1:11:09
1:10:55
112
Harry Eilander
Dedemsvaart
1:11:10
1:10:27
115
Maarten Westerduin
Alphen aan den Rijn
1:11:16
1:10:59
127
Jan Thijs Groenendijk
Zwolle
1:12:39
1:11:47
130
Theo van den Berg
Vorchten
1:12:57
1:12:27
135
Reinier Reijneveld
BB lopers
1:13:35
1:13:24
143
Frits Poppema
Gemeente Heerde
1:14:52
1:14:26
146
Arjan van der Vis
Dutch Runners Gold
1:15:05
1:14:31
149
Gert de Vries
Atletics Nijverdal
1:15:18
1:14:44
155
Gerrit Jan Kroes
Groningen
1:16:19
1:16:06
166
Peter Wouters
Dutch Runners Basic
1:18:01
1:17:35
169
Hielke van Loenhout
PEC 1910
1:18:35
1:18:20
173
Ben van Renselaar
Wapenveld
1:18:56
1:18:38
175
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:19:07
1:18:22
178
Albert Knol
's-Heerenbroek
1:19:37
1:19:12
181
Gerard Bartelsman
Dutch Runners Gold
1:19:54
1:19:06
188
Kees Jan Willeboordse
Zwolle
1:20:45
1:20:20
191
Stefan van Herpen
De Gemzen
1:21:00
1:20:35
192
Wim J van den Noort
Friesland
1:21:01
1:20:33
198
Martin van Markensteij
Dutch Runners Gold
1:21:19
1:20:43
199
Pascal Vliegenthart
Apeldoorn
1:21:24
1:20:52
203
Gert van den Brink
Apeldoorn
1:21:54
1:21:34
214
Theo Sleurink
IJsselmuiden
1:22:44
1:22:23
215
Dirk willem Hiemstra
Meppel
1:22:45
1:22:06
216
Henk Jan Kamphuis
Viattence 1
1:23:44
1:23:25
217
Alexander Pestman
Genemuiden
1:23:49
1:23:17
239
Michiel van de Graaf
Trecho
1:28:58
1:28:21
RECVR, 15 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Francisca Kapinga
Hanzesport
1:13:17
1:13:03
6
Henny Puttenstein
De Gemzen
1:14:04
1:13:56
7
Astrid van 't Zand
D'vaart
1:14:13
1:13:51
8
Mariët van Petersen
De Gemzen
1:14:17
1:13:54
10
Gonnie van Dijken
RABO NOV 1
1:14:42
1:14:30
11
Esther Bruggeman
Culemborg
1:14:57
1:14:17
17
Betty Brattinga
Viattence 1
1:20:39
1:20:30
28
Nicole Heideman-Vissch
Cialfo
1:24:21
1:23:57
31
Erica van de Peppel
Elspeet
1:25:03
1:24:34
34
Ingrid Dijkgraaf
Kranenburg (GER)
1:25:17
1:24:56
35
Marjan Sanderman
Daarlerveen
1:25:57
1:25:36
38
Henriëtte Bosch
Vroomshoop
1:26:09
1:25:49
40
Gretha van der Perk
Nunspeet
1:27:41
1:27:23
41
Jolanda van Zonneveld
Nunspeet
1:28:00
1:27:42
42
Fabienne Tousain
Hanzesport
1:28:05
1:27:48
49
Agnes van den Bos
Dutch Runners Gold
1:29:13
1:28:54
MAN, 15 KM AU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Ricky Meylaers
Vabco Mol (Belgie)
50:55
50:55
8
Martijn Schakelaar
De Gemzen
54:05
54:04
9
Lucas van der Veen
Typhoon
57:16
57:14
11
Michiel van Dellen
Loopgroep Aart Stigt
58:09
58:06
15
Hans Andriessen
Loopgroep PK
1:04:47
1:04:40
MAN40, 15 KM AU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
51:02
51:02
5
Chris Moreau
Vabco Mol (Belgie)
52:35
52:34
6
Peter Kelchtermans
Vabco Mol (Belgie)
53:24
53:23
12
Theo Timmermans
the Hague Road Runne
55:51
55:50
16
Rene Brinkhof
Loopgroep Aart Stigt
59:25
59:19
17
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
1:02:01
1:01:58
18
Jan willem Davidse
PEC 1910
1:02:05
1:02:03
30
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
1:08:08
1:08:03
31
Aldrich Schmitz du Mou
PEC 1910
1:08:30
1:08:27
34
Bob van Steenwijk
AV Gouda
1:09:41
1:09:32
MAN50, 15 KM AU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronny Agten
Vabco Mol (Belgie)
50:54
50:53
8
Richard van den Brink
Athlos
1:01:15
1:01:11
9
Hans Blankestijn
Daventria
1:01:17
1:01:15
12
Gerard Gerritsen
Daventria
1:04:11
1:04:08
13
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
1:04:37
1:04:35
21
Joop de Zwaan
Loopgroep PK
1:09:28
1:09:10
22
IJsbrand Reijneveld
BB lopers
1:09:30
1:09:28
MAN60, 15 KM AU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Wassenaar
Running2000
1:05:24
1:05:22
VROUW, 15 KM AU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
57:00
56:59
6
Gerrie den Oude
Pijnenburg
1:11:13
1:11:11
9
Margriet Hoekstra
the Hague Road Runne
1:13:47
1:13:39
Uitslagen.nl
04-07-2011 22:31