Uitslagenlijst 6° Recreatieve Triatlon De Bres

St-Jozef Rijkevorsel - Zaterdag 6 augustus 2011

DAMES, 1/10° TRIALTON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kennis
Wuustwezel
1:01:24
2
Mieke Van den eynden
Vosselaar
1:05:35
3
Evelyn Bosch
Halle-Zoersel
1:05:44
4
Sofie De Proft
Asse
1:06:02
5
Karolien De Proft
Asse
1:07:45
6
Charlotte De Laet
Kapellen
1:07:54
7
Gitte Heselmans
Geel
1:09:09
8
Petra Bresseleers
Kapellen
1:09:22
9
CAROLINE VAN REETH
Rijkevorsel
1:09:49
10
Elfride Tant
Hallaar
1:10:36
11
Katrien Vermeiren
Rijkevorsel
1:10:48
12
Carla van Aert
Meer
1:10:58
13
Nicole Gestels
Wijnegem
1:12:19
14
Jessica Berden
Hombeek
1:12:49
15
José van Aert
Meer
1:14:15
16
An Hermans
Rijkevorsel
1:16:40
17
Ann Ceusters
Merksplas
1:16:40
18
Monique Geysen
Kapellen
1:16:47
19
Rita Borghgraef
Essen
1:17:25
20
Inge Cox
Merksplas
1:18:05
21
Lieve Van Den Heuvel
Minderhout
1:18:30
22
Edith Gijsbregts
Brecht
1:19:16
23
Nina Oprins
Rijkevorsel
1:19:22
24
CAROLINE HENDRICKX
Schilde
1:19:25
25
RODRIGO BOLADOS QUISPE
Schilde
1:19:32
26
Sanne Engelen
Vorselaar
1:21:25
27
Ellen Heynen
Oud-Turnhout
1:22:38
28
Katleen De Vel
Zoersel
1:25:15
29
Joke Bikkembergs
Kessel-Lo
1:27:53
30
Kathia Vanwynsberghe
Rillaar
1:27:58
31
INEKE PEETERS
Schoten
1:29:35
32
GINETTE BOIDART
Kontich
1:29:40
33
Renate Vanderbruggen
Rijkevorsel
1:30:05
HEREN, 1/10° TRIALTON
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Noens
Wuustwezel
51:52
2
Geert Lauryssen
Sint Lenaarts
52:27
3
Tim Baelus
Beerse
54:52
4
Dimitri Scheers
Zoersel
55:04
5
MAARTEN PARDAENS
Kessel-Lo (Leuven)
55:09
6
Sam De Bruyn
Pulderbos
55:12
7
Dieter Verschueren
Beerse
55:48
8
HANNES DE BOCK
Lier
55:52
9
Wim Van Looveren
Kalmthout
55:53
10
Maarten Joris
Loenhout
55:53
11
Rob Krijnen
Oostmalle
55:55
12
Dimmen Wellens
Borgerhout
56:10
13
David De Bruyn
Zoersel
56:15
14
Senne Bes
Wuustwezel
56:19
15
WIM VAN DIJCK
Malle
56:28
16
Kristof Van winckel
Wommelgem
56:49
17
Benjamin Tuffin
Nijlen
56:54
18
Ken Joris
Loenhout
56:58
19
Edwin Juliens
Mechelen
57:03
20
Jeroen Mermans
Dessel
57:20
21
Philippe Wyns
Itegem
57:31
22
Bart Geeringhs
Lommel
57:43
23
FILIP VERMEIREN
Wuustwezel
57:49
24
Peter Willemsen
Loenhout
57:53
25
Rutger La Haye
Tervuren
57:56
26
MARC BOGEMANS
Nijlen
58:04
27
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld (NE
58:07
28
Nic Cannaerts
Nijlen
58:17
29
Sven Oostens
Duffel
58:24
30
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld (NE
58:33
31
Werry Sels
Vorselaar
58:43
32
Kilian Hendrickx
Kapellen
58:47
33
Luc Thoen
Kruibeke
58:50
34
Verbist Hans
Essen
58:59
35
Giovanni De Wolf
Broechem
59:24
36
HANNES GEYSKENS
Leuven
59:25
37
TOM WUYTS
Poederlee
59:27
38
Tim Jacobs
Beerzel
59:33
39
Luc Vrins
Wuustwezel
59:34
40
DAVY WOESTENBORGHS
Rijkevorsel
59:39
41
Ben Mertens
Oostmalle
59:41
42
KRIS CLAESSEN
Dessel
59:56
43
Raf Van Den Kinschot
Rijkevorsel
59:57
44
Kris Verhaert
Rijkevorsel
59:59
45
Dag De Vos
Zandhoven
1:00:02
46
BO PEERAER
Beerse
1:00:08
47
Laurent Van arschot
Walem
1:00:17
48
Bert Paelinckx
Wuustwezel
1:00:19
49
Peter Van Thillo
Rijkevorsel
1:00:24
50
KRIS LAURIJSSENS
Malle
1:00:40
51
Kurt Vervloet
Vosselaar
1:00:45
52
Jossip Braspenninckx
Rijkevorsel
1:00:49
53
Stijn Bogaerts
Loenhout
1:00:52
54
Geoffrey Gilis
Kester
1:00:54
55
Raf Peeters
Oostmalle
1:00:55
56
Kenneth Marien
Meer
1:00:56
57
Carl Mintjens
Westmalle
1:01:10
58
Ben Spruijt
Essen
1:01:11
59
WALTER VORSSELMANS
Rijkevorsel
1:01:16
60
Stijn Cools
Rijkevorsel
1:02:05
61
Jan Truyen
Viersel
1:02:21
62
Björn Van Winckel
Schoten
1:02:22
63
CHRISTOPHE VAN DE SAND
Herentals
1:02:22
64
Bert Vandenhout
Hombeek
1:02:24
65
Koen Vanhaverbeke
Essen
1:02:35
66
Gert Beyers
Kapellen
1:02:42
67
Diederik Libbrecht
Kontich
1:02:52
68
Rolf Raats
Wuustwezel
1:02:57
69
Ivan Oprins
Rijkevorsel
1:02:58
70
Kurt Baeyens
Kasterlee
1:03:04
71
Koen Chantrain
Wuustwezel
1:03:07
72
JAN HENS
Malle
1:03:09
73
PETER GEERTS
Rijkevorsel
1:03:09
74
Lanse Callebaut
Zioersel
1:03:11
75
TOM HUYBRECHTS
Stabroek
1:03:13
76
Quinten Scheers
Zoersel
1:03:25
77
Tom Schellens
Antwerpen
1:03:27
78
Peter Peirens
Ertvelde
1:03:32
79
MARCO FRENS
NUNSPEET
1:03:36
80
Jef Van looveren
Brecht
1:03:52
81
LUC LEUNEN
Rijkevorsel
1:03:55
82
Stef Van calster
Wuustwezel
1:04:22
83
Dirk Mintjens
Westmalle
1:04:38
84
Michel Broeders
Breda (NED)
1:04:44
85
Koen De Schutter
Pulderbos
1:04:50
86
JAN STOFFELEN
Sint-Lenaarts
1:04:51
87
KEN IMBERT
Stabroek
1:04:53
88
Johan Pul
Elspeet (NED)
1:05:07
89
Rob Zehenpfenning
Rijen (NED)
1:05:08
90
THIJS COOLS
Zoersel
1:05:10
91
Rik Nuyts
Westmalle
1:05:17
92
Koen Vos
Dessel
1:05:17
93
Frank Janssen
Meersel-dreef
1:05:29
94
Steven Lehaen
Lommel
1:05:35
95
Laurence Slann
Lasne
1:05:43
96
Frank Scheers
Zoersel
1:05:56
97
Chris Van Hout
Rijkevorsel
1:06:00
98
Patrick Vanbelle
Loenhout
1:06:01
99
Paul Van dijck
Vorselaar
1:06:03
100
Stefan Fleerackers
Brecht
1:06:05
101
Dirk de Bruijne
Kalmthout
1:06:11
102
Hans Theys
Aartselaar
1:06:12
103
Nick Van Goubergen
Antwerpen
1:06:32
104
Patrick Lenaerts
Balen-Olmen
1:06:33
105
Erik De Jonghe
Vosselaar
1:06:53
106
Jef Meeusen
Meer
1:06:58
107
Thomas Pauwels
Wommelgem
1:07:02
108
WIM DE HENAU
Schoten
1:07:14
109
Jan Oostvogels
Oostmalle
1:07:25
110
JOOST PEETERS
Turnhout
1:07:28
111
JOHN GYSEN
Wuustwezel
1:07:30
112
Luc Koyen
Meer
1:07:41
113
Jasper Hillen
Rijkevorsel
1:07:47
114
Niels Goossens
Mortsel
1:07:53
115
WARD DOCX
Deurne (Antwerpen)
1:07:59
116
Wouter Thibaut
Antwerpen
1:08:02
117
Ronny Verstraelen
Merksplas
1:08:05
118
WANNES BULEMANS
Beerse
1:08:13
119
Wim Seghers
Borgerhout
1:08:13
120
Willem Scheers
Zoersel
1:08:16
121
Kristof Mens
Westerlo
1:08:22
122
Senne De Meutter
Schilde
1:08:25
123
Bart Bosschaerts
Rijkevorsel
1:08:28
124
Henri Zeevat
Putten (NED)
1:08:34
125
Vincent De Bie
Zandhoven
1:08:40
126
Arvid Van Staey
Brasschaat
1:08:44
127
Steven Vanderhoydonck
Kontich
1:08:45
128
HANS VAN ROOY
Zoersel
1:08:54
129
Raf Lehaen
Bekkevoort
1:08:54
130
Steven de Laat
Sint-Pieters-Leeuw
1:09:00
131
Hans Gils
Arendonk
1:09:11
132
SIMEN VAN DEN KINSCHOT
Rijkevorsel
1:09:27
133
Wim Van Meerbergen
Vosselaar
1:09:41
134
Ben Faes
Boechout
1:09:50
135
Benny Van Steenbergen
Beerse
1:09:57
136
Kristof Van Vaerenberg
Sint-Katelijne-Waver
1:10:13
137
GUY PEMEN
Rijkevorsel
1:10:22
138
Steven Roels
Vosselaar
1:10:24
139
Marc Annaert
Wijnegem
1:10:25
140
Kevin Verrijckt
Oostmalle
1:10:30
141
Michel Wynants
Mechelen
1:10:44
142
Marc Dierckx
Nijlen
1:10:46
143
Wim Sampermans
Beerse
1:11:03
144
Arne Bruneel
Sint-Katelijne-Waver
1:11:07
145
Mathias Verhaert
Diest
1:11:08
146
Patrick Beeckman
Moorsel
1:11:18
147
Timothy Melis
Kontich
1:11:20
148
STIJN COX
Hamont
1:11:29
149
PAUL BROCATUS
Wuustwezel
1:11:39
150
JURGEN STILLAERT
Lubbeek
1:11:50
151
Menno van de Paverd
Brecht
1:12:18
152
Benjamin Vanderbeken
Schilde
1:12:27
153
Frank Valkiers
Kapellen
1:12:42
154
Jérémy Coppey
Sint-Pieters-Leeuw
1:12:55
155
PETER KARSMAKERS
Neerpelt
1:12:58
156
Frank De Lille
Middelkerke
1:13:09
157
Tack Henri
Zoersel
1:13:39
158
Guy Wuilmus
Berendrecht
1:13:44
159
Dirk Antonissen
Rijkevorsel
1:13:45
160
Kristof Haemhouts
Westerlo
1:13:46
161
JASPER FRANSEN
Rijkevorsel
1:14:14
162
Robin Janssens
Malle
1:14:21
163
Wesley Bogaerts
Zandvliet
1:14:36
164
Geert De Meyer
Kapellen
1:14:47
165
Alwin Meyskens
Brussel
1:15:04
166
Jef Van dijck
Brecht
1:15:09
167
JORIS GODON
Boechout
1:15:16
168
MARC GORIS
Zoersel
1:15:37
169
Jelle Hillen
Rijkevorsel
1:15:53
170
Michiel Van Wambeke
Vorselaar
1:15:53
171
Stefaan D'haenens
Gentbrugge
1:16:02
172
Marnix Van Hout
Rijkevorsel
1:16:06
173
MATHIE THIELEN
Overijse
1:16:10
174
Jan Verachtert
Westerlo
1:16:36
175
Roel Verboven
Rijkevorsel
1:17:28
176
LEO CHRISTIAENEN
Rijkevorsel
1:18:07
177
Danny Cools
Kapellen
1:18:25
178
Dirk Matthys
Rijkevorsel
1:18:34
179
Patrick De Smedt
Kampenhout
1:18:37
180
Benjamin Van Dyck
Antwerpen
1:19:36
181
Cis Van Mechelen
België
1:21:16
182
Dominik Verrydt
Herentals
1:22:59
183
Steven Eliaerts
Antwerpen
1:23:03
184
Erik Vandebriel
Wommelgem
1:23:08
185
Sven Neefs
Rijkevorsel
1:24:14
186
Bert Abbeel
Vlimmeren
1:25:43
187
FERRE REYNTJENS
Merksplas
1:26:30
188
Nicky Jacobs
Rumst
1:28:26
189
KEVIN PERSOONS
Schelle
1:28:26
190
CHAREL VAN DE HEIJNING
Merksplas
1:34:25
191
Tim Schoenmakers
Berchem
1:35:28
192
Toon Beens
Merksem
1:35:29
193
Sigo Cootjans
Wilrijk
1:35:29
194
Tom Aernouts
Antwerpen
1:35:30
195
Dennis Neel
Gent
1:35:30
196
Geert Breynaert
Zwijndrecht
1:35:30
197
Koen Binst
Ekeren
1:35:31
198
Philippe Derveaux
Berchem
1:35:31
199
Filip Grillet
Lier
1:35:32
200
Jan Ooms
Rijkevorsel
1:52:27
Uitslag verwerkt door BIBCHIP-Benelux
Uitslagen.nl
07-08-2011 16:46