Uitslagenlijst Kuilenloop

Langenboom - Zondag 11 september 2011

M5-45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjors Thielen
Wanssum
18:38
2
Raymond van Benthum
Nijmegen
20:37
3
Jeroen Hendriks
Boxmeer
21:20
4
Albert van Zuijlen
Grave
21:59
5
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
22:13
6
Erwin van Dooren
Mill
24:32
7
Niels van Benthum
Cuijk
25:22
8
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
25:35
9
Patrick Peters
Mill
26:25
10
Ernst Paul Groenheiden
Helden
27:29
11
Markus Anders
Nettetal (GER)
32:00
M5+45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gidy Lamers
Wanroij
18:59
2
Jan Nabuurs
Stevensbeek
19:21
3
Marco Jans
Well Lb
19:32
4
Mari van Rooij
Venray
19:48
5
Theo Aben
Ledeacker
20:14
6
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
20:15
7
Carel Stortelder
Vitesse '08
21:18
8
Jan Poels
Venray
21:21
9
Piet van den Oever
Olympus Land van Cui
21:30
10
Jos Thielen
Wanssum
23:13
11
Jack Cuijten
Grave
26:33
12
Ger Jacobs
Oeffelt
30:40
13
Pieter van Duijnhoven
Sint Anthonis
31:50
14
Peter Verstegen
Langenboom
35:30
V5-45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie Heijnen
Beek-Ubbergen
21:34
2
Marian Kerkhof
Mill
24:30
3
Jetske Janssen
Beers Nb
24:51
4
Wendy Jungen
Vitesse '08
26:10
5
Dorien Gerrits
Rijkevoort
26:50
6
Silvia Beterams
Venray
27:56
7
Marleen van Acht
Escharen
29:27
8
Susan van Dijk
Grave
29:31
9
Madelon Hurkmans
Grave
29:32
10
Mirjam vd Wielen
Schaijk
29:39
11
Lonneke Toonen
Grave
29:56
12
Femke Rossen
Groesbeek
33:43
13
Jody de Kroo
Grave
35:11
14
Stephanie Steenhuizen
Grave
35:12
15
Anita Fransen
Grave
36:56
16
Andrea Gass
Nettetal (GER)
41:37
17
Yvette Philippens
Nettetal
44:03
V5+45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Claassen
Malden
22:30
2
Nel Selten
Venray
24:43
3
Conny de Soeten
ATV Venray
24:56
4
Wilma Cornelissen
De Keien
25:40
5
Milly mulders-de nijs
Groesbeek
26:36
6
Mien Coenegracht
Sambeek
29:25
7
Ank van Dongen
Gassel
29:35
8
Joke van den Boogaard
Langenboom
30:21
9
Annie van Zuilen
Mill
31:52
10
Hannie de Groot
Grave
33:17
M10-4, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Lensen
Groesbeek
35:23
2
Milan Perc
Cuijk
36:53
3
Jos Wijnen
Vianen Nb
41:17
4
Axel van Sleeuwen
Olympus Land van Cui
42:33
5
Rusy vd Heijden
Grave
43:10
6
Steef Gijsbers
Nijmegen
43:34
7
Robert van Orsouw
Schaijk
43:45
8
Hendri Wijnen
Schaijk
43:53
9
J├╝rgen Engels
Olympus Land van Cui
43:59
10
Niels van Tiel
Langenboom
44:15
11
Martijn van Heereveld
Cuijk
45:04
12
Bas Weijers
Groesbeek
47:49
13
Maarten Peters
Westerbeek
48:15
14
Paul de Hoog
Cuijk
49:22
15
Antwan Terburg
Groeningen
50:23
16
Job Boef
Grave
50:55
17
Roy Willems
Mill
51:48
18
Willy Schuurmans
Helmond
52:46
19
Gert Goossens
Afferden Lb
53:26
20
Adrie Smits
Cuijk
55:17
21
Jeroen Steeghs
Herten
56:23
22
Leo Coopmans
Venlo
56:48
23
Frans Bottram
Bergeijk
56:48
24
Egbert van Oort
Venray
57:49
25
Joep Peeters
Grave
58:41
26
Raoul van Rosmalen
Boxmeer
59:55
27
Richard Otjens
Prinsenbeek
1:05:08
M10+4, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Mutsaers
Wilbertoord
37:46
2
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
39:53
3
Erik Willems
Olympus Land van Cui
40:42
4
Jos Straatman
Langenboom
42:39
5
Henk Kramer
Escharen
42:54
6
Willie van Boxtel
Sambeek
43:14
7
Matt Siroo
Sint Hubert
44:47
8
Luc Keijzers
Nijmegen
46:12
9
Paul Selten
Mill
46:29
10
Jan Kusters
Vianen Nb
47:33
11
Peter van Florop
Gennep
47:47
12
Henk Lange
Olympus Land van Cui
47:50
13
Frank Zwakhoven
Grave
48:19
14
Tom Paternotte
Groesbeek
48:29
15
Martin Toonen
Vitesse '08
48:38
16
Piet Aarts
Wanssum
48:58
17
Antoon
Maasbommel
49:37
18
Ton van der Zanden
Cuijk
50:58
19
Niek Verheijen
Boxmeer
51:21
20
Piet Gerrits
Cuijk
51:53
21
Toon van Tienen
Rijkevoort
52:38
22
Thijs van Kempen
Westerbeek
52:47
23
Goof Spiekman
Boxmeer
52:59
24
Bram Hoogveld
Arcen
53:08
25
Frans Versteegen
Rijkevoort
53:35
26
Peter Blom
Grave
53:46
27
Tini van Tienen
Langenboom
54:04
28
Danny Vos
Grave
54:10
29
Rainierv Veldhuizen
Vianen Nb
54:24
30
Frans Schaafsma
Eindhoven
54:28
31
Jan Verplak
Cuijk
55:07
32
Tiny Peters
Zeeland
55:35
33
Joop Coolen
Wijchen
55:56
34
Jan van Haare
Sporting Boxmeer
56:39
35
Andre Jansen
ATV Venray
57:05
36
Fons Jacobs
Vierlingsbeek
57:19
37
Huub Steinmann
Grave
57:34
38
Martien Weerts
Vierlingsbeek
59:10
39
Peter Thoonen
Gassel
59:15
40
Leon Gulikers
Grave
59:52
41
Ton Hendriks
Gassel
1:00:06
V10-4, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline van Haare
Wanroij
54:15
2
Marita Verbeet
Grave
55:16
3
marieke hoeijmakers
Horst
55:33
4
Annemarie van Dongen
Oeffelt
56:22
5
Mirjam van Oort
Venray
57:49
6
Van der sande-de Bruij
Mill
59:14
7
Marion Rongen
Merselo
1:08:01
8
Natascha van Veldhuize
Vianen Nb
1:08:01
V10+4, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeve
Helmond
45:04
2
Marian Wouters
Escharen
50:32
3
Mientje van Haare
Wanroij
51:09
4
Fanny Cuijten
Grave
58:33
5
Reggie Thoonen
Gassel
59:14
6
Marian v Wanroij-Wilms
Haps
1:00:00
7
Jose Mulders
Leunen
1:08:00
Uitslagen.nl
11-09-2011 14:00