Uitslagenlijst Bridge to Bridge
Arnhem - Zondag 11 september 2011
JONGE, 0.5 ENGELSE MIJ
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Stijn Straatman
Wageningen
2:57
2:56
10
Pablo van Hoorn
Amersfoort
3:24
3:22
11
Jelle van der Veer
Ede Gld
3:26
3:24
13
Stijn Pieterse
Nijkerk Gld
3:30
3:21
20
Diego van Hooijdonk
Arnhem
3:45
3:35
25
Marnix van den Broek
Arnhem
3:55
3:52
53
Koen van Groeningen
Arnhem
4:39
4:25
54
Wouter Pastoor
Driebergen-Rijsenbur
4:40
4:17
66
Joost Pastoor
Driebergen-Rijsenbur
5:01
4:39
81
Stijn van der Vorst
Arnhem
5:35
5:20
82
Boas van den Brandt
Dodewaard
5:41
5:25
85
Olivier van Popta Dubb
Arnhem
5:51
5:35
MEISJ, 0.5 ENGELSE MIJ
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Noortje Caldenhoven
Arnhem
3:34
3:32
7
Kirsten Schreurs
Apeldoorn
3:37
3:36
14
Cathelijne van Popta D
Arnhem
3:55
3:46
26
Valentine van Popta Du
Arnhem
4:30
4:20
34
Roosmarijn Rietvelt
Arnhem
4:48
4:30
72
Noortje van der Poel
Arnhem
5:54
5:29
JONGE, 1 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
21
Rover Heintzbergen
Huissen
7:16
6:57
25
Thymen Hillebrand
Apeldoorn
7:32
7:24
30
Joshua van der Poll
Arnhem
7:37
7:34
66
Bram Storm van 's Grav
Arnhem
9:08
9:07
MEISJ, 1 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Annefleur Oldenburg
Leeuwarden
6:38
6:31
10
Marlies Leegtenberg
Arnhem
7:36
7:36
42
Madelon Spierenburg
Arnhem
8:50
8:49
51
Meritxell Van Roggen
Arnhem
9:16
9:15
68
Josephine Nagtegaal
Groningen
10:22
10:19
MAN, 3 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Andries van der Wal
KEMA Nederland BV
16:37
16:34
7
Robbert Janssen
Nijmegen Atletiek
17:08
17:05
8
Daniël van Deutekom
Arnhem
17:11
17:09
11
Marc Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
17:35
17:25
14
Matthijs Horlings
Amersfoort
17:42
17:40
16
Rogier den Balvert
Groessen
17:55
17:38
17
Gerbert Vossers
Hanzesport
18:07
18:06
20
Eduard Prophitius
van Amerongen Facili
18:22
18:20
31
Wim Bollen
Citam Arnhem B.V.
19:16
19:09
37
Jos Jager
Barenbrug Holland BV
19:37
19:33
45
Jan-Jaap Wolthuis
Deventer
19:58
19:49
47
Clemens van Onna
Van Wijnen Oost B.V.
20:04
19:57
52
Ben van Onna
Van Wijnen Oost B.V.
20:16
20:09
57
Docus Engwerda
Pro Persona
20:29
20:23
58
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
20:31
20:12
61
Rob van de Vlies
Running Team Gemeent
20:38
20:23
62
Xander van den Heuvel
van Amerongen Facili
20:49
20:41
63
Z2-5590 Jan-kees Gerri
Arnhem
20:56
20:39
68
Jan Willem van der Hoe
Arnhem
21:20
21:03
69
Jeroen van Daalen
Westervoort
21:23
21:08
73
Wieger Wamelink
Wageningen
21:30
21:28
74
Robbert van de Lindt
Duiven
21:31
21:06
77
Stefan Roodbeen
HSK Groep B.V.
21:35
21:06
78
Arjan van Grootevheen
Arnhem
21:36
21:17
79
Jeroen Koolen
Running Team Gemeent
21:51
21:36
91
Wesley Doornbos
PSH Media Sales
22:13
21:38
93
Johan Jansen
PSH Media Sales
22:19
22:16
96
Jan de Kleijn
Dutch Runners Gold
22:27
22:05
97
Henk-jan Messchendorp
Arnhem
22:30
22:06
99
Jan Willem Wagter
Westervoort
22:35
22:29
101
Jacco van Reen
Beijer Advies
22:54
22:34
103
Peter van Zutphen
Westervoort
22:56
22:41
107
Rik Theijssen
van Amerongen Facili
23:00
22:46
109
Ronald Witjes
Van Wijnen Oost B.V.
23:04
22:56
112
John Mooren
KEMA Nederland BV
23:06
22:43
115
Jan Kevelam
CSK FOOD ENRICHMENT
23:10
22:03
117
Arno Schuring
Running Team Gemeent
23:14
22:41
118
Paul Verhaere
Politici Gemeente Ar
23:16
22:04
121
Geert Theijssen
van Amerongen Facili
23:21
23:07
123
Wing Hoo Li
van Amerongen Facili
23:22
23:09
128
Rick van der Meijden
Deventer
23:34
22:48
130
Thomas Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
23:37
22:30
131
Dennis Ammeraal
Citam Arnhem B.V.
23:40
23:19
134
Paul de Wilde
Hardinxveld-Giessend
23:44
23:15
137
Roy Penthum
Scherpenzeel Gld
23:47
23:31
144
Arie van der Kuil van
Rotterdam
23:58
23:54
146
Gijs van den Top
Barneveld
24:01
23:36
149
Carlo van der Kraan
Arnhem
24:07
23:29
151
Edwin van den Broek
Huissen
24:10
23:50
155
Ronald van den Eyssel
Arnhem
24:19
23:30
157
Harrie Roelofs
Doornenburg
24:21
24:02
159
Herman Futselaar
Westervoort
24:23
23:54
163
Jeroen de Rond
Running Team Gemeent
24:27
23:54
164
Alex Schoones
Van Wijnen Oost B.V.
24:28
23:39
166
Remco van Gelderen
Utrecht
24:30
24:21
167
Philip Stempels
Van Wijnen Oost B.V.
24:33
23:58
170
Toon Schoones
Van Wijnen Oost B.V.
24:44
23:56
172
Marcel van Hout
Running Team Gemeent
24:55
24:21
175
Rik van der Sar
Rijn IJssel
24:58
23:53
178
Gerrit Nauta
KEMA Nederland BV
25:05
24:52
184
Tobias de Groot
Politici Gemeente Ar
25:11
24:00
186
Erwin Christiaan Stein
Arnhem
25:12
24:48
189
Ronaldo Bouwmeester
Arnhem
25:18
25:07
193
Nino van Rhoon
Running Team Gemeent
25:23
24:37
194
Koen Kleinleugenmors
Arnhem
25:25
24:16
195
Wilfried van Oyen
Van Wijnen Oost B.V.
25:25
24:37
197
Geffen van Luuk
Politici Gemeente Ar
25:30
24:19
203
Marielle van Welzen
Running Team Gemeent
25:38
25:08
221
Ron Arns
Van Wijnen Oost B.V.
26:27
25:20
223
René Spierings
KEMA Nederland BV
26:34
26:19
224
Michiel van der Sloot
Arnhem
26:34
26:04
232
Theo Op den Kamp
Barenbrug Holland BV
27:01
25:47
235
Marco Erdhuizen
van Amerongen Facili
27:08
26:54
236
Jan-Willem Huijssoon
Wageningen
27:09
26:00
238
Tobias van der Vorst
Arnhem
27:16
26:45
242
Hendrik van der Vaart
Arnhem
27:24
26:56
245
Peter Coppes
HSK Groep B.V.
27:34
27:17
248
Jean-Pierre Spalburg
Running Team Gemeent
27:38
26:55
250
Paul ten Hoedt
Rijn IJssel
27:40
26:36
251
René Westenberg
De Liemers
27:40
27:00
269
Arie cornelis Huysman
Arnhem
28:22
27:10
272
Marc van der Valk
Dutch Runners Gold
28:36
27:51
275
Wouter Groothedde
Rijn IJssel
29:09
28:05
281
Joop van IJzendoorn
Zetten
29:22
28:34
282
Ted Zwetsloot
's-Heerenberg
29:25
28:28
290
Sebastiaan van Steenov
Huissen
30:12
29:56
295
Arnoud van Royen
Groningen
30:32
30:26
300
Peter Baltussen
van Amerongen Facili
31:00
30:48
302
Marco van der Vlies
KRAS.NL
31:12
30:33
305
Gert Zwaal
Running Team Gemeent
31:32
30:46
306
Darko Kerosevic
Running Team Gemeent
31:35
30:49
307
Steven Boersma
Westervoort
31:37
30:47
308
Raymond Smit
Van Wijnen Oost B.V.
31:45
30:39
310
Pieter van Ochten
Barendrecht
31:52
30:42
324
Chris Klaassen
's-Hertogenbosch
33:07
33:01
325
Winston Muradin
HSK Groep B.V.
33:23
32:15
334
Michael Stijns
HSK Groep B.V.
36:23
35:16
VROUW, 3 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
7
Charlotte Gradussen
Duiven
21:27
21:20
9
Patty de Kleijn
Dutch Runners Gold
21:47
21:42
12
Startnummer 6554
CSK FOOD ENRICHMENT
22:12
21:19
13
Veronique Bergervoet
Arnhem
22:20
21:32
20
Marlies Van de Voort
Arnhem
23:07
22:51
24
Marjolein Mulder
Running Team Gemeent
23:30
22:57
41
Marjolein Rijkeboer
Deventer
24:36
23:39
43
Jeannet Bollen
Citam Arnhem B.V.
24:41
24:35
45
Martien Hofman
KEMA Nederland BV
24:44
46
Angelique Creemers
Nijmegen
24:54
24:33
52
Diana de Kleijn
Running Team Gemeent
25:08
24:34
54
Marianne van Sommeren
Arnhem
25:14
25:04
56
Bianca Remie
Van Wijnen Oost B.V.
25:17
24:41
60
Martha Voncken
Rijn IJssel
25:20
25:07
62
Bernadette Egelmeers
Arnhem
25:26
25:15
68
Kimberly Bouman
Doetinchem
25:34
24:49
71
Machiel Driessen
Dutch Runners Basic
25:42
25:32
74
Suzanne de Kinkelder
Duiven
25:55
24:56
77
Annemieke van den Broe
Arnhem
25:57
25:48
80
Susan Vellinga-Borgers
Apeldoorn
26:00
25:27
83
Maartje Mateman
Doetinchem
26:05
25:39
84
Marieke Legtenberg
Van Wijnen Oost B.V.
26:09
25:05
86
Elly Kreikamp-van Baas
Driel
26:11
25:50
87
Susanne Nagelhout
Harderwijk
26:14
25:50
88
Georgette Kruizenga
Arnhem
26:16
26:03
89
Emma Berendsen
Westervoort
26:16
25:51
90
Merel van Kranenburg
Beijer Advies
26:18
25:57
94
Willemien de Ruiter
Ede Gld
26:32
25:40
100
Lavinia de Burger
Heemskerk
26:33
25:35
102
Liesbeth Jansen
Oosterbeek
26:35
25:58
108
Grietje Gerritsen
Beek gem Montferland
26:43
26:13
112
Sabine Andeweg
Politici Gemeente Ar
26:49
25:46
113
Gerrie Verpoorte
Citam Arnhem B.V.
26:51
25:55
114
Linda Holleboom
Van Wijnen Oost B.V.
26:52
25:45
118
Bernadette Cobussen
Doorwerth
26:53
26:16
119
Francine Kronenberg
Oosterbeek
26:53
26:01
120
Sylvia Tutuarima
Doorwerth
26:54
26:15
122
Jolanda de Jong-Wauben
Arnhem
26:54
26:22
123
Joana Barradas Mora
Veghel
26:54
26:30
126
Joyce Hermsen-Welling
Duiven
26:56
26:29
129
IJsseldijk Karin
Van Wijnen Oost B.V.
26:59
25:58
130
Geertruida Zwanenburg
Siza
27:00
26:18
132
Sindi van Megen
Beijer Advies
27:00
26:39
134
Nathalie Wiegerinck
Arnhem
27:03
26:38
143
Carlijn Rouwet
Hekkelman Advocaten
27:10
26:35
147
Annet Kronenberg
Oosterbeek
27:20
26:28
149
Martine van de Wart
Arnhem
27:24
26:14
151
Gitty Strengers
Oosterbeek
27:25
26:42
153
Clementine de Kinkelde
Duiven
27:29
26:30
154
Diana van der Velde
Doornenburg
27:30
27:20
156
Jacqueline Wagenvoort
Zutphen
27:31
26:50
159
Lindsey van Greven
Elst Gld
27:33
27:15
164
Madeleine E Versteegh
Arnhem
27:36
27:34
165
Diana van Oyen
Van Wijnen Oost B.V.
27:37
26:33
166
Stapper Monique
Van Wijnen Oost B.V.
27:37
27:01
169
Ellen Blom
Hekkelman Advocaten
27:38
27:02
171
Hanneke Peelen
Van Wijnen Oost B.V.
27:42
26:41
172
Miranda Wassenaar
Van Wijnen Oost B.V.
27:42
26:39
173
Nanda Hollenboom
Van Wijnen Oost B.V.
27:42
26:36
175
Vanessa Kruijsboom
PSH Media Sales
27:43
27:08
176
Annemarie Kampkuiper
Elst Gld
27:43
27:14
177
Marion van Aanholt
Nijmegen
27:44
26:51
181
Marjolein Verheijen
Bemmel
27:46
27:25
191
Jacqueline van der Sta
DE LOPER
27:57
27:16
192
Anita van den Heijkant
Arnhem
27:57
27:42
193
Jolanda van den Berg
Arnhem
27:58
27:42
194
Anneloes Witsenburg
Arnhem
27:59
27:19
199
Kitty van Kalleveen
Arnhem
28:07
27:21
200
Suzanne Teunissen
Elst Gld
28:08
27:22
201
Aukje Willemsen
Doornenburg
28:09
27:20
203
Elly van den Eyssel-Ha
Arnhem
28:14
27:25
204
Rianne van Middelaar
Rotterdam
28:14
27:46
205
Liselotte Mom
Van Wijnen Oost B.V.
28:16
27:39
206
Marijke Roelofs
Doornenburg
28:16
27:58
207
Wendy van den Hoeven
Hengelo Ov
28:17
27:48
211
Denise Bredius
Van Wijnen Oost B.V.
28:19
27:43
213
Mechteld Lengkeek
Oosterbeek
28:25
27:48
214
Kim Afman-van Zeben
Arnhem
28:26
27:58
215
Angela Wieggers
Westervoort
28:27
27:25
218
Anneke Zoet
Citam Arnhem B.V.
28:30
27:33
219
Ans Sesink
Dutch Runners Basic
28:30
27:49
221
Kristina van der Valk
Exloo
28:36
27:52
223
Els van Veelen
Citam Arnhem B.V.
28:38
27:41
230
Marjolijn van der Hoek
Arnhem
28:49
27:42
233
Ingeborg Wilk
van Amerongen Facili
28:52
28:41
236
Sandra van Velthoven
Arnhem
28:52
28:08
238
Maaike Arentsen-Lensin
Arnhem
28:54
27:55
241
Miranda Driessen
HSK Groep B.V.
28:59
28:29
242
Wendy van Zutphen
Westervoort
28:59
28:14
243
Janet van Zutphen
Westervoort
28:59
28:15
252
Eline Tas Keus
's-Gravenhage
29:05
28:30
254
Evelien van Straaten
Oosterbeek
29:05
28:40
256
Startnummer 6658
HSK Groep B.V.
29:06
28:08
261
Jelena Hakopdjanian
Nistelrode
29:15
28:51
268
Christie Engelberts-Ba
Zevenaar
29:23
28:42
271
Martine Baar-Gengler
Arnhem
29:26
28:43
274
Maaike Coppes
HSK Groep B.V.
29:27
28:55
277
Martine van den Haak
Arnhem
29:30
28:25
280
Mary de Jong
van Amerongen Facili
29:34
29:20
281
Marieke van Heun
Lichtenvoorde
29:34
29:12
286
Nadine Willems
Van Wijnen Oost B.V.
29:39
28:32
288
Francie Wolters
Westervoort
29:41
28:54
296
Marscha van der Velden
Arnhem
29:46
29:09
297
Hanneke Pentenga
Van Wijnen Oost B.V.
29:46
29:11
302
Corina de Bruijn
Doetinchem
29:51
29:32
305
Maria van Gils
Westervoort
29:53
29:34
306
Janneke Pasman
HSK Groep B.V.
29:53
29:20
313
Takak Anja
Sint-Michielsgestel
29:58
29:08
319
Rochelle van der Mijl
Gelre
30:07
29:01
320
Marieke Klein Entink
Arnhem
30:07
29:31
322
Carmen Knippenburg
Geldermalsen
30:14
29:24
324
Manon den Boer
Westervoort
30:17
30:04
325
Mirjam Van der Zaag
Dieren
30:21
30:14
327
Frederieke Van der Baa
Utrecht
30:22
29:14
331
Julia Kapteijns
Sint-Michielsgestel
30:27
29:36
332
Diane Hek
CSK FOOD ENRICHMENT
30:28
29:20
335
Angelique Otten - Grob
Arnhem
30:32
29:31
336
Anna-Jose van Steenove
Arnhem
30:32
30:17
337
Tamara Arends
HSK Groep B.V.
30:34
30:01
338
Rachel Kloosterman
HSK Groep B.V.
30:34
30:01
346
Wendy Reusken
HSK Groep B.V.
30:45
30:15
347
Charlotte Neijenhuis
Herveld
30:45
30:22
352
Joanneke van den Heuve
Arnhem
30:53
30:42
362
Irma van Vliet
Rozenburg Zh
30:59
29:45
367
Esther van Drogenbroek
Arnhem
31:05
30:42
368
Ingrid van Buuren
De Liemers
31:07
30:47
373
Maaike Teunissen-Meima
Arnhem
31:14
30:28
375
Saskia MacDonald-Juraw
Utrecht
31:15
31:07
382
Patricia Verbeek
Apeldoorn
31:28
30:55
385
Claudi de Vries
Doetinchem
31:33
30:21
389
Noor van der Veer
Beuningen Gld
31:40
31:10
391
Erna Rijksen
Van Wijnen Oost B.V.
31:45
30:41
393
Liesbeth Kruithof
Rijn IJssel
31:51
30:47
396
Daphne van Ochten
Barendrecht
31:53
30:42
398
Corien van der Poll
Pallas '67
31:58
31:02
399
Saskia Westerveld
Rijn IJssel
31:59
30:55
401
Jessica Putting - Van
Arnhem
32:23
31:45
402
Emily Van der Lee
Wolfheze
32:24
31:25
406
Corrine van Horssen
Arnhem
32:49
31:56
407
Thea Peppelenbos
Hekkelman Advocaten
32:53
32:16
408
Renske Bruinsma
's-Gravenhage
32:55
31:59
409
Petra van Wijngaarden
Oosterbeek
33:00
32:33
410
Cathry Huysmans
CSK FOOD ENRICHMENT
33:02
31:54
413
Astrid van Silfhout St
Arnhem
33:07
32:34
414
Jolanda Jansen-Nolles
Ede Gld
33:10
32:10
416
Inez Schuurman-Bruins
Siza
33:12
32:32
427
Jomine Scheffers-v d P
GAC Hilversum
33:38
33:21
430
Ariën Schaafsma
Veenendaal
33:53
33:14
434
Birgit Remmerswaal
Huissen
34:02
33:00
438
Esther Albers
van Amerongen Facili
34:16
34:02
441
Madelon Kortenoeven
Huissen
34:24
33:39
443
Leonie Jansen
Barenbrug Holland BV
34:32
33:20
450
Hanneke Van Mullem
Valburg
35:17
34:35
453
Jolijn van der Herberg
Apeldoorn
35:27
35:10
455
Nicole van Daalen
Apeldoorn
35:41
34:50
458
Diantha van Zwam
Apeldoorn
35:50
34:59
459
Chantal van Regteren
Arnhem
35:59
34:58
463
Nanske Lahaye Zweers
Hellendoorn
36:35
35:42
MAN, 6 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Frank Futselaar
Westervoort
33:22
33:21
7
Roger Geurts
Volkshuisvesting Arn
37:13
37:12
10
Michiel van Meijeren
Elst Ut
37:43
37:34
15
René Roelofs
Van Wijnen Oost B.V.
38:29
38:26
16
Laurens van Outheusden
VAV
38:49
38:47
18
Pim van de Laar
Nijmegen Atletiek
38:56
38:51
26
Rogier Berghauser Pont
Cifla
39:48
39:45
29
Michiel Brussee
Loopgroep Aart Stigt
40:03
39:59
35
Stefan Straten
Tandheelkundig Centr
40:47
40:45
36
Leo Nauta
Dutch Runners Gold
40:47
40:45
38
Van Wijnen
Van Wijnen Oost B.V.
41:06
41:03
40
Berry van Welzen
Running Team Gemeent
41:21
41:15
44
Evert Dorregeest
Volkshuisvesting Arn
41:59
41:41
45
Pascal Mariany
Sportbedrijf Arnhem
42:00
41:38
46
Vincent Beekhuis
Pheidippides
42:04
41:43
51
Kees Rosendaal
De Kempenaer Advocat
42:33
42:25
55
Sjak Franken
Running Team Gemeent
43:01
42:50
57
Gerben Koopmans
Nedstack fuel cell t
43:06
42:30
58
Erik Offereins
FMC Technologies
43:40
43:27
61
Martijn Wesselink
Doesburg
43:54
42:43
67
Huib Evers
Running Team Gemeent
44:15
44:10
69
Collin Cleeren
Tandheelkundig Centr
44:22
43:52
73
Wouter van der Meer
Leeuwarden
44:34
44:24
77
Patrick de Koeijer
Regiopolitie Gelderl
44:37
44:28
84
Wout Groot Koerkamp
Van Wijnen Oost B.V.
45:15
45:11
88
Maarten Holtzhuizer
Nijmegen
45:21
44:32
94
Robin van den Brink
Arnhem
45:30
45:01
95
Sidali Benali
Dutch Runners Gold
45:32
45:30
99
Richard Stoelinga
Velp Gld
45:50
45:42
100
Startnummer 4729
Health Club Heijenoo
45:52
44:45
102
Hans Menting
De Kempenaer Advocat
45:55
45:47
103
Jan Willem van Huet
Regiopolitie Gelderl
45:57
45:48
104
Michel van Oijen
Van Wijnen Oost B.V.
46:04
44:32
105
Lars Manenschijn
Doetinchem
46:09
45:47
107
Paul Wilmink
De Kempenaer Advocat
46:11
46:03
108
Paul van Dijk
De Kempenaer Advocat
46:12
46:04
109
Erik Sanders
Volkshuisvesting Arn
46:14
45:39
110
Richard Baggen
De Kempenaer Advocat
46:17
45:13
114
Robert van der Laan
Utrecht
46:29
46:21
117
Jeroen van den Bremer
's-Gravenhage
46:29
45:58
118
Jurgen van Aalst
Steenderen
46:31
46:13
119
Startnummer 4727
Health Club Heijenoo
46:32
45:25
124
Mattijs Letteboer
Volkshuisvesting Arn
46:48
46:10
131
Ronny Kolenbrander
Wageningen
47:05
46:42
132
Theo Klaver
FMC Technologies
47:06
46:53
133
Bart Wolters
Running Team Gemeent
47:07
46:55
135
Thijs Tollenaar
Barenbrug Holland BV
47:08
46:40
137
Manje Rigterink
Runners Vorden
47:10
46:03
142
Pieter Dijksterhuis
Apeldoorn
47:18
46:17
151
Marco Hengeveld
HSK Groep B.V.
47:38
46:23
153
Marc van Tongeren
Apeldoorn
47:38
47:23
155
Jaap Stouthamer
Nedstack fuel cell t
47:43
47:06
159
Michel Hondong
Citam Arnhem B.V.
47:53
47:16
162
Henk Tollenaar
Barenbrug Holland BV
47:59
47:32
164
Christian Vandersteen
FMC Technologies
48:03
47:50
166
Henk Peelen
Citam Arnhem B.V.
48:07
46:47
167
Ronald Wentink
Citam Arnhem B.V.
48:07
46:46
168
Luuk Schenk
Citam Arnhem B.V.
48:07
46:48
178
Bob Meeuwsen
Nedstack fuel cell t
48:23
47:47
180
Erik-Jan Kollen
Colbond BV
48:28
48:12
182
Christiaan Aagenborg
Arnhem
48:29
48:11
183
Adri Elsen
De Kempenaer Advocat
48:32
47:11
184
Ronald van Putten
Amersfoort
48:40
48:13
185
Jelmer van Schoonhoven
Arnhem
48:43
47:43
186
Leo Emerenciana
Volkshuisvesting Arn
48:43
48:05
187
Startnummer 4726
Health Club Heijenoo
48:45
47:39
189
Harm van der Sleen
Hollandscheveld
48:51
48:42
191
Maurice den Hertog
Regiopolitie Gelderl
49:01
48:50
195
Ad Verhage
Nedstack fuel cell t
49:10
48:33
196
Geurt Ronk
CSK FOOD ENRICHMENT
49:12
48:46
197
Victor van Hassel
HSK Groep B.V.
49:16
48:05
199
Joep van Eijkeren
Eindhoven
49:22
48:26
202
Martijn Stappers
Sportbedrijf Arnhem
49:35
49:07
209
Tomas Exposito Braat
Arnhem
49:41
49:09
212
Peter Klein Mentink
Elst Gld
49:45
49:21
213
Bert Jansen
Citam Arnhem B.V.
49:47
49:25
219
Geert Lammerts van Bue
Rheden
49:56
49:36
225
Ton Mol
Regiopolitie Gelderl
50:05
49:56
227
Herbertjan te Ronde
Arnhem
50:07
48:52
228
Martijn Mulder
Nedstack fuel cell t
50:07
49:29
231
Boris Verstappen
Service Center Klant
50:13
49:24
232
Rene Tolsma
Service Center Klant
50:13
49:21
234
Martijn Ketels
Regiopolitie Gelderl
50:15
50:07
239
Startnummer 4614
CSK FOOD ENRICHMENT
50:28
50:00
240
Robbie Rijkers
Westervoort
50:29
50:07
241
Bardo van Dooren
Service Center Klant
50:29
49:37
247
Andrew Beukhof
Regiopolitie Gelderl
50:38
50:30
251
René Sanders
Volkshuisvesting Arn
50:46
50:07
252
Rob Rengerink
Regiopolitie Gelderl
50:47
50:37
253
Gerard van de Mast
Apeldoorn
50:48
50:43
258
Gerwan Van Dijk
Doetinchem
51:00
49:52
259
Ap Schouten
Barenbrug Holland BV
51:01
50:34
270
Jonathan Weststeijn
Arnhem
51:21
50:24
271
Neil Marshall
FMC Technologies
51:22
51:09
278
Robbert Schneider
Service Center Klant
51:37
50:45
284
Kees Keijzers
De Kempenaer Advocat
51:52
50:28
287
Eugene Goossens
Volkshuisvesting Arn
51:58
51:19
291
Rene Aveskamp
Citam Arnhem B.V.
52:02
51:41
295
Jeff Van Zomeren
Buren Gld
52:11
50:46
297
Tonny Jansen
Dutch Runners Gold
52:13
51:15
298
Geert Heuvelink
HSK Groep B.V.
52:16
51:07
299
Maarten Hendriks
Oosterbeek
52:17
51:15
302
Ezra Leiwakabessy
Service Center Klant
52:22
51:30
304
Frans Simmons
CSK FOOD ENRICHMENT
52:24
51:58
307
Rob van der Valk
Colbond BV
52:28
51:34
312
Gerrit Hilhorst
Regiopolitie Gelderl
52:40
52:29
318
Eddy van Horssen
Van Wijnen Oost B.V.
52:46
52:05
323
Michael van Shimora
Tandheelkundig Centr
53:01
52:31
324
Bas van Frankfoort
Doetinchem
53:02
52:13
325
Jan Heikens
De Kempenaer Advocat
53:02
51:37
330
Merijn de Jonge
Nijkerkerveen
53:13
52:17
331
Henk Wander
Tandheelkundig Centr
53:14
52:44
332
Paul van Gameren
Doorwerth
53:14
52:31
335
Hans Theloosen
De Kempenaer Advocat
53:21
52:48
337
Peter Vruggink
Berg en Dal
53:24
52:22
338
Eric van den BErg
Nederland
53:25
53:14
339
Machiel de Winkel
Volkshuisvesting Arn
53:32
52:51
340
Joost Wentink Wentink
Amsterdam
53:33
53:05
341
Paul van de Heijden
Citam Arnhem B.V.
53:35
53:01
346
Tycho Tomassen
Voorst gem Voorst
53:48
53:22
351
Chiel Schenning
Doetinchem
53:57
52:53
356
Walter Burghout
De Liemers
54:08
53:48
357
Serge Schulski
Service Center Klant
54:10
53:17
358
Remco van der Veer
Velp Gld
54:13
53:15
360
Ger van Bernebeek
Loopgroep PK
54:17
53:39
373
Jerry de Reus
Service Center Klant
54:44
53:52
374
Maurits van de Weijer
Arnhem
54:44
53:22
375
Bern Lauriks
Dutch Runners Gold
54:45
53:44
380
Robbie van de Beeten
Aerdt
54:55
53:37
382
Joost van Gelder
Nijkerk Gld
54:58
54:03
384
Remco Bosgraaf
Westervoort
55:00
54:20
397
Hans van der Brugge
Tandheelkundig Centr
55:36
54:56
398
Eric Hortensius
Regiopolitie Gelderl
55:38
55:27
401
Jeroen van Maanen
Beuningen Gld
55:42
55:06
403
Evert Bovens
De Kempenaer Advocat
55:52
54:25
405
Wouter Baas
Dutch Runners Gold
55:57
54:31
410
Marco Lippman
Running Team Gemeent
56:08
54:44
412
Ruud Staijen
Regiopolitie Gelderl
56:15
56:05
418
Eddy van Doorn
HSK Groep B.V.
56:26
55:43
421
Jean Pierre PORTIER
Huissen
56:29
55:51
427
Z2 Frank Schrauwen
Utrecht
56:45
56:08
430
Ben johannes Pelder
Leeuwarden
56:50
56:08
433
Pieter Hagemans
Oosterbeek
56:55
55:56
444
Emiel Botteram
Hekkelman Advocaten
57:31
56:08
447
Cornald van Strien
Elst Gld
57:39
56:41
450
Rutger de de Ruiter
Arnhem
57:46
56:52
452
Startnummer 4725
Health Club Heijenoo
57:47
56:41
453
Jacco van der Vinne
Arnhem
57:47
57:01
456
Tonnie Buurman
's-Hertogenbosch
57:53
57:08
459
Gert van Oijhuizen
Lunteren
57:58
56:48
460
Charles van der Horst
Arnhem
58:00
57:09
461
Dennis Nijenhuis
Westervoort
58:00
56:56
464
Arthur Lichtenberg
Westervoort
58:13
57:09
467
Ronald De Kraker
Apeldoorn
58:16
57:04
469
Jelle van Popta Dubbin
Arnhem
58:19
58:13
472
Marcel Loef
Service Center Klant
58:25
57:32
474
Jean-Paul Poell Poell
Arnhem
58:26
57:24
480
Geert-jan Mathijssen
Arnhem
58:52
58:19
483
Kees van het Hof
Oosterbeek
58:57
57:55
485
Herman van Haarlem
Regiopolitie Gelderl
58:59
58:49
492
Maarten Oosterloo
Amsterdam
59:23
58:03
495
Jeremy Hondeveld
De Liemers
59:41
58:36
501
Philip Corporaal
Van Wijnen Oost B.V.
1:00:01
59:02
502
Herman Kieftenbelt
Van Wijnen Oost B.V.
1:00:01
59:02
506
Cees van de Haar
Veenendaal
1:00:20
59:38
510
Startnummer 4694
Gelderse Sport Feder
1:00:34
59:20
512
Chris Heskamp
Service Center Klant
1:00:42
59:49
513
Bert Rutten
Running Team Gemeent
1:00:45
59:22
514
IJsbrand ter Haar
Regiopolitie Gelderl
1:00:55
1:00:43
515
Willem Martinn
Running Team Gemeent
1:01:18
1:00:18
516
William Vlug
Van Wijnen Oost B.V.
1:01:21
1:00:36
517
Derek D E Arnhem
Kranenburg-Nütterden
1:01:23
1:01:03
524
Hendrik-jan Teunissen
Arnhem
1:02:03
1:00:46
527
Patrick de Lusenet
HSK Groep B.V.
1:02:20
1:01:13
532
Joseph Brey
Dutch Runners Gold
1:02:55
1:01:34
538
Kristel van Zonneveld
Running Team Gemeent
1:03:26
1:02:03
542
Jan Frits van 't Zand
Amsterdam
1:03:48
1:03:13
545
Onno Houtschild
's-Gravenhage
1:04:04
1:02:44
547
Wilfred de Reus
Westervoort
1:04:13
1:03:25
555
Fred Rous
Van Wijnen Oost B.V.
1:06:06
1:05:21
563
Hans Johan Blikslager
Hilversum
1:08:59
1:08:15
VROUW, 6 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henrieke Krommendijk
Atletics Nijverdal
40:12
40:11
2
Cathelijne van Bladere
Wellerlooi
41:39
41:37
7
Ellis Lesterade
Regiopolitie Gelderl
44:00
43:51
9
Anouschka Ben-Shitrit
Arnhem
44:17
44:15
12
Marleen Otten
Running Team Gemeent
44:48
44:46
20
Angelique van Diepen
Tandheelkundig Centr
47:24
46:53
23
Famke Mölenberg
Atletiek Maastricht
48:09
48:02
25
Jelly van der Brugge
Tandheelkundig Centr
48:20
47:50
28
Bianca van der Velde
Huissen
48:35
48:31
30
Helga Pannekoek
Volkshuisvesting Arn
48:48
48:08
32
Hanneke de Peuter
Citam Arnhem B.V.
49:13
48:52
34
Robin Pijnappel
Wageningen
49:20
49:08
41
Verena de Brey
's-Gravenhage
50:12
49:40
42
Esther Hillebrand
Apeldoorn
50:16
50:01
49
Ank van de Wiel
De Kempenaer Advocat
50:52
49:32
52
Elki Otjens
van Amerongen Facili
51:17
51:06
54
Maaike Janssen
De Kempenaer Advocat
51:26
50:20
55
Elise Zeelenberg
Hekkelman Advocaten
51:31
50:05
57
Lous van Suijlekom
Service Center Klant
51:42
50:49
59
Marielle Geurts-Dieker
Zevenaar
51:56
51:47
60
Floor Goes
Tandheelkundig Centr
52:02
51:32
61
Tilly van de Steeg
van Amerongen Facili
52:02
51:52
62
Karin Berkhout
De Kempenaer Advocat
52:15
50:55
64
Wilma Matser
Citam Arnhem B.V.
52:41
52:19
67
Rebecca Meijberg
Dutch Runners Gold
52:47
52:34
70
Hava Korkmaz
Hekkelman Advocaten
53:01
51:35
71
Anneke Bruinsma
Pro Persona
53:02
52:49
72
Renate Schoester
HSK Groep B.V.
53:04
51:55
73
Marjolein Beurskens
HSK Groep B.V.
53:05
51:55
79
Dorethe Gijsbertsen
Nijmegen
53:35
53:14
80
Jacqueline Arends
Doesburg
53:36
52:33
87
Jacqueline van de Haar
Service Center Klant
54:20
53:27
90
Amber van der Horst
Arnhem
54:26
53:35
91
Anneloes Zuiderveen
Dutch Runners Gold
54:35
53:37
92
Christa Schenk
Citam Arnhem B.V.
54:37
53:17
93
Jellie van der Meer
Quadraam
54:39
54:24
95
Manon Crijns
van Amerongen Facili
54:41
54:30
98
Marlies Dilekci-Spekre
Doetinchem
54:45
53:37
103
Tjienta van Pelt
Gelderse Sport Feder
55:09
53:56
108
Hedda van der Veen
Hoogeveen
55:22
54:52
109
Therese Beekhuis Fleur
Arnhem
55:23
55:03
112
Mariela Serrano
CSK FOOD ENRICHMENT
55:36
55:10
113
Priscilla Sevink
Doetinchem
55:36
54:52
114
Ineke van Leeuwen
De Kempenaer Advocat
55:36
54:08
118
Susan Hartsuiker
Amersfoort
55:44
54:25
122
Claudia van Nistelrooi
Cito
55:50
54:42
126
Evelien Kleverwal
Apeldoorn
55:54
55:47
128
Dorette van Deelen
Sportbedrijf Arnhem
55:56
55:09
129
Ellen Stegeman
Tandheelkundig Centr
55:59
55:27
130
Christel Beun-Bastings
Leiderdorp
56:00
55:42
132
Nicole Scherpenzeel
Arnhem
56:02
55:46
138
Anne Wentink Koopman
Arnhem
56:08
55:39
139
Renate Lagerweij
Renswoude
56:09
55:34
143
Marlies Scherpenzeel
Arnhem
56:20
56:04
146
Ginny van der Sluys
Beuningen Gld
56:25
55:49
150
Ursula Witteveen
Pro Persona
56:28
56:14
154
Julia van Broeckhuijse
Arnhem
56:44
55:22
155
Minke Schouten
Kollumerpomp
56:46
56:31
158
Bibianne de Zwart
Eindhoven
56:55
56:34
159
Linda Smits-Oostveen
Arnhem
56:58
55:48
162
Lisa Basten
CSK FOOD ENRICHMENT
57:09
56:44
165
Joanne Schoneveld
Elst Gld
57:17
56:51
167
Doke Tuil-Buurman
Rosmalen
57:18
56:41
169
Annemieke de Keijzer
Dutch Runners Gold
57:28
56:17
170
Daniëlle Maussen
Groningen
57:30
57:21
171
Annouchka Veerman
Dutch Runners Gold
57:31
56:33
176
Paulien van der Leden
HERA
57:44
57:22
178
Hermelinde van Xanten
Arnhem
57:51
57:01
179
Eva Alink-Joor
Dutch Runners Gold
57:52
56:43
182
Karin van den Ham
Pro Persona
57:54
56:47
183
Lily Cheret-Littel
Huissen
57:54
57:32
187
Patricia van der Horst
Arnhem
57:59
57:08
188
Yvonne Welding van den
Veenendaal
58:04
57:22
190
Gerda Besselink Buijs
Arnhem
58:08
57:23
191
Mirella van Kooten
Veenendaal
58:08
57:26
194
Jantje Veneman-ten Kat
Spurt '88
58:12
58:08
201
Vera Eisink
Dutch Runners Gold
58:35
57:35
202
Yolande te Wil
Volkshuisvesting Arn
58:39
57:59
203
Hanneke Handelé
Dutch Runners Gold
58:42
57:25
205
Larisa Lentjes
Gelderse Sport Feder
58:42
57:28
207
Anne-Marie Witteveen
Arnhem
58:48
58:21
208
Patricia van Ditshuize
DE LOPER
58:50
58:09
209
Froukje van der Klugt
Arnhem
58:51
58:35
210
Jacquelien Frederiks
Arnhem
58:52
57:43
211
Eef van Druyten
van Amerongen Facili
58:53
58:45
213
Corien van Andel
GAC Hilversum
58:57
57:58
215
Yvonne Roelvink
Doetinchem
59:02
58:29
218
Barbara van Brandenbur
Arnhem
59:07
58:35
219
Joyce van de Merwe
Veenendaal
59:08
58:46
223
Manon Cornelissen
Running Team Gemeent
59:16
59:05
229
Ans Hermsen Aleven
DE LOPER
59:24
58:42
234
Annemiek van Ingen
Utrecht
59:38
58:13
239
Annemieke van Hazendon
Arnhem
59:47
59:04
243
Annelies Stokkel-Roelo
Huissen
59:53
59:22
244
Merijn Wilde
Sportbedrijf Arnhem
59:54
59:06
245
Petra Pijnappel
Wageningen
59:56
59:30
247
Monique Rikmanspoel-Ti
Arnhem
1:00:05
59:31
253
Claudia Wester
Tandheelkundig Centr
1:00:14
59:34
254
Debbie Ruland-Winkelma
Veenendaal
1:00:15
59:33
257
Hilde van Poeijer
Regiopolitie Gelderl
1:00:24
1:00:15
259
Marijke Theunissen
Velp Gld
1:00:29
59:47
261
Gaby Bergenhenegouwen
Arnhem
1:00:31
59:50
262
Maike van Deudekom
Service Center Klant
1:00:31
59:38
263
Cathelijne van Duyn -
Papendrecht
1:00:33
59:44
264
Lucia Dijkstra
Gelderse Sport Feder
1:00:34
59:20
265
Eveline Snelders
De Kempenaer Advocat
1:00:35
59:13
267
Ingrid Weenk
Running Team Gemeent
1:00:40
59:16
270
Alied van Roekel-Kamer
Dutch Runners Gold
1:00:45
59:46
271
Silvia Gasseling-Elfri
DE LOPER
1:00:47
1:00:06
272
Desiree Beernink
Etten Gld
1:00:48
59:47
273
Cindy Fainelli - Rikke
Arnhem
1:00:54
1:00:46
279
Saskia Franke
Tandheelkundig Centr
1:01:10
1:00:40
280
Marieke Wiegerinck
Tandheelkundig Centr
1:01:10
1:00:40
289
Anique van den Boogert
Huissen
1:01:39
1:00:46
294
Carla Ulrich Peters
Arnhem
1:01:45
1:01:13
300
Mariette van den Brink
Bergen op Zoom
1:01:53
1:00:35
304
Linda van der Meer
Ciko '66
1:02:06
1:01:21
307
Herma van Geresteijn
Arnhem
1:02:22
1:01:17
309
Marie-Cecile van Well
Arnhem
1:02:36
1:01:19
312
Nathalie Giannakopoulo
Arnhem
1:02:38
1:02:04
314
Nina Aerdts-Pellegrino
Venlo
1:02:47
1:01:38
317
Margriet van Dorland
Nijmegen Atletiek
1:02:54
1:01:35
323
Adrianne Hofboer-Kapte
DE LOPER
1:03:08
1:01:52
325
Anita van der Sleen-He
Hollandscheveld
1:03:21
1:02:46
339
Marjolijne Lutke Schip
Dutch Runners Basic
1:03:56
1:03:39
340
Yvonne van der Kooij
Almere
1:04:04
1:03:16
343
Amber Blikslager
Hilversum
1:04:23
1:03:40
344
Carla Lankester
Nieuwegein
1:04:35
1:04:01
345
Johanna Post-Brands
Hanzesport
1:04:38
1:03:27
347
Hannie de Boer
Barenbrug Holland BV
1:04:50
1:03:24
348
Tini Janssen
Barenbrug Holland BV
1:04:58
1:03:32
349
Bernadette Dissel
Ciko '66
1:04:59
1:04:13
352
Hanny Knuppel
HSK Groep B.V.
1:05:36
1:04:49
359
Annelies de Coninck
Ede Gld
1:06:22
1:05:47
366
Riet Haasnoot - Smalle
Zutphen
1:07:13
1:06:12
373
Patricia Weijmans
Hekkelman Advocaten
1:08:34
1:07:08
374
Petra van Frankfoort
Arnhem
1:08:37
1:07:48
376
Nicky Struijker Boudie
Zutphen
1:08:47
1:07:34
377
Corine Uittenbogerd
Nijmegen
1:09:13
1:08:16
378
Mariëlle Leusveld
Apeldoorn
1:09:28
1:08:32
384
Tamara van Deenen
Susteren
1:10:46
1:09:33
387
Marleen Veldhuizen
Apeldoorn
1:11:14
1:10:59
388
Erica de Haas
FMC Technologies
1:12:12
1:11:58
389
Brenda Uittenbogerd
Nijmegen
1:12:51
1:11:54
391
Stephanie van Halteren
Van Wijnen Oost B.V.
1:13:28
1:12:44
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Martin Lauret
Run2Day Arnhem/Nijme
56:34
56:34
5
Frank Reintjes
Run2Day Arnhem/Nijme
57:04
57:03
13
Jay Sauer
Run2Day Arnhem/Nijme
1:04:48
1:04:46
14
Theo H Franchimon
Dutch Runners Gold
1:04:55
1:04:37
15
Ronald Fecken
Run2Day Arnhem/Nijme
1:05:03
1:05:03
17
Dennis van der Stroom
Rotterdam
1:05:46
1:05:44
18
Erik Achterkamp
Westervoort
1:06:20
1:06:19
28
Robby Ribbink
Loopgroep PK
1:08:51
1:08:49
29
Z1-3928 Rutger Thung
Loopgroep Aart Stigt
1:08:55
1:08:54
31
Henri Laitervo
Dutch Runners Gold
1:09:02
1:08:58
36
Sander Hijmensen
Apeldoorn
1:09:17
1:09:12
38
Ronald Lavoo
van Amerongen Facili
1:09:23
1:09:19
40
Mart van Alst
Van Wijnen Oost B.V.
1:10:12
1:10:10
41
Matthijs van Scheijen
Arena
1:10:19
1:10:03
51
Hans Giesing
Politici Gemeente Ar
1:11:23
1:11:21
54
Alex Schreijenberg
Huissen
1:11:32
1:11:30
58
Marcel Den Hertog
Velp Gld
1:11:43
1:11:40
59
Matthijs Klaassen
Rotterdam
1:11:58
1:11:55
60
Geo Boumann
Dutch Runners Gold
1:12:04
1:12:02
65
Herbert van den Brink
Ciko '66
1:12:20
1:12:13
67
Stitch Littel-Cheret
Huissen
1:12:52
1:12:51
72
Martijn Meijer
Westervoort
1:13:17
1:12:56
73
Arthur van der Windt
Arnhem
1:13:23
1:13:17
81
Jan-Otto Nieuwenkamp
Almere
1:13:42
1:13:32
82
Hans Niemeijer
Running Team Gemeent
1:13:43
1:13:13
90
Wim van der Linden
Ciko '66
1:14:06
1:13:58
91
Bart Vingerhoets
Oisterwijk
1:14:06
1:13:56
95
Vincent Bronkhorst
Politici Gemeente Ar
1:14:16
1:14:05
97
Colin Harmsen van der
Tholen
1:14:19
1:13:55
98
Ruud van Gorkom
Oisterwijk
1:14:25
1:14:14
99
Marcel Stein
Dutch Runners Gold
1:14:32
1:14:24
100
Wim Rouvoet
's-Hertogenbosch
1:14:37
1:14:30
102
Ton ten Have
Runners Vorden
1:14:41
1:14:40
103
Kafung Tang
Rotterdam Atletiek
1:14:54
1:14:50
108
Maarten Nellestijn
Wijchen
1:15:30
1:15:13
112
Willie van Haren
Pro Persona
1:15:46
1:15:40
116
Huib Vriesendorp
Rozendaal
1:16:02
1:15:55
120
Martijn Demmer
Nijkerkerveen
1:16:16
1:16:07
124
Bert Wilk
van Amerongen Facili
1:16:22
1:15:22
130
Richard van Driel
Doornenburg
1:16:35
1:16:17
136
Jasper Douma
's-Gravenhage
1:17:13
1:16:59
137
Bart Stolmeijer
Ouderkerk aan de Ams
1:17:21
1:16:35
138
John Duteweert
Van Wijnen Oost B.V.
1:17:26
1:17:19
139
Stef Duteweert
Van Wijnen Oost B.V.
1:17:27
1:17:19
146
Alex Akkerman
van Amerongen Facili
1:17:45
1:17:41
147
Luuk Reigersberg
Groningen
1:17:46
1:16:46
153
Clemens Bierhuis
Westervoort
1:17:55
1:17:22
154
Rinke Wieggers
Westervoort
1:17:55
1:17:23
160
Antonie van Campen
Oosterbeek
1:18:07
1:17:50
162
Henrie Denneboom
Marathon Pim Mulier
1:18:12
1:18:02
163
Gerard Begieneman
De Liemers
1:18:16
1:17:54
169
Maarten van Helvoort
Velp Gld
1:18:31
1:18:18
176
Rik van den Brink
Nijeveen
1:18:49
1:18:49
178
Bart Krechting
Westervoort
1:18:56
1:18:24
182
Wim Verburgt
Dutch Runners Gold
1:19:08
1:18:54
187
Bart van der Zwaard
Duiven
1:19:41
1:19:37
193
René Berendsen
Westervoort
1:19:56
1:19:27
196
Patrick Van 't Sant
Duiven
1:20:04
1:19:51
202
Frank van Duinhoven
Rijn IJssel
1:20:22
1:19:26
206
Peter Nederveen
Ressortsparket Arnhe
1:20:29
1:19:26
207
Rico van Houten
Dutch Runners Gold
1:20:40
1:20:04
209
Klaas Molenaar
Loopgroep PK
1:20:52
1:20:40
212
Jan F Langendoen
Eindhoven Atletiek
1:20:55
1:20:29
215
Marco van de Pol
Wageningen
1:21:00
1:20:01
216
Sander Gerritsen
Etten-Leur
1:21:01
1:19:47
218
Jan Wildeman
Millingen aan de Rij
1:21:08
1:20:59
219
Michael Lutje Wooldrik
TenneT
1:21:09
1:20:45
224
Evert van Amerongen
Arnhem
1:21:21
1:21:12
227
Jan-Reiner Meijer
Dutch Runners Gold
1:21:31
1:21:11
238
Nieko Versteeg
Voorthuizen
1:22:00
1:21:08
240
Lourens Schipper
Running Team Gemeent
1:22:10
1:21:58
258
Jaap Stramrood
Dutch Runners Gold
1:22:56
1:22:17
259
Edward Sparreboom
Elst Gld
1:23:04
1:22:20
262
Frank van Leeuwen
Nijmegen
1:23:14
1:22:42
264
Giel Stapelbroek
van Amerongen Bergin
1:23:14
1:22:13
266
Pieter Jan Klarenbeek
Duiven
1:23:22
1:23:08
274
Ronald van de Sandt
Elst Gld
1:23:48
1:22:58
275
Gert-Peter Janssen
Running Team Gemeent
1:23:50
1:23:20
278
Manfred van Deelen
Haalderen
1:23:55
1:22:59
279
Peter Swart
Running Team Gemeent
1:23:56
1:23:45
282
Ruben♠ Polman
Ede Gld
1:24:09
1:23:07
286
Jeroen Ponten
's-Hertogenbosch
1:24:19
1:23:57
290
Martin van Mierlo
Algemene Bathmense S
1:24:30
1:23:56
298
Gerrit van Ginkel
De Liemers
1:24:39
1:23:55
299
Yoeri Emmaneel
De Sperwers
1:24:40
1:24:28
302
Henri van den Broek
Velp Gld
1:24:49
1:24:18
304
Jeroen van der Weegen
Velp Gld
1:24:50
1:24:29
311
Walter Veerman
eigen! magazine bv
1:25:27
1:24:29
313
Henk van Ballegooij
Oss '78
1:25:29
1:25:16
319
Jeroen van Mierlo
Elst Gld
1:25:44
1:25:39
321
Arno Gerretzen
Westervoort
1:25:47
1:24:53
322
Gert Schrovenwever
Etten-Leur
1:25:47
1:24:34
324
Daniel Meelhuijsen
HSK Groep B.V.
1:25:53
1:25:04
340
Martin van der Mije
Almere
1:26:37
1:25:46
346
Johan van Schoonhoven
Veenendaal
1:26:48
1:26:08
350
Frank Hengeveld
HSK Groep B.V.
1:27:00
1:26:12
352
Peter Lindeman
Nijmegen Atletiek
1:27:04
1:26:18
359
Radboud Marijnissen
Arnhem
1:27:21
1:26:34
367
Jochum van Bentum
Doetinchem
1:27:37
1:27:21
370
Berend Nijmeijer
Noordscheschut
1:27:43
1:27:22
371
Bert van der Laan
Hanzesport
1:27:46
1:26:51
372
Gerrit Bosgoed
Rijn IJssel
1:27:50
1:27:01
380
Harm Visser
Dutch Runners Gold
1:28:14
1:27:19
386
Jeffrey Willemsen
Westervoort
1:28:45
1:27:48
387
Bastiaan van Zuilekom
Lochem
1:28:46
1:28:15
389
Rutger van der Staak
Westervoort
1:28:52
1:27:59
391
Hugo de Baaij
Van Wijnen Oost B.V.
1:28:57
1:28:25
393
Jan Joost Kerssies
Vroomshoop
1:29:11
1:28:04
406
Wim Bensik
Spirit Lelystad
1:29:38
1:29:06
415
Ferry Lekatompessy
Running Team Gemeent
1:29:51
1:29:21
419
Roland Brontsema
Dutch Runners Basic
1:29:55
1:29:14
421
Jack van Oijhuizen
Dutch Runners Basic
1:30:00
1:29:25
428
Rob Simons
Dutch Runners Gold
1:30:16
1:29:49
429
Piet Jansen
Dutch Runners Gold
1:30:18
1:29:54
432
Theo van der Staak
Westervoort
1:30:29
1:29:35
434
Jan Kooy
Dutch Runners Gold
1:30:32
1:30:15
440
Hans van Kerkhof
AV Wijchen
1:30:47
1:30:12
464
Richard Kamerman
Spijkenisse
1:31:48
1:31:43
465
Jeroen Bronsveld
Spijkenisse
1:31:49
1:31:44
467
Kidy Kadionda
Van Wijnen Oost B.V.
1:31:52
1:31:36
470
Geert Ter Heerdt
Apeldoorn
1:32:05
1:31:59
472
Geert Pel
Dutch Runners Gold
1:32:10
1:31:41
474
Martino Lorenzini
Nijmegen
1:32:14
1:31:58
475
Frits van Dam
Dutch Runners Gold
1:32:15
1:31:31
477
Matthijs van Schendel
Amsterdam
1:32:18
1:31:12
478
Evert Vaartjes
Politici Gemeente Ar
1:32:19
1:31:22
481
Peter Baltussen
van Amerongen Facili
1:32:34
1:31:32
485
Jan willem te Boekhors
Arnhem
1:33:01
1:32:17
496
Robert de Jong
van Amerongen Bergin
1:33:44
1:32:43
508
Gerrie Overkamp
Westervoort
1:34:30
1:34:01
517
Maarten Hoogstraaten
Arnhem
1:34:49
1:33:53
520
Marinus van de Pol
Elst Gld
1:35:00
1:34:37
527
Piet van Riel
Running Team Gemeent
1:35:55
1:35:08
530
Christ van den Berg
Arnhem
1:37:03
1:36:29
532
Koen Christiaans
Beuningen Gld
1:37:18
1:36:21
533
Boudewijn Dijkstra
AV Gouda
1:37:34
1:36:41
534
Gerard Radstaat
Dutch Runners Gold
1:37:38
1:36:30
538
Mitch Bergenhenegouwen
Raalte
1:38:18
1:37:37
539
Niels Tesselhof
Van Wijnen Oost B.V.
1:38:31
1:37:59
540
Vincent Groot Hulze
Elst Gld
1:38:34
1:37:44
543
Steven van der Harst
Houten
1:38:53
1:38:17
554
Martha Gaasbeek
Van Wijnen Oost B.V.
1:39:44
1:39:13
555
Albert van Dorland
Nijmegen Atletiek
1:39:48
1:39:26
574
Hans van der Linden
Arnhem
1:45:54
1:45:27
582
Richard van Holland
Lochem
1:47:00
1:45:57
585
Henny Ruiter
Van Wijnen Oost B.V.
1:47:43
1:47:36
586
Paul van Schaijik
Beers Nb
1:48:35
1:48:04
590
Alexander Matthijssen
Arnhem
1:51:36
1:50:33
591
Jan-Pieter Matthijssen
Arnhem
1:51:36
1:50:34
599
Richard van Antwerpen
Zwijndrecht
2:05:47
2:04:35
600
John van Antwerpen
Capelle aan den IJss
2:05:47
2:04:34
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Jeanette Langeberg
Ciko '66
1:13:40
1:13:32
4
Sandra Wassink
Winterswijk Meddo
1:14:00
1:13:47
6
Nancy Achterkamp
Westervoort
1:18:38
1:18:11
8
Emma Bijnen
Dutch Runners Basic
1:18:44
1:18:34
14
Bianca de Haas
Dutch Runners Gold
1:21:43
1:21:29
22
Paula Fikkert
Dutch Runners Gold
1:22:52
1:22:08
23
Aniek van den Munckhof
van Amerongen Bergin
1:23:30
1:22:29
28
Janita van Dixhoorn
Climax
1:25:41
1:25:00
29
Sanne van Kessel
Velddriel
1:25:43
1:24:53
31
Jolanda Donders-Liebra
Ciko '66
1:25:57
1:25:27
32
Kitty Klein Bleumink
Arnhem
1:26:12
1:25:45
34
Paulien van der Ven
Westervoort
1:26:28
1:25:51
35
Joanna c Damen-Wendhol
Rotterdam
1:26:50
1:26:33
37
Sjoerdtje de Boer
Dutch Runners Gold
1:27:35
1:27:03
41
Marjolein Rotteveel
Utrecht
1:27:52
1:27:14
42
Esther Kuster-Schut
Varsselder
1:28:07
1:27:33
43
Anne-marije Captijn
Monster
1:28:11
1:27:26
44
Natascha Leyenaar
Atletico '73
1:28:37
1:27:48
45
Paulien Van Beem van O
Ciko '66
1:28:54
1:27:59
46
Hellen Mouws
Politici Gemeente Ar
1:28:56
1:28:38
47
Jennifer Gaultney
Amsterdam
1:29:00
1:28:42
50
Bea Lintsen
Dutch Runners Basic
1:29:11
1:28:23
52
Sjakkelien de Kwaadste
Arnhem
1:29:17
1:28:36
53
Carla Horstink-Beumer
Hengelo Gld
1:29:19
1:28:42
54
Stephanie Lamerichs
Eindhoven
1:29:37
1:29:23
57
Sophie Geelen
Beek gem Montferland
1:29:52
1:29:16
66
Tanja Pastoor
Ressortsparket Arnhe
1:31:04
1:30:01
68
Marijke Dubbelink
Ressortsparket Arnhe
1:31:18
1:30:15
69
Christel Verkuyten
U-Track
1:31:28
1:30:24
71
Amber Zegers
Sint Anthonis
1:31:35
1:31:07
72
Maud Wolf
Running Team Gemeent
1:31:36
1:31:11
76
Nicole Cloosterman
Bathmen
1:31:57
1:31:13
79
Reinou Thijssen
De Liemers
1:32:07
1:31:36
80
Pieternel van der Zouw
Arnhem
1:32:09
1:31:40
88
Monique Croes - van Po
Dutch Runners Gold
1:33:21
1:33:10
90
Susan Koenders
Dutch Runners Gold
1:33:27
1:32:33
92
Juliette Stapelbroek
van Amerongen Bergin
1:33:32
1:32:32
95
Sandra Eggenkamp
Amersfoort
1:34:18
1:33:58
98
Marijn Hameeteman
's-Hertogenbosch
1:34:22
1:33:57
99
Annelies Boonman
Running Team Gemeent
1:34:23
1:33:57
100
Marion de Bruijn
Apeldoorn
1:34:26
1:33:45
102
Marjolein de Haas
the Hague Road Runne
1:34:42
1:34:30
103
Joke Lekatompessy
Running Team Gemeent
1:34:47
1:34:17
104
Anique Vogelvanger
HSK Groep B.V.
1:34:50
1:34:01
106
Miep van der Doelen
's-Hertogenbosch
1:35:16
1:34:12
111
Aafke van der Velden
Attila
1:36:43
1:35:39
112
Miranda Vos-van Beek
Climax
1:36:56
1:36:21
113
Renate Pisa-de Haan
Dutch Runners Basic
1:37:01
1:36:08
114
Angelique van Zijl
Loopgroep Hoorn
1:37:07
1:36:00
116
Marloes de Jong
Oosterbeek
1:37:11
1:36:31
118
Mirjam Dikken-Lensink
Nijmegen
1:37:42
1:36:43
119
Karin van Oostrum
Nijmegen
1:37:42
1:36:44
120
Steffanie Terpstra
Grijpskerk
1:37:51
1:37:20
122
Henrieke van Herwijnen
Hedel
1:38:01
1:37:10
124
Marjolein Hiemstra
Amersfoort
1:38:17
1:37:11
126
Mijke Mallekoote
Eindhoven
1:38:58
1:38:05
130
Saskia van Kooij
Amersfoort
1:39:18
1:38:37
135
Marlies van Rijn
Apeldoorn
1:40:40
1:40:04
138
Esther Zuierveld
Nieuwerkerk ad IJsse
1:40:53
1:40:28
140
Petra Herrel
eigen! magazine bv
1:41:17
1:40:18
141
Annemiek Oldenburg
Leeuwarden
1:41:30
1:41:12
146
Máasja Verbraak
HSK Groep B.V.
1:42:53
1:42:04
148
Annelies Oude Grotebev
Arnhem
1:44:28
1:43:33
149
Dorine van Hooijdonk
Arnhem
1:44:52
1:44:31
150
Chantal Hooijmans
Velddriel
1:45:34
1:44:43
157
Paula Freels Powers
Boekel
2:02:35
2:01:39
Rijnijssel - Menzis - Van Wijnen
Uitslagen.nl
15-09-2011 09:19