| | | | | Uitslagenlijst 10e Wim Hol Memorial
Papendrecht - Zaterdag 8 oktober 2011
MSEN, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruben Scheurwater
Parthenon
54:09
2
Mike Barsaiyan
Olympus '70
54:09
3
Maarten van Zeggeren
Passaat
54:10
6
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
1:03:21
7
Lennaert den Hoed
Parthenon
1:04:57
M35, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fouad Fertoute
Spirit Oud Beijerlan
56:49
2
Michael Raaijmakers
Parthenon
58:01
3
Jan van Hoeven
Olympus '70
58:45
5
Henrik Barendregt
Parthenon
1:02:26
6
Edwin van Straten
Loopgroep PK
1:04:32
M45, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Johan Roozemond
Altena Road Runners
1:01:37
6
Nico van den Berg
Olympus '70
1:03:31
7
Kees Koek
Loopvereniging TOF
1:04:14
8
Piet van der Vorm
Loopgroep PK
1:07:07
11
Goof van den Heuvel
Typhoon
1:11:17
M55, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Sjaak Hofmans
Altena Road Runners
1:05:04
5
Han Stellaard
Loopgroep PK
1:08:24
9
Jan van de Nobelen
Typhoon
1:14:38
13
Henk Verploegh
Haag Atletiek
1:18:03
14
Johannes de Jong
Parthenon
1:19:27
M65, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Richard Westerbeek
Parthenon
1:30:20
VSEN, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
V35, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marleen Zijderlaan
Avantri
1:11:12
5
Monique Raaijmakers
Parthenon
1:17:42
V45, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:17:43
4
Carin van der Ende
Olympus '70
1:18:35
6
Annemarie Malschaert
Parthenon
1:31:46
MREC, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier Burgemeester
Dordrecht
56:27
2
Peterjan Hardenbol
Lexmond
58:31
3
Herman Leeuwis
Giessenburg
1:04:31
4
Henkjan den Braven
Hoogblokland
1:04:35
7
Carolus IJzerman
Giessenburg
1:06:27
8
Roland van Dillen
Spijkenisse
1:07:01
10
Tonny van Geffen
Rijswijk Nb
1:07:42
12
Jan-Pieter Kreft
Gorinchem
1:08:23
15
Gertjan Grundlehner
Dordrecht
1:09:17
16
Ronny van der Vliet
Nieuwpoort
1:09:24
17
Etienne Deelen
Alblasserdam
1:09:31
19
Martijn van den Berg
Zwijndrecht
1:10:14
20
Henk van den Heuvel
Nieuwendijk Nb
1:10:34
21
Martin Warbout
's-Gravendeel
1:10:54
22
Sjaak Dijksman
Hendrik Ido Ambacht
1:11:06
29
Peter van Maurik
Hoogblokland
1:12:34
30
Marco van Rooijen
Papendrecht
1:12:39
32
Hans Verhoeven
Giessenburg
1:12:55
35
Dirk van Kesteren
IJsselstein Ut
1:13:43
41
Arjan de Kreek
Papendrecht
1:15:00
45
Albert Wijting
Spijkenisse
1:15:28
51
Rob de Jonge
Hendrik-Ido-Ambacht
1:16:51
52
Marcel Blokland
Hardinxveld-Giessend
1:17:06
55
Vincent Verstegen
Spijkenisse
1:17:24
57
Henk Ros
Hardinxveld Giessend
1:17:38
59
Arthur van Langen
Aalsmeer
1:17:47
61
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
1:18:01
62
Pieter-Jan van der Pol
Vianen Ut
1:18:21
66
Huibert Lucas
Alblasserdam
1:19:23
70
Twan Schermers
Hardinxveld-Giessend
1:19:47
72
John Peter Kuntz
Papendrecht
1:19:58
73
Herwin Zwijnenburg
Dordrecht
1:20:10
75
Marien van Andel
Langerak Zh
1:20:59
76
Willem de Jong
Barendrecht
1:21:10
79
Jako Sterrenburg
Alblasserdam
1:21:36
84
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessend
1:22:32
86
Bert Benschop
Hendrik-Ido-Ambacht
1:23:21
88
Leo Kraaijeveld
Sliedrecht
1:23:54
89
Rien van Ekeren
Papendrecht
1:24:02
90
Alexander Blokland
Gorinchem
1:24:24
91
Henk Dubbeldam
Hardinxveld Giessend
1:24:25
92
Remco Oldebesten
Nieuwegein
1:25:42
94
Johan van der Linden
Papendrecht
1:27:08
95
Lex van den Oetelaar
Schelluinen
1:27:18
96
Gerrit de Jong
Hardinxveld Giessend
1:28:11
97
Max van der Meiden
Leerdam
1:28:28
100
Erwin Jacobson
Papendrecht
1:29:50
101
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:29:55
105
Frans Ploegmakers
Dordrecht
1:33:13
106
Jonathan de Blaauw
Hoogblokland
1:34:59
108
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:39:05
VREC, 10EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lidewy van de Nobelen
Giessenburg
1:14:34
2
Marleen Honkoop
Sliedrecht
1:15:20
3
Danielle van Beusekom
Papendrecht
1:16:55
5
Ellen Hamerpagt
Hardinxveld Giessend
1:21:23
7
Marlies Kuiters
Papendrecht
1:23:56
8
Bartje van der Sluijs
Sliedrecht
1:25:31
10
Liesbeth Kazen
Hardinxveld Giessend
1:28:12
11
Jolanda den Haan
Giessenburg
1:28:43
14
Jolanda de Vries
Papendrecht
1:31:14
17
Nelleke Scherpenzeel
Meerkerk
1:34:40
18
Lina van der Linden
Alblasserdam
1:34:41
20
Hanneke Donkersloot
Rotterdam
1:39:04
21
Bianca Stevens
Papendrecht
1:39:24
22
Ellen van Wijngaarden
Papendrecht
1:41:12
MREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Marino Nieuwhof
Papendrecht
28:02
5
John den Hartog
Zwijndrecht
28:20
7
C. Hamels
Hendrik-Ido-Ambacht
30:25
9
Bert Schild
Hardinxveld Giessend
31:14
10
Jan van Dillen
Alblasserdam
31:51
13
Gerard Morsink
Papendrecht
33:45
15
Jan van Heteren
Sliedrecht
34:13
16
peter schmidt
Hardinxveld-Giessend
34:15
20
Hennie Vermeij
Papendrecht
36:59
21
Rick de Jonge
's-Gravenhage
37:07
22
Cees van Wingerden
Nieuw-Lekkerland
37:10
24
Hans Emmen
Hardinxveld-Giessend
37:29
25
Hillebrand Bearda
Alblasserdam
37:49
28
Rene Hoeijenbos
Nieuw-Lekkerland
38:26
35
Erik van den Berg
Meerkerk
39:56
39
Ronald van der Ploeg
Papendrecht
42:33
42
Ad Schild
Hardinxveld-Giessend
43:01
44
Dick van Veen
Alblasserdam
43:22
46
René Huisman
Alblasserdam
44:33
48
Marcel Liefbroer
Papendrecht
44:53
49
Will Oosterveer
Papendrecht
45:03
50
Ron de Ruijter
Papendrecht
45:35
52
Patrick Eckhardt
Dordrecht
46:08
53
Koos van Holstein
Rotterdam
46:24
55
Jan Willem Dubbeldam
Papendrecht
48:07
56
Arthur Korpershoek
Papendrecht
48:17
57
Fred Bakkenist
Papendrecht
1:04:57
VREC, 5EM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Anne Kooiman
Hendrik-Ido-Ambacht
37:45
4
Margreet Janssen
Papendrecht
37:45
9
Goverdien den Braven
Hoogblokland
42:06
10
Cora van Gelder
Papendrecht
42:07
11
Sandra Kruitbosch
Groot-Ammers
42:31
12
Pauline de Rooij
Rotterdam
42:43
13
Belinda de Gruiter
Barendrecht
43:01
16
Suzanne Bruggeman
Ridderkerk
44:07
17
Fatma Amhaiche
Capelle aan den IJss
44:10
19
Christelan Kraan
Gorinchem
44:21
21
Anna-Marin van Neyenho
Papendrecht
45:13
23
Donja van Gelderen
Papendrecht
45:21
25
Rina Schrijver - de Vo
Hoornaar
46:34
26
judith diepstraten
Papendrecht
46:37
27
Marjolijn Kazen
Papendrecht
46:37
29
Ludwina van Dormolen
Papendrecht
46:42
31
Carla van Middelkoop
Streefkerk
47:16
32
Mariejelle Boom
Papendrecht
47:18
34
Cockie Poldervaart
Papendrecht
47:41
35
Gisela Moes-Tawjoeram
Papendrecht
47:59
37
Tamara Schuring
Barendrecht
48:24
38
Diane Janssen-Waarts
Papendrecht
51:48
39
Agnes Versteeg-Blaas
Papendrecht
51:49
40
Wilma Nederlof
Papendrecht
51:49
Uitslagen.nl
08-10-2011 19:49