Uitslagenlijst Wolfskamerloop
Huizen - Zondag 30 oktober 2011
JMP, JONGENS 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christopher Lam
Almere '81
4:11
4:08
4
Robin Van Nigtevecht
Zuidwal
4:39
4:35
7
Carsten van den Berg
Bussum
4:48
4:46
8
Wesley Steenbakker
Lycurgus
4:50
4:49
11
Mattis_Noam Hilgeman
Zuidwal
5:13
5:08
18
David van Nigtevecht
Zuidwal
5:53
5:49
JPC, JONGENS 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thijmen de Ruiter
Blaricum
4:02
4:02
11
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
4:59
4:58
17
Matthijs Dankelstijn
Huizen
5:48
5:43
JPB, JONGENS 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Niels de Boer
GAC Hilversum
4:59
4:56
JPA1, JONGENS 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Duncan Steenbakker
Lycurgus
3:53
3:53
5
Xander Ziedses des Pla
Loosdrecht
4:13
4:12
10
Kevin van Amersfoort
Huizen
4:29
4:28
13
Hidde Westerhof
AV Zeewolde
4:45
4:42
MMP, MEISJES 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Sabine Dankelschijn
Huizen
6:55
6:51
MPC, MEISJES 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Sarah van Tuijl
Almere '81
5:18
5:14
MPB, MEISJES 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Margriet Hilhorst
GAC Hilversum
4:21
4:20
3
Danique Eijsbouts
Hilversum
4:56
4:53
MPA1, MEISJES 7-10 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Winnie Karlijn de Groo
BAV
4:26
4:25
JPA2, JONGENS 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kelvin Baartwijk
Almere '81
8:39
8:39
3
Bas van der Heijden
Huizen
9:54
9:51
6
Jelle Martinus de Groo
Baarn
9:59
9:57
9
Sidney van Geffen
Amsterdam
10:50
10:48
10
Bram van der Hulst
Zuidwal
10:56
10:55
12
Martijn de Boer
GAC Hilversum
11:03
11:02
16
Pepijn van der Klis
Zuidwal
12:34
12:32
JD1, JONGENS 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Denilson Kleintjes
GAC Hilversum
8:58
8:57
JD2, JONGENS 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Antonio van den Heuvel
GAC Hilversum
7:58
7:57
7
Bas van de Nieuwenhof
Huizen
10:49
10:46
8
Paul van der Sloot
Naarden
11:13
11:11
JC, JONGENS 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
David de Vries
Haarlemmermeer
10:49
10:48
MPA2, MEISJES 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Jaimy van de Loo
De Spartaan
9:34
9:32
4
Isabelle Leenhouts
Zuidwal
10:43
10:41
MD1, MEISJES 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Esmee van der Knaap
Zuidwal
10:34
10:32
3
Kira van Nigtevecht
Zuidwal
10:43
10:40
6
Melissa Eijsbouts
Hilversum
14:43
14:39
MD2, MEISJES 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elke Molenaar
Spirit Lelystad
8:59
8:58
MC, MEISJES 11-15 J
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess van den Berg
GAC Hilversum
9:12
9:11
2
Lotte van der Velde
Triathlon
9:14
9:14
4
Caitlin van Gessel
Triathlon
9:32
9:31
MAN, 5.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
9
Dennis van der Horst
Huizen
19:07
19:06
10
Maarten Langstraat
Zuidwal
19:20
19:19
15
Nils van der Weiden
GAC Hilversum
20:48
20:47
18
Walter de Bruijn
Hardloopvereniging D
21:15
21:13
21
Richard Vermeer
Bunschoten-Spakenbur
21:41
21:39
27
Dylan de Bruijn
Hardloopvereniging D
22:40
22:39
30
Johan Doornekamp
Hilversum
23:32
23:23
33
Sjoerd Pieplenbosch
Zuidwal
23:46
23:33
34
Raymond Lescrauwaet
Hardloopvereniging D
23:52
23:50
60
Gilian van Harmelen
Almere
26:33
26:13
62
Henk van der Hulst
Zuidwal
26:54
26:41
65
Piet van't Klooster
Huizen
27:02
26:59
66
Martijn ten Brinke
Groessen
27:04
26:56
68
Jasper van Monsjou
Zuidwal
27:06
26:59
70
Sjaak Spanjersberg
Zuidwal
27:20
27:16
78
Leander Wolffensperger
Lelystad
28:14
27:55
79
Justin Wolffensperger
Lelystad
28:16
27:57
89
René van Sligtenhorst
Almere
29:31
29:12
94
Sander van der Kamp
Zuidwal
29:53
29:40
101
Jeroen Verhoeven
Hilversum
30:42
30:38
106
Albert Hans Akkerman
Huizen
32:01
31:48
115
Rendolf van Hoof
GAC Hilversum
42:22
42:07
VROUW, 5.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Femke Wittekamp-Huisma
Amersfoort
24:19
24:17
3
Francine Jessen
Amersfoort
24:37
24:33
8
Gerline van't Klooster
Utrecht
25:56
25:42
10
Marloek de Greeff
Blaricum
26:31
26:29
13
Marleen van Schaik
Zuidwal
26:40
26:29
14
Kim Lanting
Hardloopvereniging D
26:43
26:36
18
Sybrigje Westerhof
AV Zeewolde
28:02
27:54
22
Maartje van der Werff
Zuidwal
28:41
28:28
23
Leontine van 't Hazeve
Blaricum
28:54
28:48
29
Frea Hulsebos
GAC Hilversum
29:39
29:26
32
Iris de Bruijn
Hardloopvereniging D
29:48
29:41
36
Marion Houtman
Hardloopvereniging D
30:02
29:57
37
Carolien L. Huijzer
Hardloopvereniging D
30:03
29:57
38
Miriam van der Griend
Eemnes
30:03
29:59
44
Trudy Langstraat
Ridderkerk
30:13
30:05
46
Natasja Bushoff
Pijnenburg
30:15
30:02
47
Annette Kelderman
Lelystad
30:27
30:17
48
Frédérique Siegenbeek
Hardloopvereniging D
30:40
30:34
51
Els Meijers
Nederhorst den Berg
30:54
30:42
54
Angelique Kok-Evers
Amersfoort
31:20
31:06
58
Bibi van der Veer
GAC Hilversum
31:31
31:24
59
Judith Breedveld
GAC Hilversum
31:41
31:33
61
Jacqueline Teeuwissen
Huizen
32:10
31:56
65
Shoba van der Vijver
Huizen
32:13
32:01
67
Lenneke van Assat
Lelystad
32:20
32:10
71
Kate den Otter-Noon
Zuidwal
32:41
32:24
77
Hanneke Scholten
Amsterdam
33:04
32:53
80
Denise van 't Hoenderd
Amersfoort
33:21
33:11
91
Gerry Kreijne-den Dekk
Altis
34:24
34:14
103
Carolien Maarschalkerw
Zuidwal
36:04
35:48
106
Sandy van den Hurk
Hardloopvereniging D
36:19
36:12
116
Nel Drost
Dutch Runners Basic
39:59
39:48
118
Brigitta van der Spoel
Blaricum
44:18
44:02
120
Corine van der Sloot
Zuidwal
44:50
44:34
MSEN, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
35:24
35:21
8
Gerben van der Jagt
Ede Gld
37:42
37:40
12
Reinier Nagel
Loopgroep PK
38:16
38:14
14
Gijs Vereenooghe
Zedelgem (BEL)
40:00
39:55
17
Remco van den Breul
Bussum
40:40
40:38
20
Ronald van de Belt
Almere '81
42:19
42:17
21
Arjan van de Pol
Loopgroep PK
43:06
43:00
22
Gijsbert Nagel
Nederhorst den Berg
43:13
43:10
29
Ray van der Zwan
Nederhorst den Berg
44:51
44:41
30
Ricardo Roestenburg
Achterveld
45:06
45:00
34
Bastiaan Wittekamp
Amersfoort
46:34
46:24
41
Jonathan Verheul
Dutch Runners Gold
48:21
47:30
55
Alexander Möllenkramer
Utrecht
51:19
50:44
61
Werner Schimmel
Amersfoort
52:27
51:43
66
Laurent Jan van den Ha
Huizen
53:01
52:45
67
Edouard van den Heuvel
Blaricum
53:20
52:33
70
Xander van den Berg
Almere
53:31
53:12
80
Melvin van de Pluim
Huizen
55:28
52:48
84
Stephan van den Akker
Weesp
57:19
56:34
86
Richard van h't Hof
Almere
1:10:33
1:09:48
M35, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Bernard te Boekhorst
Phoenix
34:13
34:12
4
Simon van de Enden
Phoenix
36:54
36:50
6
Randy Hendriks
Running2000
37:43
37:42
8
Casper Bruins
GAC Hilversum
38:48
38:45
11
Rene van der Meer
Haarlemmermeer
39:58
39:56
13
Edwin van der Heijden
GAC Hilversum
40:51
40:46
17
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
42:07
42:03
19
René Godlieb
Loopgroep Aart Stigt
42:11
42:02
21
Jurn van Westerlaak
Amersfoort
42:33
42:27
24
Ronald van der Krogt
Baarn
43:48
43:34
30
Stefan Hoogervorst
Zuidwal
45:03
44:32
31
Martijn van de Beek
Huizen
45:08
44:37
35
Richard van Klooster
Triathlon
45:36
45:28
36
Lucas Hulsebos
GAC Hilversum
45:43
45:37
40
Willem Latupeirissa
Delta Lloyd Running
46:16
45:51
44
Sander van Tuijl
Almere '81
46:59
46:44
45
Erik van de Hoef
Amersfoort
47:00
46:44
48
Bas Cornelissen
Amersfoort
48:03
47:54
52
Erik Baartscheer
Bovenkarspel
48:44
48:32
54
Robert van Lemmeren
Almere
49:04
48:50
55
Robby Overvliet
Dutch Runners Gold
49:11
48:54
67
Michael van der Weide
Naarden
50:52
50:30
68
Leonard van Teeffelen
Huizen
51:05
50:45
85
Robert van Malderen
Nigtevecht
54:05
53:33
88
Steef van Amersfoort
Huizen
54:26
53:52
89
Maarten van der Neut
Zuidwal
54:27
53:59
91
Edwin Westgeest
Kortenhoef
55:30
55:11
98
Peter van der Velden
Huizen
57:39
57:34
M45, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Broekhuis
Loopgroep Aart Stigt
37:10
37:08
2
Ruud van de Laan
Almere '81
38:10
38:09
4
René Korporaal
AV Zeewolde
39:37
39:33
9
Remmelt van Tilburg
Zuidwal
41:44
41:42
18
Leo Jansen Ketelaars
Hellas
43:55
43:27
19
Robert Schortinghuis
Zuidwal
44:17
44:12
20
Jan Harshagen
Dutch Runners Gold
44:18
44:11
21
Jos Bunschoten
De Veenlopers
44:33
44:31
27
Reinier van der Wal
Huizen
44:58
44:56
30
Mark van den Nieuwenho
Zuidwal
45:53
45:45
32
Edwin van de Klashorst
Houten
46:15
46:10
33
Bart van der Sloot
Zuidwal
46:16
45:47
38
Vincent van Duijnhoven
Oostzaan
47:17
46:42
42
Freek Bramer
GAC Hilversum
48:00
47:25
43
Hans van Ouwerkerk
Hardloopvereniging D
48:10
48:05
47
Jacques Conijn
Loopgroep Aart Stigt
49:00
48:51
55
Robbert-Paul Wolvetang
Huizen
50:15
50:00
63
Erik Dasselaar
Hardloopvereniging D
51:36
51:30
86
Marty van den Heuvel
Huizen
56:49
56:02
98
Alexander Nieuwendyk
Hilversum
1:01:32
1:00:59
M55, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Frans Looijer
GAC Hilversum
40:17
40:15
7
Bert Oosterhuis
GAC Hilversum
42:31
42:24
9
Klaus van Hebel
Kortenhoef
43:47
43:44
11
Piet Wassenaar
Running2000
44:11
44:09
17
Ron van Weezep
Spirit Lelystad
47:46
47:37
18
Peter Philipsen
GAC Hilversum
48:02
47:56
22
Leo Tijsen
Hardloopvereniging D
49:20
48:53
24
Siebe Turksma
GAC Hilversum
49:47
49:35
26
David Crinnion
GAC Hilversum
50:28
50:14
31
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
51:29
51:20
35
Jacob Meijers
Nederhorst den Berg
52:33
52:20
44
Henny Nieberg
Dutch Runners Gold
54:22
54:12
57
Peter Krommenhoek
Laren Nh
1:02:50
1:02:08
58
Michiel van Osnabrugge
Huizen
1:04:41
1:04:15
M65+, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Dirk Visser
Hardloopclub Amsterd
42:47
42:44
5
Marcel van der Plas
Zuidwal
45:18
45:14
7
Marcèl Kemperman
Loopgroep PK
46:37
46:21
16
Ton de Groot
GAC Hilversum
57:56
57:26
17
Ton van der Kroon
Hardloopclub Amsterd
58:46
58:36
VSEN, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Ann Schoot Uitenkamp
Vitalis
44:40
44:36
5
Suzanne Helsloot
Amstelveen
46:14
46:07
10
Barbara Kraakman
Hilversum
51:16
50:52
13
Tamara Zuijdervliet
Almere
55:09
54:53
14
Stephanie Anderson
Hilversum
55:10
54:29
17
Tatjana van Leeuwen
Bussum
56:20
56:11
19
Karlijn de Kruif
Amsterdam
57:06
56:39
23
Maryvonne van den Berg
Almere '81
1:00:00
59:37
32
Kristel Klein Meulekam
Zwaag
1:04:51
1:04:04
V35, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Dingena van Wayenburg
Zuidwal
44:29
44:25
8
Belinda Huiden-Lammers
BAV
51:58
51:16
22
Erika Mulder-Romero
Huizen
58:22
57:47
29
Evelien van Rooijen
Huizen
59:44
59:21
31
Judith Gortworst
GAC Hilversum
1:01:33
1:00:57
32
Lorraine van Vloten
Almere
1:02:18
1:02:02
34
Angelique Mulder
GAC Hilversum
1:03:42
1:03:19
37
Natascha van der Meij
Zuidwal
1:05:17
1:04:54
38
Jolanda Westrum
Dutch Runners Basic
1:08:07
1:07:31
V45, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
45:29
45:21
12
Sibbelien van Laere
Zuidwal
54:09
53:47
15
Joyce Hovius
GAC Hilversum
54:49
54:40
16
Corrie Nieuwendijk
Hilversum
55:23
54:49
17
Annelieke de Rooij
Heerhugowaard
56:05
55:23
21
Carolien Wesselman
Zuidwal
57:32
57:01
29
Corine van der Sloot
Zuidwal
1:00:27
59:48
30
Nicole Slagmolen
Pijnenburg
1:00:35
1:00:21
38
Hanneke van der Weiden
Naarden
1:06:25
1:05:43
39
Jeane Jansen Ketelaars
Hellas
1:07:49
1:07:36
V55+, 10.000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
5
Ingeborg Schoonackers
Almere
58:21
58:08
7
Corrie Appeldoorn-Muld
Woerden
58:38
58:16
10
Marijke van Staveren
Naarden
59:42
59:05
12
Anne Kroonenberghs
Dutch Runners Gold
1:01:51
1:01:31
NW, NORDIC WALKING
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
SW, SPORTIEF WANDEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Joop van Zeeland
GAC Hilversum
36:27
36:03
11
Esseline Kromosemito
Huizen
55:00
54:34
Uitsalgverwerking: www.uitslagen.nl
Uitslagen.nl
07-11-2011 12:22