| | | | | Uitslagenlijst 4e Pallas Papendalcross
Arnhem - Zaterdag 12 november 2011
MPC, M PUPC 750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filsan Versteeg
Pallas '67
3:34
JPC, J PUPC 750M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPB, M PUPB 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Louise Hooijmans
Hanzesport
4:23
3
Milkayla van den Berg
AV '34
4:23
9
Karlien Lensink
Hanzesport
4:41
13
Fabienne ten Klooster
AV '34
5:07
14
Amelie Padberg Evenboe
Athlos
5:37
JPB, J PUPB 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
Djurre Wieringa
Pallas '67
4:43
16
Bart Oude Voshaar
Pallas '67
4:58
18
Damain van Roemburg
AV '34
5:07
22
Wouter van Amelsvoort
AV '34
5:35
MPA1, M PUPA 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hester Jara Grootenhui
Isala '96
4:09
4
Patty Verkooijen
Atletics Nijverdal
4:17
MPA2, M PUPA 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjolein Klaren
Atletics Nijverdal
4:08
12
Maartje Oude Voshaar
Pallas '67
4:41
13
Mariska Lensink
Hanzesport
4:45
16
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
4:53
21
Talitha van den Berg
AV '34
5:20
JPA1, J PUPA 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Pieter van Wissen
Isala '96
4:13
15
Karsten van Ommen
Isala '96
4:27
19
Gijs van de Wetering
Cialfo
4:30
JPA2, J PUPA 1200M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stijn Straatman
Pallas '67
3:45
MD1, M JUND 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Floor Doornwaard
De Gemzen
5:50
9
Kayleigh de Graaff
Pallas '67
6:32
16
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
6:51
20
Esmee ten Berk de Boer
AV '34
7:08
MD2, M JUND 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Hanna van Aalten
Atletico '73
5:56
13
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
6:35
16
Anne van Jaarsveld
Hanzesport
6:48
JD1, J JUND 2250M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Mirko de Pagter
Hanzesport
8:45
12
Melle van der Stoel
AV '34
9:47
18
Mees van de Heisteeg
AV '34
10:44
JD2, J JUND 2250M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Mitchell van den Brink
AV '34
9:01
14
Merijn Logtenberg
PEC 1910
9:55
MC, M JUNC 2250M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Willemijn ter Avest
De Liemers
8:56
11
Inga Bakker
ACO Van Elderen
9:19
12
Linde Kaspersma
De Liemers
9:22
15
Irene van der Stok
Hanzesport
9:27
16
Eva Gnodde
ACO Van Elderen
9:28
20
Jasmijn Hoevers
Pallas '67
9:32
23
Christine Moene
Pallas '67
9:46
JC, J JUNC 3100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Thijs van Aalten
Atletico '73
11:29
11
Zowie ter Hove
Atletico '73
11:45
12
Mark van der Meulen
Isala '96
11:46
17
Kylian Klein Hesselink
AVA '70
12:14
18
Dirk Mulleman
Atletico '73
12:19
24
Fernando Bruntink
Hanzesport
13:23
25
Djurre van der Molen
Pallas '67
13:24
26
Jan Siemen Smink
Pallas '67
13:26
27
Sietse van der Pal
Zaanland
13:28
35
Jari Kouwen
ACO Van Elderen
14:28
38
Wietse Hendriks
Hanzesport
15:17
KC MB, KC A+B 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KC MA, KC A+B 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KC JB, KC A+B 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KC JA, KC A+B 1600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
KC V, KC 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Suzanne van Wijck
Leiden Atletiek
7:17
5
Ilse Pullen
ACO Van Elderen
7:21
6
Chantal Baartse
Prins Hendrik
7:24
7
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
7:29
8
Lotte Spraakman
Rotterdam Atletiek
7:32
9
Esther Platteeuw
Scheldesport
7:50
10
Yvonne van der Vegte
Daventria
9:32
KC VM, KC 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
ACO Van Elderen
7:47
2
Ineke Nawijn
ACO Van Elderen
9:15
KC M, KC 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ate van der Burgt
Tartlétos
5:49
2
Nils Pennekamp
Haarlemmermeer
5:51
10
Jeroen van Calker
PEC 1910
6:16
13
Youri Oolbekkink
Hanzesport
6:22
14
Jelmer de Vries
Hanzesport
6:24
15
Michael van der Kroon
De Liemers
6:25
18
Tim Ernest
Loopteam Velocitas
6:38
20
Kevin van de Wassenber
Athlos
6:49
21
Jurrien ten Hoeve
Daventria
7:01
KC MM, KC 2100M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
LC MB, LC MB 3150M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van der Pal
Zaanland
11:32
3
Jeske van der Pal
Zaanland
11:53
4
Sophie van der Most
De Liemers
11:58
6
Shehrazade de Zwager
Daventria
12:11
7
Kaisa de Bel
Seven Hills Running
12:55
12
Chanda van den Brink
AV '34
15:46
LC MA, LC MA 4650M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Weinans
Atletico '73
17:49
2
Marije Peters
Seven Hills Running
18:00
3
Savanna Warmink
ACO Van Elderen
18:41
4
Mirthe Overkamp
Hanzesport
19:29
6
Merel van der Maaten
Athlos
24:13
LC JB, LC JB 5500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
18:52
6
Omar Dijkstra
Seven Hills Running
18:55
11
Bram Kielman
AV Heerenveen
19:44
14
Berend Swaters
Atletics Nijverdal
20:23
20
Jurian Onderdijk
De Gemzen
23:30
LC JA, LC JA 7000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Erik van Rijsewijk
Seven Hills Running
23:29
5
Jaap Gerben Vellinga
Horror
24:33
8
Sjuul Postulart
Seven Hills Running
26:23
9
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
26:56
LC V, LC V SEN 7000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
13
Sandra van Doorn
the Hague Road Runne
34:46
LC VM, LC V35-49 7000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
25:31
2
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
26:37
6
Angeli Blankers
GAC Hilversum
30:12
LC V+, LC V 50+ 7000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eveline Botter
De Spartaan
29:21
4
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
35:46
LC M, LC M SEN 8500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesper van der Wielen
Cifla
25:25
2
Michel Butter
AV Castricum
25:41
3
Thomas Poesiat
Haag Atletiek
25:50
7
Hans Dilling
Seven Hills Running
26:49
9
Maikel van der Steen
Prins Hendrik
27:23
12
Vincent Mensen
Leiden Atletiek
28:05
13
Mart Solleveld
Haag Atletiek
28:06
14
Jan-Jouke Vos
AV Heerenveen
28:32
18
Ben Vriends
Loopteam Velocitas
29:40
19
Jorim Scheele
Nijmegen Atletiek
29:42
20
Peter Jan Hardenbol
Atverni
30:16
21
Carlos Baltus
NSAV 't Haasje
30:41
LC MM, LC M35-49 8500M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Peter Mijsberg
Eindhoven Atletiek
31:12
5
Henk-Jan Dorgelo
Isala '96
32:30
6
Marco van Nek
Loopgroep PK
32:56
8
Peter Weinans
Atletico '73
34:12
14
Robert van der Meulen
Isala '96
37:52
LC M+, LC M 50+ 7000M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Egdom
Loopgroep PK
24:02
2
Alex Stienstra
LAAC Twente
24:06
3
Arie van Houwelingen
Eindhoven Atletiek
25:34
8
Johannes van der Meer
Arena
28:24
12
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
30:56
15
Siebe Turksma
GAC Hilversum
34:23
PR5 V, PAPENDALRUN 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Jacqueline de Jong
Velp Gld
26:36
PR5 M, PAPENDALRUN 5KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Leendert-Jan van der E
Velp Gld
17:43
5
Peter Bieshaar
Scherpenzeel Gld
17:47
6
Jan Bieshaar
Scherpenzeel Gld
18:46
9
Bernard Oosting
Wageningen
20:05
13
Huibert Jan Krasenberg
Wageningen
21:32
PR10V, PAPENDALRUN 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Esther van der Zwaan
Boskoop
55:24
PR10M, PAPENDALRUN 10K
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik Op den Camp
Wageningen
38:08
EST1, ESTAFETTE1
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
AV'34 pupillen team 11
Apeldoorn
3:51
4
AV'34 pupillen team 7
Apeldoorn
3:54
5
AV'34 pupillen team 9
Apeldoorn
4:06
6
AV'34 pupillen team 2
Apeldoorn
4:16
8
AV'34 pupillen team 5
Apeldoorn
4:32
9
AV'34 pupillen team 8
Apeldoorn
4:33
10
AV'34 pupillen team 10
Apeldoorn
4:39
11
AV'34 pupillen team 3
Apeldoorn
4:50
12
AV'34 pupillen team 1
Apeldoorn
4:55
13
AV'34 pupillen team 4
Apeldoorn
5:00
EST2, ESTAFETTE2
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
Uitslagen.nl
24-11-2011 11:22