| | | | | Uitslagenlijst 3e cross crosscomp Regio IJsseldelta
Emmeloord - Zaterdag 10 december 2011
MPC, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JPC, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
9
Mees Kwakkelaar
Hanzesport
4:24
15
Thijs van der Maaten
Athlos
4:45
17
Luuk van der Maaten
Athlos
4:49
MPB, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mikayla van den Berg
AV '34
4:04
2
Louise Hooijmans
Hanzesport
4:10
6
Fabienne ten Klooster
AV '34
4:23
16
Nienke van de Beek
De Gemzen
5:18
18
Maureen de Ruiter
De Gemzen
5:56
JPB, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPA1, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MPA2, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Chenne van den Berg
Athlos
4:02
8
Anna Sophia Padberg Ev
Athlos
4:10
14
Madelief Kwakkelaar
Hanzesport
4:34
15
Maartje Berkenbosch
De Gemzen
4:37
16
Talitha van den Berg
AV '34
4:55
JPA1, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kjell de Groot
Flevo Delta
3:41
5
Pieter van Wissen
Isala '96
3:46
7
Xander Stegerman
Isala '96
3:49
9
Fedor de Pagter
Hanzesport
3:52
10
Karsten van Ommen
Isala '96
3:58
23
Robin van der Stege
Flevo Delta
4:28
JPA2, 1000 MPC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MD1, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Floor Doornwaard
De Gemzen
5:34
13
Jasmijn Kwakkelaar
Hanzesport
6:41
15
Alicia Gelderman
De Gemzen
6:42
18
Rianne Schonewille
PEC 1910
6:48
23
Anna van der Sluijs
Athlos
7:56
MD2, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hanna van Aalten
Atletico '73
5:21
9
Dhanique van de Kruisw
AV '34
6:07
12
Myrthe ten Broeke
De Gemzen
6:18
15
Liset van der Hulst
Cialfo
6:34
16
Verena van den Dikkenb
AV '34
6:38
JD1, 2000 MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mirko de Pagter
Hanzesport
7:15
8
Jarno Wiertsema
Flevo Delta
8:08
JD2, 2000 MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Mitchell van den Brink
AV '34
7:17
18
Jarno de Groot
Flevo Delta
8:14
21
Merijn Logtenberg
PEC 1910
8:15
MC, 2000 MC
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Iris van Driest
Flevo Delta
7:21
30
Maartje Oostveen
Flevo Delta
10:02
JC, 2500 M (JC)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Thijs van Aalten
Atletico '73
8:30
6
Zowie ter Hove
Atletico '73
8:53
8
Matthieu van den Broek
De Gemzen
8:58
9
Mark van der Meulen
Isala '96
9:01
12
Kylian Klein Hesselink
AVA '70
9:17
21
Fernando Bruntink
Hanzesport
10:10
30
Wietse Hendriks
Hanzesport
11:41
31
Thijs van Baal
Flevo Delta
11:43
MB, 2500 M (MA/MB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouschka Schröder
Flevo Delta
9:44
5
Chanda van den Brink
AV '34
12:14
MA, 2500 M (MA/MB)
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe Overkamp
Hanzesport
9:34
MAN K, 3000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van Calker
PEC 1910
9:27
8
Kevin van de Wassenber
Athlos
10:00
RECRE, 3000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
JB, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Jurian Onderdijk
De Gemzen
17:39
9
Daniël van der Stege
Flevo Delta
17:55
JA, 4000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jaap Gerben Vellinga
Horror
13:55
3
Casper van Leeningen
AV '34
14:38
5
Thomas Wamsteker
Atletics Nijverdal
15:11
VR, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
23:15
VR 35, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacqueline Rustidge
Isala '96
19:35
VR 45, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
26:20
VR. R, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MAN 5, 6500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
8
Henk Jan Kamerbeek
De Gemzen
30:01
MAN R, 6500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leendert-Jan van der E
Ciko '66
27:27
3
Robert van der Meulen
Isala '96
29:12
MAN, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
7
Henk Jan Dorgelo
Isala '96
35:33
MAN 4, 9000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jan van den Broek
Daventria
36:19
Uitslagen.nl
10-12-2011 22:00