Uitslagenlijst Run2Day Veldloop Coevorden

Coevorden - Zondag 11 december 2011

HEREN, 8 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Caimin Stevens
Enschede
27:28
2
Merwin Dollison
Winsum Gn
27:59
3
Erwin Akkerman
Meppel
28:41
4
Ruud Weijer
Coevorden
29:39
5
Remco Wolsink
Meppen
30:19
6
Arjo Koekoek
Hoogeveen
31:14
7
Jacco Stoevelaar
Beilen
31:16
8
Martijn Croon
Coevorden
32:03
9
Christian Esselbrugge
Meppel
33:15
10
Merijn Trommar
Eindhoven
33:17
11
Dirkjan van der Kooi
Gieten
34:09
12
Henry Strijker
Hollanscheveld
34:23
13
Joey Wisseborn
Assen
37:55
14
Dirk Nijmeijer
Dalen
38:03
15
Anne Smelt
Koekange
41:48
16
Harron Dekker
Coevorden
47:09
H40+, 8 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Venhuizen
Smilde
28:32
2
Lamko Hulzebos
Zuidwolde Dr
28:41
3
Gerold Nijhoff
Veldhausen (Dui)
29:51
4
Carel Opten
Assen
30:24
5
Peter Stegeman
Elp
33:05
6
Roelof van der Velde
Daarlerveen
33:20
7
Klaas Graansma
Groningen
33:23
8
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui) (GE
33:30
9
Harold Dijkstra
Gieten
33:36
10
Jan van Wieren
Emmen
35:33
11
Henk Veldkamp
Oosterhesselen
35:53
12
Erik Bouwknegt
Hoogeveen
36:34
13
Frans Heering
Enter
36:51
14
Richard Schepers
Coevorden
37:29
15
Albèr Greupink
Coevorden
38:32
16
Arjan Pol
Coevorden
38:44
17
Bas Lambers
Dalen
38:46
18
Arie Pronk
Vlieland
39:17
19
Herman Schepers
Coevorden
39:27
20
Hans van Boven
Grolloo
41:27
21
Harry Meijer
Groningen
41:59
22
Mans Veldsink
Dedemsvaart
42:36
23
Karst Schonewille
Klazienaveen
42:36
24
Jans Jagt
Klazienaveen
42:41
25
Gerhard Over
Meppen (Dui)
44:27
26
Laurent Zeegers
Coevorden
44:45
27
Ton Serlie
Dalen
45:31
DAMES, 8 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jacelyn Gruppen
Apeldoorn
30:30
2
Mariska Dute
Borculo
30:36
3
Liane de Wit
Assen
34:48
4
Inne Snoeken
Ruinen
34:58
5
Marleen Herbert
Hardenberg
37:06
D40+, 8 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Coevorden
37:25
2
Marian Booyink
Tiendeveen
44:57
3
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
44:57
4
Choe-Mie Chan
Groningen
48:11
5
Irma IJdens
Coevorden
50:21
HEREN, 4 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels de Rijk
Klijndijk
12:56
2
Jeroen Vochterloo
oosterwolde
13:40
3
Seb Wiggemans
Deventer
13:45
4
Jeroen Bouwmeester
Emmen
14:35
5
Jurriën ten Hoeve
Schalkhaar
14:37
6
Hilco Huisjes
Daarlerveen
14:40
7
Lars de Rijk
Klijndijk
14:55
8
Jasper Lubbers
Emmen
15:07
9
Dave Hulzebos
Zuidwolde
15:16
10
Christiaan Pater
De Krim
15:58
11
Roy Meinen
Fluitenberg
16:31
12
Jeremy Pater
De Krim
16:38
13
Rik Verboeket
Emmen
18:15
14
Evert Noteboom
Gramsbergen
19:50
15
Sven Lovers
Hoogeveen
20:15
16
Joran van Boven
Grolloo
20:25
17
Mike Post
Hoogeveen
21:04
18
Alex Gnobbe
Coevorden
22:20
19
Erwin Bolks
Borculo
25:29
H40+, 4 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Savio Strik
Nijverdal
15:19
2
Gerhard Stroeve
Emlichheim (Dui)
15:42
3
Dolf Smid
Nieuwkoop
16:10
4
Jan-Henk Wijma
Wachtum
16:31
5
Rolf de Gier
Zuidwolde
16:47
6
Theo Baks
Coevorden
16:50
7
Hans Geuzinge
Emmen
16:56
8
Peter van Dinter
Emmen
18:40
9
Eddy Groen
Warnsveld
18:41
10
EC Marissen
Coevorden
18:50
11
Jürgen Riessenbeck
Emmen
18:56
12
Jos Timmerman
Coevorden
19:23
13
Jan Kuipers
Hardenberg
20:10
14
Han Meijerink
Dalen
20:30
15
Joop Westdijk
Coevorden
20:32
16
Gradus Meyering
Dalen
21:45
17
Eerko Keizer
Groningen
23:07
18
Hennie Ruwen
Coevorden
25:23
19
Richard Schepers
Coevorden
29:21
DAMES, 4 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dagmar Smid
Nieuwkoop
15:40
2
Kimberly Kok
Den Ham Ov
16:21
3
Puck de Gier
Zuidwolde
16:31
4
Anne-Sophie Kok
Emmen
16:45
5
Sanne Woertink
Ane
17:09
6
Tara Smid
Nieuwkoop
17:25
7
Laura Prins
Hoogeveen
17:57
8
Meyke Scholman
Klazienaveen
18:08
9
Lisanne van Manen
Klijndijk
20:31
10
Ella Herbrink
Coevorden
22:17
11
Marlene Kiewiet
Gramsbergen
22:43
12
Anna Louwerse
Oosterhesselen
23:01
13
Wendy Bleker
Hardenberg
23:49
14
Renée van Dinter
Emmen
24:21
15
Petra Groenendijk
Kampen
25:22
16
Henriet Oldenbandringh
Oosterhesselen
26:36
17
Jessica Mittendorff
Stieltjeskanaal
28:01
D40+, 4 KM CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid van Velden
Hardenberg
16:12
2
Heidy Snijders
Coevorden
18:09
3
Marietje de Rijk
Klijndijk
18:12
4
Ineke Nawijn
Hardenberg
18:30
5
Annette Koops
Groningen
19:00
6
Anja Bennink
Hollandscheveld
19:11
7
Wil-Inge Hulzebos
Zuidwolde
20:54
8
Roelie Meyering
Dalen
21:45
9
Femmieke Lovers
Hoogeveen
22:04
10
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
22:28
11
Ine Hindriks
Coevorden
22:32
12
Monique Groote
Den Ham
25:17
13
Geeske Bouwknegt
Hoogeveen
26:32
14
Miny Schepers
Coevorden
29:21
J-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Hooijer
Hoogeveen
3:59
2
Lars Woelders
Gramsbergen
4:22
3
Stan Meijerink
St. Theresiaschool
4:31
4
Stefan Hofsink
Gramsbergen
4:34
5
Tim Colmer
St. Willibordus
4:54
6
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
5:10
7
Tom Bouwknegt
Hoogeveen
5:20
8
Justin Jacobs
St. Willibordus
5:31
9
Thijmen van der Vlag
Dalen
5:35
10
Ian Timmerman
Coevorden
5:35
11
Jasper Beck
Stadskanaal
7:32
12
Teun de Boer
Kolham
7:47
M-9, 1 KM T/M 9 JAAR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Patty Verkooijen
De Rietslenke
4:06
2
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:26
3
Kike Velting
Dalen
4:47
4
Yoniene Hofstra
Appelscha
5:01
5
Melanie Hofsink
Gramsbergen
5:04
6
Anna Croon
OBS Buitenvree
5:05
7
Mirthe de Boer
Kolham
6:19
8
Lotte Colmer
St. Willibordus
6:45
9
Mandy Jacobs
St. Willibordus
6:46
10
Roos de Boer
Kolham
7:48
J-12, 1 KM 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Seth van Driel
Odoornerveen
3:40
2
Jarne Pol
Coevorden
3:53
3
Marten Geuzinge
Emmen
3:59
4
Jan Bouwknegt
Hoogeveen
4:01
5
Elwin van der Weide
Gramsbergen
4:08
6
Reinier de Boer
Dalen
4:10
7
Jasper Jacobs
St. Willibordus
4:19
8
Leander van Boven
Grolloo
4:22
9
Rick Louwerse
Oosterhesselen
4:34
10
Roy Meijerink
St. Theresiaschool
4:42
M-12, 1 KM 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris Velting
Dalen
3:57
2
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:59
3
Bente Scholman
CB De Brug
4:16
J-G, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan Winters
Emmen
3:51
2
Wolter Dragstra
Coevorden
3:52
3
Anne Smelt
Koekange
3:53
4
Maarten Groen
Zutphen
4:08
5
Joran Kroesen
Hoogeveen
4:22
6
Hendri Garming
Dalen
4:37
7
Raimond Kreeft
Hoogeveen
4:40
8
Harron Dekker
Coevorden
4:43
9
Wesley Kuilder
Emmen
5:02
10
Richard van Holten
Hoogeveen
5:12
11
Jordi Bek
Emmen
5:14
12
Arjan Bosman
Coevorden
5:18
13
Maarten Mittendorff
Coevorden
6:15
14
Falco Marani
Coevorden
6:19
M-G, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carolien Postma
Coevorden
4:51
2
Joyce Unij
Emmer-Compascuum
5:49
3
Ingrid van Holten
Hoogeveen
6:17
4
Carla Wesseling
Coevorden
6:27
5
Sandra Benjamins
Coevorden
6:51
6
Janine Luttje
Tiendeveen
7:26
7
Emma Welink
Coevorden
7:43
8
Anita Lautenbach
Emmen
8:32
9
Marjolein Wolters
Coevorden
8:49
10
Hermien Kappert
Coevorden
9:42
11
Marjan Lautenbach
Emmen
11:04
Deze cross was de tweede wedstrijd in de Drameco
Crosscup. De laatste wedstrijd is de
Zilveren Kruis Achmea Cross te Dalen op
22 januari 2012.
Organisatie: Stichting Vechtdal Loopsportpromotie
http://www.vechtdalloopsportpromotie.nl
Uitslagen.nl
11-12-2011 18:25