| | | | | Uitslagenlijst 28e Nooyen Zandboscross
Deurne - Zondag 11 december 2011
MANNE, RECREANTEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
11
Peter van den Berkmort
Liessel
19:45
VROUW, RECREANTEN KORT
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MANNE, RECREANTEN LANG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
14
Stefan van Oosterwijk
Gemert
33:38
26
Herman Zeegers
Beek en Donk
35:14
35
Harri van de Mortel
Sint Anthonis
36:31
41
Thijs Verstappen
Heythhuizen
36:55
VROUW, RECREANTEN LANG
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M MIN, MEIS/JONG MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
6:37
J MIN, MEIS/JONG MINI
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Fransen
't Jasper Sport
5:40
3
Gijs van de Ven
GAC Gemert
5:54
M PC, MEIS/JON P.C.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Camilla van Dinther
Lopersgroep Deurne
6:23
5
Ellen van de Groes
AV Weert
6:24
6
Claudia Beekmans
GAC Gemert
6:40
7
Minke Manders
Lopersgroep Deurne
6:43
J PC, MEIS/JON P.C.
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Rens Bruijnen
Atletiek Helden
6:01
7
Mik van der Hulst
AV Weert
6:19
8
Harm van den Berkmorte
Lopersgroep Deurne
7:06
M PB, MEISJES PUPIL B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Betlehem Woldemesekel
ATV Venray
4:46
J PB, JONGENS PUPIL B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Guus Winkelman
't Jasper Sport
4:56
9
Luc Smets
Lopersgroep Deurne
5:37
11
Thijs van den Heuvel
Lopersgroep Deurne
5:42
13
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
5:52
14
Zep Alsters
Atletiek Helden
6:00
16
Sven Kranen
Atletiek Helden
6:10
17
Luuk Meijer
Atletiek Helden
6:12
M PA, MEISJES PUPIL A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kiani-Dazlyn Kooij
Hardloopvereniging D
4:31
3
Anouk Roijackers
Lopersgroep Deurne
4:49
7
Channelyn Ambrosiussen
HAC
4:59
11
Anna Berkers
Lopersgroep Deurne
5:09
16
Jette Winkelman
't Jasper Sport
5:16
18
Chloé van Selow
Lopersgroep Deurne
5:18
20
Nathalie Beekmans
GAC Gemert
5:23
26
Line Biemans
Lopersgroep Deurne
5:43
27
Mette de Haas
't Jasper Sport
5:44
28
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
5:47
29
Karlijn van Duijnhoven
Swift
5:49
33
Romy Verheiden
AV Heythuysen
6:00
34
Yente Dielis
Lopersgroep Deurne
6:01
35
Manon van Rooij
AV Heythuysen
6:05
38
Fabienne van den Hombe
Swift
6:17
J PA, JONGENS PUPIL A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michael Woldemesekel
ATV Venray
4:16
3
Nick van Oorschot
GAC Gemert
4:39
11
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
5:01
12
Sander van den Beucken
Scopias
5:02
17
Daan Biemans
Lopersgroep Deurne
5:09
18
Tom van de Pasch
Atletiek Helden
5:10
21
Jesper Gloudemans
Lopersgroep Deurne
5:17
22
Joep van den Heuvel
ATV Venray
5:18
23
Jean-Paul van Haeff
Scopias
5:18
24
Sven v. Schijndel
De Keien
5:19
26
Jari Snijders
Lopersgroep Deurne
5:22
27
Justin Hendriks
ATV Venray
5:23
34
Wout van de Zweep
Atletiek Helden
5:40
37
Freek van Lent
Atletiek Helden
5:48
38
Cas van de Berkmortel
Lopersgroep Deurne
5:53
43
Jason Richardson
Lopersgroep Deurne
6:30
MEISD, MEISJES D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Kuijpers
Seven Hills Running
4:09
4
Babet Broekman
Seven Hills Running
4:30
5
Noortje van Ooij
Lopersgroep Deurne
4:35
7
Amber Olde
Seven Hills Running
4:39
8
Hannah Cranen
AV Heythuysen
4:45
11
Nicole Schellekens
ATV Venray
4:55
12
Elke van Rooij
AV Heythuysen
4:57
13
Anouk Schrijnemaekers
AV Weert
4:58
15
Femke Leijssenaar
't Jasper Sport
5:00
16
Heleen Manders
't Jasper Sport
5:09
18
Hannah Kochx
AV Heythuysen
5:15
19
Sofie ter Braak
ATV Venray
5:17
22
Anne van Heeckeren
Scopias
5:23
23
Nina Veldhuijzen
Lopersgroep Deurne
5:27
25
Emma van de Valk
Lopersgroep Deurne
5:33
27
Merel van de Voort
't Jasper Sport
5:44
29
Sigrid van Gemert
AV Weert
5:53
30
Renate Meijer
Lopersgroep Deurne
5:54
JONGD, JONGENS D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jurriaan de Rijk
Haag Atletiek
8:41
3
Lars Mertens
Nijmegen Atletiek
8:51
4
Bram Rijnders
Lopersgroep Deurne
9:06
5
Imre Dielis
Lopersgroep Deurne
9:23
8
Bodhi van Selow
Lopersgroep Deurne
9:40
11
Mies Berkers
Lopersgroep Deurne
9:58
12
Daan vd. Mortel
Lopersgroep Deurne
9:59
14
Koen Terheijden
Lopersgroep Deurne
10:02
17
Thomas Swinkels
Lopersgroep Deurne
10:22
19
Nart Pistorius
Nijmegen Atletiek
10:32
20
Wesley Rijkers
Lopersgroep Deurne
10:35
22
Lars Snijders
Lopersgroep Deurne
10:41
25
Nick Honings
Lopersgroep Deurne
10:53
27
Julian van Daal
GAC Gemert
10:57
32
Guus Heijnen
Atletiek Helden
11:09
35
Koen van der Heijden
't Jasper Sport
11:30
37
Marijn van Lent
Atletiek Helden
11:53
MEISC, MEISJES C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gounakis Vasilia
AV. Toekomst (BEL)
8:56
3
Sanne Rijnders
Lopersgroep Deurne
9:10
4
Sanne Reichgelt
Nijmegen Atletiek
9:21
8
Lisan van Duppen
Lopersgroep Deurne
9:59
13
Zillah Cornelissen
Nijmegen Atletiek
10:51
15
Hanna ter Braak
ATV Venray
11:14
16
Maike van Bogget
AV Heythuysen
11:26
18
Manon van Neerven
Lopersgroep Deurne
11:45
20
Karlijn Raijmakers
't Jasper Sport
12:20
21
Julia van Heugten
GAC Gemert
12:38
MEISB, MEISJES B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kaisa de Bel
Seven Hills Running
9:51
6
Nicky Teunissen
ATV Venray
10:27
7
Manon van den Hoef
Scopias
11:27
8
Lisanne Meijer
Lopersgroep Deurne
12:01
10
Leanne van Hees
Lopersgroep Deurne
12:52
JONGC, JONGENS C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Stan Zeegers
Lopersgroep Deurne
12:55
3
Jeroen van de Wijdeven
Loopgroep Aart Stigt
13:07
4
Stan van Helmond
Lopersgroep Deurne
13:28
6
Jochem Berkers
Lopersgroep Deurne
13:35
7
Mark van Diesen
Lopersgroep Deurne
13:50
8
Finn Timmermans
ATV Venray
13:55
14
Valentijn Ruiter
ATV Venray
15:20
15
Wessel Raijmakers
't Jasper Sport
16:19
16
Jochem van Daal
GAC Gemert
16:37
19
Jens Versteegen
ATV Venray
17:01
20
Marijn van de Voort
't Jasper Sport
17:05
21
Stijn Verbruggen
GAC Gemert
17:21
JONGB, JONGENS B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Sloerd Weijers
Nijmegen Atletiek
14:05
3
Luis van Orsouw
Seven Hills Running
14:39
6
Tim Lelieveld
Seven Hills Running
15:04
11
Emile Clermonts
ATV Venray
16:07
12
Rik van der Sterren
Scopias
17:11
13
Sjoerd Raijmakers
't Jasper Sport
18:53
H KOR, HEREN KORTE CRO
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Mark van Kessel
Lopersgroep Deurne
13:08
4
Jeroen Hendrikx
Team Prk Running (BE
13:12
5
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
13:31
6
Ruben Kenis
Team Punk Running (B
13:34
7
Stef Simonis
AV Toekomst (BEL)
13:40
8
Mitchell van Oudenaard
LADB
14:08
9
Rik Heijnen
Atletiek Helden
14:17
11
Cipullo Antimo
AVT Toekomst (BEL)
14:30
12
Luke Heijnen
Atletiek Helden
14:48
15
Andre Matthijssen
Lopersgroep Deurne
16:25
16
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
17:09
18
Rick Hendriks
Lopersgroep Deurne
17:50
JONGA, JONGENS A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rik van der Steen
Prins Hendrik
21:50
2
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
22:11
3
Teun Fliervoet
Seven Hills Running
22:31
4
Ashwin Wemmers
Nijmegen Atletiek
23:07
5
Arno Dekkers Los
't Jasper Sport
24:40
MEISA, MEISJES A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Kimberly Welkenhuijzen
Scopias
16:47
4
Lieke Marijnen
Nijmegen Atletiek
19:37
V SR, DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruth van der Meijden
Asterix
21:54
3
Jolanda Verstraten
Scopias
23:11
4
Christine Venhuizen
Seven Hills Running
23:45
5
Chantal Baartse
Prins Hendrik
24:31
7
Marije Peters
Seven Hills Running
24:51
8
An Lenders
Atletiek Helden
24:53
9
Karen Wijlaars
Prins Hendrik
25:23
10
Esther Arts
Lopersgroep Deurne
25:34
11
Kelly Huys
Atletiek Helden
28:40
12
Yvonne Jaspers
't Jasper Sport
34:52
V35, DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fanny van Bree-Versant
GAC Gemert
26:30
2
Barbara Kerkhof
Loopgroep Aart Stigt
28:09
V40, DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria van Dinther-Hoog
Lopersgroep Deurne
28:20
V45+, DAMES
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
26:53
4
Rinie Ebisch
Atletiek Helden
29:49
M SR, HEREN T/M 49 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Stessens
Team Puck Running (B
33:35
2
Geert Maes
Team Puck Running (B
33:38
3
Dave Maes
Team Puck Running (B
35:14
4
Milan Stawicki
Prins Hendrik
35:29
6
Jeroen Engels
Prins Hendrik
36:46
M35, HEREN T/M 49 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Heusschen
GAC Gemert
34:55
2
Jeroen van den Biggela
GAC Gemert
35:50
3
John Philipsen
Lopersgroep Deurne
36:14
5
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
44:19
M40, HEREN T/M 49 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van Opstal
AV Looise (BEL)
37:29
3
Dirk van den Broek
Loopgroep Aart Stigt
43:03
4
Arjan Biemans
Lopersgroep Deurne
44:01
M45, HEREN T/M 49 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antoon van den Heuvel
GAC Gemert
39:59
2
Wim Janssen
Atletiek Helden
40:30
4
Sam Rosen
Lopersgroep Deurne
41:58
5
Bert van Bogget
AV Heythuysen
43:21
M50, HEREN 50 JR+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Dirk Volders
AV Looise (BEL)
32:16
M55, HEREN 50 JR+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
31:42
6
Piet Jaspers
't Jasper Sport
36:03
7
Marcel van den Moessen
Looise (BEL)
40:03
M60, HEREN 50 JR+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
John Williams
Eindhoven Atletiek
36:37
M65, HEREN 50 JR+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rudy de Pauw
AC Herentals (BEL)
37:33
5
Jan Melkert
Lopersgroep Deurne
42:00
M70+, HEREN 50 JR+
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Loverbosch
Lopersgroep Deurne
40:49
Uitslagen.nl
12-12-2011 17:30