Uitslagenlijst Winterloop v.v De Willy's

Wilbertoord - Zondag 18 december 2011

H40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Twan Lensen
Cifla
34:56
2
Bas Caspers
Uden
38:38
3
Denny Lucius
Voorschoten
40:22
4
Antoine de Haan
Boxmeer
41:20
5
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
41:40
6
Mark Hendriks
Erp
42:05
7
Deniz Yigit
Oss
43:48
8
Hub Habets
Wilbertoord
45:11
9
Martin lineman
Grave
49:24
10
Menno van Heesewijk
Reek
49:49
11
William Hendricks
Groesbeek
54:36
H40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cui
35:58
2
Jan Nabuurs
Sporting Boxmeer
37:41
3
Clemens Vollebergh
Dutch Runners Gold
37:46
4
Rob wouters
Cifla
38:15
5
Theo Nouwens
Helmond
38:36
6
Marco Jans
ATV Venray
38:52
7
Jan Verbruggen
De Keien
39:01
8
Rene Braam
Uden
41:03
9
Willie van Boxtel
Olympus Land van Cui
41:25
10
Ad van den Nieuwenhuiz
Beuningen Gld
41:26
11
Rene Cornelissen
Sint Hubert
41:32
12
Maarten Verberkt
Boxmeer
41:42
13
Hugo van Schayik
De Keien
43:09
14
Rob Aerdts
Siebengewald
43:51
15
Axel van Sleeuwen
Oploo
44:15
16
Robert van Lent
Schaijk
46:33
17
Ron de Bruin
Cuijk
47:39
18
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
48:21
19
John van den Heuvel
Uden
49:36
20
Wim Cornelissen
Oploo
49:50
21
Rob Schelsema
Ottersum
50:14
22
Arnoud van Elzen
Uden
50:19
23
Erwin Mengerink
Wilbertoord
50:29
24
Peter Thoonen
Gassel
51:02
25
Leon Gulikers
Grave
55:16
H50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joop van Wijk
Monflanquin (FRA)
36:43
2
Frans Deenen
ATV Venray
36:47
3
Hans v. Sambeek
Olympus Land van Cui
37:51
4
Jos linders
De Keien
38:53
5
Joop van Berkel
Grave
40:52
6
Theo van der Loop
Zeeland
41:17
7
piet swinkels
Venray
41:33
8
Piet van den Oever
Olympus Land van Cui
41:38
9
Theo van Kessel
De Keien
41:40
10
Dhr. Holthuis
Berghem
42:28
11
Ferry Vreede
Vitesse '08
42:42
12
Leo Joosten
Vitesse '08
43:12
13
Wim Gijsbers
Boxmeer
43:57
14
Ton Weijters
Milsbeek
44:59
15
Toon Aben
Rijkevoort
45:32
16
Wim van der Maat
Geldrop Runners
45:37
17
Piet Aarts
Wanssum
45:40
18
Wim Simmelink
Vitesse '08
46:03
19
Piet Gerrits
Cuijk
46:22
20
Maarten Tooren
Siebengewald
47:08
21
Harry Habets
Wilbertoord
47:17
22
Jos van de Graaf
Sint Anthonis
47:48
23
Jan Kusters
Vianen Nb
47:51
24
Wolfgang Schäfer
Kleve (GER)
48:14
25
Sjaak van den Oever
Westerbeek
48:55
26
Toon van Tienen
Rijkevoort
49:17
27
John Peereboom
Wijchen
51:01
28
Gerrit Wouters
De Keien
51:14
29
Jan van Haare
Beers Nb
52:16
30
Jan Verplak
Cuijk
52:32
31
Rob van Gool
Erp
54:41
32
Theo Teunissen
Nijmegen
58:56
33
Ton Hendriks
Gassel
59:03
V40-, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Jaarsveld
AAA
40:42
2
Susan Mulders
De Keien
42:56
3
Kristen Hendriks
Sint Hubert
49:34
4
Maaike van Rongen
Oss
52:56
5
Ingrid van Lieshout
Venhorst
53:11
6
Geertje Baltussen
Landhorst
1:04:31
V40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cui
47:52
2
Ellen Vissers
Mill
49:52
3
Birgitta Donkmarlin
Wijchen
50:06
4
Annemarie van Dongen
Oeffelt
53:16
5
Marja van Schayik
De Keien
54:41
6
Brigitta Honingh
Grubbenvorst
55:01
7
Ingrid Rongen
ATV Venray
55:04
8
Marjon Deenen
Baarle-Nassau
1:04:31
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Spronk
Goch (GER)
44:56
2
Mientje van Haare
Wanroij
45:41
3
Trees van Bohemen
Dutch Runners Gold
47:49
4
Nel Classens
ATV Venray
49:20
5
José Hanenberg
De Keien
51:25
6
Wilma Cornelissen
De Keien
51:55
7
joyce jardim
Venray
53:16
8
Rita Voets
ATV Venray
55:24
9
Marijke Janssen
Wijchen
59:03
H40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Hermsen
Cuijk
17:44
2
Rens Janssen
Boxtel
18:03
3
Van Ekeren
Eindhoven
18:58
4
Wiljo Ermers
Gemert
20:07
5
Michael Schel
Grave
20:09
6
Sem Cornelissen
Oploo
20:11
7
Jurgen Engels
Olympus Land van Cui
20:26
8
Jaap v.d. Stoel
Oploo
20:36
9
Bas Weijers
Groesbeek
20:58
10
Willem de Weerd
Olympus Land van Cui
23:10
11
Jelle Willems
Sint Hubert
23:43
12
Joey Mengerink
Wilbertoord
23:56
13
Udo Kuijpers
Wilbertoord
25:07
14
Andre Hurkmans
Wilbertoord
25:54
H40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Jans
Well Lb
18:26
2
Andre van Aarle
GAC Gemert
18:30
3
Gidy Lamers
Olympus Land van Cui
18:30
4
Erwin Jaspers
Ven-Zelderheide
18:36
5
Erik Willems
Olympus Land van Cui
18:53
6
Eric Sommers
Sporting Boxmeer
19:12
7
Martin van Leyden
Boxmeer
19:22
8
Matt Siroo
Sint Hubert
19:49
9
Hendri Wijnen
Schaijk
19:52
10
Robert van Orsouw
Schaijk
20:15
11
Rudy van de Heijden
Olympus Land van Cui
20:19
12
Joris Zeegers
Ledeacker
20:53
13
Paul de Hoog
Cuijk
20:56
14
Emyl Verheijen
Sint Hubert
22:14
15
Stephan Gieben
Sporting Boxmeer
22:24
16
Guido Verdijck
Boxmeer
22:29
17
Jan van Heugten
Rhenen
22:38
18
Marcel van Haren
Boxmeer
23:37
19
Ton van der Beek
Grave
23:46
20
patrick peters
Mill
24:20
H50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart van Rooij
Venray
18:43
2
Jan Poels
ATV Venray
19:18
3
Theo Aben
Ledeacker
19:24
4
Ton Weijters
Milsbeek
20:23
5
Carel Stortelder
Vitesse '08
20:59
6
Paul Selten
De Keien
21:05
7
Jan Kusters
Vianen Nb
22:16
8
Theo van de ligt
GAC Gemert
22:19
9
Frank Weimar
Best
25:15
10
Joop Coolen
Wijchen
25:23
11
M. van der Plas
Maasbracht
25:32
12
Jan van Hoof
Cuijk
25:52
13
Toon van Daal
Odiliapeel
28:27
V40-, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Lensen
Cifla
18:17
2
Lieke Weijers
Groesbeek
23:15
3
Janneke Schimmel
De Keien
23:32
4
Wendy Jungen
Vitesse '08
25:16
5
Jetske Janssen
Beers Nb
25:18
6
Suzanne Gieben
Sporting Boxmeer
25:53
7
Jessyca Lamers
Sporting Boxmeer
25:53
8
Heleen van der Wiel
Sint Hubert
28:29
9
Bianca Klorkx
De Keien
28:42
V40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Loeven
Helmond
21:40
2
Nel Selten
ATV Venray
23:26
3
Annemarie van Dongen
Oeffelt
24:37
4
Fanny Cuijten
Grave
25:44
5
Carin van den Berg
Sporting Boxmeer
26:24
6
Ingrid Rongen
ATV Venray
26:34
7
Anita Cornelissen
Oploo
27:15
8
Sjan Deenen
Sevenum
28:10
9
Maria Stroecken
Sporting Boxmeer
28:28
10
Ingrid Zwanenberg
Odiliapeel
33:23
V50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annie Claassen
Malden
21:25
2
Gerda Top
ATV Venray
21:56
3
Marian Wouters-Opsteeg
Escharen
23:06
4
Conny de Soeten
ATV Venray
23:52
5
Rita Voets
ATV Venray
26:34
6
Henriette Verhoeven
Olympus Land van Cui
27:26
7
Anja Hermans
Sporting Boxmeer
28:29
H6-, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jort v.d. Sande
Wilbertoord
14:59
2
Job v. Sleeuwen
Wilbertoord
15:49
3
Mika v.d. Ligt
Wilbertoord
16:15
4
Lars Kuijpers
Wilbertoord
16:57
5
Gijs Baltussen
Landhorst
17:14
6
Tjeu v.d. Linden
Wilbertoord
17:14
7
Loek Hermens
Wilbertoord
17:50
8
Finn Teunissen
Wilbertoord
17:55
9
Guus Rutten
Wilbertoord
17:58
10
Rik Willems
Wilbertoord
19:31
H7+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Kuijpers
Wilbertoord
11:37
2
Jur v. Dijk
Wilbertoord
12:11
3
Lin Verhoeven
Wilbertoord
12:22
4
Giel v. Kempen
Wilbertoord
13:06
5
Sven de Hoog
Cuijk
13:25
6
Jens Lucassen
Wilbertoord
13:27
7
Wout v. Kempen
Wilbertoord
13:48
8
Siem v.d. Hoogen
Wanroij
13:54
9
Salelew Siebers
Wilbertoord
14:04
10
Lars Lucassen
Wilbertoord
14:09
11
Jeroen Hendriks
Wilbertoord
14:30
12
Joris Geene
Landhorst
14:39
13
Teun Geene
Wilbertoord
15:28
14
Niek v.d. Linden
Wilbertoord
15:46
15
Cas Willems
Wilbertoord
15:53
16
Teun Jilesen
Wilbertoord
16:38
17
Ties van de Cruijsen
Wilbertoord
16:44
18
Kyan Sengers
Wilbertoord
16:45
19
Jorn Teunissen
Wilbertoord
17:08
20
Jesse Ermers
Wilbertoord
17:24
21
Nick v. Dreumel
Wilbertoord
17:46
22
Sten van Dreumel
Wilbertoord
17:47
H10+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Syb Daverveld
Wilbertoord
10:04
2
Tom Verjeijen
Wilbertoord
10:08
3
Tom Gerrits
Escharen
10:12
4
Job Nooijen
Wilbertoord
10:22
5
Stef Boumans
Sporting Boxmeer
10:50
6
Teun Nooijen
Wilbertoord
10:59
7
Giel Gerrits
Escharen
10:59
8
Lars van Aarle
Erp
12:02
9
Tijn Daverveld
Wilbertoord
12:07
10
Bart Linders
Wilbertoord
12:16
11
Wout v. Dommelen
Landhorst
12:46
12
Jorn v.d.Elzen
Wilbertoord
13:05
13
Niek Jilesen
Wilbertoord
13:42
14
Camiel Hendriks
Wilbertoord
14:13
15
Daan v.d. Elzen
Wilbertoord
14:22
16
Roy v.d. Straaten
Wilbertoord
14:31
17
Juul Verbruggen
Wilbertoord
14:47
18
Geert Bens
Wilbertoord
16:55
H13+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marwan van Heugten
Rhenen
9:17
H16+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heino Hendriks
Wilbertoord
14:35
2
Udo Kuijpers
Wilbertoord
15:05
3
Leon van Sleeuwen
Wilbertoord
16:19
4
André v. Dijk
Wilbertoord
17:28
5
Johann v.d. Sande
Wilbertoord
17:59
6
Marco Teunissen
Wilbertoord
17:59
7
Jeroen Rutten
Wilbertoord
18:00
8
Twan Willems
Wilbertoord
19:34
V6-, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Indy Hendriks
Wilbertoord
18:02
V7+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoê Hendriks
Wilbertoord
13:57
2
Eva Linders
Wilbertoord
14:48
3
Anne Kuijpers
Wilbertoord
15:00
4
Janne Verbruggen
Wilbertoord
15:19
5
Iris van Sleeuwen
Wilbertoord
16:11
6
Bo v.d. Straaten
Wilbertoord
17:25
7
Janne v. Amstel
Wilbertoord
18:03
8
Jet Verbruggen
Wilbertoord
18:27
V10+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilde van Dommelen
Landhorst
13:43
2
Myrthe van Reijmersdal
Wilbertoord
14:14
3
Janske Verhoeven
Wilbertoord
14:15
4
Lotte van Sleeuwen
Wilbertoord
15:58
5
Docho Siebers
Wilbertoord
15:59
6
Sanne Geene
Wilbertoord
17:32
V13+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurie van Abel
Wilbertoord
17:40
V16+, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jantine Rutten
Wilbertoord
18:04
2
Thea Janssen
Wilbertoord
18:29
De 32e Winterloop De Willy's wordt gehouden op 23 december 2012
Uitslagen.nl
18-12-2011 23:39