Uitslagenlijst 31e Coop Dorpsloop De Krim
De Krim - Zaterdag 24 december 2011
J-8, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle de Jong
's-Gravenzande
4:11
8
Thijmen van der Vlag
Dalen
5:19
M-8, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mette v.d. Wetering
De Krim
6:03
J-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Fabian Berends
Dedemsvaart
3:39
4
Joost v.d. Belt
Collendoorn
3:53
M-12, 1 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
3:53
2
Marit de Jong
's-Gravenzande
4:19
J-15, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
M-15, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nienke de Jong
's-Gravenzande
10:23
3
Cornalijn Ramaker
Gramsbergen
10:59
16+, 2.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
HSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Frank Everts
Hollandscheveld
16:01
5
Gerjan Welleweerd
Spurt '88
18:03
13
Jesper Hogenbrink
Hardenberg
21:40
36
Martijn van Faassen
Coevorden
24:58
41
Hylke Ringenaldus
Hoogeveen
27:25
H40, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten de Jong
's-Gravenzande
17:31
2
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
17:57
3
Hilbrand v.d. Belt
Collendoorn
18:43
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
19:54
5
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv
20:07
6
Willem de Meind Keizer
Bergentheim
20:13
15
Herman Schroer
Collendoorn
24:01
DSEN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Nanda de Jong
's-Gravenzande
21:11
5
Maika Ringenaldus
Hoogeveen
25:23
D35, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elvera de Jong
's-Gravenzande
21:40
2
Anja Bennink
Hollandscheveld
23:35
6
Hetty van der Veen
De Krim
27:05
7
Janny Benjamins
Gramsbergen
27:39
14
Karin van Basten
Coevorden
32:21
HSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gert-Jan Stevens
Noordscheschut
33:34
6
Francois Brakels
Coevorden
39:40
15
Harron Dekker
Steenwijksmoer
56:21
H40, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
39:15
5
Jan van Beveren
Hardenberg
39:28
6
Hilbrand v.d. Belt
Collendoorn
39:43
7
Albert Mussche
Nieuwleusen
40:12
11
Gerard Vogelzang
Kerkenveld
41:01
12
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
41:04
13
Gerrit Voortman
Steenwijksmoer
41:07
19
Eddie Veenstra
Steenwijksmoer
45:34
20
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
45:48
31
Ton Besselink
Nieuw-Amsterdam
49:02
35
Co van der Sluis
Dedemsvaart
51:03
36
Karst Schonewille
Klazienaveen
51:20
DSEN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
D35, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Marleen Lubbers
Twist Adorf (Dui)
41:11
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
44:49
8
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
48:34
10
Geke Tempelman
Beerzerveld
53:08
Met dank aan onze sponsoren:
Coop supermarkt Alfing, Mastebroek Auto Service BV
Cafe - Smulwereld - Slijterij Raterink,
Hulst De Krim BV, Jansen Recycling BV Coevorden,
Bakker Bart Hardenberg.
Uitslagen.nl
24-12-2011 17:44