Uitslagenlijst Smokkelaar Cross
Eersel - Zondag 15 januari 2012
MRECR, 2500-10000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kyle van der Mierden
ACW '66
24:18
7
Ad van de Mierden
Waalwijk
26:26
14
Martin Struijk
Eindhoven Atletiek
35:35
18
Jos Janssen
Geldrop Runners
40:59
19
Reinard Casparie
Eindhoven
41:15
22
Eric van Daele
Geldrop Runners
42:14
23
Peter van Herk
Valkenswaard
43:03
24
Johan van Noort
Geldrop Runners
44:12
31
Laurens Groenendijk
oirschot
46:32
32
Wilbert de Wijs
Eindhoven Atletiek
47:22
37
Jasper van der Taarn
Geldrop Runners
48:24
38
Wim van der Maat
Geldrop Runners
48:31
39
Marcel Vos
Geldrop Runners
49:00
40
Ad de Laat
Geldrop Runners
49:24
42
Piet Waterschoot
Geldrop Runners
50:11
46
Mohamed Burre Aden
Geldrop Runners
52:30
47
Theo van de Zanden
AVR '69
52:45
48
Louis Dams
Geldrop Runners
52:48
49
Henk Vos
Eindhoven Atletiek
52:56
53
Marc Flebus
Geldrop Runners
54:03
59
Frank de Roij
Geldrop Runners
56:40
VRECR, 2500-10000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Emmy Peters
Geldrop Runners
30:43
3
Monique Engelen
Geldrop Runners
30:44
5
Friedel Bierings
Geldrop Runners
39:58
6
Sarah Thomas
Geldrop Runners
40:49
7
Rachel Wusteman
Geldrop Runners
41:01
9
Brigitte Bourgalay
Tilburg
55:43
MSEN, 11100 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Tinus
Eindhoven Atletiek
37:44
3
Frans Pasmans
Loopgroep PK
38:05
4
Luc Krotwaar
Eindhoven Atletiek
38:52
5
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
40:15
7
Ingmar van Dijk
Eindhoven Atletiek
43:18
9
Jeffrey van Hout
Fortuna '67
44:18
10
Thijs Tielemans
Fortuna '67
44:19
M35, 11100 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Ton Verbaandert
Eindhoven Atletiek
39:06
4
Filip Lijnen
Eindhoven Atletiek
41:03
6
Vincent Verboven
Eindhoven Atletiek
42:13
7
Sadik el Mourabite
Eindhoven Atletiek
43:35
8
Bert Zwart
Eindhoven Atletiek
44:26
11
Peter Verdonk
Eindhoven Atletiek
49:55
M45, 8600 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Peter Simon
Eindhoven Atletiek
32:01
4
Arnold van Putten
Eindhoven Atletiek
33:16
5
Geert Peeters
Eindhoven Atletiek
33:42
9
Andy Verhoeven
Eindhoven Atletiek
35:28
11
Eef Schellens
Eindhoven Atletiek
36:26
15
Titus Crombach
Loopgroep PK
37:43
19
Cor Mandigers
Eindhoven Atletiek
38:21
M55, 8600 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Hein Asveld
Generaal Michaelis
33:36
3
Frans van der Staak
AV Oirschot
36:13
4
Martien van de Ven
AV Oirschot
36:29
6
Ad Schoonderbeek
De Langstraat
37:42
8
Henry Wijffelaars
Fortuna '67
38:28
10
Huub Gordeijns
Eindhoven Atletiek
41:34
M65, 8600 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rinus van Dijck
Eindhoven Atletiek
40:43
2
Wim Hermans
Eindhoven Atletiek
41:43
VSEN, 7500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corine Spaans
Eindhoven Atletiek
28:42
2
Serana Kemp
Eindhoven Atletiek
30:45
4
Ellen Dirkx-van den Bo
AVR '69
37:22
V35, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Niekol Dols
Eindhoven Atletiek
22:12
V45, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Anita Opheij
Eindhoven Atletiek
23:14
3
Antoinette van de Laar
Fortuna '67
23:22
4
Wilma Venmans
Generaal Michaelis
24:22
5
Rikie Huyberts
Fortuna '67
25:00
V55, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marianne Knapen
Loopgroep PK
23:47
MAN, KORTE CR 3600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieter van Oirschot
Generaal Michaelis
12:05
4
Daan Crombach
Generaal Michaelis
13:23
10
Yves Dhondt
Generaal Michaelis
14:19
12
Aaldert Elevelt
Generaal Michaelis
14:35
VROUW, KORTE CR 3600M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Jose Verstraeten
Eindhoven Atletiek
16:17
4
Irene van der Velden
Fortuna '67
18:52
JJUNA, 7500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Martin Mom
Eindhoven Atletiek
27:42
2
Tom Raas
Eindhoven Atletiek
27:45
JJUNB, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Elevelt
Generaal Michaelis
20:25
4
Aaron Mandemaker
Generaal Michaelis
23:36
JJUNC, 3600 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen van de Wijdeven
Loopgroep Aart Stigt
13:06
3
Harrie Meulenbroeks
AVR '69
15:10
5
Remon de Weerd
Eindhoven Atletiek
16:12
JJUND, 2200 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Spiekhout
Eindhoven Atletiek
7:54
4
Luca Schliekelmann
Eindhoven Atletiek
8:15
5
Tonnie de Benis
Generaal Michaelis
8:16
6
Daan Spanjaards
Eindhoven Atletiek
8:39
13
Lars van Kuringen
AV Oirschot
9:45
MJUNA, 5000 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
MJUNB, 3600 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Anne-marijke Voets
Eindhoven Atletiek
18:38
MJUNC, 2200 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nina van der Pasch
Generaal Michaelis
9:23
4
Sanne van Lieshout
Fortuna '67
9:32
11
Maureen de Bresser
Generaal Michaelis
10:53
12
Anne vna Hannen
Eindhoven Atletiek
10:57
MJUND, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Rana van Ginneken
Generaal Michaelis
6:32
9
Bo Geeris
Generaal Michaelis
7:40
JPUPA, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Jack Abernethy
Eindhoven Atletiek
6:39
6
Tom van Schijndel
Generaal Michaelis
6:44
7
Maiko de Weerd
Eindhoven Atletiek
6:47
10
Luc Geeris
Generaal Michaelis
6:53
12
Tom Michielsen
AV Oirschot
7:03
16
Niklas Dhondt
Generaal Michaelis
7:20
20
Thijs Willems
Eindhoven Atletiek
7:50
21
Bert de Liefde
Eindhoven Atletiek
7:59
JPUPB, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merlijn van der Velden
GVAC
6:06
6
Max Munsters
Eindhoven Atletiek
7:08
7
Milo Pasqualini
Eindhoven Atletiek
7:24
11
Thijs van den Brand
AV Oirschot
8:33
12
Luuk van Kuringen
AV Oirschot
8:47
13
Jary de Weerd
Eindhoven Atletiek
9:39
JPUPC, 1100 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel van Linschoten
AVR '69
5:19
4
Robert Abernethy
Eindhoven Atletiek
6:04
6
Bart van de Wetering
Eindhoven Atletiek
6:09
MPUPA, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
5
Sanne Noijen
Eindhoven Atletiek
7:15
13
Imke Vliegen
Eindhoven Atletiek
8:00
MPUPB, 1500 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Naomi van Opstal
Eindhoven Atletiek
6:47
MPUPC, 1100 M
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Annabel Allcock
Eindhoven Atletiek
6:14
Zonnig, Temperatuur 2-4 graden, weinig wind.
We zien U graag terug op 25 februari 2012
Bij de DES Halve Marathon in Eersel.
Uitslagen.nl
17-01-2012 22:36