Uitslagenlijst Peter Rusmanloop

Oirsbeek - Maandag 9 april 2012

V-JEU, 800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Habets
Caesar
3:08
2
Dorien Lemmens
Beek Lb
3:10
3
Julie Bruls
Caesar
3:16
4
Lisa Blokzijl
geleen
3:43
M-JEU, 800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Finn Bonekamp
Unitas
2:43
2
Jeroen Hoogendoorn
Unitas
2:50
3
Mischa Hermans
Unitas
2:53
4
Daniël Bisschops
Unitas
2:58
5
Thijs Meijers
Brunssum
3:00
6
Lenny Hermans
Unitas
3:01
7
Zhi Moonen
Hoensbroek
3:27
8
Koen Klijnen
Sittard
3:28
9
Jip Keiren
Unitas
3:39
10
Robin Bisschops
Unitas
3:41
VJEU2, 1600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah Cranen
AV Heythuysen
5:42
2
Britt Theunissen
Unitas
6:01
3
Dionne Claessens
Caesar
6:01
4
Sanne van der Zijden
Oirsbeek
6:07
5
Britt Berkers
Heerlen
6:10
6
Xiu mei Moonen
AVON
6:35
7
Fleur Theeven
Sittard
6:39
8
Fleur Visser
Unitas
6:42
9
Eline Demandt
Caesar
6:56
MJEU2, 1600M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Bisschops
Unitas
5:36
2
Thijs Hoogendoorn
Unitas
5:43
3
Jesse van der Zijden
Oirsbeek
5:56
4
Lucas Habets
Atletiek Maastricht
6:05
5
Collin Fidder
Oirsbeek
7:02
V-JUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Britt Jacobi
Heerlen
24:01
2
Audrey Bams
Eijsden
24:06
3
Rani ŠKrabanja
Caesar
24:56
4
Chantal Bos
Unitas
25:17
5
Denise Wetsels
Eijsden
25:58
6
Anne Martens
Caesar
26:05
7
Dominique Claessens
Caesar
27:13
8
Hilde Kerkhof
Doenrade
27:38
9
Ina Willigers
Eijsden
27:41
10
Dahnee de la Croix
Eijsden
27:41
11
Sanne Habets
Caesar
28:00
12
Imke van Dinteren
Elsloo Lb
28:15
13
Evy Paulussen
Elsloo
28:25
14
Manon Herben
Eijsden
30:01
15
Clara Willigers
Eijsden
30:13
16
Renee Roosen
Eijsden
30:15
17
Sabine Vertommen
Eijsden
30:52
18
Berbel Boymans
Caesar
31:07
19
Sabine Wetsels
Eijsden
33:15
20
Desiree Widdershoven
Puth
34:41
21
Celine Langen
Oirsbeek
35:11
V-SEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kirsty Jacobi
Heerlen
24:26
2
Myrthe Neex
Kanne (BEL)
25:07
3
Eline Zaad
AVON
25:44
4
Anne Gilsing
Maastricht
28:15
5
Karlijn Moonen
Brunssum
28:17
6
Michelle van den Broek
Oirsbeek
28:32
7
Clamdia Gullikers
Maastricht
28:40
8
Lynn van Uffelen
Heerlen
29:12
9
Inge Keiren
Nieuwstadt
30:32
10
Nicole Stans-Quinten
Geleen
33:12
11
Ilse Meessen-Starmans
Amstenrade
33:21
12
Linda Dentener
Beek
33:28
13
Melanie Janssen
Stein
33:50
14
Linda Küsters
Heerlen
33:52
15
Jolanda Deelstra
Heerlen
34:14
16
Cindy Ubaghs
Doenrade
34:24
17
Vera Zinken
Schin op Geul
34:51
18
Claudia Steskens
Unitas
34:54
19
Babs Schrijen
Heerlen
34:54
20
Renske Bogaarts
Venlo
36:29
21
Milou van Nunen
Deurne
36:33
22
Sannelie Stabel
Helmond
36:53
23
Aniek Bouwman
Wageningen
37:54
24
Inge Timmers
Born
39:25
V35, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Frijns- Landré
Brunssum
25:04
2
Anjolie Deguelle
Heerlen
25:55
3
Monique Roberts
AVON
26:13
4
Wendy Gelissen
Brunssum
26:19
5
Esther Bouman
Caesar
26:24
6
Helene Bams
Eijsden
27:42
7
Judith Beentjes
Geleen
27:49
8
Fia Tilmans
Caesar
27:56
9
Steffie Ummels
Eijsden
28:25
10
Lenie Jacobs
Oirsbeek
28:37
11
Suzanne Bauer
Puth
28:40
12
Tanja Dokter
Bingelrade
28:42
13
Lian Ramakers
voerendaal
28:48
14
Christina Ruijzendaal
Amstenrade
29:03
15
Quila Schlundt Bodien
Oirsbeek
29:17
16
Nicole Wielders
Sittard
30:07
17
Lyonne Theunissen
Oirsbeek
30:19
18
Susanne Essers
Berg en Terblijt
30:25
19
Ria Erkens
Oirsbeek
31:00
20
Karin Collard
Oirsbeek
31:06
21
Margot Vaessen-Koolen
Oirsbeek
31:12
22
Patricia Delnoy
Wittem
31:19
23
Jolanda Janssen
Puth
31:44
24
Felene Leentjens
Sittard
32:32
25
Jacqueline Hendrix
Oirsbeek
32:44
26
Wilma Keiren
Nieuwstadt
32:49
27
Desiree van Puijvelde
AVON
32:52
28
Irene Schillings
Voeren (BEL)
32:58
29
Leonie van de Elzen
oirsbeek
34:18
30
Kerstin Hartenberg
Oirsbeek
34:29
31
Joke Feenstra
Sittard
34:37
32
Chantal Janssen-Erens
Puth
34:50
33
Mireille Brinkman
Oirsbeek
35:13
34
Sandra Comes
Amstenrade
35:48
35
Patricia Meijers
Puth
36:03
36
Reny Mendelsom
Heerlen
36:51
37
Alice Vaessen
Unitas
36:55
38
Constance van Keeken
Obbicht
36:56
39
Desiree Custers
meers/elsloo
37:10
40
Tine Jonker
Geleen
37:10
41
Hilly Bouwman
Almere
37:57
42
Sonja Resnik
Achilles-Top
38:11
43
Tineke Ausems
Limbricht
38:24
44
Erika Vallingz
Oirsbeek
38:54
45
Inez Freij
Dutch Runners
39:02
46
Estela Rubio
Oirsbeek
39:25
M-JUN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Axel ŠKrabanja
Caesar
21:03
2
Youri Keulen
AVON
22:02
3
Ralph Boer
puth
22:12
4
Giel van Asten
Atletiek Maastricht
22:32
5
Stefan Willigers
Eijsden
23:31
6
Louk Geurten
Amstenrade
23:52
7
Cas Hanssen
Brunssum
23:54
8
Philip Bams
Eijsden
24:41
9
Mart Nijholt
Simpelveld
25:08
10
Ard Hermans
oirsbeek
25:27
11
Toine Willigers
Eijsden
25:50
12
Luka Quaedvlieg
Heerlen
26:35
13
Jasper Habets
Atletiek Maastricht
26:44
14
Ruben Custers
Merkelbeek
26:48
15
Stan Wolters
Oirsbeek
26:52
16
Lars Kerkhof
Mill
26:52
17
Tristan Gerono
Geleen
26:57
18
Jochim Herben
Eijsden
27:14
19
Niels Hagedoren
Unitas
27:15
20
Suuk Roosen
Eijsden
27:16
21
Pieter Max
Hoensbroek
27:38
22
Cathelijne Kam
hoensbroek
27:48
23
Joost van Dun
amstenrade
28:19
24
Sjef Debije
Oirsbeek
29:49
25
Naud Nijholt
Simpelveld
30:41
26
Martijn Coumans
Voerendaal
41:49
M-SEN, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kamiel Jacobs
Nuth
19:03
2
Koen Huizinga
Unitas
19:40
3
Bart Pepels
Elsloo
19:56
4
Tim Snijders
maastricht
21:01
5
Coen van Sambeeck
Maastricht
21:15
6
Roy Janssen
Brunssum
21:21
7
Roel Fober
Brunssum
21:30
8
Jeroen Meerveld
heerlen
21:57
9
Wim van Hameren
STB
22:00
10
Jurjen Knarren
AVON
22:14
11
Sem Litjens
puth
22:49
12
Luc van den Beuken
Amstenrade
23:14
13
Marc Loenhout
selfkant susterseel
23:16
14
Robin Lemmens
Beek Lb
23:20
15
Ralph Griffioen
selfkant wehr (GER)
23:21
16
Bart Loog
Heerlen
23:44
17
Tom Peters
Geleen
24:00
18
Joris van Loo
Heerlen
24:13
19
Gerben van Hameren
STB
24:15
20
Laurent Bams
Eijsden
24:38
21
Wim Rademakers
Buchten
25:46
22
Peter Bootz
margraten
25:54
23
Rick Meerveld
oirsbeek
26:01
24
Sam Hellebrekers
Papenhoven
26:04
25
Jos Meessen
Amstenrade
26:05
26
Paul Wijers
Heerlen
26:13
27
Vincent Hendriks
Brunssum
26:21
28
Jurgen Schroll
Elsloo
26:22
29
Jos Koeslag
Ens
26:27
30
Maurice Huits
Heerlen
26:38
31
Ron Peters
Tüddern
27:03
32
Alexander Gelissen
Brunssum
27:10
33
Danny van der Linde
Oirsbeek
27:38
34
Didier Derks
brunssum
28:20
35
Misha Jansen
Heerlen
28:29
36
Math Roberts
Oirsbeek
28:31
37
Gideon Driessen
stein
29:00
38
Sven Brassé
brunssum
29:06
39
Miel van den Berg
sittard
29:11
40
David Strouken
Schinnen
30:04
41
Jeffrey Fansaen
Eijsden
30:23
42
Marco Zegers
Puth
31:10
M35, 5.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas Wehrung
AAC
21:18
2
Rene van der Zijden
Oirsbeek
21:23
3
Frans Hool
AVON
21:34
4
Hugo Reijnders
Brunssum
21:54
5
Dolf Gregoire
Unitas
21:56
6
Michel Lemmens
Voerendaal
22:19
7
Jack de Wilde
Valkenberg
22:21
8
Jean Willigers
Eijsden
22:26
9
Erik Maassen
Voorschoten
22:54
10
Délio Brito
Atletiek Maastricht
23:10
11
Karel Krulfs
Heerlen
23:35
12
Paul van Hameren
STB
23:51
13
Maurice Offermanns
Oirsbeek
24:49
14
Ed Samel
beek
24:50
15
Marcel Hamers
Schinveld
24:57
16
Arno ŠKrabanja
Caesar
24:58
17
Ed Immerzeel
Geleen
24:59
18
Reken Offermans
Oirsbeek
25:04
19
Patrick Winkelmolen
sittard
25:08
20
Bert Pelt
Oirsbeek
25:14
21
Paul Orbons
brunssum
25:16
22
Niek Stevelmans
Brunssum
25:26
23
Ron van Dinteren
Elsloo Lb
25:31
24
Wiel Deguelle
Heerlen
25:33
25
Leon Eoninx
maasmechelen (BEL)
25:40
26
Ron Hoevenaars
Brunssum
25:40
27
Ruud Guyt
sittard
25:42
28
Winand Willigers
Eijsden
25:51
29
Bartjan Ludwig
Elsloo Lb
25:58
30
Ger Gouw
Brunssum
25:58
31
Michael Danker
brunssum
26:09
32
Bart Peeters
Maastricht
26:09
33
Wil Pepels
Beek Lb
26:12
34
Stefan Outjers
AVON
26:13
35
Henk Close
Oirsbeek
26:14
36
Frenk Raaijmakers
Kerkrade
26:18
37
Mario Theeven
Sittard
26:24
38
Sadik Yehualashet
hoensbroek
26:24
39
Ramon Meijers
Brunssum
26:40
40
Jo Wielders
Sittard
26:43
41
Jos Mulders
Sittard
26:59
42
Sjef Starmans
Nuth
27:12
43
Bert Janssen
Munstergeleen
27:22
44
Fred Kirpenstein
Brunssum
27:28
45
Frans Verhoeve
Sittard
27:41
46
Jos Janssens
Unitas
27:41
47
Lucien Netto
stein
27:45
48
Frank Machiels
Unitas
27:50
49
Jan Hermans
oirsbeek
27:58
50
Ron van der Sterren
Meerssen
28:03
51
Enrico Essers
Berg en Terblijt
28:15
52
Maurice Paulussen
Caesar
28:26
53
Henri Jacobs
Bingelrade
28:40
54
Herman Visser
Oirsbeek
28:41
55
Roger Janssen
Puth
28:41
56
Francois Lardinois
Unitas
28:49
57
Wiel Hanssen
Brunssum
28:55
58
Leon Stals
Haelen
29:08
59
Jan Smid
Brunssum
29:08
60
Armand Jeurissen
Doenrade
29:13
61
Rolf Koumans
Oirsbeek
29:16
62
Bart Arets
doenrade
29:34
63
Paul Preros
doenrade
29:34
64
Tom Richter
Sittard
29:35
65
Leo van der Linden
Munstergeleen
29:54
66
Jos Wilhelm
Oirsbeek
29:58
67
Freek Bouwman
Limbricht
30:00
68
Gerard Wenting
hoensbroek
30:16
69
Ruud Weerwag
Unitas
30:20
70
Hub Franssen
Amstenrade
30:24
71
Jack Zautsen
landgraaf
30:43
72
Jos Leentjens
Sittard
30:57
73
Roy van Montfort
Maasbracht
30:58
74
Frans van Honk
Amstenrade
31:03
75
Pascal Sutherland
doenrade
31:33
76
Sjaak Veldman
Brunssum
31:52
77
Rob Spierings
Amstenrade
32:06
78
Paul Beckers
Unitas
32:13
79
Patrick Meijers
Puth
32:41
80
Ad Wensink
Oirsbeek
32:47
81
Marcel Brouwers
Sibbe
32:58
82
Paul Scheepstra
Geleen
33:10
83
Maurice Beek
Geleen
33:10
84
Patrick Quaedvlieg
Geleen
33:30
85
Gerrit de Jongh
Dutch Runners
33:39
86
Theo Kleiweg
Hoensbroek
33:52
87
Rob Boonen
born
34:40
88
Harrie Roijen
Bunde
35:01
89
Jacques Pasmans
Elsloo Lb
35:13
90
Frank Ulaga
Brunssum
35:36
91
Martin Kohlrusch
almere
36:10
92
Paul Kooij
oirsbeek
38:22
93
Peter Gijzen
Hoensbroek
38:24
94
Fons Pieters
Bunde
39:02
V-SEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie Balter
Hoensbroek
59:53
2
Nadja Wijenberg
Unitas
1:01:55
3
Loraine Homminga
Landgraaf
1:08:55
4
Dorine Loninx
Maasmechelen (BEL)
1:16:08
5
Carmen Jacobs
STB
1:16:27
6
Ingrid Zegers
Maastricht
1:17:17
7
Janine Janssen
Heerlen
1:20:58
8
Willy Drummen-Sikma
Geleen
1:35:02
9
Simone Guldemond
's-Gravenhage
1:44:59
V35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ellen Bijlsma
Unitas
1:13:33
2
Henriette Pepels
Loopgroep Beilen
1:13:39
3
Yvonne Hagedoren
Oirsbeek
1:18:16
4
Sandra Rademaker
geleen
1:20:04
5
Josette Poolen
Doenrade
1:23:41
6
Stella Spaargaren
Sittard
1:24:55
7
Annick Ploumen
STB
1:25:34
8
Modesta Jamlean
Echt
1:29:16
9
Anke Trafas
Oirsbeek
1:29:27
10
Els Aelbers
uikhoven
1:29:36
11
Ivana Wolters
Brunssum
1:30:51
12
Karen de Wolf
Nijmegen
1:30:55
13
Véronique Meuffels
Amstenrade
1:31:21
14
Chantal Verlooijen
brunssum
1:33:04
15
Sandra van Hooff
sittard
1:35:48
16
Verona Janssen
Geleen
1:40:39
17
Gabriele Hermans
Brunssum
1:47:13
V45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carola Schurink
bemelen
1:09:54
2
Thea van Welt
Maasmechelen
1:17:52
3
Clemie Duchateau
Maastricht
1:17:54
4
Sibilla Eymael
Achilles-Top
1:18:24
5
Nicole Spaargaren
Unitas
1:20:01
6
Tonny Kersten
Lopersgroep Deurne
1:21:03
7
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cui
1:21:10
8
Sylvia Kuipers
De Grenslaupers
1:23:31
9
Esther Lunter
born
1:26:29
10
Josette Gijselaars
Landgraag
1:26:34
11
Monica Sondervan
Waalre
1:28:13
12
Astrid Kettenis
Unitas
1:28:34
13
Marleen Bus
AVON
1:29:26
14
Michelle Kox-Stoffels
Echt
1:29:27
15
Irma van Gils
De Grenslaupers
1:30:10
16
Joyce Rolink
Stein Lb
1:31:41
17
Wilma Lenoir
Limbricht
1:31:56
18
Wilma van Muijen
De Grenslaupers
1:32:18
19
Muis Mucher
maastricht
1:32:31
20
Marie Joseé Fermans
Brunssum
1:48:13
V55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemien Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:21:16
2
Kitty Castelijn
Atletiek Maastricht
1:27:22
M-SEN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Wijminga
Unitas
53:59
2
Willy Peter
lanaken (BEL)
54:58
3
Roger Heiligers
Beek
55:40
4
Max Bemelmans
rekem (BEL)
57:47
5
Jörgen Franssen
HoHarunners
1:02:16
6
Rodjer van de Merwe
Buchten
1:02:27
7
Thijs Janssen
Bingelrade
1:02:34
8
Remko Rinia
onder de brug
1:02:38
9
Frank Soeters
Maastricht
1:02:47
10
Ralph Jacobs
Elsloo
1:03:25
11
Bart Kerkhof
Doenrade
1:04:08
12
Paul Steskens
Susteren
1:04:16
13
Nick Bocken
Caesar
1:05:06
14
Guy Schrooten
Urmond
1:07:19
15
Jan-willem Housmans
echt
1:07:33
16
Johnny Jeurissen
riemst (BEL)
1:07:54
17
Michel van Eert
STB
1:08:26
18
Luuk Janssen
maastricht
1:08:35
19
Frank Gelissen
Doenrade
1:09:35
20
Thijs van der Sterren
urmond
1:10:04
21
Tom van der Sterren
urmond
1:10:04
22
Harvey Salden
heerlen
1:11:33
23
Edwin Ubachs
Puth
1:11:42
24
Lennard Vandewall
Unitas
1:11:48
25
Sebastiaan Publon
amsterdam
1:12:07
26
Tom Maessen
Munstergeleen
1:13:09
27
Erik Rutten
Hoensbroek
1:13:35
28
Kosrat Hadi Danwed
Heerlen
1:13:37
29
Robin Kessels
Buchten
1:13:37
30
Michal Hospodarcik
Olomouc (CZE)
1:15:12
31
Marek Philippen
Tuddern (GER)
1:15:27
32
Colan van der Neut
Heerlen
1:20:45
33
Pieter Roberts
Amstenrade
1:25:58
34
Marc Penners
Geleen
1:30:19
35
Joris Moonen
Geleen
1:31:26
36
Erik Geelen
Geleen
1:33:14
M35, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roger Smeets
Caesar
52:42
2
Iwan Theunissen
STB
55:30
3
Patrick Delait
stein
57:20
4
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cui
58:56
5
Guido Savelkoul
Stein
1:00:11
6
Maurice Cleven
Nieuwstadt
1:00:22
7
Martin Dumoulin
Hoensbroek
1:01:06
8
John Reijnen
Achilles-Top
1:03:32
9
Theo van Puyvelde
Sweikhuizen
1:05:01
10
Johan vd Eertwegh
Venlo
1:05:08
11
Roy Welters
Beek Lb
1:05:46
12
Marcel van de Pol
heerlen
1:06:22
13
Olav van Besouw
Selfkant (GER)
1:06:55
14
Charles Lindelauf
bilzen (BEL)
1:07:16
15
Robert Blokzijl
geleen
1:07:41
16
Johan Jorissen
Maastricht
1:09:22
17
Victor Widdershoven
Brunssum
1:09:53
18
Patrick Gunia
Heerlen
1:10:07
19
Raymond Offermans
Geleen
1:11:57
20
Hans Kam
AVON
1:12:06
21
Edwin Sturtz
schinveld
1:12:14
22
Zephyr Reijnen
Oirsbeek
1:12:55
23
Benny Vaessen
Oirsbeek
1:13:04
24
Michael Ahrens
AVON
1:14:22
25
Michiel Thielens
Oirsbeek
1:15:07
26
Holger Jache
Geilenkirchen (GER)
1:15:13
27
Marco Duckers
elsloo
1:15:28
28
William Krautscheid
Hoensbroek
1:15:51
29
Richard Vulkers
Kerkrade
1:15:55
30
Guido Rosskamp
Waldfeucht (GER)
1:16:20
31
Marcel Geelen
Susteren
1:16:34
32
Marcel Sodermans
Doenrade
1:17:00
33
Manuel Acuna
Waldfeucht (GER)
1:17:22
34
Roger Scholz
doenrade
1:17:51
35
Andre Nijboer
Amstenrade
1:17:52
36
Etienne Bonten
Heerlen
1:17:54
37
Richard Dirix
Stein
1:17:55
38
Roy Karstenberg
Heerlen
1:18:20
39
Jeroen Gulpen
Heerlen
1:18:33
40
Manuel Nelissen
Stein Lb
1:18:39
41
Michaël Berkers
Heerlen
1:19:23
42
Marcel Ludwig
Brunssum
1:19:44
43
Olav Housen
Heerlen
1:20:03
44
Ferno Thijssen
Oirsbeek
1:20:27
45
Ton Linssen
Voerendaal
1:20:31
46
Marc Vogely
Heerlen
1:20:54
47
Maurice Peters
Elsloo
1:21:10
48
Jordy Redding
Schinnen
1:21:24
49
Marco Brouwers
grevenbicht
1:21:42
50
Danny Ruijzendaal
Amstenrade
1:22:00
51
Marc Verhooren
doenrade
1:23:23
52
Antoine Thielens
Oirsbeek
1:23:42
53
Patrick Snijders
Heerlen
1:24:27
54
Rob Hermsen
Budel-Dorplein
1:25:50
55
Ruud van Lent
Geleen
1:26:37
56
Kuno Huisman
Generaal Michaelis
1:27:59
57
Roger Hermans
Heerlen
1:28:59
58
Mark Larue
geleen
1:29:04
59
Bjorn Beumers
Oirsbeek
1:29:45
60
René Berends
brunssum
1:30:57
61
Michiel Dohmen
Munstergeleen
1:44:59
M45, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hub Kurvers
Caesar
56:02
2
Bert Vanwersch
Achilles-Top
57:31
3
Jean-Pierre Dietern
Caesar
58:36
4
Bart Claessens
Caesar
59:07
5
Wil Pepels
Elsloo
59:10
6
Jean Keulen
Hulsberg
1:00:19
7
Rob Riksen
nuth
1:01:13
8
Eric Hermans
Stein Lb
1:01:43
9
Rene van Uum
Maastricht
1:02:39
10
Fons de Bie
Sittard
1:03:50
11
Ger Cruts
beek
1:04:18
12
Roel Hendriks
urmond
1:04:24
13
Harry Kamphuis
Hoensbroek
1:04:42
14
Hugo Nijssen
Baarlo Lb
1:05:09
15
Cor Bos
Geleen
1:05:11
16
Ronald Polder
sittard
1:06:19
17
Rob Mannens
Hoensbroek
1:06:23
18
René Bastiaens
stein
1:06:30
19
Maurice Quaedvlieg
Heerlen
1:06:55
20
Paul Jacobs
STB
1:07:20
21
Fred Pierik
jabeek
1:08:06
22
Luc Speck
AVON
1:08:10
23
Carlo Bolwerk
Loopgroep PK
1:08:19
24
Frans van der Zalm
De Grenslaupers
1:08:26
25
Robert Erdkamp
Stein
1:08:27
26
Rene Homminga
Landgraaf
1:08:45
27
Heinz Penners
Amstenrade
1:10:05
28
Henk Heijkers
Heerlen
1:10:27
29
John Vreuls
Achilles-Top
1:11:06
30
John Haan
Landgraaf
1:11:09
31
John van Eys
Nuth
1:11:11
32
Ype-Jan Bekkering
Heerlen
1:11:21
33
Maurice Wetsels
eijsden
1:11:24
34
Silvio Ariaans
Holtum
1:11:26
35
Maurice Kohlen
Achilles-Top
1:11:28
36
Peter Mevissen
Brunssum
1:11:48
37
Arnold de Jonge
Brunssum
1:11:57
38
Herman Gerards
STB
1:11:58
39
Ger Zeegers
Ulestraten
1:12:02
40
Hans Leistra
Merkelbeek
1:12:21
41
Charles van Hooff
Sittard
1:12:33
42
Paul Eymael
Achilles-Top
1:12:39
43
Anton Ehlen
Koningsbosch
1:13:30
44
Matthieu Houben
heerlen
1:13:34
45
Jean Leenders
Dutch Runners
1:13:56
46
Hans Meijer
kerkrade
1:13:58
47
Willem Spelthan
Brunssum
1:14:04
48
Rob-Jan Venhuizen
Schinnen
1:14:06
49
Pim van der Eijk
Valkenswaard
1:14:29
50
Frank Nijholt
Simpelveld
1:14:54
51
Rob Stevelmans
Landgraaf
1:14:55
52
Jef Schillings
Caesar
1:15:14
53
Leon Heuts
Sittard
1:15:14
54
Mark Jacobs
Nuth
1:15:24
55
Toine Jansen
elsloo
1:16:23
56
Juulke Zeuthout
Stein
1:16:24
57
Frans Otten
Valkenburg Lb
1:16:24
58
Marc Moonen
Geleen
1:16:43
59
Frenk Thewissen
Valkenburg Lb
1:16:47
60
Eric Blommers
Elsloo Lb
1:16:53
61
Maurice Lugger
Heerlen
1:16:59
62
Ton Cranen
AV Heythuysen
1:17:12
63
Ton Vermeulen
Unitas
1:17:26
64
Guido Mulders
meerssen
1:17:28
65
Jos Beckers
AAA
1:17:33
66
Frank van Erve
kerkrade
1:17:36
67
Steven de Boer
Maastricht
1:17:45
68
Albert van de Laarscho
Unitas
1:17:51
69
Hub Houben
Achilles-Top
1:18:01
70
Werner Maas
Dutch Runners
1:18:22
71
Frank Willems
Hoensbroek
1:18:27
72
Ger Lormans
Reuver
1:18:30
73
Noel Roumans
Maasmechelen (BEL)
1:18:31
74
Eric Van Theemsche
STB
1:18:32
75
Herbert Philippen
Tuddern
1:18:46
76
Hub Wijnands
STB
1:19:27
77
Johan Mak
Dutch Runners
1:19:39
78
Ton van der Honning
Swift
1:19:56
79
Harry Golsteijn
Echt
1:20:02
80
Henk Vogels
Sittard
1:20:28
81
John van Puijvelde
AVON
1:20:29
82
Rene Widdershoven
Puth
1:20:37
83
Bert Timmers
maastricht
1:20:45
84
Peter Urlings
bemelen
1:21:04
85
Wil Moonen
Brunssum
1:21:04
86
Mark Bradberry
Maastricht
1:21:18
87
Henry Martens
Bilzen (BEL)
1:21:31
88
Peter Vallinga
Oirsbeek
1:21:48
89
Paul Schokker
Atletiek Maastricht
1:21:53
90
Edwin Holtus
Nuth
1:22:16
91
Ruud Wildthing
Stein
1:22:22
92
Paul Habets
Oirsbeek
1:22:27
93
Gerrit Hennen
Doenrade
1:23:23
94
Lou Cremers
Sittard
1:23:33
95
Henk Jacobs
bemelen
1:24:03
96
Marcel Brassé
Hoensbroek
1:24:20
97
Eugene Habets
Unitas
1:25:14
98
Geert Pouls
landgraaf
1:25:34
99
Sjack Hoop
Heerlen
1:25:35
100
Nico Bos
Unitas
1:26:27
101
Erik Wolters
Oirsbeek
1:28:29
102
Roger Brands
Heerlen
1:29:00
103
Jack Cleutjens
Oirsbeek
1:29:27
104
John Hendriks
Unitas
1:30:10
105
Henk Weening
Limbricht
1:30:46
106
Roger Gillissen
STB
1:31:37
107
Wim Hacking
Caesar
1:31:41
108
Peter Geurts
Unitas
1:31:56
109
Rob Huijten
Sittard
1:32:20
110
Ruud Limpens
Spaubeek
1:32:27
111
John Kok
Geleen
1:32:28
112
Sonja Kragten
neerbeek
1:34:02
113
Guido Maas
Caesar
1:35:51
114
Patrick Wasserman
Nuth
1:39:35
115
Bertil van Blokland
Veghel
1:41:49
M55, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Meijs
Heerlen
1:02:53
2
Rene Broens
Echt
1:03:10
3
Francesco Frankhuizen
Achilles-Top
1:03:32
4
Rinus de Veth
Triathlon
1:04:03
5
Jeff Thiele
stein
1:09:26
6
Gust Lathouwers
Zutendaal (BEL)
1:11:01
7
Jac Spijkers
Sittard
1:12:33
8
Anno Brandsema
Loopgroep Beilen
1:12:56
9
Jan Geraedts
Echt
1:13:17
10
Rony Siborgs
Zutendaal (BEL)
1:13:42
11
Jean Hermans
Lanaken (BEL)
1:14:10
12
Piet Huits
Munstergeleen
1:14:20
13
Leo Gooyen
Heerlen
1:16:06
14
Zef Kleinjans
Nieuwstadt
1:19:33
15
Rob van Geenen
Hoensbroek
1:20:44
16
Hans van Dooren
De Grenslaupers
1:21:20
17
Peter van den Bergh
Born
1:23:12
18
Nico Hermans
Sittard
1:23:23
19
Ruud van Nieros
Sittard
1:24:16
20
Hans Gijsbers
Lopersgroep Deurne
1:24:17
21
Jaap Houkesk
STAP
1:26:18
22
Fred Kroon
Achilles-Top
1:27:44
23
Wim Kremers
Waalre
1:28:13
24
Paul Bergmans
Schinnen
1:31:09
25
Henny Offermanns
De Grenslaupers
1:32:18
M60, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Muijrers
Achilles-Top
1:12:22
2
Michel Visschers
Amstenrade
1:13:36
3
Carel Kammer
Hoensbroek
1:15:42
4
Jan Coumans
stein
1:16:06
5
Hein Bodelier
Landgraaf
1:16:13
6
Jos Hamers
urmond
1:16:35
7
Ger Nieskens
Herten
1:17:54
8
Wijnants Laurent
Zutendaal
1:18:27
9
Jan Staal
Atletiek Maastricht
1:19:14
10
Joep Drent
Maastricht
1:19:14
11
Pieter Zeijen
Caesar
1:20:41
12
Fred Lemmens
Hoensbroek
1:21:03
13
Wiel Thielens
Oirsbeek
1:21:38
14
Nico de Jong
Geleen
1:21:52
15
Hans Dohmen
Oirsbeek
1:22:42
16
Michel Hoeken
De Grenslaupers
1:22:55
17
Egbert van Gorp
Beek Lb
1:23:53
18
Steffan Golobied
Heerlen
1:26:27
19
Hub Heynen
Echt-Susteren
1:29:16
20
Sjef Geelen
puth
1:29:22
21
Jo Soons
Puth
1:30:32
22
Hans Wemmers
Atletiek Maastricht
1:32:53
23
Jim Frenken
Brunssum
1:35:52
24
Frans Steinbruck
Landgraaf
1:38:53
25
Ger Drenth
Schinveld
1:39:56
26
Rob van Velzen
Geleen
1:43:28
VSCH2, SCHOLIEREN 1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maura-ma Mevis
Oirsbeek
5:58
2
Marloes van de Kerkhof
Amstenrade
6:16
3
Merel Visser
Oirsbeek
6:22
4
Lotte Arets
Doenrade
6:32
5
Mik Hendrix
Oirsbeek
7:03
6
Fleur Schoenmaeker
Puth
7:03
7
Len Hendrix
Oirsbeek
7:09
8
Vera Erkens
Oirsbeek
7:47
MSCH2, SCHOLIEREN 1600
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melvin Kicken
Schinnen
5:19
2
Max Langenveld
Puth
5:28
3
Erik van der Hoogen
Oirsbeek
5:46
4
Gijs Bauer
Puth
5:57
5
Kian Meijers
Puth
6:03
6
Sam van Delft
Amstenrade
6:05
7
Dion Notermans
Puth
6:07
8
Yves Janssen
Puth
6:26
9
Jrody zelissen
6:29
10
Lars Nijsten
Schinnen
6:35
11
Bas Maussen
Puth
6:35
12
Yorick Goessens
Schinnen
6:36
13
Marlie Baselmans
Doenrade
7:01
VSCH1, SCHOLIEREN 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinty Bercx
Brunssum
3:04
2
Emma Trafas
Oirsbeek
3:22
3
Femke Vleugels
Oirsbeek
3:41
4
Mette Proost
Puth
3:42
5
Lisa Goessens
Schinnen
3:42
6
Pleun Maussen
Puth
3:42
7
Mirjam van der Hoogen
Oirsbeek
3:43
8
Kelly Keulen
Oirsbeek
3:44
9
MAjken Mertens
Puth
3:46
10
Licia Wierts
Spaubeek
3:49
11
Meagan Thielens
Oirsbeek
3:50
12
Sara Janssen
Puth
3:58
13
Floor Goessens
Schinnen
3:59
14
Famke Dortants
Oirsbeek
4:02
15
Liv Pisters
Oirsbeek
4:02
16
Bodine Marx
Schinnen
4:06
17
Julie Nijsten
Schinnen
4:08
18
Loes Goessens
Schinnen
4:11
19
Hilke Trafas
Oirsbeek
4:18
20
Bente Mertens
Puth
4:23
21
Eline Huveneers
Brunssum
4:47
MSCH1, SCHOLIEREN 800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van der Hoogen
Oirsbeek
2:41
2
Jurre Janssen
Puth
2:50
3
Roel Beumers
Amstenrade
2:53
4
Finn Winkens
Puth
2:53
5
Kasper Spierings
Amstenrade
2:55
6
Kevin Keulen
Oirsbeek
2:58
7
Pim Visser
Oirsbeek
2:59
8
Raf Naberhuis
Oirsbeek
3:02
9
Jelle Schoenmaeker
Puth
3:02
10
Noah Eussen
Oirsbeek
3:05
11
Imre Scheppers
Oirsbeek
3:06
12
Youri Gielkens
Puth
3:07
13
Kian Pisters
Oirsbeek
3:08
14
Job Achterberg
Schinnen
3:09
15
Jens Arets
Doenrade
3:12
16
Tim Meijer
Sweikhuizen
3:12
17
Thomas Baselmans
Doenrade
3:12
18
Cas Baselmans
Doenrade
3:14
19
Sasha van Vehmen
Gangelt (GER)
3:16
20
Nylan Nelemans
Spaubeek
3:18
21
Jeannot Zeilstra
Gangelt (GER)
3:21
22
Simon Scipio
Doenrade
3:24
23
Robin Dautzenberg
Oirsbeek
3:27
24
Dani Hoyer
oirsbeek
3:32
25
Lars Houtvast
Amstenrade
3:33
26
Siem Hendericks
Schinnen
3:34
27
Bas Meijer
Sweikhuizen
3:35
28
Tim Erkens
Oirsbeek
3:36
29
Tuur Hendricks
Schinnen
3:36
30
Jeremey chau
landgraaf
3:37
31
Joury Goessens
Schinnen
3:43
32
Sijmen Douven
Oirsbeek
3:43
33
Sten Naberhuis
Oirsbeek
3:55
34
Brian Hoenen
Oirsbeek
4:02
35
Robin Eussen
Oirsbeek
4:08
36
Jip Houtvast
Schinnen
4:09
www.rusmanloop.nl
www.uitslagen.nl
09-04-2012 15:02