Uitslagenlijst 37e Vlietloop

Voorschoten - Zondag 2 september 2012

JO<13, 1200 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Max Polak
PAC
3:55
2
Lodewijk Weststrate
Voorschoten
4:05
3
Sander van Elk
Leiden Atletiek
4:06
4
Paul Mckenzie
Amerikaanse School
4:19
5
Quint van Breukelen
Voorschoten '97
4:20
6
Rense Jorritsma
Voorschoten
4:22
7
Marc van der Voorst
Voorschoten
4:26
8
Joeri Valentijn
Voorschoten
4:27
9
Tjeerd Sandkuyl
Forescate
4:28
10
Max Bondam
Voorschoten
4:30
11
Sebastiaan Boode
Forescate
4:31
12
Pieter Bondam
Voorschoten '97
4:31
13
Jay Howard
Amerikaanse School
4:31
14
Kevin Vlasseman
Amerikaanse School
4:32
15
Thijs van Buuren
Forescate
4:33
16
Mees Ancher
Forescate
4:38
17
Sander van Heijningen
Forescate
4:40
18
Tristan Maas
Voorschoten
4:40
19
Ben de Greeve
Voorschoten
4:41
20
Noud Stikkelorum
Forescate
4:42
21
Thijs Meershoek
Sparta
4:45
22
Tycho Menning
Voorschoten
4:49
23
Stefan Hofman
Voorschoten '97
4:51
24
Yulian Durand
Oegstgeest
4:54
25
Roeland Oosterveld
Voorschoten
4:55
26
Leon JOLY
Oegstgeest
4:59
27
Arvid van Driesten
Leiderdorp
5:00
28
Callum Lochhead
's-Gravenhage
5:01
29
Eelco de Ridder
Voorschoten
5:03
30
Malik Dammada
Wassenaar
5:04
31
Dorus Verwiel
Voorschoten
5:05
32
Maarten Lamaker
Forescate
5:14
33
Bastiaan Weststrate
Voorschoten
5:14
34
Peter Uljee
Triathlon
5:17
35
Geert Uljee
Triathlon
5:19
36
Cade Vente
Amerikaanse School
5:21
37
Martijn Westerhof
Voorschoten '97
5:21
38
Joaquim van der Voorst
Voorschoten
5:24
39
Quinten Jansen
Voorschoten
5:24
40
Koen Vink
Voorschoten
5:25
41
Durany Schouten
Leiden
5:27
42
Axel de Boer
Voorschoten
5:27
43
Wessel Franses
Voorschoten
5:29
44
Sjoerd Bron
Voorschoten
5:29
45
Mark van Grol
Voorschoten
5:30
46
Liam Ranebo
Wassenaar
5:33
47
Bruno Swen
Voorschoten
5:34
48
Jasper Bos
Voorschoten
5:36
49
Vincent Perquin
Leiden Atletiek
5:38
50
Beau Vermeulen
Wassenaar
5:41
51
Lukas Zwanenburg
Voorschoten
5:43
52
Elliott Bloom
Amerikaanse School
5:43
53
Owen van der Laan
Voorschoten
5:46
54
Ted Wagemaker
Leiden
5:47
55
Igor Ouwerkerk
Leiden
5:48
56
Yannick Meindersma
Zoetermeer
5:48
57
Jolias Hoogenboom
Voorschoten
5:48
58
Alfie Brees
Leiden
5:49
59
Bjorn Dekker
Voorschoten
5:50
60
Olivier Schade
Voorschoten
5:53
61
Jesse Willemze
Voorschoten
5:53
62
Ties van Trigt
Voorschoten
5:57
63
Lucas Postma Tractenbe
Voorschoten '97
5:57
64
Ben Brees
Leiden
5:58
65
Emre Abiha
Voorschoten
5:59
66
Wouter Faber
Leiderdorp
5:59
67
Ties Fielemon
Voorschoten
6:00
68
Gijs van der Wart
Forescate
69
Pepijn Smit
Forescate
70
Djente Bartels
Voorschoten
71
Martijn de Roode
Voorschoten
72
Liam Kanebo
Amerikaanse School
73
Jelle Zoet
Voorschoten '97
74
Ravi Wedema
Voorschoten
75
Aaron Goldberg
Wassenaar
76
Felix Verboom
Leiden
77
Jules Hordijk
Voorschoten
78
Oliver Ranebo
Wassenaar
79
Mike Lelieveld
Voorschoten
80
Lucas Willemze
Voorschoten
81
Rijk de Goede
Voorschoten
82
Harris Geltink
Voorschoten
83
Angus Devlin
Voorschoten
84
Ming Verhoef
Voorschoten
85
Axel de Boer
Voorschoten
86
Niels Verzijl
Voorschoten
87
Wouter van der Salm
Voorschoten
88
Duarte Batenburg
Voorschoten
89
Sijds Geltink
Voorschoten
90
Mark Vrolijk
Voorschoten
91
Jonah Redel
Leiden
92
Willem Brouwer
Voorschoten
ME<13, 1200 M JEUGDLOO
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jenna van der Kruk
Voorschoten
4:16
2
Kayla Smith
Amerikaanse School
4:18
3
Marsha Mulder
Voorschoten '97
4:25
4
Emma Oosterveld
Forescate
4:39
5
Julia Hoekstra
Forescate
4:41
6
Lise van der Kruk
Forescate
4:42
7
Michelle van Grol
Voorschoten
4:43
8
Naja Hvirgel
Amerikaanse School
4:48
9
Sydney Smith
Amerikaanse School
4:49
10
Elza Nikiema
Forescate
4:52
11
Nienke Lippens
Forescate
4:57
12
Laurine Broekhuizen
Forescate
4:58
13
Merel Ancher
Voorschoten
5:02
14
Ka ling Vinkesteijn
Forescate
5:03
15
Jolien Menning
Voorschoten
5:04
16
Annika Peterson
Amerikaanse School
5:08
17
Carlijn Roskam
Leiden Atletiek
5:09
18
Esmee van der Ham
Forescate
5:10
19
Floor van Gent
Forescate
5:13
20
Chiara van Beek
Amerikaanse School
5:15
21
Myrthe Steenbeek
Leiden Atletiek
5:17
22
Ellen Kanebo
Amerikaanse School
5:17
23
Aleksandra Bielen
Wassenaar
5:20
24
Ellen Ploeger
Amerikaanse School
5:20
25
Marloes Zonneveld
Voorschoten
5:23
26
Dena Valentijn
Voorschoten
5:26
27
Yente Bouwmeester
Leiden Atletiek
5:27
28
Jisca Dingjan
Voorschoten '97
5:28
29
Merel Mouthaan
Voorschoten
5:34
30
Summer van Batum
Voorschoten
5:34
31
Noélie Durand
Oegstgeest
5:40
32
Suzanne van Grol
Voorschoten
5:46
33
Bo Green
Voorschoten
5:47
34
Anouk Radvany
Wassenaar
5:50
35
Irma Roest
Voorschoten
5:50
36
Franka Bourgeois
Voorschoten
37
Norah Buijs
Voorschoten
38
Sarah Isis de Bruyn
Leiden
39
Danièle Pieterson
Leiderdorp
40
Lucy van Staalduine
Voorschoten '97
41
Fenne Maassen
Voorschoten
42
Sascha van der Woude
Voorschoten
43
Noa van der Woude
Voorschoten
44
Kim Scholts
Voorschoten
6:30
45
Aimee Lelieveld
Voorschoten
46
Lotte Blokzijl
Voorschoten
47
Luisa Rini
's-Gravenhage
48
Anna Wentzel
Voorschoten
49
Elena Westerhof
Voorschoten
50
Mara Fielemon
Voorschoten
51
Jenthe Franses
Voorschoten
52
Rosa Wentzel
Voorschoten
53
Mimi Blankenberg
Leiden
54
Merel Ancher
Voorschoten
55
Louise de Groot
Leiderdorp
56
Eline Verhulst
Voorschoten
57
Amber Verhoef
Voorschoten
58
Summer van Batum
Voorschoten
59
Marit van der Laan
Voorschoten
60
Anne Vink
Voorschoten
61
Evie Hajer
Voorschoten
62
Nina Maas
Voorschoten
7:30
63
Yonne Haitsma
WZK Tri Team Wassena
64
Maren Ruijs
Voorschoten
65
Paula van der Voorst
Voorschoten
66
Lainie Goldberg
Wassenaar
67
Ellemijn Brouwer
Voorschoten
68
Noor Groenhoff
Voorschoten
69
Rixt Faber
Leiderdorp
70
Marit van der Laan
Voorschoten
71
Rosa Lucassen
Voorschoten
72
Anna Donners
Voorschoten
73
Maya Vrolijk
Voorschoten
74
Amelie
Voorburg
75
Nurali Wijnands
Voorburg
76
Merlijn Maassen
Voorschoten
77
Suze Menning
Voorschoten
78
Evelien de Roode
Voorschoten
79
Chinouk Redel
Leiden
80
Phoebe Wedema
Voorschoten
81
Babette de Grood
Voorschoten
82
Eloise Lochhead
Den Haag
83
Fenne Maassen
Voorschoten
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Robbin Pieterman
Ilion
16:10
16:09
2
Erik van Heiningen
Leiden Atletiek
16:12
17:02
3
Dennis Postma
Pallas '93
16:25
16:25
4
Waldo Karbaat
De Kieviten
17:20
17:19
5
Richard Lelieveld
De Kieviten
17:32
18:22
6
Gerwin Dijksterhuis
the Hague Road Runne
17:35
17:30
7
Wijnand Fransen
Maassluis
17:54
17:52
8
Arthur van Dijk
Olympus '70
17:57
17:56
9
Robin Ouwerkerk
Leiden Atletiek
17:58
17:54
10
Robbert Roodakker
Leidschendam
18:01
18:01
11
Bart Roefs
De Kieviten
18:08
18:07
12
Bob Nederpel
Leiden Atletiek
18:13
18:12
13
Joury Kuiper
the Hague Road Runne
18:18
18:13
14
Marcel van Sambeek
Leiden Atletiek
18:20
18:18
15
Robert Belt
Loopgroep Aart Stigt
18:35
18:31
16
Leon Bekken
Leiden Atletiek
18:52
18:48
17
Jan Altorf
De Kieviten
19:07
19:04
18
Ronald van Meggelen
De Kieviten
19:14
19:12
19
Julian Boed
Amerikaanse School
19:15
19:07
20
Nic Radvany
Wassenaar
19:15
19:08
21
Frank van 't Hoff
's-Gravenhage
19:26
19:15
22
Freek van Zoest
Voorschoten '97
19:39
19:33
23
Erik Maassen
Voorschoten
19:39
19:35
24
Willem van der Kooij
De Kieviten
19:50
19:48
25
Nick Thoen
the Hague Road Runne
19:55
19:47
26
Matt Smith
Amerikaanse School
20:07
19:57
27
Fons Schrijver
Voorschoten '97
20:11
20:05
28
Alex Messick
Amerikaanse School
20:36
20:32
29
Mark Jones
Zoetermeer
20:42
20:32
30
Patrick Vlasseman
Amerikaanse School
20:56
20:48
31
Dennis Robben
's-Gravenhage
20:59
20:51
32
Paul den Hollander
Oegstgeest
21:00
20:56
33
Hann Hajer
Voorschoten
21:16
21:02
34
Kaspar Melchior
Leiden
21:22
21:11
35
Michiel van Oosterom
Zoetermeer
21:28
21:08
36
Wilco Schepen
Voorschoten '97
21:48
21:42
37
Alexander Gullón
Oegstgeest
21:54
21:36
38
Nick Groenewegen
Leiden
21:57
21:52
39
Marco Faber
Leiderdorp
22:07
21:45
40
Leo van Grol
Voorschoten '97
22:14
22:01
41
Jonathan Kirkwood
Voorschoten
22:21
22:12
42
Max Blezer
the Hague Road Runne
22:23
22:18
43
Willem-Jan Molleman
Voorschoten
22:29
22:26
44
Andres del Solan
Wassenaar
22:30
22:21
45
Rien de Wolff
Voorburg
22:52
22:51
46
Johan Klaui
's-Gravenhage
22:57
22:39
47
Bram Zekveld
Zoeterwoude
23:11
22:59
48
Remko van der Hoek
Lisse
23:30
23:21
49
Michiel Claessen
Den Haag
23:34
23:19
50
Jelmer van der Hoeven
Forescate
23:43
23:38
51
Dick Stokman
Uithoorn
23:49
32:36
52
Ed Zijl
the Hague Road Runne
23:50
23:42
53
Frank de Mooij
Leiderdorp
24:05
23:51
54
Hugo Aalders
Voorschoten
24:07
23:45
55
Erik Oostdam
Wassenaar
24:08
23:48
56
Roman Boed
Wassenaar
24:32
24:04
57
Ruud Bol
Voorschoten '97
24:33
24:22
58
Sergio Ong-Alok
Zoetermeer
24:34
24:22
59
Tijmen Koet
Leiden
24:41
24:14
60
Rob Pennock
Wassenaar
24:48
24:29
61
Matt Baker
Voorschoten
24:56
24:38
62
Rob Claveaux
Leiden
25:06
24:58
63
Jeroen Zijl
Leiden
25:27
25:16
64
Jos Vreeburg
Voorschoten
25:29
25:17
65
John Nieboer
Voorschoten
25:34
25:27
66
André Bol
Voorschoten
25:47
25:35
67
Jan Versleijen
Voorschoten
26:03
25:52
68
Jeroen Ouweneel
Leiden
26:05
25:51
69
Andrew Steenvoorden
Leiderdorp
26:22
26:05
70
Fred Roos
RunMedical
26:26
26:11
71
Ronald Gerrits
Leiden Road Runners
26:29
26:10
72
Jeroen Bensmann
Wijk bij Duurstede
26:30
26:17
73
Paul van der Voorst
Voorschoten
26:31
26:19
74
John Schrader
Wassenaar
26:36
26:29
75
Michel van Glabbeek
Leiden
26:47
26:21
76
Leo Onderwater
Zoeterwoude
27:24
27:11
77
Marcel Uljee
Amersfoort
27:29
27:06
78
Michael Echteld
Leiden
27:33
36:34
79
Vehbi Apaydin
Leiderdorp
28:18
28:00
80
Jean Paul Noordam
Den Haag
28:44
28:25
81
Arikki Aris
Amerikaanse School
29:19
29:08
82
Maurice Bekooij
Leiden
29:57
29:28
83
Ed Babrich
Wassenaar
31:03
30:47
84
Paul van Soest
31:30
31:03
85
Kees Moddemeijer
Leiden
31:38
31:23
86
Erik Biermans
Delft
33:14
32:47
87
Erik van Bussel
Leidschendam
34:21
33:51
88
Nils Veldhuisen
Leiden
36:13
36:13
89
Rob Bloemhard
Voorschoten
36:38
36:14
90
Johan Bakker
Voorschoten
37:16
37:16
91
Kevin Albertsson
Amerikaanse School
37:37
37:37
92
Vassil Rachkov
Wassenaar
42:28
51:56
93
Larry Sadler
Andijk
42:47
42:21
94
Pawel Bielen
Wassenaar
47:02
56:32
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Abbey Regan
Naaldwijk
17:56
17:53
2
Jessica Kuchenbecker
Munchen (Duitsland)
20:10
20:04
3
Caroline Willems
Haag Atletiek
21:26
21:19
4
Patty Kuiper
the Hague Road Runne
22:00
21:55
5
Nanda Blom
Delft
22:12
22:09
6
Madelon Sonneville
Den Haag
22:20
22:12
7
Rita Langedijk
Leiden
22:25
22:15
8
Noortje van Kempen
Leiden Atletiek
22:40
22:38
9
Hester van Leeuwen
the Hague Road Runne
22:54
22:49
10
Marijke van der Steen
Leiden
23:11
23:02
11
Anne Zekveld
Zoeterwoude
23:16
23:04
12
Esther van de Ende
Leiden
23:30
23:30
13
Birgit van Elferen
the Hague Road Runne
23:37
23:16
14
Petra Zevenbergen
the Hague Road Runne
23:45
23:24
15
Esmeé van Herk
Voorschoten
24:10
24:03
16
Marieke Versleijen
Voorschoten '97
24:38
24:27
17
Mirjan de Lange
the Hague Road Runne
25:02
24:57
18
Annelies Kruyt
Voorschoten
25:26
25:04
19
Ellen Ravensbergen
RunMedical
25:38
25:18
20
Miranda van Harmelen
Voorschoten '97
25:51
25:36
21
Anniken Krutnes
Den Haag
25:57
25:27
22
Elise van Beest
Voorschoten '97
26:20
26:05
23
Irma Gips
Voorschoten
26:25
26:14
24
ILONA STOOP
Voorschoten '97
26:34
26:14
25
Petra Hoogervorst
Leiden
26:38
26:17
26
Sandra de Roon
Wassenaar
26:49
26:32
27
Nelleke van den Bogaar
Leiderdorp
27:00
26:38
28
Ilona Laterveer
Leiden
27:06
26:52
29
Daniëlle van Oosterom
's-Gravenhage
27:14
26:54
30
Stephanie van Buchem
Amerikaanse School
27:34
27:30
31
Hendrika Adriaans-Bond
Zoeterwoude
27:35
27:21
32
Maria van Kampen
Leiden
27:39
27:22
33
Irene Schavemaker
Voorschoten '97
27:40
27:19
34
Carola Rijsbergen
Leiden
27:44
27:27
35
Corine Hofman-Wassenaa
Voorschoten
27:47
27:38
36
Reineke Erdbrink
Voorschoten
27:58
27:33
37
Mieke Taverne
Leiden
28:12
27:56
38
Heleen Bouscher
RunMedical
29:07
28:43
39
Marjan van der Marel
Leiden Atletiek
29:08
28:43
40
Anne Marie v.d. Werf
Leiden
29:09
28:44
41
Jorien Veenstra
Voorschoten
29:11
28:47
42
Anneke Roth
Wassenaar
29:15
28:56
43
Milly de Bruyn
Leiden
29:16
28:57
44
Elise van Westbroek
Leiden
29:18
28:56
45
Melinda Bekken
Leiden
29:19
28:56
46
Liesbeth Terink
Voorschoten
29:21
29:01
47
Jo Mason
Voorschoten
29:48
29:32
48
Marijn Wagenaar
Leiden
29:53
29:37
49
Monique Scheffer
Leiden
29:58
29:30
50
Cristina Gatti
Wassenaar
30:06
29:50
51
Anne van Meurs
Zoetermeer
30:10
29:49
52
Babrich
Wassenaar
30:13
29:57
53
Jimena Puga
Amerikaanse School
30:19
30:09
54
Arlette Franses
Voorschoten
30:21
29:58
55
Tosca Barendse
Voorschoten
30:25
30:07
56
Sandra Fleischeuer
Den Haag
30:26
39:20
57
Yvonne Koevoet
Voorschoten '97
30:26
30:16
58
Sigrid Muusse
Utrecht
30:33
30:12
59
Daniëlle Springer
Voorschoten '97
30:35
30:20
60
Jennifer Hooijmans
Wassenaar
30:40
30:17
61
Fabienne van Buchem
Amerikaanse School
30:51
30:47
62
Annette Jans-Huurman
Leidschendam
31:00
30:38
63
Marjorie van den Tol
Wassenaar
31:00
30:38
64
Heilet van Ree
Oegstgeest
31:01
30:43
65
Jolande Voogt
Voorschoten
31:02
30:40
66
Karen Ogden
Wassenaar
31:04
30:47
67
Sonja da Graça
Dutch Runners
31:11
30:49
68
Marian van Wissen
Voorschoten
31:15
30:50
69
Arianne de Boer
Voorschoten '97
31:27
31:12
70
Simone Holdert
Wassenaar
31:39
31:17
71
Tamara Holdert
Wassenaar
31:46
31:25
72
Robina Aries
Leidschendam
31:53
31:36
73
Sharon Kijl
RunMedical
32:18
31:54
74
Monica Trommelen
Leiden
32:34
41:34
75
Ankie Schwarze-Maat
Voorschoten
32:39
32:14
76
Esther Schaaders
Voorschoten
32:40
32:20
77
Phillipine den Brave
Forescate
32:49
32:19
78
Annelies Verhoog
Zoetermeer
33:27
33:17
79
Louise Crama
Voorschoten
33:37
33:28
80
Eline Fekkes
Forescate
33:46
33:17
81
Freek Bouricius
Voorschoten
33:57
33:32
82
Lyonne Maassen
Voorschoten
33:57
33:34
83
Marjo de Haas
Voorschoten
34:10
33:42
84
Yvette Aarsen
RunMedical
34:16
33:56
85
Sija Lanser
Voorschoten '97
34:30
34:03
86
Hella Knoester
Forescate
35:01
34:31
87
Esther Swen
Forescate
35:01
34:31
88
Lily van Bilsen
Amerikaanse School
35:21
35:12
89
Celine van der Boon
Voorschoten
35:40
35:30
90
Floor Bakker
Voorschoten
35:58
35:58
91
Dina Doeksen-de Jong
Voorschoten
36:50
36:24
JO<17, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
David Buglass
Leiden Atletiek
17:23
17:21
2
Seppe van 't Westende
Leiden Atletiek
17:33
17:32
3
Max Cortenbach
Forescate
18:14
18:12
4
Lars van Vliet
Forescate
18:18
18:12
5
Thijs de Jong
RunMedical
19:16
19:10
6
Berett Babrich
Amerikaanse School
19:30
19:23
7
Daan Parlevliet
Forescate
19:54
19:50
8
Owen Boed
Amerikaanse School
19:59
19:52
9
Wout de Lignie
Voorschoten '97
20:00
19:56
10
Lars Knoester
Forescate
20:35
20:29
11
Max Callies
Voorschoten
20:48
20:46
12
Lukas Button
Amerikaanse School
20:49
20:40
13
Bastiaan Zwanenburg
Forescate
21:00
20:55
14
Daan Hajer
Voorschoten
21:01
20:47
15
Murk de Roos
Forescate
21:04
20:59
16
Thomas Vreeburg
Forescate
21:21
21:17
17
Hamlin el Azab
Forescate
21:23
21:19
18
Tim Sandkuyl
Forescate
21:25
21:21
19
Willem Wagenaar
Leiden
21:51
21:41
20
Andrew Buglass
Leidschendam
21:52
21:44
21
Martijn Zwanenburg
Forescate
21:56
21:52
22
Wybe Segeren
Forescate
21:56
21:52
23
Sander Lobee
Voorschoten
21:59
21:48
24
Marc van der Knaap
Voorschoten
22:02
21:51
25
Ian Goldberg
Amerikaanse School
22:09
22:01
26
Silvan Loechteken
Wassenaar
22:18
22:10
27
Marnix Boon
Leiden Atletiek
22:45
22:36
28
Nicholas White
Forescate
22:46
22:41
29
Remi Claessen
Den Haag
23:12
22:59
30
Frank te Loo
Forescate
23:14
23:09
31
Maurits van der Tas
Forescate
23:14
23:09
32
Tycho Engelen
Forescate
23:15
23:12
33
Charles Boed
Amerikaanse School
23:16
23:08
34
Benjamin Polzer
Amerikaanse School
23:25
23:17
35
Tobias Goosen
Voorschoten
23:28
23:21
36
Matthijs Heerema
Forescate
23:34
23:32
37
Daan de Mooij
Leiderdorp
24:04
23:51
38
Wout Aalders
Voorschoten
24:06
23:44
39
Sietse van der Pal
Zaanland
24:15
33:04
40
Ben Hebden
Voorschoten
24:32
24:21
41
Chiel Wagenaar
Leiden
24:37
24:28
42
Diego Hofman
Voorschoten '97
24:55
24:36
43
Tim de Jong
RunMedical
24:56
24:49
44
Jelte Jorritsma
Voorschoten
25:06
24:49
45
Rick Vermeulen
Wassenaar
25:52
25:50
46
Tim de Groot
Wassenaar
25:53
25:51
47
Niels Bensmann
Wijk bij Duurstede
26:30
26:17
48
Dennis Knoppert
Forescate
26:35
26:31
49
Mario Broekhoven
Voorschoten
26:39
26:28
50
Cas Havik
Forescate
26:40
26:36
51
Ryan Baker
Voorschoten
26:44
26:26
52
Ruben van Bussel
Leidschendam
28:11
27:41
53
Domen van Soest
Voorschoten
28:25
27:59
54
Tobias Smit
Forescate
28:42
28:18
55
Sebastiaan Blokzijl
Forescate
28:48
28:24
56
Mark ter Heide
Forescate
29:01
28:37
57
Brandus Adema
Forescate
29:21
28:56
58
Beau Vossenaar
Forescate
29:21
28:58
59
Siem Claproth
Forescate
29:22
28:59
60
Ruben Groen
Forescate
29:22
29:00
61
Jesper Knoester
Forescate
29:26
29:01
62
Lucas Nijhuis
Forescate
29:28
29:05
63
Bolfenk van Soest
Voorschoten
31:29
31:03
64
Stephen McCarthy
Amerikaanse School
32:30
32:21
65
Will Vandersnick
Amerikaanse School
32:31
32:21
66
Sam Teekens
Forescate
46:23
46:18
ME<17, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Larissa Mulder
Voorschoten '97
19:21
19:19
2
Jeske van der Pal
Zaanland
19:28
28:28
3
Aniek Lith
Voorschoten
20:18
20:14
4
Nanda de Jong
Olympus '70
20:40
20:37
5
Nienke de Jong
Lex Groep
20:52
20:49
6
Nienke Nagtegaal
Forescate
22:02
21:34
7
Iris van Aken
Ilion
22:17
22:13
8
Brooklyn Button
Amerikaanse School
22:18
22:07
9
Marije de Boorder
Forescate
22:34
22:31
10
Eleni Mora
Amerikaanse School
23:11
23:02
11
Dorine Goemans
Forescate
23:14
23:12
12
Rosanne van Wieringen
Forescate
23:15
32:05
13
Andrea Rachkov
Amerikaanse School
23:34
23:29
14
Veerle de Boorder
Forescate
25:21
34:13
15
Eline Middelbeek
Forescate
25:38
25:32
16
Marsha van der Lecq
Forescate
25:39
25:33
17
Sophie Nagtegaal
Forescate
25:45
25:42
18
Sarah Westerhoven
Forescate
26:50
35:48
19
Jaimy Pieterson
Leiderdorp
27:58
27:42
20
Valerie Murphy
Amerikaanse School
28:27
28:23
21
Isa Ritfled
Forescate
28:31
28:29
22
Lisanne Middelbeek
Forescate
28:52
28:46
23
Anouk van Zonneveld
Forescate
28:54
38:42
24
Pauline Hennink
Forescate
28:55
28:49
25
Eva Mogendorff
Forescate
28:56
28:49
26
Lotte Dijkhuis
Forescate
28:57
28:51
27
Anke van Goudoever
Forescate
28:58
28:52
28
Esther van Zonneveld
Forescate
29:17
29:14
29
Amanda Krutnes
Amerikaanse School
29:19
29:12
30
Marie Wells
Amerikaanse School
29:20
29:12
31
Iris van Wissen
Voorschoten
31:15
30:50
32
Ann-Mia Ambjerg
Wassenaar
32:14
32:06
33
Tessa van der Burg
Wassenaar
32:14
32:07
34
Lotte van der Pols
Forescate
32:58
32:29
35
Lisa Boode
Forescate
33:40
33:12
36
Yuki Gassler
Forescate
33:40
33:11
37
Tessa Jongbloed
Forescate
34:11
34:04
38
Angelique van Bussel
Leidschendam
34:21
33:51
39
Marieke Wagenaar
Leiden
35:00
34:44
40
Chloe Baker
Voorschoten
37:16
36:58
41
Chenming Qin
Amerikaanse School
38:30
38:21
MAN, 10.4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mike Teekens
Achilles
32:43
32:41
2
Wouter Kanselaar
the Hague Road Runne
36:15
36:12
3
Ali Shugul
Rotterdam Atletiek
36:18
36:16
4
Niels Kerdel
Hellevoetsluis
36:27
36:24
5
Gerwin Hordijk
Voorschoten
37:28
37:26
6
Thierry Zuijderwijk
Den Hoorn
37:30
37:27
7
Hans Berendsen
Pallas '93
38:27
38:24
8
Maarten de Jong
Olympus '70
38:29
38:26
9
Thomas White
Pallas '93
38:38
38:34
10
Graham Day
Lex Groep
39:17
39:08
11
Dolf Kern
Leiden Atletiek
39:48
39:45
12
Jarne Koppenaal
Leiden Road Runners
40:18
40:14
13
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
40:36
40:33
14
Tom Biersteker
Rijnsoever
40:41
40:39
15
Hans Ravensbergen
RunMedical
40:46
40:42
16
Denny Lucius
Voorschoten
40:56
40:49
17
Joost Zeilstra
Leiden
41:43
41:35
18
Joost van Pelt
Voorburg
41:46
41:36
19
Dennis Dekker
Lex Groep
42:00
41:47
20
Huub van der Wart
Amsterdam
42:06
41:55
21
Mario Ubink
Leiden Atletiek
42:40
42:26
22
Doeke Posthuma de Boer
Leiderdorp
42:55
42:49
23
Michiel Knopper
Running Holland vere
43:50
43:31
24
Reinout Hofman
Voorschoten
44:52
44:45
25
Tom Reijchard
Nieuwveen
45:08
44:59
26
Ton van der Blom
Zoeterwoude
45:17
44:51
27
Dorus Zwetsloot
Leiden Atletiek
45:32
45:18
28
Patrick Birch
's-Gravenhage
45:43
45:25
29
Alfred Verboon
Leiden
45:48
45:29
30
Michel Nouse
Leiden
45:53
45:44
31
Liam Morn
Amerikaanse School
46:00
45:49
32
Miguel Mora Glukstad
Wassenaar
46:03
45:51
33
Ton Goossen
Voorschoten
46:06
46:01
34
Frederic Benier
Voorschoten
46:18
46:05
35
Leo van Gorkum
Boskoop
46:24
46:08
36
René Pronk
Leiden
46:28
46:21
37
Cor Hofman
Voorschoten '97
46:44
46:35
38
Wim van Driesten
Leiderdorp
46:59
46:53
39
Aldo Bouman
Leiden
47:20
47:06
40
Victor de Ruiter
's-Gravenhage
47:28
47:14
41
Marcel Boskamp
Voorschoten
47:37
47:22
42
Arnold Kloeke
Wieringerwaard
47:40
47:28
43
Martijn Boom
Zoeterwoude
47:43
47:24
44
Huub Middelkoop
Katwijk
47:47
47:23
45
Frank Scheffer
Leiden
47:59
47:19
46
Maarte Borsboom
Voorschoten
48:10
47:46
47
Michel Hoogelander
Voorschoten
48:15
48:11
48
Wil Grim
WZK Tri Team Wassena
48:29
48:22
49
Erik van Hal
Den Hoorn
48:29
47:58
50
George Lubeck
Leiden Road Runners
48:33
47:41
51
Gregory Dirksz
Voorschoten
48:56
48:30
52
Patrick van Wieringen
Leiden
49:27
48:54
53
Dirk Rinkel
Voorschoten
49:28
48:54
54
Dominique Troquete
Leidschendam
49:35
48:45
55
Robert Verlaan
Voorschoten
49:38
49:13
56
Peter Beijlen
Voorschoten
50:00
49:54
57
Marco de Groot
Wassenaar
50:08
49:53
58
Waldo de Boer
Voorschoten
50:13
49:56
59
Marcel Redel
Leiden
50:14
49:58
60
Godfried Aarts
Leiderdorp
50:14
50:00
61
Frits Bosman
Voorschoten
50:24
50:24
62
Ralph Donners
Voorschoten
50:25
50:07
63
Danny Abbenhuis
Voorschoten
50:30
49:42
64
Marcel Suijkerbuijk
the Hague Road Runne
50:33
50:00
65
Herman Wessendorp
Leiden Atletiek
50:42
50:21
66
Jaap Hoek
Voorschoten '97
50:47
50:26
67
Peter Ruesink
Voorschoten
50:50
50:29
68
Dick van der Boon
Voorschoten '97
51:06
50:31
69
Bas Bosje
Leiden
51:08
50:44
70
Martin van Leerdam
Leiden Road Runners
51:17
51:05
71
Derek Petrauskas
Wassenaar
51:26
51:01
72
Arnold Koeling
RunMedical
51:35
50:52
73
Jeroen den Hollander
Voorschoten
51:48
51:12
74
Leo Bellekom
Wassenaar
51:48
51:19
75
Jeroen Kennis
Voorhout
51:53
51:30
76
Jacco Scholts
Voorschoten
52:17
52:00
77
Stephan Knook
Gouda
52:19
51:46
78
Alfred van der Hoeven
Voorschoten '97
52:23
51:48
79
Henri Koopman
Voorschoten
52:33
52:02
80
Wim Vreeburg
Leiderdorp
52:36
52:25
81
Ceder Koopman
Leiden
52:39
52:18
82
Ben van Wijnsberge
Voorschoten
52:44
52:28
83
Henk van der Scheer
Leiden Road Runners
52:49
52:08
84
Jos Rozenburg
Leidschendam
52:57
52:15
85
Marc Groen
Alphen aan den Rijn
53:02
52:47
86
PERRY lauf
Leiden Road Runners
53:10
52:51
87
Rogier Nebbeling
Leiden
53:27
53:06
88
Joop de Kort
Leiden
53:32
53:06
89
Cees Bol
the Hague Road Runne
53:45
53:21
90
Peter de Bruin
Leiden Atletiek
53:56
53:09
91
Martin Brussee
Voorschoten
53:58
53:24
92
Soheil Rostami
Leiden
53:58
53:12
93
Ruud Mingers
Voorschoten
54:02
53:37
94
Remko Brouwer
Voorschoten
54:06
53:34
95
Willen van der Reijden
Leiden
54:11
53:45
96
Michel van Zutphen
Voorschoten
54:31
53:58
97
Erwin Vermeulen
Wassenaar
54:34
54:19
98
Raymond van Adrichem
Leiden
54:43
53:54
99
Willem Vosse
Wassenaar
54:44
54:15
100
Reza Hamidian
Delft
55:02
54:15
101
Rinus van Egmond
Leiden Road Runners
55:10
54:51
102
Marcel Bijkerk
's-Gravenhage
55:11
54:58
103
Paul Fleischeuer
Voorschoten
55:24
54:47
104
Michael Bruin
Voorschoten
55:24
54:58
105
Luc van Dijk
Leiden
55:30
54:50
106
Kamal Mohajerani
Leiden
55:37
54:51
107
Ed de Vogel
RunMedical
56:11
55:48
108
Arie den Hoed
Parthenon
56:13
55:40
109
Johan Ravensbergen
Katwijk Zh
56:18
55:50
110
Jurre Melis
Leiden
56:22
55:34
111
Tom Melis
Leiden Atletiek
56:23
55:35
112
Gerard de Ruiter
Voorschoten '97
56:25
55:46
113
Aad Ciere
Leiden
56:28
55:57
114
Thom Zwagers
Zoetermeer
56:30
56:03
115
Leo van Steijn
Distance Runners Voo
56:37
55:52
116
Ralf van Peeren
the Hague Road Runne
56:44
56:07
117
Arie Wijnhout
Lisserbroek
56:47
56:39
118
Arjan de Mooij
Leiden
56:51
56:01
119
Aad van den Haak
Krimpen aan den IJss
56:52
56:23
120
Willem Stikkelorum
Voorschoten
56:54
56:43
121
Kees Willigenburg
RRZ
56:59
56:08
122
Mark Schwarze
Voorschoten
57:02
56:27
123
Rob Thijssen
Rijnsburg
57:06
56:13
124
Alex Kant
Ilion
57:06
56:47
125
J.N. Hermans
Den Haag
57:10
56:34
126
Dick Mechelse
Voorschoten
57:19
56:53
127
Hein van der Kallen
Voorschoten '97
57:37
56:49
128
Wiljo Romijn
Nootdorp
57:38
56:55
129
Jorg Hahn
Voorschoten
57:41
57:18
130
Steve Shaw
Rijnsburg
57:47
57:04
131
Nico Arkenbosch
Loopgroep Oegstgeest
57:50
57:01
132
Peter Saers
Zevenhuizen Zh
58:08
57:24
133
Daryl Beijlen
Voorschoten
58:13
57:58
134
Hans van den Bergen
Leiden Road Runners
58:42
58:01
135
Paul van Dunné
the Hague Road Runne
59:19
58:46
136
Michel de Kruyff
RunMedical
59:29
59:05
137
Fred Schmitz
Voorschoten '97
59:37
59:00
138
Eric de Roode
Rijnsburg
59:38
59:11
139
Gerjo van Genderen
Leiden
1:00:37
59:59
140
Louis Ju
Leiden Road Runners
1:01:07
1:00:50
141
William Dunbar
Voorschoten
1:01:25
1:01:01
142
Erwin van Weely
Krommenie
1:01:29
1:00:31
143
Nico van Lierop
Voorschoten
1:01:33
1:01:06
144
Jan Tol
RunMedical
1:01:43
1:01:14
145
Arthur Hartog
RunMedical
1:01:44
1:00:46
146
Tonny Broekhoven
Voorschoten
1:01:58
1:01:18
147
Nico Hof
RunMedical
1:02:06
1:01:37
148
Wil v.d. Krogt
Sassenheim
1:02:06
1:01:41
149
Gerard van Maanen
the Hague Road Runne
1:02:19
1:01:42
150
Marcel van Wolveren
RunMedical
1:02:37
1:01:49
151
Gerjo van Genderen
Leiden
1:02:53
1:02:23
152
Jean Claessens
the Hague Road Runne
1:02:53
1:02:24
153
Wim van der Zee
Leiderdorp
1:03:05
1:02:42
154
Evert Groen
Leiden
1:03:16
1:02:27
155
Jacco Hoogenboom
Leiden
1:04:16
1:03:36
156
Dannis van den Berg
the Hague Road Runne
1:05:13
1:04:44
157
Hans Stolk
Voorschoten '97
1:05:31
1:04:46
158
David Turenhout
Leiden
1:06:08
1:05:23
159
Hans Larrewijn
Leiden
1:06:18
1:05:56
160
Reza Chavoushi
Rotterdam
1:07:02
1:06:15
161
Joost Bruinsma
Leiden
1:07:03
1:07:03
162
Bart van Veen
Voorschoten
1:07:07
1:06:17
163
Kees Grimbergen
Utrecht
1:09:36
1:09:18
164
Jan Compeer
Voorschoten
1:11:23
1:11:01
165
Rubin Einhorn
RunMedical
1:13:03
1:12:40
166
George van Gorp
Leiden Road Runners
1:24:49
1:24:40
VROUW, 10.4 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanesse van Voskuilen
Lex Groep
41:02
40:58
2
Dineke van Dijken
Voorschoten
43:09
43:04
3
Femke van der Pal
Zaanland
43:10
43:07
4
Claudia van Soest
's-Gravenhage
43:43
43:34
5
Mumtaz Noor
Lex Groep
46:36
46:27
6
Ellen Boers
Leiden Atletiek
47:50
47:39
7
Mariet Sauerwein
Delft
47:54
47:50
8
Gonny Verschoor
RRZ
48:50
48:39
9
Jeanine te Velthuis
Leiden
49:09
48:42
10
Maaike van Dijk
Voorschoten
49:24
48:55
11
Yvonne Gerner
Voorburg
50:41
50:25
12
Karin Wassink
RunMedical
50:59
50:49
13
Sandra Kerstens
Oegstgeest
51:28
51:08
14
Ingeborg Holtman
the Hague Road Runne
51:34
50:56
15
Annemarie Lekkerkerker
Leiden Atletiek
51:42
51:26
16
Agnes van Doorn
Zwijdrecht
51:43
51:35
17
Petra van Elk
Leiden Atletiek
51:58
51:45
18
Lisette Konings
Voorschoten
52:19
52:06
19
Jacqueline Zinkweg
RunMedical
52:42
52:30
20
Cornelie Peschar
RunMedical
52:55
52:38
21
Iris Bonman
Aquilo
53:07
53:00
22
Karolien van Wijk
Leiden
54:05
53:49
23
Kim Hermans
Leiden
54:43
53:54
24
Anne Arkenbout
Leiden
55:09
54:53
25
Maritza Blom
Zoetermeer
55:32
55:10
26
Carolien Weijman
Leidschendam
55:34
55:12
27
Anneke Middeldorp
Wassenaar
56:20
55:47
28
Maria Petrauskas
Wassenaar
56:35
56:10
29
Monica Vosters
Voorschoten
56:43
56:19
30
Mirjam Kuijpers
Leiden Atletiek
56:50
56:37
31
Nelleke Snelder
RunMedical
56:53
56:31
32
Monique Duivenvoorden
Oegstgeest
56:56
56:25
33
Fee Man
Voorschoten '97
57:26
56:42
34
Esther Weismann-Erwtem
RunMedical
57:27
56:41
35
Manuela Kortekaas
Wassenaar
57:39
56:57
36
Annemarie Lankheet
's-Gravenhage
57:49
57:10
37
Monique Dijs
RunMedical
57:55
56:57
38
Anne Marie Joustra
the Hague Road Runne
58:02
57:24
39
Kimberly van Doorn
Zwijndrecht
58:07
57:59
40
Marleen Koster
RunMedical
58:08
57:45
41
Nia berk
Distance Runners Voo
58:11
57:28
42
Marjo van der Laan
the Hague Road Runne
58:30
58:02
43
Miranda Hermans
Den Haag
58:37
58:01
44
Denise Vervoorn
Leiden Road Runners
58:42
58:00
45
Elke Weenink
Leiden
58:46
58:34
46
Louise Jochems
Rotterdam
58:57
58:41
47
Lidia Vosters
Voorschoten
1:00:13
59:49
48
Petra Ruijgrok
Voorschoten
1:00:37
59:54
49
Saskia van Hasselt
's-Gravenhage
1:00:39
59:44
50
Yvonne Prins
's-Gravenhage
1:00:44
1:00:03
51
Lenemieke Goossens
Voorschoten '97
1:00:54
1:00:18
52
Sharon Keijzer
Noordwijk Zh
1:01:37
1:01:31
53
Anna Hooijkaas
Leiden
1:01:40
1:00:49
54
Mariska de Leeuw
's-Heer Hendrikskind
1:01:58
1:01:18
55
Annette van Nes
's-Gravenhage
1:02:01
1:01:09
56
Tahira Limon
Amsterdam
1:02:18
1:02:13
57
Esther Hofland
Parthenon
1:02:34
1:02:11
58
Lisa Numan
RunMedical
1:02:36
1:01:50
59
Claudi Groot
Voorschoten
1:02:46
1:02:26
60
Sandra Zonderop
Voorschoten
1:03:24
1:03:11
61
Wilma Verlaan
RunMedical
1:03:31
1:03:07
62
Jolanda Wissink
Voorschoten
1:05:02
1:04:50
63
Annemarie van Gemund
Wassenaar
1:05:25
1:05:00
64
Anneke Snelder
RunMedical
1:05:26
1:05:03
65
Iris Kalkman
Warmond
1:06:08
1:05:25
66
Carola van Tol
Distance Runners Voo
1:06:08
1:05:26
67
Tresja van der Salm
Oegstgeest
1:06:08
1:05:24
68
Maaike Knura
Voorschoten
1:06:50
1:05:49
69
Sibrenne Wagenaar
Rijswijk Zh
1:06:59
1:06:04
70
Brenda van Veen
Leiden
1:07:07
1:06:17
71
José Schellekens
RunMedical
1:08:06
1:07:43
72
Cheryl Algoe
's-Gravenhage
1:09:03
1:08:18
73
Arita Jol-de Vries
Voorschoten '97
1:09:14
1:08:30
74
Ingeborg Hoogenboom
Leiden
1:09:35
1:08:55
75
Elena Rogojnikova
Roosendaal
1:11:21
1:11:21
76
Carina Uljee
Triathlon
1:11:23
1:10:45
77
Ieta van den Hout
Voorschoten '97
1:14:58
1:14:02
78
Inge Tjeerdsma
Voorschoten
1:14:58
1:14:02
MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Stanislas Talontsis
Sparta
54:03
54:01
2
Jeroen Bonnes
Sparta
54:29
54:27
3
Emiel Pieterse
avVN
55:43
55:40
4
Thijs Poorthuis
Rotterdam
56:23
55:53
5
Mart Solleveld
Haag Atletiek
56:49
56:47
6
Arjen van Hoeven
Sparta
56:57
56:55
7
Robert Willemse
Rotterdam Atletiek
57:35
57:31
8
Pieter Bakx
Rotterdam Atletiek
57:50
57:48
9
René van der Stap
Haag Atletiek
58:07
58:04
10
Jiri Kemper
AV '23
58:23
58:15
11
Elebert Noordam
Ilion
58:30
58:28
12
Danny van Wijk
Pallas '93
58:37
58:34
13
Victor Phaff
Pallas '93
59:08
59:06
14
Marcel Fiering
Pallas '93
59:31
59:28
15
James Lowe
Voorschoten
1:00:37
1:00:32
16
Rutger Kramer
Haag Atletiek
1:00:54
1:00:52
17
Gregory Bazalgette
Delft
1:01:15
1:01:07
18
Rene Kleizen
Rotterdam
1:01:22
1:01:19
19
Pietro Rini
's-Gravenhage
1:02:24
1:02:20
20
Gerard van Bruggen
Leiden
1:03:33
1:03:30
21
Harm Berger
's-Gravenhage
1:04:58
1:04:16
22
Mick Posthuma
Nootdorp
1:05:02
1:04:59
23
Rene van Dijk
Noordwijk Zh
1:06:09
1:06:03
24
Fred Louter
Waterweg
1:06:09
1:05:58
25
Maurice Pieterson
Leiderdorp
1:06:22
1:06:15
26
Dave Hoogwout
Hoofddorp
1:06:31
1:06:26
27
Koos van de Wijngaard
Leiden Road Runners
1:06:46
1:06:41
28
Jan-Willem Meijboom
Leiden Atletiek
1:07:29
1:07:23
29
René van der Lubbe
's-Gravenhage
1:08:14
1:07:53
30
Andrew Webb
Leiden Atletiek
1:08:21
1:08:16
31
Kees Haasnoot
Leiden Atletiek
1:08:33
1:08:25
32
Abdelkarim Malhichy
Rijnsoever
1:08:46
1:08:36
33
Simon Kirby
Voorschoten
1:08:55
1:08:48
34
Frans Louter
Maasland
1:09:00
1:08:49
35
Douglas Ota
Den Haag
1:09:10
1:09:01
36
Frank Stuurman
Leiden
1:09:48
1:09:35
37
Guus van Veen
WZK Tri Team Wassena
1:09:52
1:09:44
38
Ron Bakker
MarathonPlus
1:09:55
1:09:25
39
Pieter Barmentloo
Noordwijk
1:10:00
1:09:23
40
Balcha G. Guddisa
Sparta
1:10:23
1:10:20
41
Auke de Jong
the Hague Road Runne
1:10:34
1:10:24
42
Coen de Mooy
Leiden
1:10:37
1:10:34
43
Ton Middelweerd
Leiden
1:10:44
1:10:35
44
Mark Fleischeuer
Noordwijk
1:11:03
1:10:27
45
Hubert van der Planken
RunMedical
1:11:18
1:11:14
46
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
1:11:34
1:11:30
47
Ron Bel
Leiden Atletiek
1:12:07
1:12:01
48
Robin Planken
Voorschoten
1:12:31
1:11:20
49
Gerrit Ligtenberg
Leiderdorp
1:12:37
1:12:33
50
André Schravemade
Zoetermeer
1:12:54
1:12:48
51
Frank van der valk
Voorschoten '97
1:12:56
1:12:22
52
Hans Akkerboom
Wassenaar
1:13:17
1:13:13
53
Wil van der Kolk
Katwijk
1:13:21
1:13:07
54
Jan van Benten
Wassenaar
1:14:19
1:13:51
55
Jan Groeneveld
the Hague Road Runne
1:14:21
1:14:15
56
Willem van Vliet
WZK Tri Team Wassena
1:14:33
1:14:26
57
Vincent Boekhoorn
Running AP
1:14:43
1:14:11
58
Marcel Candido
Leiden Road Runners
1:14:43
1:14:35
59
Thomas van Steenbergen
Amsterdam
1:15:32
1:15:00
60
Charles Callenbach
RunMedical
1:15:32
1:15:27
61
Jaap Wijnands
Voorburg
1:15:39
1:15:16
62
Oscar Bosje
Leiden
1:15:50
1:15:45
63
Dick Hengeveld
Ilion
1:15:55
1:15:44
64
Jan Stolker
RunMedical
1:16:12
1:15:54
65
Bastiaan Blokland
Leiden
1:16:42
1:16:12
66
Hans Dafevos
Leidschendam
1:16:48
1:16:39
67
Paul Kramer
Voorburg
1:16:52
1:16:38
68
Erik Moll
Voorschoten
1:16:55
1:16:21
69
Sjaak Nout
Leiden
1:16:55
1:16:47
70
Gregor Aaij
Leiden
1:17:02
1:16:14
71
Dimitri Unger
Leiden
1:17:03
1:16:11
72
René den Boer
Distance Runners Voo
1:17:14
1:16:29
73
Harry Keizer
Loopgroep PK
1:17:21
1:17:16
74
Koos Hoogenboom
Voorschoten
1:17:33
1:17:12
75
Ron Caster
Ilion
1:17:35
1:17:30
76
Ali Golhashem
the Hague Road Runne
1:17:43
1:17:37
77
Pieter den Edel
WZK Tri Team Wassena
1:17:50
1:17:40
78
Björn Weertman
Voorschoten
1:17:53
1:17:37
79
Wim Meijberg
Leiden
1:18:01
1:17:42
80
Idris Ghariq
Leiden
1:18:03
1:17:43
81
Marc Kouwenhoven
Den Haag
1:18:19
1:18:06
82
Coen van Hal
's-Gravenhage
1:18:23
1:17:57
83
Gerwin Struijs
the Hague Road Runne
1:18:47
1:18:04
84
Ivo Ritmeijer
Distance Runners Voo
1:19:23
1:18:39
85
Huib Willemsen
Arnhem
1:19:24
1:18:56
86
Rutger Middelburg
Oegstgeest
1:19:45
1:19:41
87
Wim Steenbeek
Leiden Atletiek
1:19:46
1:19:11
88
Arie van der Vlist
Leiden Atletiek
1:19:47
1:19:40
89
Martin Appel
Rijswijk
1:19:56
1:19:46
90
Rene Brakels
Leiden
1:20:00
1:19:25
91
Ian Bedwell
Voorschoten
1:20:37
1:19:41
92
Ton de Jong
RunMedical
1:20:45
1:20:33
93
Berry van den Berg
Voorschoten
1:21:00
1:20:32
94
Edo van Kemseke
Dordrecht
1:21:16
1:20:23
95
Pascal Laeijendecker
Heerjansdam
1:21:16
1:20:24
96
Marcel Kamsteeg
the Hague Road Runne
1:21:44
1:21:02
97
Kees Sosef
RunMedical
1:21:47
1:21:29
98
Edwin Heuvelman
Fortuna
1:22:16
1:21:36
99
Ruud Oosterveer
Bergschenhoek
1:22:16
1:21:36
100
Rick Kriek
Leiden Road Runners
1:22:33
1:22:13
101
Joost Neuvel
Sassenheim
1:22:42
1:22:24
102
Mannis van Oven
Leiden
1:23:01
1:22:17
103
Hans Knegt
Leiden
1:23:12
1:23:06
104
Darius Bargi
the Hague Road Runne
1:23:15
1:22:32
105
Jeroen Kaldenhoven
Delft
1:23:21
1:22:32
106
Willem Sepers
Leiden
1:23:43
1:23:33
107
Koos van Oosterhoud
Leiden
1:24:06
1:23:42
108
Henk Voorbij
Leiden
1:24:56
1:24:10
109
V.J. Smits
Leiden
1:24:57
1:24:16
110
Ton Steegers
Den Haag
1:25:02
1:24:12
111
Ton Borsboom
Voorschoten '97
1:25:19
1:24:56
112
Herman Slooijer
Voorschoten
1:25:24
1:24:28
113
Leo de Munk
the Hague Road Runne
1:25:37
1:25:22
114
Frans Kleyheeg
Voorschoten '97
1:25:38
1:25:19
115
Izaak Luteijn
the Hague Road Runne
1:25:58
1:25:41
116
David Stouten
Leiden
1:25:59
1:25:52
117
Peter van Laar
Wassenaar
1:26:00
1:25:30
118
Matthijs Matze
RunMedical
1:26:20
1:26:15
119
Herald van der Werf
Leiden Road Runners
1:26:33
1:25:58
120
Marcel van Iterson
Hoogmade
1:26:55
1:26:02
121
Dave Groernland
Leiderdorp
1:27:08
1:26:18
122
Peter Doeksen
Voorschoten '97
1:27:14
1:26:35
123
Menno Geltink
Voorschoten
1:27:28
1:26:52
124
Roelof Salomons
Leiden
1:27:50
1:26:54
125
Michel Buurman
RRZ
1:27:55
1:27:14
126
Marcel de Jong
LVA Plantaris
1:28:06
1:27:10
127
Eric Velzing
Leidschendam
1:28:18
1:27:43
128
Johan Holtkamp
Sparta
1:28:19
1:27:25
129
Harm Klifman
Voorschoten '97
1:28:33
1:28:07
130
Peter Vermeulen
Hellas
1:28:37
1:28:31
131
Richard Muller
Sparta
1:28:40
1:27:46
132
Edward Spaans
's-Gravenhage
1:28:52
1:28:24
133
Luigi Scioni
IJmuiden
1:29:06
1:28:08
134
Richard de Jong
LVA Plantaris
1:29:16
1:28:19
135
Patrick Berrard
Leiden Road Runners
1:30:11
1:29:51
136
Raymond Bakker
Voorschoten
1:31:00
1:30:46
137
Roland Sturkenboom
Voorschoten
1:32:21
1:31:53
138
Walter Boon
Voorschoten '97
1:32:23
1:31:34
139
Peter de Valois
Zoetermeer
1:32:56
1:32:02
140
Mathieu Hilgersom
Voorschoten
1:33:15
1:33:03
141
Tycho Muller
's-Gravenhage
1:33:18
1:32:33
142
Tjeerd Scheffer
Leiden Road Runners
1:33:21
1:33:07
143
Ron van der Kruit
Voorschoten
1:36:15
1:35:44
144
David Tammes
Amsterdam
1:39:47
1:38:56
145
Marcel Sol
Amsterdam
1:40:51
1:40:45
146
Hans Schuurman
Leiden Atletiek
1:44:56
1:44:23
VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
1:04:05
1:04:03
2
Marieke Bourquin
Waterweg
1:06:32
1:06:28
3
Diny Bosker
Friesland
1:08:41
1:08:39
4
Angeli de Koning
Maasland
1:09:31
1:09:21
5
Martine Hendriksen
Leiden Atletiek
1:10:30
1:10:25
6
Ingeborg de Boorder-Ba
Voorschoten '97
1:12:30
1:12:21
7
Liesbeth van Leeuwen
Leiden Road Runners
1:13:42
1:12:50
8
Mariska Brittijn
Leiden Atletiek
1:13:50
1:13:48
9
Jia-Lian Yin
Sparta
1:14:45
1:14:43
10
Elly Burgering
RRZ
1:17:34
1:17:26
11
Sonja van Zeelt
Wormerveer
1:18:55
1:18:48
12
Patricia van Es
Leidschendam
1:19:47
1:19:28
13
Tanja Merkelbach
Voorschoten
1:20:04
1:19:32
14
Carmen Eustatia
Oegstgeest
1:20:29
1:20:18
15
Francesca Branzoli
Leiden
1:20:31
1:20:12
16
Tineke Haitsma - van D
WZK Tri Team Wassena
1:22:11
1:22:05
17
Tanja Verheij
's-Gravenhage
1:22:52
1:22:32
18
Ellen Koedam
's-Gravenhage
1:22:55
1:22:36
19
Marieke van Haastrecht
Leiden Atletiek
1:24:11
1:23:47
20
Astrid den Besten
Sparta
1:25:33
1:25:07
21
Annemarie Knottnerus
's-Gravenhage
1:27:22
1:27:12
22
Sally Francis
Voorschoten
1:27:57
1:27:43
23
Connie van Loenhoud
Leiderdorp
1:28:32
1:27:43
24
Thea van der Geest
the Hague Road Runne
1:28:51
1:27:58
25
Rosa van Zijl
's-Gravenhage
1:30:15
1:29:29
26
Kerry Campbell
Wassenaar
1:30:27
1:29:49
27
Mari Juutilainen
Leiden
1:30:32
1:30:13
28
Gillian Weinberg
Wassenaar
1:30:54
1:30:16
29
Irene Ris
Zoeterwoude
1:33:15
1:33:04
30
Ineke Schnitzler
the Hague Road Runne
1:34:01
1:33:26
31
Ingrid Achterberg
Sparta
1:34:43
1:34:17
32
Marlene du Toit
the Hague Road Runne
1:34:43
1:33:49
33
Mireille Damink
Oegstgeest
1:35:39
1:35:02
34
Marianne van der Kruit
Voorschoten
1:36:16
1:35:45
35
Marlies Rietkerk
Voorschoten
1:51:44
1:51:34
36
Martine Middelburg
Voorschoten
1:53:15
1:52:51
37
Saskia Bouten
Sparta
1:59:07
1:58:13
38
Angela Schmits
Sparta
1:59:08
1:58:14
Diagnostisch Centrum Voorschoten, Sport Medisch Centrum Leiden
Lopers Company Leiden, Run Medical
www.uitslagen.nl
02-09-2012 00:00