Uitslagenlijst 1e BijFolkert Winterloop 2012-2013

Sneek - Zondag 4 november 2012

M 8,9, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Kramer
Bolsward
31:10
2
Willem de Boer
Exmorra
31:40
3
Nyk Adema
Wons
32:10
4
Edward Hilgenga
Harlingen
33:26
5
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
33:32
6
Douwe Yska
Nijland
33:49
7
Simon Regnerus
Marrum
33:57
8
Jetze Genee
Makkum
34:15
9
Auke Postma
Damwald
34:18
10
Sjirk Dotinga
Norg
34:50
11
Jan Hartman
Makkum
35:03
12
Arnold v/d Meulen
Sneek
35:29
13
Sibolt Haijtema
Workum
35:34
14
Maarten Hofstra
Pingjum
35:41
15
Ewold Kooistra
Makkum
35:42
16
Mildo Kock
Balk
35:51
17
Harmen de Hoop
Sneek
35:58
18
Syb v/d Ploeg
Jorwert
36:26
19
Beke Cnossen
Boazum
36:28
20
Durk Bouma
Oppenhuizen
36:31
21
Wilco Berga
Terwispel
36:49
22
Theunis Wouda
Workum
36:57
23
Reinier de Vries
Sneek
37:01
24
Sjoerd Boskma
Bolsward
37:06
25
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
37:32
26
Jan Boonstra
Sneek
37:37
27
Arnoud Huisman
Sneek
37:59
28
Alfred Visser
Gauw
38:26
29
Andrew Guest
Sneek
38:32
30
Murk Postma
Nijland
38:38
31
Johannes Schilstra
Scharnegoutum
38:48
32
Chris Jansen
Sneek
38:58
33
Marco van der Bos
Sneek
39:03
34
René Miedema
Bolsward
39:04
35
Wennie Brouwer
Sneek
39:07
36
Hendrie van der Werf
Bolsward
39:21
37
Raymond Blaeser
Bolsward
39:33
38
Geert Bartsma
Sneek
39:35
39
Menno Bonnen
Franeker
39:40
40
Nolle Lam
Elahuizen
40:05
41
Cor van Sluis
Franeker
40:07
42
Jeroen Ensing
Sneek
40:19
43
Wim Kuipers
Sneek
40:27
44
Joost Bijlsma
Makkum
40:29
45
Jan Jepma
Leeuwarden
40:31
46
Bert Kingma
Leeuwarden
40:49
47
Peter Westerhof
Sneek
40:57
48
John van de Wiel
Sneek
41:01
49
Henri Hofman
Sneek
41:07
50
Jaap Ypma
Hartwerd
41:15
51
Hans Jan Jasper
Sneek
41:16
52
Ysbrand Valkema
Sneek
41:42
53
Bert Baanstra
Sneek
41:43
54
Wieger van Keulen
Leeuwarden
41:45
55
Henk Dijkstra
Sneek
41:55
56
Andre Duinstra
Sneek
41:56
57
Jelle Pranger
Sneek
42:35
58
Huub Rommers
sneek
42:41
59
André Jerusalem
Sneek
42:48
60
Albert Rijpkema
Sneek
42:50
61
Luuk Naarding
Oosthem
42:51
62
Jankest Jelsma
Sneek
42:59
63
Jan Dotinga
Oosthem
43:08
64
Peter van der Meeren
Jutrijp
43:15
65
Andries Schipper
Veenwoudsterwal
43:20
66
Cor Broeders
Sneek
43:23
67
Leo van der Meulen
Sneek
43:24
68
Lucas van Elven
Sneek
43:58
69
Ronald Hettinga
Bolsward
44:19
70
Bert Rienstra
Sneek
44:32
71
Edwin Deelske
Leeuwarden
45:18
72
Gerben Brouwer
Sneek
45:25
73
Ton Visser
Bolsward
45:38
74
P.D. Londema
Sneek
45:56
75
Raymond Buis
Harlingen
46:17
76
André van der Linden
IJlst
46:22
77
Martin van der Zee
Sneek
46:32
78
R. Swart
Sneek
46:35
79
Nico Garritsen
Heeg
46:45
80
Eit Gaastra
Sneek
47:09
81
Anco Schipper
Veenwoudsterwal
47:23
82
W. Nicolai
Sneek
47:25
83
Oane Bootsma
IJlst
47:29
84
H. de Vries
Joure
48:15
85
Rob Poiesz
Sneek
48:16
86
L. van der Pol
Heeg
49:00
87
Alexander Wiersma
Bolsward
49:05
88
S. de Witte
Sneek
49:12
89
Andries van der Greft
Goënga
49:15
90
Jelle Breeuwsma
Folsgare
49:16
91
D. Boschma
Sneek
50:19
92
Anthoon Haagma
Sneek
50:35
93
Raymond Reekers
Sneek
50:40
94
Bert Barthorst
IJlst
51:08
95
Douwe Koopmans
Ysbrechtum
51:10
96
J. Kalsbeek
Stiens
51:26
97
Riekend Koopman
Bontebok
51:52
98
D. van der Werf
Heerenveen
51:52
99
Pieter Westra
Workum
52:13
100
Nico Rusticus
Sneek
52:18
101
Martin Meesters
Sneek
52:21
102
F. v/d Hoek
Heerenveen
52:51
103
Evert van Dijk
Sneek
52:57
104
Erwin Huitinga
Sneek
54:20
105
Y. Hempenius
Allingawier
57:00
106
Herman v/d Pol UITVAL
Heeg
2:00:00
V 8,9, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Hofstra
Bolsward
37:08
2
Marinka Pultrum
Luxwoude
40:18
3
Simone van Dijk
Makkum
41:04
4
Ragna Haagsma
Sneek
41:35
5
Renske de Vries
Sneek
41:51
6
Nynke Steigenga
exmorra
42:04
7
Anita Boschma
Sneek
43:26
8
Irma Krijnsen
Bolsward
43:28
9
Saakje Regnerus
Broeksterwoude
43:54
10
Johanna de Vries
Oudega
44:10
11
Marga Zwanenburg
Sneek
44:33
12
Jellie Corbée
Sneek
44:53
13
Bertha Breeuwsma
Bolsward
44:59
14
Veronica vd Pol
Mantgum
45:34
15
Antje van der Wal
IJsbrechtum
46:43
16
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
47:03
17
Margo Galama
Sneek
48:18
18
Giny Hettinga
IJlst
48:58
19
Nelie Jasper
Sneek
49:02
20
Nynke de Boer
Leeuwarden
49:03
21
Fokje Altenburg
IJlst
49:14
22
Leny Visser
Sneek
49:18
23
Gerda Breeuwsma
Schettens
50:28
24
W.m. Verf
Sneek
50:39
25
Grady Laagland
Sneek
50:43
26
Anneli Barhorst
Sneek
51:07
27
Esther Akerboom
Oudega
51:32
28
Erna Kaptein
Folsgare
51:48
29
Aukje Altenburg
Burgwerd
52:17
30
Margriet van Dijken
Sneek
52:20
31
Jitske Yntema
Scharnegoutum
52:34
32
Ria van der Werf
Heerenveen
53:52
33
Tineke Bootsma
IJlst
53:56
34
Ageeth van Bergen
Sneek
53:56
35
Tanja van der Logt
Makkum
54:53
36
Baukje Atsma
Folsgare
55:24
37
Iris van Beek
Sneek
55:36
38
Jacoba Meesters Hoogla
Sneek
55:58
39
Grietje Roskam
Bolsward
56:29
40
Karin de Vries
Sneek
57:00
41
Elly van der Bijl
Makkum
58:46
42
Renate de Boer
Oppenhuizen
1:04:09
43
Francisca Yntema UITVA
Sneek
2:00:00
MEIS, MINI PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
6:18
2
Sanne Pultru
Luxwoude
6:49
3
Noa de Boer
Exmorra
7:43
4
Senne Pranger
Sneek
10:21
JONG, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Pultrum
Luxwoude
5:28
MEIS, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:33
2
Stella Serra
Sneek
8:58
MEIS, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
5:53
2
Bethe Siemonsma
Sneek
6:15
3
Romée de Best
Sneek
6:18
4
Femke Hofstra
Pingjum
7:08
JONG, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Pultrum
Luxwoude
4:59
MEIS, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
5:03
2
Vera de Vries
Sneek
5:04
3
Ilse Meerding
Sneek
5:18
4
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
6:01
5
Ilse Jerusalem
Sneek
6:22
6
Marrit Oosterbaan
Goënga
6:33
7
Moniek Okkema
Sneek
6:39
8
Demelza Guest
Sneek
7:40
JONG, JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Welmer de Boer
Nijland
4:38
2
Sjoerd de Boer
Wommels
4:48
3
Roman de Boer
Hommerts
4:53
4
Jelger de Boer
Hommerts
4:55
5
Alan Guest
Sneek
4:57
6
Rein Kramer
Bolsward
5:06
7
Wessel Horlings
Heeg
5:29
8
Moos Matser
Sneek
5:34
9
Jesse van Dijk
Nijland
6:49
MEIS, JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roeline Yska
Nijland
5:24
2
Iris Dijkstra
Jutrijp
6:00
JONG, JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Douwe Yska
Nijland
4:47
MEIS, JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noor Klappe
Uitwellingerga
5:23
2
Jasmijn Visser
Heeg
5:23
3
Ellen Boersma
Sneek
5:40
JONG, JUNIOREN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samin
Sneek
5:17
MEIS, JUNIOREN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Cucca
Sneek
7:13

Opmerkingen over deze uitslag: u.schotanus@kpnmail
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
Uitslagen.nl
03-02-2013 16:20