Uitslagenlijst Ahlers Poort van Drenthe Cross Coevorden - Zondag 18 november 2012
J-9, 1 KM - 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Kevin Harder
's-Gravenhage
5:07
6
Christiaan van der Wei
Gramsbergen
5:26
8
Raphael van de Vegte
Schoonebeek
6:00
M-9, 1 KM - 9 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Nathalie Kelder
Gramsbergen
6:07
J-12, 1 KM - 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Elwin van der Weide
Gramsbergen
4:43
M-12, 1 KM - 12 JR
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annet Fledderus
Nieuw-Amsterdam
4:17
4
Marleen van der Weide
Gramsbergen
4:58
HEREN, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Wolter Dragsma (Hi5Clu
Coevorden
4:34
6
Richard van Holten
Hoogeveen
6:30
7
Falco Marani (Hi5Club)
Coevorden
7:04
8
Maarten Mittendorff (H
Coevorden
7:35
11
BertJan Heersmink
Coevorden
9:17
12
Mark Kleine (Hi5Club)
Dalerpeel
9:40
DAMES, 1 KM G-LOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Ingrid van Holten
Hoogeveen
7:41
3
Sandra Benjamins
Coevorden
8:09
4
Emma Welink (Hi5Club)
Coevorden
8:30
6
Marjolein Wolters
Coevorden
11:44
8
Renate Kreeft (Hi5Club
Coevorden
13:56
9
Hermien Kappert (Hi5Cl
Coevorden
14:28
HEREN, 5 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
19:35
11
Fabian Berends
Dedemsvaart
22:17
H40, 5 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (GER)
20:54
10
Herald Hofsink
Gramsbergen
22:58
15
Ronald Schlepers
Coevorden
26:19
17
Eric van den Broek
Coevorden
26:42
20
Harrie Kornelius
Groningen
27:46
DAMES, 5 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
6
Meijke Scholman
Klazienaveen
22:25
8
Margje Timmerman
Staphorst
22:52
9
Marijke Vreugdenhil
Lutten
23:00
13
Odette Wesseling
Coevorden
28:29
15
Petra Groenendijk-Baij
Kampen
33:42
D40, 5 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marietje de Rijk
Klijndijk
23:29
6
Jozina Ernst
Hollandscheveld
30:58
7
Klasien Hindriks
Nieuwkoop
31:21
HEREN, 10 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Tjip Baas
Emmer-Compascuum
40:19
H40, 10 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
38:46
3
Willem Huizing Buiter
Peize
40:47
5
Jan ten Cate
Hollandscheveld
42:14
7
Rob van de Graaf
Hoogeveen
44:53
9
Bas van de Graaff
Coevorden
46:40
12
Jan Lip
Alteveer gem De Wold
48:06
20
Karst Schonewille
Klazienaveen
56:21
DAMES, 10 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Antien van der Vegt
Zuidwolde
45:11
2
Annemiek Watermulder
Zuidlaren
47:57
D40, 10 KM CROSS
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:49
6
Marian Booijink
Tiendeveen
55:33
7
Jacqueline t. Brummelh
Stuifzand
56:14
8
Anja Bennink
Hollandscheveld
57:26
Deze cross was de eerste wedstrijd in de Drameco Crosscup. De overige 2 wedstrijden zijn de Run2day Veldloop op 9 december te Coevorden en de Zilveren Kruis Achmea Cross te Dalen op 20 januari 2013.
Uitslagen.nl
18-11-2012 15:44