Uitslagenlijst Oudejaarscrossloop Vorden

Vorden - Zaterdag 29 december 2012

HEREN, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Wissema
De Liemers
16:57
2
Vincent Maalderink
Hanzesport
17:08
3
Eddy Menkveld
Vorden
17:50
4
David van Bergen
Argo
18:22
5
Bennie van Schaick
Klarenbeek
18:35
6
Vincent Horstink
Nijmegen
18:43
7
Andu Vollema
Zutphen
19:02
8
Guus Beking
Hanzesport
19:16
9
Jaap van Riet
Hanzesport
19:22
10
Jeroen Brummelman
Hengelo Gld
19:54
11
Jonas Kooijman
Zutphen
20:16
12
Jozo Vulic
LVG
20:19
13
Michael Velthorst
zelhem
20:43
14
Sven Janssen
Baak
20:45
15
Gerrit-Jan Jansen
Aalten
20:54
16
Gerwin Riefel
Arnhem
21:06
17
Nick Schreurs
AV '34
21:08
18
Bas Brunsveld
Vorden
21:09
19
Eddy Hertsenberg
lochem
21:27
20
Robin Steentjes
Enter
21:33
21
Coen Boxtart
Hanzesport
21:43
22
Stefan Hoebink
Hengelo Gld
21:45
23
Lennart van der Lit
Hanzesport
21:53
24
Peter Bartelds
Vorden
21:54
25
Thomas Lam
Vorden
22:59
26
Luuk Scholten
Gorssel
23:01
27
Demis Hilferink
lochem
23:03
28
Peter Kneefel
Hanzesport
23:22
29
Tim Hatsenberg
lochem
23:23
30
Robbie Klein Wolterink
Zelhem
23:30
31
Ed van der Zwaan
AV '34
23:36
32
Tim Vrielink
Vorden
23:45
33
Dion Postma
Ulft
23:47
34
Koen Oosterhuis
Vorden
23:53
35
Christiaan Kroesen
Hengelo
23:56
36
Henk Mengers
AVA '70
24:00
37
Bas Kortstee
Vorden
24:02
38
Mark van Eijk
Nijmegen
24:04
39
Rik Bronkhorst
Zutphen
24:22
40
Pim Leenen
Utrecht
24:24
41
Iwan Wopereis
Maastricht
24:38
42
Ricardo Kok
Nijmegen
24:40
43
Rob Enzerink
Vorden
24:44
44
A M Hengeveld
Lochem
25:13
45
Jens Sijtsma
Vorden
25:25
46
Bas Oosterveld
Gorssel
25:28
47
Frits Huigen
Hanzesport
25:37
48
Luuk Donkers
Nijmegen
25:38
49
Oscar Olthuis
Tilburg
25:45
50
Frank Falkmann
Veluwe
25:49
51
Peter Pijnappel
Vorden
25:59
52
Marc Vastenhout
Veluwe
26:01
53
Gerlof Vollema
Zutphen
26:06
54
Harrie Aukes
Doetinchem
26:09
55
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
26:10
56
Mick Altena
lochem
26:45
57
Jeroen Hermanns
Doetinchem
26:56
58
André Kamperman
Vorden
26:59
59
Hans Kerkwijk
Doetinchem
27:15
60
Nick Wenneker
Vorden
27:20
61
William van der Veen
Vorden
27:21
62
Luuk Lukassen
Aalten
27:34
63
Jan Hungerink
Borculo
27:35
64
Paul Scholten
Gorssel
27:52
65
Stephane Ramuzet
Lochem
28:12
66
Arjan Busser
Zutphen
28:50
67
Wim Hulshof
Hall
29:18
68
Gerry Eilers
Lochem
29:21
69
Evert van de Krol
Doetinchem
30:29
70
Henk Haakmeester
Ruurlo
30:43
71
Maarten Lucassen
Kilder
30:50
72
Gertie Brouwer
Voorst
31:23
73
He Beking
Brummen
31:33
74
Marco Spekschoor
Zieuwent
31:42
75
Sjef van Hoorn
Lochem
31:49
76
Rauno Gerritsen
Zutphen
31:50
77
Rob Vallentgoed
Hanzesport
31:55
78
Arno Wiering
Zutphen
32:28
79
Albert Mesland
Argo
32:29
80
Jan Streumer
Vorden
32:29
81
Gerben Sterringa
Vorden
32:45
82
Derk Besseink
Vorden
32:48
83
Riekus van der Heide
Deventer
32:55
84
Fred Hofman
Runners Vorden
33:19
85
Henk Rabelink
Runners Vorden
33:32
86
Jules van Kessel
Vorden
33:34
87
Frank aan den Boom
Zevenaar
33:57
88
Henk Gosselink
Lochem
34:29
89
Erik Rakitow
Vorden
35:47
90
Theo Janssen
Baak
36:01
91
J P B Bosboom sr
Vorden
38:02
DAMES, 5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian van Hilst
Friesland
21:25
2
Wilma Bos
Hanzesport
22:28
3
Wilma Fraas
Hanzesport
22:56
4
Ivette Spieker
Marienvelde
23:29
5
Lisa de Gee
Deventer
25:44
6
Marijke Dieleman
Veluwe
25:47
7
Margaret Lam
Tiel
25:51
8
Marijke Minkhorst
Doetinchem
25:53
9
Alies Helmink-Minkhors
hUMMELO
25:57
10
Jeanine Sloot
Varsseveld
26:24
11
Heleen Schuld
Hanzesport
26:51
12
Caroline van Polen
Dieren
26:53
13
Berta Streumer
Tiel
27:14
14
Charlotte Bekken
Hanzesport
27:19
15
Maria Schotman-Harmsen
Steenderen
27:28
16
Renate Ebbekink
ASV
27:44
17
Fransina Hursepuny
Zutphen
27:56
18
Ingrid Zieverink - Swe
Runners Vorden
28:16
19
Miranda van Zeijst
Vorden
28:17
20
Bonnie Willemsen
Toldijk
28:44
21
Mariël Altena
Zutphen
28:51
22
Leonie Reidinga
Zutphen
29:07
23
Hanneke Nijenhuis
Zutphen
29:12
24
Tia Dalstra
Hattem
29:22
25
Mirande Jansen
AVA '70
29:26
26
Marieke Lenderink
Laren Gld
29:43
27
Kim van Hussel
Gaanderen
29:49
28
Carolien Janssen
Groningen
29:53
29
Marian Reinders-Hunnek
Zutphen
30:02
30
Lonneke Lammers
amsterdam
30:08
31
Carmen Smeerdijk
Vorden
30:21
32
Annie Velhorst
Vorden
30:22
33
Wencke Olthuis
Dutch Runners
30:24
34
Karin Meijer
Vorden
30:26
35
Mieke Getkate
Lochem
30:33
36
Sandra Piek
Westervoort
30:45
37
Christine Lam
Vorden
30:53
38
Erika Geers
Runners Vorden
30:55
39
Anke van Middendorp
Epse
30:59
40
Jeannet Gosselink-Wiss
Drempt
31:01
41
Sia van Keijsteren
utrecht
31:02
42
Michaela Hoffmann
Wuppertal (GER)
31:04
43
Sintha Brouwer
Voorst
31:08
44
Hanneke Weijers
Arnhem
31:15
45
Irsa Gloudemans
Warnsveld
31:17
46
Mrjam Klein Wolterink
Zelhem
31:21
47
Jara Gloudemans
Warnsveld
31:29
48
Sara Franke
Epse
31:31
49
Eva Kuipers
Utrecht
31:37
50
Maaike Mollema
Apeldoorn
31:38
51
Ineke ten Damme
Vorden
31:41
52
Nikki Velthuis
Zutphen
31:52
53
Henriette Schaap
Gelre
32:04
54
Wilma Wieggerinck
Epse
32:14
55
Ina Lenderink
Laren
32:33
56
Karin van der Meulen
Gelre
32:34
57
Marjo Franke
Epse
32:43
58
Ingrid Bakker
Gelre
33:01
59
Marion van Ditshuizen
Vorden
33:05
60
Matrijn Bontje
Vorden
33:06
61
Marianne Teunissen
Runners Vorden
33:18
62
Petra Brummelhuis
Buiten Actief Lochem
33:32
63
Liz Ordelmans
Zutphen
33:36
64
Lyn Ordelmans
Zutphen
33:38
65
Daniëlle van Gijtenbee
Vorden
33:55
66
Bianca Schuerink
Vorden
33:56
67
Rianne Lenselink
Vorden
33:56
68
Sonja de Kinkelder
AVA '70
33:56
69
Harmien Kwant
Loopgroep Jan Strijk
33:57
70
Sandra Hulshof
Loopgroep Jan Strijk
33:58
71
Marjolijn de Krey
Zutphen
34:01
72
Willy de Kreij
Zutphen
34:03
73
Kooske Pijp
Hardenberg
34:15
74
Marloes Haakmeester
Ruurlo
34:16
75
Marion van Dijk
Zutphen
34:19
76
Wilma Beker
Lochem
34:28
77
Erika Koert
Lochem
34:28
78
Nancy Rutgers
Vorden
34:30
79
Karin Ruiterkamp
zutphen
34:35
80
ANNE FREEK Mollema
Apeldoorn
34:35
81
Ellen van de kolk- Wil
Buiten Actief Lochem
34:36
82
Julia de Gooyer
Zutphen
34:40
83
Luna Gloudemans
Warnsveld
34:41
84
Lynda Dogger
Eerbeek
34:42
85
Alice Ruijzenaars
Runners Vorden
34:46
86
Carin van Malsen
Runners Vorden
34:57
87
Nicolet Verdam
Zutphen
34:58
88
Christal Gebbink
Enschede
35:01
89
Inge Vliegenthart
Laren Gld
35:04
90
Floortje Kamphuis
Lochem
35:05
91
Ylette Koskamp
Doetinchem
35:10
92
Els de Weerd
Doetinchem
35:13
93
Margriet Roeterdink
Runners Vorden
35:15
94
Corry Lassche
Vorden
35:16
95
Margot Heer
Voorst
35:35
96
Cindi Sheridan-Heller
Voorst
35:35
97
Sam Rakitow
vorden
35:45
98
Inge Spee
Apeldoorn
35:55
99
Jonita Reumel
Amersfoort
36:02
100
Mireille van Rijn
Vorden
36:40
101
Bianca Wever
Gorssel
36:58
102
Marie de Gooyer
Zutphen
37:04
103
Margreeth van Ameronge
Zutphen
37:09
104
Debby Bronkhorst
Zutphen
38:04
105
Anja Bruggink
Eefde
40:44
HEREN, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Klein
Vorden
37:41
2
Tim van Os
Cifla
37:52
3
Remi Rondeel
Argo
38:04
4
Björn Demkes
AVA '70
38:24
5
Johan Steenbergen
AV Rijssen
40:22
6
Janwillem Oosterloo
Apeldoorn
41:57
7
Ax Dil
Cialfo
42:01
8
Jelle Lugten
Hengelo Gld
43:12
9
Arjel de Vries
Hanzesport
43:16
10
Dennis van Lohuizen
Veluwe
43:55
11
Frank Janssen
Groningen
43:56
12
Mark Kleve
Borne
44:04
13
Hans Dijk
Hanzesport
44:13
14
Edwin Spieker
Marienvelde
44:38
15
Bert van der Laan
Hanzesport
44:39
16
Ton Eikmans
Velp
44:41
17
Leon Averdijk
Zutphen
44:53
18
Bouke Wolbrink
Vorden
45:10
19
Harry Klein Brinke
Wichmond
45:20
20
Marty Fokkink
Laren Gld
45:47
21
Ben aan den Boom
Nijmegen
45:49
22
Hans Marsman
Gelre
46:19
23
Winand Hoenink
Vorden
46:20
24
Tim van der Veen
Zwolle
46:43
25
Peter Scholten
Hanzesport
46:58
26
Erik Souverein
Deventer
47:06
27
Jebbe Westerbeen
Start '78
47:18
28
Christiaan Effting
Ruurlo
47:20
29
Freek Tjassens Keiser
Hanzesport
47:25
30
Erik Roelofsen
Vaassen
47:34
31
Guido Pietersma
Hanzesport
48:07
32
Jeroen Brandts
Lochem
48:12
33
Jeroen Bours
Apeldoorn
48:21
34
Jasper van Heuven
Hengelo Gld
48:29
35
Niek Schurink
Ruurlo
49:05
36
Hans Berendsen
Halle
49:25
37
Ruud van Bekkum
Westervoort
49:29
38
Langwerden
Eindhoven
49:49
39
Erik Nolten
Warnsveld
49:54
40
Rolf Voerman
Vorden
49:56
41
Henk Bruggeman
DE LOPER
50:08
42
Gerrit Bultman
LAAC Twente
50:22
43
Theo Kosters
Goor '75
50:24
44
Hugo Eikmans
Groningen
51:13
45
Harm Wesselink
Lochem
51:33
46
Hans Rouwenhorst
Vorden
51:40
47
Fons Nieuwenhuis
Wehl
52:08
48
Max Oost
Lochem
52:12
49
Jan Nico Blauw
Voorst
52:14
50
Gerbrand Altena
Zutphen
52:17
51
Wilfred Roebersen
De Gemzen
52:20
52
Jock Wienhoven
Venlo
52:27
53
Jan Rietberg
Holten
52:28
54
Harry Janssen
Beltrum
52:30
55
Richard Hop
Baarn
53:05
56
Sander Gorter
Utrecht
53:10
57
Peter Visser
Goor
53:19
58
Herman Nijhuis
Haarlo
53:34
59
John Schreurs
AV '34
53:36
60
Ben Del Grosso
Gelre
53:44
61
Henk Gosselink
Drempt
54:00
62
Bert Teunissen
Runners Vorden
54:30
63
Henric ter Horst
Ruurlo
54:37
64
Harry de Jong
Zutphen
55:16
65
Rene Nijhuis
Winterswijk
55:44
66
Arno Witteveen
Bos Groep Lochem
56:00
67
Tonny Holleboom
Broekland Ov
56:03
68
Marco Muntz
Apeldoorn
56:06
69
Herman Postel
Lochem
56:31
70
Prince Heyliger
Warnsveld
56:36
71
Erwin Breukerfs
Delden
56:54
72
Jaap Hesselink
Vorden
57:06
73
Johan Wensink
Klarenbeek
57:11
74
Willem Dijksma
Barchem
57:25
75
Fred van den Boom
Didam
57:26
76
Henk Vruggink
Brummen
57:41
77
Peter Smit
Broekland
57:42
78
Frank van Dorsten
Gelre
57:47
79
Arno Geerts
Warnsveld
57:49
80
Tim Wienhoven
Venlo
57:51
81
Rene van der Louw
Vleuten
58:00
82
Jan Bulten
Doetinchem
58:08
83
Mark Kupers
Zutphen
58:39
84
Peter Havekamp
Doetinchem
58:54
85
Albert Krist
Laren Gld
59:00
86
Ruud Benjamins
Vorden
59:04
87
Sam Oost
Lochem
59:32
88
G van der Slegt
Zutphen
59:47
89
Marcel Lubbers
Laag-Keppel
59:52
90
Mark Berendsen
Warnsveld
1:00:03
91
Timo Teger
Lochem
1:00:05
92
Robert Helmink
Vorden
1:00:40
93
Jasper Beumer
Gelre
1:00:42
94
Mart AndreTeger
Lochem
1:01:00
95
Henk Hop
Hanzesport
1:01:07
96
Adri van Ark
Runners Vorden
1:01:16
97
Bram Baas
Gouda
1:01:33
98
Gerrit Baank
Gelre
1:01:37
99
Marc Brandsma
AV Haaksbergen
1:01:39
100
Philip van Rijn
Vorden
1:01:45
101
Peter Rudolph
zutphen
1:02:12
102
Marcel Stam
Hanzesport
1:02:13
103
Ron Beumer
Laren Gld
1:02:26
104
Ap Ruiterkamp
Warnsveld
1:02:38
105
Dennis Jansen
vorden
1:03:27
106
Robert de Greef
Ruurlo
1:03:59
107
Benno Huntink
Argo
1:04:17
108
Fred Jassies
Runners Vorden
1:04:30
109
Henry Oost
Lochem
1:04:49
110
Erwin Nijenhuis
Zutphen
1:06:41
111
Rudi te Hoonte
Neede
1:07:03
112
Marty Overgoor
Borculo
1:07:57
113
Lans Roos
Amersfoort
1:07:58
114
Herman Nijhuis
Haarlo
1:08:12
115
Jos Cuppers
Ruurlo
1:09:08
116
Kees Ahaus
Apeldoorn
1:13:21
DAMES, 10 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dorothé Vrieze
Argo
44:35
2
Katja Demkes
AVA '70
45:00
3
Carla Obbink-Hoekstra
LVG
47:02
4
Miranda Domhof
LVG
47:14
5
Jolanda Donders
DE LOPER
47:16
6
Sylvia Hungerink
borculo
48:23
7
Liesbeth Brinkman
Gorssel
48:36
8
Marijke Kroon
Phoenix
48:46
9
Famke Molenberg
Dieren
50:03
10
Saskia Fokkink
Laren Gld
50:40
11
Gerke Wunderink
Hanzesport
50:50
12
Hendrien Minkhorst
Argo
51:16
13
Geja Lindenschot
Lochem
52:45
14
Annemieke Holtrop
Gelre
52:47
15
Gré Spieker
Marienvelde
53:00
16
Carla Horstink
Hengelo
54:02
17
Miranda Grave
LVG
54:11
18
Esther de Heer
LVG
54:22
19
Irma Heutinck
LVG
54:35
20
Jolanda van der Meijde
DE LOPER
54:42
21
Feikje Breimer
Dutch Runners
54:53
22
Suzanne Wilders
the Hague Road Runne
54:55
23
Indra Overmars
Zutphen
54:57
24
Lennie Hakstege
Eibergen
55:32
25
Angelien ten Have
Lichtenvoorde
55:44
26
Ingrid Hartman
Twello
55:51
27
Rianne Fokkers
AVA '70
56:08
28
Ilse Winkel
Vorden
56:21
29
Annelien Lenderink
Laren Gld
56:38
30
Jo'sé Koorn
Baarn
57:17
31
Anne Tjallingii
Utrecht
57:20
32
Belinda Pasman
Huissen
57:35
33
Immy van Dijk
Vorden
58:04
34
Carolien Krabbenborg
Lochem
58:05
35
Jolanda Wissels
Argo
58:33
36
Monique klein Goldewij
LVG
59:06
37
Elly Geurts
Steenderen
59:12
38
Arrianne Slijkhuis
Warnsveld
1:00:02
39
Bernadette Kemperman
Hoog-Keppel
1:00:07
40
Marjolein de Jong
Vorden
1:00:12
41
Simone Westerbeek
Start '78
1:00:17
42
Rianne Fleming
Vorden
1:00:19
43
Kizzy Vriend
Vorden
1:00:20
44
Diny Kok
Dutch Runners
1:00:30
45
Margreet Trekop
Brummen
1:00:45
46
Dianne Mombarg
Vorden
1:00:47
47
Clazine Swart
Gelre
1:01:05
48
Marianne van Sommeren
Arnhem
1:01:24
49
Els Damen
Zutphen
1:01:26
50
Sanne roelvink-Krist
Vorden
1:01:27
51
Corine Baas
Gouda
1:01:32
52
Marian Nijland
Zutphen
1:01:41
53
Rita Jurriens
Runners Vorden
1:01:52
54
Carla Hartelman
Vorden
1:01:53
55
Jeanine Huisman
Gaanderen
1:01:56
56
Rinske Hovestad
Zwolle
1:02:07
57
Cobi van Rijn
Vorden
1:02:27
58
Jose Nijland
Lochem
1:02:34
59
Hanny Postel
Lochem
1:02:36
60
Susanne de Jonge
Diepenheim
1:02:44
61
Ellis de Vries
Doetinchem
1:02:54
62
Karin Garritsen
Vorden
1:03:03
63
Bernardet Annevelink
Brummen
1:03:51
64
Nanet Hubbers
Winterswijk
1:04:03
65
Gerdien Hesselink
Runners Vorden
1:04:07
66
Erica Smeitink
Argo
1:04:40
67
Ingrid Kruit
Hanzesport
1:04:53
68
Rochelle vd Mijl
Gelre
1:05:19
69
Thea Kok
Marathon Pim Mulier
1:06:52
70
Maaike Overgoor
Borculo
1:07:55
71
Kathleen Willemsens
Zutphen
1:08:37
HEREN, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
56:41
2
Ewout Hilferink
Wuppertal (GER)
57:07
3
Melchior van de Pol
AV '34
57:24
4
Thijs Abbink
Ulft
58:35
5
Eddy Lamers
Groenlo
59:11
6
Wim van Hilst
Steenderen
1:00:33
7
Jeroen Gelinck
Hanzesport
1:00:57
8
Tonny klein Gebbink
LVG
1:01:06
9
Doné Nienhuis
LVG
1:01:56
10
Adriaan van den Eelhar
Daventria
1:01:59
11
Rene Bosch
Vorden
1:02:11
12
Wim Ritsema
Gelre
1:02:53
13
Stefan Scanu
Argo
1:03:29
14
Joos de Bakker
Amersfoort
1:03:45
15
Sjors Maas
Breda
1:03:53
16
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
1:03:55
17
Richard Beldman
AV Holten
1:04:41
18
Wim Brinmkman
AVA '70
1:04:52
19
Johan van der Pijl
zutphen
1:06:45
20
Bart Ballegooit
Zutphen
1:06:47
21
Nico ter Bokkel
Hanzesport
1:07:41
22
Johan Pijpers
Hanzesport
1:08:42
23
Arnaud Huisman
Teteringen
1:09:04
24
Mariel Domhof
Harreveld
1:09:09
25
Otto Zeijpveld
Laren Gld
1:09:21
26
Gerrit Valkeman
Hanzesport
1:09:52
27
Niels Roessink
Laren Gld
1:10:03
28
Tom Nijland
borculo
1:11:11
29
Frank Postma
Atletico '73
1:11:31
30
Bert Wissels
Hengelo Gld
1:11:33
31
Erik Stokvisch
Groenlo
1:11:35
32
Ap Scheers
Ruurlo
1:11:56
33
Richard Koster
LVG
1:12:00
34
Edwin Meijer
Runners Vorden
1:12:42
35
Rob Bartels
Amsterdam
1:12:46
36
Jos Andringa
LVG
1:13:12
37
Hans Rouwen
Vierakker
1:13:17
38
Marcel Meinema
Enschede
1:13:53
39
Henk Sonderen
Borculo
1:13:54
40
Richard Groters
zutphen
1:13:56
41
Roland Schaap
Dieren
1:13:58
42
Tonny Gotink
ruurlo
1:14:02
43
Lucas Harbers
Teuge
1:14:11
44
Frank Groenwold
zutphen
1:14:47
45
Peter Hoekendijk
Gelre
1:15:22
46
Hans Houweling
Hanzesport
1:15:23
47
Ton Ruckert
Scopias
1:15:25
48
Robert Landman
Hanzesport
1:15:37
49
Sander van der Hoeff
MarathonPlus
1:15:39
50
Roy Hebben
Brummen
1:15:45
51
Goos Klijnsma
Gelre
1:15:50
52
Eric Groenwold
Hanzesport
1:16:18
53
Bernhard Pluim
Hanzesport
1:16:37
54
Raymond Bouwman
Hengelo Gld
1:16:59
55
Cor Eckers
Hanzesport
1:17:10
56
Chris Hendriks
Lochem
1:17:14
57
Evert de Jomg
Zutphen
1:17:40
58
Wim Jutten
warnsveld
1:17:42
59
Remco Hogeweg
Lochem
1:17:57
60
Ron Wisselink
Lichtenvoorde
1:18:25
61
Wim Brok
Enter
1:18:52
62
Rik Delsing
LVG
1:18:56
63
Kees Pijp
Hardenberg
1:19:42
64
Pim de Groot
apeldoorn
1:19:57
65
Pietes Hoefsloot
Zutphen
1:20:43
66
Nico Nijweide
Winterswijk
1:20:54
67
Jan Gerritsen
Vorden
1:20:59
68
Bob Groeneweg
Loopgroep Aart Stigt
1:21:06
69
Jacob Vonder
ACO Van Elderen
1:21:13
70
John Besseling
Winterswijk
1:21:18
71
Fokko van der Zee
Lochem
1:21:19
72
Olaf Haasnoot
Hanzesport
1:21:52
73
Richard Dahles
Eefde
1:22:17
74
Bert Bemers
Winterswijk Kotten
1:22:26
75
Richard de Jong
Runners Vorden
1:22:36
76
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:22:44
77
Albert Kalfsterman
Hanzesport
1:22:52
78
Manfred Franken
Rees (GER)
1:23:04
79
Vincent Bomers
groenlo
1:23:11
80
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijk
1:23:21
81
Gerard Kant
LVG
1:24:04
82
Kees Koren
Zutphen
1:24:12
83
Osman Abbadi
Winterswijk
1:24:22
84
Albert de Haan
Vorden
1:26:17
85
Wim Gudde
Vorden
1:26:49
86
Ingmar Pondes
Suedlohn Oeding (GER
1:26:55
87
Anton Gijselhort
Zutphen
1:27:04
88
Alfred Gaasbeek
Ede
1:27:15
89
Anne Brouwer
Hengelo Ov
1:27:51
90
Emiel Koster
LVG
1:28:23
91
Addo Kranendonk
nijmegen
1:29:19
92
Huib de mol van Otterl
Enschede
1:29:21
93
Dinant Saaltink
Haaksbergen
1:32:19
94
Ferdinand Sikkelbein
Gelre
1:33:13
95
Henk van der Tak
's-Gravenhage
1:39:49
DAMES, 15 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Kirschenman
amsterdam
1:14:02
2
Marion Reezigt
Argo
1:14:08
3
Rita de Jong
Dieren
1:15:19
4
Ans Houweling
Hanzesport
1:17:50
5
Diny Hebbink-Hillen
Runners Vorden
1:18:06
6
Sietske van der Meer
Hanzesport
1:19:08
7
Will Elsman
hengelo gld
1:22:00
8
Anke Arts
Hanzesport
1:22:07
9
Majet Spoelder
Triathlon
1:22:23
10
Wendy Wiggers
Winterswijk Woold
1:24:24
11
Jolanda Denekamp
Barneveld
1:25:20
12
Lieke ten Hove
Lochem
1:27:13
13
Annet Hulshof
Groenlo
1:29:25
14
Carla Bosker
LVG
1:29:26
15
Georgette Demmink
Gelre
1:29:47
16
Joke Fransen
's-Gravenhage
1:32:51
17
Trees van Kempen
Gelre
1:34:09
18
Bartha Pluim
Hanzesport
1:38:26
19
Denise Abbadi
Winterswijk
1:41:33
De Stichting Oudejaars Crossloop Vorden wenst
u alvast een gezond en sportief 2013 toe!

33e oudejaars Crossloop Vorden op 28 december 2013
Strada Sport, Rabobank, autowas David, Welkoop, Weulen Kranenbarg, C1000
Notaris Hulleman, Mitra, Univé, Running Center Zutphen, Pensioenperspectief
Uitslagen.nl
05-01-2013 20:58