Uitslagenlijst 3e BijFolkert Winterloop 12-13

Sneek - Zondag 6 januari 2013

M 8,9, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem de Boer
Exmorra
30:44
2
Nyk Adema
Wons
31:23
3
Erik Bouma
IJlst
32:03
4
Richard Velzen
Achlum
32:14
5
Douwe Yska
Nijland
32:15
6
Wabe Roskam
Easterlittens
32:17
7
Siep Nota
Sneek
32:24
8
Eelke Boonstra
Sneek
32:48
9
Tiedo Tinga
Bolsward
32:52
10
Hero Polet
Sneek
32:58
11
Jetze Genee
Makkum
33:25
12
Jasper Stein
Sneek
33:38
13
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
34:04
14
Richard de Jong
Sneek
34:18
15
Marco van Meerveld
Sneek
34:58
16
Gerald Hoogeveen
Bolsward
34:58
17
Tjerk Bruinsma
Makkum
35:13
18
Marcel Hoekstra
Harlingen
35:21
19
Jan Boonstra
Sneek
35:36
20
Klaas Willem Zwaagstra
IJlst
35:43
21
Albert van Ramshorst
Sneek
35:46
22
Rutger Kuipers
Sneek
35:48
23
Harmen de Hoop
Sneek
35:58
24
Sibolt Haijtema
Workum
36:02
25
Henk Ruiter
Sneek
36:17
26
Hein Keekstra
Bolsward
36:21
27
Marten Sjoerds
Workum
36:24
28
Lieuwe Palstra
Bolsward
36:29
29
Geert Bartsma
Sneek
36:36
30
Jelle Wolthuizen
Sneek
36:37
31
Alfred Visser
Gauw
36:38
32
Mildo Kock
Balk
36:47
33
Hans Hiemstra
Harkema
36:54
34
Johannes Schilstra
Scharnegoutum
37:12
35
Reinier de Vries
Sneek
37:22
36
Arnold v/d Meulen
Sneek
37:26
37
Beke Cnossen
Boazum
37:44
38
Bouwe Bruinsma
Bolsward
37:51
39
Aise Bouma
Kimswert
37:52
40
Jan Albert Veenema
Sneek
37:57
41
René Miedema
Bolsward
38:10
42
Fekke Fekkes
Koudum
38:20
43
Auke Bult
Molkwar
38:21
44
J.R. de Boer
It Heidenskip
38:22
45
Gielt Algra
Heeg
38:28
46
Freark Kaspersma
Abbega
38:32
47
G.J. Zeelen
Makkum
38:33
48
Nolle Lam
Elahuizen
38:41
49
Peter Westerhof
Sneek
38:58
50
Peter Hoekstra
IJlst
39:03
51
Joost Bijlsma
Makkum
39:03
52
Jeroen Tiesma
Bolsward
39:08
53
Andrew Guest
Sneek
39:11
54
Johan Jorritsma
Sneek
39:16
55
Hendrie v/d Werf
Bolsward
39:27
56
Raymond Blaeser
Bolsward
39:32
57
Chris Jansen
Sneek
39:35
58
Albert Rijpkema
Sneek
39:42
59
Bert Barthorst
IJlst
39:44
60
Hans Jan Jasper
Sneek
39:45
61
Marco van der Bos
Sneek
39:49
62
Ewold Kooistra
Makkum
39:51
63
Frits Feddema
Heerenveen
39:52
64
Ruben Draaisma
Bolsward
39:56
65
SH Boschma
IJlst
39:57
66
Wim Kuipers
Sneek
40:02
67
Symen van der Velde
Waaksens
40:14
68
Ibo-Jan Bosma
Sneek
40:22
69
Adonius Kramer
It Heidenskip
40:33
70
Marco Leeverink
Bolsward
40:46
71
John van de Wiel
Sneek
40:48
72
Nick Broerse
Amsterdam
40:48
73
Murk Keekstra
Bolsward
40:55
74
Jeroen Hoek
Hichtum
40:57
75
Andre Duinstra
Sneek
41:03
76
Saco Bootsma
Workum
41:06
77
Luuk Naarding
Oosthem
41:12
78
Bert Baanstra
Sneek
41:25
79
Patrick Boekema
Sneek
41:33
80
Edo Ipema
Scharnegoutum
41:34
81
Jan Dotinga
Oosthem
41:45
82
Jaap Ypma
Hartwerd
41:54
83
Robin Abma
Sneek
41:58
84
Huub Rommers
sneek
42:05
85
Izaak Talsma
Achlum
42:10
86
Onno THooft
Sneek
42:11
87
Walter Falkema
Nijland
42:11
88
Dhr. Reitsma
Sneek
42:22
89
Willem Bootsma
Workum
42:36
90
Martin Dijkstra
Sneek
42:40
91
Bram Bakker
Wommels
42:50
92
Jos Echten
Wolvega
42:59
93
Jelmer Krikke
Sneek
43:04
94
Peter van der Meeren
Jutrijp
43:04
95
r de Vries
Bolsward
43:20
96
R. Hottinga
IJlst
43:23
97
Cor Broeders
Sneek
43:31
98
Kees Visser
Tjerkgaast
43:37
99
Jan Leijstra
Witmarsum
43:41
100
Klaas van Tricht
Sneek
43:43
101
Ronald Hettinga
Bolsward
43:51
102
Rob Swart
Sneek
44:05
103
Jan Hartman
Makkum
44:07
104
Roelof de Boer
Scharnegoutum
44:18
105
Jouke Hoekstra
IJlst
44:23
106
Martin van der Zee
Sneek
44:28
107
H. de Vries
Joure
44:36
108
Klaas Westra
Makkum
44:37
109
Klaas Kampen
Sneek
44:42
110
Pieter Swart
Sneek
44:42
111
Steef Haarsma
Scharnegoutum
44:49
112
Marcel Swart
Sneek
44:50
113
Branco Kuipers
Sneek
44:51
114
Henk Dijkstra
Sneek
45:03
115
Berend Krouwenhoven
Jutrijp
45:18
116
Har Mintjes
Bolsward
45:19
117
Jan Feenstra
Sneek
45:38
118
Ben Kok
Kampen
45:44
119
Eddy Sterrenberg
Bolsward
45:45
120
Milan Grijmans
Pingjum
45:58
121
Bas de Best
Sneek
45:59
122
Lolke Cnossen
Sneek
45:59
123
P.D. Londema
Sneek
46:17
124
L. van der Pol
Heeg
46:36
125
Gerben Brouwer
Sneek
46:46
126
Stephan Diphoorn
Goënga
47:00
127
Hans-Peter Kits
Sneek
47:04
128
Nico Garritsen
Heeg
48:22
129
Jelle Breeuwsma
Folsgare
48:28
130
Marcel v/d Pol
Sneek
48:33
131
Pieter Westra
Workum
48:35
132
S. de Witte
Sneek
48:40
133
Bart Remery
IJlst
48:53
134
Rob Poiesz
Sneek
49:22
135
Raymond Reekers
Sneek
49:22
136
Jan Willem Kram
IJlst
49:29
137
Menno Salverda
Sneek
49:32
138
A. van der Goot
Goenga
49:38
139
Piet Kruisenga
Scharnegoutum
49:50
140
Theo Wiedenaar
Sneek
50:36
141
Evert van Dijk
Sneek
50:48
142
Anthoon Haagma
Sneek
50:53
143
Martijn Meijer
Sneek
51:02
144
Bernard Kuipers
Sneek
51:28
145
Jitze Kuiper
Bolsward
51:56
146
John Ritci
Sneek
52:21
147
Riekend Koopman
Bontebok
52:29
148
Andries van der Greft
Goënga
52:31
149
Erwin Huitinga
Sneek
56:02
150
M. vd. Broek
Bolsward
56:47
V 8,9, WINTERLOOP
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ylona Kruis
Heeg
35:13
2
Andrea Hofstra
Bolsward
37:20
3
Liesbeth Steenbergen
Sneek
37:57
4
Lavina Wind
Sneek
38:31
5
Simone van Dijk
Makkum
38:49
6
Ragna Haagsma
Sneek
39:59
7
Marinka Pultrum
Luxwoude
40:03
8
Nynke Steigenga
exmorra
40:14
9
Anja Kok
Sneek
41:18
10
Ineke Altenburg
Sneek
41:18
11
Janet Werkema
Sneek
42:17
12
Renske de Vries
Sneek
43:52
13
Bertha Breeuwsma
Bolsward
44:00
14
Karin Danhof
Jirnsum
44:06
15
Marga Zwanenburg
Sneek
44:09
16
Francisca Yntema
Sneek
44:39
17
Irma Krijnsen
Bolsward
44:58
18
Antje Breeuwsma
Bolsward
45:26
19
Anita Boschma
Sneek
45:30
20
Clara de Boer
Bolsward
45:36
21
Jelske Galema-Harkema
Workum
45:39
22
Tineke Bajema
Wommels
46:09
23
Marieke Dijkhuizen
IJsbrechtum
46:23
24
Klaske Portena
Sint Nyk
46:47
25
Antsje Smeding
Sint Nyk
46:47
26
Antje van der Wal
IJsbrechtum
46:54
27
Titia Nijholt
Sneek
47:11
28
Sanne Kroontje
Sneek
47:21
29
Irene Swart
Sneek
47:46
30
Jennie de Vries
Nijland
47:50
31
Ida Hylkema
It Heideskip
48:07
32
Pytsje Rijpma
Heeg
48:28
33
Roelina Adema
Hommerts
48:29
34
Wybertha Brouwa
Bolsward
48:32
35
Nelie Jasper
Sneek
48:43
36
Fokje Altenburg
IJlst
48:45
37
Dieuwke Bootsma
Nijland
48:46
38
Gerda Breeuwsma
Shettens
48:52
39
Nelja Kaspersma
Sneek
49:51
40
Leny Visser
Sneek
49:55
41
Jeltje Ferwerda
Joure
50:10
42
Dora Wijnja
Scharsterbrug
50:14
43
J. van der Heide
scharnegoutum
50:44
44
Hannie v.d. Feer
Bolsward
51:11
45
Karen de Kruif
Blauwhuis
51:29
46
Ciske Kroets
Witmarsum
51:31
47
Miriam Keuken
Sneek
51:37
48
Tanja van der Logt
Makkum
51:51
49
Esther Hylkema
Oudega
52:01
50
Eline Ritchi
Sneek
52:15
51
Wike v/d Goet
Raerd
52:20
52
Grady Laagland
Sneek
52:30
53
Rommie van Ginneken
Makkum
52:59
54
Ans Agnicola
Joure
53:52
55
Maria Egin
Bolsward
53:57
56
Alie van der Meer
Bolsward
53:57
57
Itte Schukken
Scharnegoutum
53:57
58
Josianne Wiermsa
Terherne
54:48
59
Marchien Klappe
Uitwellingerga
55:03
60
Susan Konst
Sint Nyk
55:08
61
Hester Slootjes
Bolsward
55:15
62
Rixt de Jong
Bolsward
55:15
63
Jitske Yntema
Scharnegoutum
55:18
64
Tineke Bootsma
IJlst
56:02
65
Wendy Cnossen
Sneek
56:23
66
Grietje Roskam
Bolsward
56:29
67
Jeltsje Bult
Molkwar
56:52
68
Baukje Atsma
56:55
69
Rommie Wiersma-Kuiper
Bolsward
57:17
70
Elly van der Bijl
Makkum
57:26
71
Annet Bruijne
Sneek
57:38
JONG, MINI PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Pieter Kramer
Bolsward
6:08
MEIS, MINI PUPILLEN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yara de Boer
Exmorra
6:26
2
Sanne Pultrum
Luxwoude
7:01
3
Noa de Boer
Exmorra
7:09
JONG, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Pultrum
Luxwoude
5:35
MEIS, PUPILLEN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Yska
Nijland
5:36
MEIS, PUPILLEN B
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Suze de Vries
Sneek
6:10
2
Joukje Kramer
Bolsward
6:13
3
Bethe Siemonsma
Sneek
6:25
4
Romée de Best
Sneek
6:34
JONG, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs Pultrum
Luxwoude
4:59
2
Jaldert
Workum
5:29
3
Auke Jan Gaastra
Bolsward
5:59
4
Cor Visser
Heeg
6:03
5
Jort Dijkstra
Bolsward
6:06
MEIS, PUPILLEN A
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jenda de Boer
Nijland
5:06
2
Vera de Vries
Sneek
5:15
3
Ilse Meerding
Sneek
5:44
4
Tirza Boschma
IJlst
6:02
5
Karlijn van der Meeren
Jutrijp
6:18
6
Marrit Oosterbaan
Goënga
6:39
7
Moniek Okkema
Sneek
6:50
8
Ilse Jerusalem
Sneek
7:06
9
Demelza Guest
Sneek
7:23
JONG, JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd de Boer
Wommels
4:43
2
Rein Kramer
Bolsward
4:52
3
Wouter Baljer
Oosthem
4:55
4
Roman de Boer
Hommerts
5:06
5
Alan Guest
Sneek
5:08
6
Wessel Horlings
Heeg
5:12
7
Rick de Boer
Heeg
5:14
8
Luc Visser
Heeg
5:38
9
Jesse van Dijk
Nijland
6:58
MEIS, JUNIOREN D
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannemijn Meulma
Sneek
5:15
2
Roeline Yska
Nijland
5:22
3
Iris Dijkstra
Jutrijp
5:57
JONG, JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaas Douwe Yska
Nijland
5:24
2
Mente de Boer
Nijland
5:29
MEIS, JUNIOREN C
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Visser
Heeg
5:22
2
Noor Klappe
Uitwellingerga
5:33
3
Ellen Boersma
Sneek
5:38
4
Afke Rijpma
Wolsum
6:08
5
Julia Boersma
Wolsum
6:09

Opmerkingen over uitslag: u.schotanus@kpnmail.nl
Dank aan onze sponsors en vrijwilligers
Uitslagen.nl
03-02-2013 16:22