| | | | | Uitslagenlijst 8e Nimberg Hunebedloop
Havelte - Zaterdag 26 januari 2013
7,5M, 7.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
4
Arend-Jan van de Hoek
BB lopers
31:52
10
Jacco Talen
Hollandscheveld
34:37
24
Jarno de Vries
Zuidwolde Dr
41:27
28
Richard Rozendal
Steenwijk
41:44
32
Sjoerd Koelmans
AV de Sprinter
42:25
49
Klaas van Tuinen
AV de Sprinter
45:28
52
Peter van Geldere
Steenwijk
46:11
54
Koert de Vries
AV de Sprinter
46:37
55
Derk Buitenhuis
Lemelerveld
46:52
56
Ralph de Vries
AV de Sprinter
46:57
61
Pieter van der Linden
Koekange
48:53
62
Rudie van der Merk
De Blesse
48:54
63
Freek Kalsbeek
Uitwellingerga
49:18
64
Frits van Vendeloo
Steenwijk
49:22
68
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
1:34:10
7,5V, 7.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Spraakman
Rotterdam Atletiek
33:49
6
Albitha Wambrauws
's-Gravenhage
42:10
7
Nienke Koster
Hollandscheveld
42:12
9
Miranda van Schijndel
Steenwijk
43:39
10
Diana van Schijndel
Steenwijk
43:39
11
Gwenda Stikvoort
Start '78
44:43
16
Mirjan Middelbrink
Kallenkote
46:14
17
Arina de Jonge
Loopgroep Ruinen
46:41
20
Marjan Bult
Loopgroep Ruinen
47:02
22
Marian Sprenkeler
Steenwijk
47:32
24
Miriam van Keulen
Leeuwarden
48:22
28
Harmke van der Merk
De Blesse
48:54
31
Saskia van der Veer
Groningen
49:52
32
Annita Zanting
AV de Sprinter
49:54
33
Evelien de Joode
Groningen
51:01
36
Marleen Versteeg
Hoogeveen
52:49
45
Carla Dikkers
AV de Sprinter
54:40
46
Harma Wolbers
AV de Sprinter
54:58
49
Manuela van Werd
AV de Sprinter
56:50
52
Marijke Drogt-Corbeek
Nijeveen
1:00:35
53
Jonnie Roomer
AV de Sprinter
1:01:18
7,5CC, 7.5 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rosine Verkleij & Aiko
De Wilp Gn
40:22
2
Greetje Pekel & Risla
Koekange
40:49
3
Margriet Krikken & Bel
Hoogeveen
41:01
4
Linda Luten & Bono
Echten Dr
41:31
5
Berry van Boesschoten
Beilen
44:35
6
Thea Hendrikse & Banje
AAC '61
48:08
7
Agnes Bennen & Pippo
Wapse
48:47
8
Marjanna Bremer & Pooh
Pesse
52:27
15V, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
Margje Timmerman
BB lopers
1:11:53
6
Marthe Tollenaar
Amsterdam
1:27:47
15V3+, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janneke Molenhuis
AV de Sprinter
1:07:57
5
Natascha Koestal
Ruinerwold
1:21:15
6
Margreet Wagteveld
Start '78
1:24:24
8
Sylvia van Leussen
Punthorst
1:25:32
9
Jetske van der Vegt
Isala '96
1:25:37
16
Willeke van Dalfzen
Genemuiden
1:38:17
15V4+, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
AV de Sprinter
1:05:34
3
Adrie Hartholt
LSV Invictus
1:18:04
5
Liesbeth Hoekstra
Groningen
1:18:39
6
Jolanda Hogenhuis
Isala '96
1:18:54
7
Toos de Vries
AV Heerenveen
1:20:06
16
Jozina Ernst-Rietdijk
HAC '63
1:29:57
19
Paula van Rossen
Amsterdam Zuidoost
1:36:27
20
Janny van Rossen
Amsterdam
1:36:32
15M, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
10
David Pereboom
AV de Sprinter
1:06:34
18
Allart Middelbrink
Start '78
1:14:04
21
Casper van den Berg
Meppel
1:16:11
27
Marcel Merkus
Marijenkampen
1:23:19
29
Bauke Triemstra
Donkerbroek
1:24:00
30
Marcel de Jong
Donkerbroek
1:25:55
15M4+, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
2
René Poppe
Loopgroep Aart Stigt
58:48
3
Adriaan Huisman
LSV Invictus
1:00:47
6
Freddy Everts
Hollandscheveld
1:06:30
11
Klaas Hoekstra
AV Heerenveen
1:09:06
16
Raijmond Schreven
Zevenaar
1:13:41
17
Henri Spijkerman
Ruinerwold
1:13:42
27
Erwin Kerkdijk
AV de Sprinter
1:15:42
29
Dick Metselaar
AV de Sprinter
1:17:32
30
Hendrik Oosterhoff
Heerenveen
1:17:35
40
Wim van den Berg
Ruinerwold
1:26:17
41
Jeroen Redmeijer
Groningen
1:27:12
48
Marcel Huizinga
Westerbork
1:30:42
15M5+, 15.2 KILOMETER
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
3
Theo Groenendijk
Ravenswoud
1:05:43
8
Willem Brinkman
De Schiphorst
1:08:15
11
Evert Bisschop
Reestrunners
1:09:50
20
Roelof Sondaar
Wanneperveen
1:13:23
22
Leo Scholte ter Horst
AV de Sprinter
1:13:37
23
Jack van Rozen
LSV Invictus
1:14:01
24
Mohammed Mahammadi
Start '78
1:14:32
27
Kees Elzinga
AV de Sprinter
1:16:45
33
Danny Olinga
AV de Sprinter
1:17:59
36
Freddy de Jong
Dutch Runners
1:18:32
38
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
1:18:53
42
Douwe van der Meij
Groningen
1:20:55
49
Wietze Jonker
AV Heerenveen
1:22:20
50
Jacob Visser
AV Heerenveen
1:22:25
52
Gerard van der Werf
AV de Sprinter
1:23:08
55
Frans van der Velden
Steenwijk
1:23:53
57
Rob Eikelboom
AV de Sprinter
1:24:57
64
Aat van den Berg
Loopgroep Astrea
1:30:17
68
Jaap van der Meer
Drachten
1:37:04
Uitslagen.nl
27-01-2013 14:44